Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Nečekaný zvrat

26.červen 2021
Nečekaný zvrat

Byl pátek, naši odjeli na chalupu a já s kamarádkou Katkou vyrazila na diskošku s tím, že do neděle máme volný byt a trochu si užijeme.

Katka byla pěkná holka, kozičky pěkně velké a kluci po ní jeli, takže měla za úkol nějaké kluky sbalit. Ale stalo se něco s čím jsem nepočítala. Šla jsem na záchod a na chodbě mě chytil pěknej chlap a že by mě rád pořádně opíchal, že se mu moc líbím a takové ty řečičky, jak svádějí starší chlapi mladé holky. Než jsem se vzpamatovala, už jsem byla venku za kulturákem a jeho prsty projížděly mojí mlaskající kundičku.

Byla jsem už skoro hotová, když mě tlačil k zemi, že mě zezadu ošuká, a řvala jsem, že mám volný byt, že můžeme mrdat u mě. "Tak mi ho vyhul nebo mi praskne!" zařval a jak jsem klečela, narval mi ho do pusy a nepřestal do ní tu kládu vrážet, dokud jsme ho nespolykala do poslední kapky. On odešel k autu a já si šla pro věci ke stolu, kde jsem rychle řekla Katce, jestli chce jet s námi, ale už našla nějakého nabíječe a neměla zájem. Přišla jsem k autu a tam už za volantem seděl ten chlap, co jsem ho vyhulila a ještě 2 další, tak kolem 40 – 50 let, a hned mne vtáhli dozadu a už mne svlékali.

Než jsme dorazili k našemu domu, oba jsem musela spolykat a díry jsem měla skoro bolavé, jak mi do nich rvali prsty. Utíkala jsem nahá rychle odemknout, aby nás náhodou nezahlédla sousedka, a než jsem pověsila klíče na háček, už jsem na chodbě klečela a přijímala ocas toho, co mne sbalil, a další dva prohlíželi lednici, co by nalili k pití. Naši mají pořád nějakou zásobu, takže nalili vodku, a když jsme přišli do obýváku, byli nazí a rozvalení na sedačce, pohoňovali ocasy a přikázali, abych na jednoho nasedla.

Hodila jsem do sebe vodku a nasedla na toho většího a mrdala se na koníka. Najednou mě zezadu někdo strčil a už mi tlačil ocas do prdele. Řvala jsem jako šílená, protože jsem to dělala poprvé, ale oni byli sehraní a vystříkali mě oba ve stejnou dobu. Nevyndali ocasy, až když změkly a já asi usnula. Na jak dlouho nevím. Když mě někdo začal lízat kundu, byla kolem tma, jen hodiny svítily a bylo 3:45. Lízání se mi moc líbilo, a když zajel prstíky do prdelky, křičela jsem, ať mě vymrdá. Nalehl na mě, zarazil ocas do kundy a jel jako mrdací stroj. Když mě vycákal, lehl vedle mne, hladil mi kozičky, cucal je a ptal se, kolik mi je let. Po pravdě jsem mu řekla, že 18 a 4 měsíce a on řekl, bože tak mladou čubku jsem ještě neměl.

Erotická povídka Nečekaný zvrat

"Jak často takhle mrdáš, děvko?" šeptal mi a přikázal, abych mu ho postavila, že mi vymrdá prdel. Vrušovalo mě, jak je sprostý, a řekla jsem, že s kámoškou někdy o víkendech pozveme nějaké kluky, ale že to moc neumí. To už mu stál jako svíce, já si musela kleknout, on mi prolízl prdelku, prstem zajel do mokré kundičky, pak zase do prdelky a pak mi ho tam začal tlačit. Byla tma, já ho neviděla a v kundě se mi tak velký nezdál, ale do prdelky šel pomalu a já křičela, že to nechci, že to šíleně bolí. V tom se rozsvítilo světlo a k nám se přidali i další dva, střídali se ve všech dírkách, křičela jsem, plakala jsem, ale dělali si se mnou, co chtěli.

Asi jsem omdlívala a zase se na chvíli probrala, cítila jsem, jak mě pořád mrdají, jak mi prstí obě dírky, koušou do koziček, ale nebyla jsem schopna se nějak bránit a odporovat jim. Když jsem se probrala, byla opět tma a hodiny svítily – bylo 23,40. Nemohla jsem pomalu ani vstát, tak mne bolelo celé tělo, ale chtělo se mi na záchod a musela jsem. Pak jsem zalehla do postele a spala až do nedělního dopoledne. Když jsem vstala, našla jsem v kuchyni na stole okurku, mrkev, nějakou vázičku a u toho na papíře napsáno: To všechno si měla v sobě děvko. Byla jsi skvělá, zase se někdy objevíme.

Rychle jsem všechno uklidila, protože se měli vrátit naši a konečně si dala horkou koupel. Po koupeli se mi trochu ulevilo, ale když jsem se utírala a viděla ty modřiny a cucfleky na svém těle, úplně mi zatrnulo. Co asi všechno se mnou ti prasáci dělali? Já ani nevěděla, jak se jmenovali křestními jmény, jaké měli auto, prostě nic. Celý měsíc jsem trnula, aby se fakt neobjevili, ale už jsem je pak nikdy neviděla a Katce jsem se taky nepochlubila, co se mnou vyváděli. Ona myslela, že jsem jela jen s tím jedním, tak jsem jí u toho nechala, a když se zeptala, jaký byl v posteli, řekla jsem, že normálka. Nakonec to vlastně tak špatný nebylo, aspoň jsem konečně zažila pořádnou mrdačku i svůj první anál.

Sníte o sexu s cizím člověkem? Domluvte si schůzku naslepo na erotické seznamce!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.