Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Nechce s vámi mít muž sex?

28.listopad 2017
Nechce s vámi mít muž sex?

V některých případech nechce sex žena, v některých muž... Člověk pak přemýšlí, co se s jeho partnerem děje, že odmítá sex. Příčinou, proč muž odmítá sex, může být jeden ze 14 důvodů, které si můžete přečíst v dnešním článku.

Dva z minulých článků jsme celkem rozsáhle věnovali tématu odmítání sexu ženou. Články se jmenovaly Proč ženy odmítají v posteli muže? 1. díl a Proč ženy odmítají v posteli muže? 2. díl, pokud vás zajímají blíže, klikněte na názvy. Aby to bylo spravedlivé, musíme věnovat i jeden článek opačnému pohlaví, tudíž ženám, které trápí, že je jejich muž v posteli odmítá. Některé důvody se dají označit za společné, některé jsou specifické pro určité pohlaví. 

Nemusíte to být přímo vy, kdo bojuje se vztahem bez sexu, může to být klidně někdo známý, komu se tyto rady budou hodit a které mohou trochu rozsvítit jeho potemnělý vztah. Okolo 10 % vztahů má v posteli doslova mrtvo, ať už z jakéhokoliv důvodu. Nezřídka se stává, že tyto problémy vedou k rozpadu celého vztahu, bohužel. Může se to stát i vám. Proto byste měli vědět, jak se v takové situaci zachovat a vědět, co vše může být příčinou.

Když muž se ženou zničehonic přestane mít sex (nemusí to být zničehonic, nicméně žena si to zničehonic uvědomí, že se sex vytratil tentam), žena chce za každou cenu tento stav spravit, chce, aby vztah fungoval. Ale pravdou je, že ještě více si přeje vědět jinou věc: proč. Neexistuje bohužel jednoznačná odpověď. Někdo by mohl poradit, aby žena takového muže hned opustila a neztrácela s ním čas, ale nejdříve by opravdu měla zjistit skutečný důvod. Vina nemusí být ve všech případech na jeho straně.

Ztratil o vás zájem, ačkoliv jste nic špatného neudělala, a teď se vám to bojí říct

Každý, kdo toto zažil, ví, že je to velmi bolestivé. Ale zkrátka se to někdy tak stává, v jednu chvíli někoho moc milujete a pak zdenadání PUF a je to pryč. Někdy to bolí obě strany, někdy pouze tu, která je odmítnuta. Mužům se tohle občas stává i v sexuální stránce, ačkoliv jinak ženu milují. Sami nevědí, co s tím, a tak setrvávají ve vztahu bez sexu, aniž by to nějak vysvětlili nebo k tomu něco řekli, protože vlastně pravděpodobně ani neví co...

Antidepresiva si pohrávají s jeho hormony

Špatná medikace může způsobit, že jeho zájem o sexuální život bude nulový. U žen se to často stává díky antikoncepci. U mužů jsou většinou na vině antidepresiva. Ať už jste muž či žena a tušíte, že právě léky by mohly být příčinou nezájmu v sexu, co nejrychleji se poraďte se svým doktorem na změně těchto léků.

Nesnažíte se a už ho proto nezajímáte

To, že jste zadané, neznamená, že se z vás stanou flákači, přestanete se starat jak o sebe, tak o partnera i váš sexuální život. Musíte na sobě zapracovat, abyste zase rozžhavily tu jiskru, která už pohasíná, v horším případě zhasla. Každý muž díky takovému chování ztrácí chuť se s vámi milovat. Zapřemýšlejte, není právě toto váš problém?

Muž raději spí, než aby si užil sex

Nikdy vás neměl rád, snažil se vás jen využít 

A teď trochu z jiného soudku. I tohle se bohužel stává, a to dokonce u několika různých typů lidí. Možná jste si vzali muže, který v tu dobu ještě nevěděl, že je gay? Za to v tom případě nemůže ani on. Nebo to možná tušil, ale svazek se ženou mu přinášel nějaké výhody? Ale i hetero muži mají spoustu důvodů, proč jít do vztahu se ženou, aby z toho "něco měli". Třeba se jim stýská po opečovávání od své maminky a budou to hledat u vás. A další podobní... Nic z toho není vaše vina. Většinou se tyto vztahy rychle rozpadnou, když si uvědomíte, že jste byla celou dobu využívána.

Je v depresi

Deprese a jiné psychické poruchy jsou častým důvodem, proč s vámi muži nemají sex anebo o něj ztrácejí zájem. Když je člověk v depresi, je opravdu těžké se pro něco nadchnout, i když se jedná o sex. To musíte pochopit. Snažte se vašemu milému z této situace pomoci a doufejte, že nebude odmítat vaši pomoc. Společně s terapeutem vyberte taková antidepresiva (pokud se rozhodnete pro léčbu léky), aby negativně nenarušovala váš sexuální život.

Děláte něco špatně

Jedná se o široký pojem. Dal by se rozdělit na takové dvě části. Ženy, položte si otázku - jaký je jeden z nejčastějších důvod k tomu, že žena odmítá muži sex? Prozradíme vám odpověď - mužův nezájem, neopečovávání atd. To samé platí i opačně. Když děláte špatně to, že se muži nevěnujete, snažte se to napravit. 

Druhá věc, kterou můžete dělat špatně, zkví přímo v sexuálním aktu. Neděláte něco, co je mu nepříjemné, nevyžadujete nějakou praktiku, která se mu nelíbí? 

Je asexuál

Muži asexuálové se mohou do ženy zamilovat, ale sexuálně s ní nebudou chtít nic mít. Jestliže jste ve vztahu čekaly dlouho na sex, je možné, že se ho ani nedočkáte. Pokud je asexuál, neexistuje nic, co by ho dostalo do nálady na sex.

Ví, že vás to bolí

Ano, i takoví muži existují. Musíte s tím tedy něco udělat. Především není normální, že sex bolí, a proto se nechte vyšetřit a pokud bude vše v pořádku, při dalším styku použijte lubrikační gel.

Ze sexu jste si udělala svou zbraň nebo vyjednávají nástroj

Některé ženy to občas dělají a ne, nemá to dobré následky. Vyvarujte se tomu.

Raději hraje hry na telefonu...

Je tu ještě někdo jiný kromě vás

Toto je asi možnost, kterou by každá žena nejraději přeskočila. Pokud vás váš muž začne podvádět, většinou se stanou dvě věci - buď sex bude ve vašem vztahu častější, protože bude mít černé svědomí, nebo naopak nebude žádný, protože už si jednou užil někde jinde... Známek, že si váš partner našel bokovku, lze najít více, tak se na ně zaměřte, pokud máte podezření.

Má nízké sebevědomí, co se týče sexu

Někteří muži se bojí, že vás nedokáží pořádně uspokojit, tak se raději nesnaží vůbec. To lze ale snadno vyřešit pomocí dostatečné komunikace. Jestliže má muž nízké sebevědomí ohledně svého vzhledu, vyznejte mu, že ho máte takto rádi anebo začněte pracovat na zlepšení.

Nízká hladina testosteronu zabíjí jeho sexuální touhu

Muži mohou trpět hormonálními problémy úplně stejně jako ženy. Pokles testosteronu u nich znamená ztrátu chuti na sex, mohou se cítit podráždění a možná také ztratí nějakou sílu. Pokud nemůžete přijít na jiný rozumný důvod, možná by stálo za to navštívit lékaře a udělat testy.

Pracuje velmi dlouhé směny, ve stresovém prostřední a/nebo je moc unavený

Muž si většinou udělá na sex čas, i když dlouho pracuje a je unavený. Někteří to ale zkrátka nemohou překousnout a jejich pohodlí a odpočinek jim je přednější. Začíná to být podezřelé v momentě, kdy se toto stává pravidelně a po delší dobu.

Trpí Madonna-Whore komplexem

Madonna-Whore komplex je neschopnost udržovat sexuální vzrušení v oddaném, milujícím vztahu. Takoví muži totiž nechějí mít sex s někým, koho milují, protože mají pocit, že to tyto osoby zneuctívá. Chovají k nim totiž velký respekt a přes to nejede vlak. Tito muži v podstatě řadí ženy pouze do dvou kategorií - prosté ženy (respektované) a děvky (nerespektované). S tímto nezdravým postojem navíc přicházejí často i další problémy, takže byste měly oravdu popřemýšlet, zda v takovém vztahu zůstávat.

To, že muž nechce sex, neznamená, že vás nemiluje nebo si našel někoho jiného. Příčina může tkvít v úplně ničem jiném, za co nemůžete ani vy, ani váš partner. Hledejte (společně) příčinu tohoto problému a následně si užívejte jedny z nejkrásnějších chvilek na světě. A pokud hledáte někoho, kdo opravdu miluje sex, navštivte sex seznamku, protože to je ráj pro takové lidi.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.