Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Nečekaně krásná noc

18.květen 2019
Nečekaně krásná noc

Byla teplá červencová noc a celý svět ozařoval úplňkový měsíc. Všichni už se oddali spánku, jen já jsem se sama samotinká procházela tmavou nocí. Bylo ticho a já jsem měla mnoho času na přemýšlení, zrovna jsem se houpala na našem hřišti když kolem prosvištěl na kole ten nejkrásnější kluk z celé vesnice!

Jmenoval se Filip a bylo mu 19, mně tenkrát bylo 18! Filip mě ve své urputné rychlosti pozdravil a jel dál, znovu jsem se položila do svých myšlenek tak, že jsem ani neslyšela, že někdo přišel... Byl to on, nejhezčí kluk na světě a chtěl trávit čas se mnou. Filip si přisedl vedle na průlezky a zeptal se mě, jestli mi může dělat společnost. "Budu moc ráda..." odpověděla jsem. "Co tak hezká holka dělá tak v noci sama venku?" zeptal se mě! Hrozně mě tato věta potěšila, tak jsem jen kývla rameny a usmála se, Filip se mě zeptal jestli se nechci jít projít... Chodili jsme po vesnici a povídali si. Najednou jsme se zastavili u jeho domu a on se me zeptal, jestli se nechci podívat , kde bydlí. Docela mě to zajímalo, tak jsem přikývla. Jelikož jeho rodiče odjeli na měsíc na dovolenou, měl dům sám pro sebe!

Vešli jsme dovnitř a Filip mě posadil do obývacího pokoje, sám odešel někam nahoru. Pozorovala jsem krásu jejich domu a čekala, co se bude dít, byla jsem docela nervózní, co bude! Filip se vrátil a přisedl vedle mě, najednou z kapsy vytáhl fotku, na které jsem byla já, jak se koupu s mojí mladší sestrou na zahradě... Podívala jsem se na něj s otazníkem v očích a on nic neřekl jen se mi dlouze podíval do oči a políbil mě! Po krásném polibku mi řekl: "Hrozně dlouho se mi líbíš." Neměla jsem slov a on mě ušetřil dalších a vrazil mi další pusu! Odešel vedle do kuchyně a přinesl džus, z mrazáku vytáhl led a nasypal ho do skleniček. Prej pro lepší náladu tam přilil vodku. Pili jsme a kecali, když najednou vzal do ruky led a položil mi ho do výstřihu, hrozně to studilo, ale ani jsem se nehla, celým tělem mi projel vzrušívý pocit.

Podíval se na mě a zeptal se: "Myslíš na to, na co já?" Když jsem přikývla, usmál se a řekl, že by mě moc chtěl a ne jen do postele... Bylo to krásné! Zajel mi pod tričko a políbil mě, pohladil mě po bříšku... Odlepil se ode mě a začal mi sundavat tričko. Najednou jsem před ním byla jen v podprsence... Vzal si do ruky kostku ledu a jezdil po mém horkém těle. Led se rozpustil a nezbyl ani kousek, Filip svýma studenýma prstama zajel jemně do mých kalhot. Zamručela jsem spokojeností a on věděl, že může pokračovat. Rozepl mi rozporek a jemně sundal kalhoty, jelikož jsem mu to chtěla oplatit, jemně jsem mu svlékla tričko, přitom jsem zavadila o jeho hrč v kalhotech, bylo mi jasné, že je vzrušený stejně jako já. Zajel mi rukou do kalhotek a já mu ji zastavila... Podíval se na mě tázavě a já jsem mu dala pusu.

Erotická povídka Nečekaně krásná noc

Položila jsem ho vedle sebe a jezdila prsty po jeho svalnaté a jemně ochlupené hrudi! Jela jsem od pusinky až po začátek kalhot, najednou jsem zaslechla, jak jemně mručí, hrozně mě to vzrušovalo, tak jsem mu rozepla kalhoty a vklouzla pod trenýrky. Filípek zamrčel a ani se nehl. Sedla jsem si mu na kolena a on se posadil. Jemně jsem mu jazykem masírovala jeho krásně ztvrdlý penis, jemně sténal a hladil mě po zádech! Najednou zastavil a odtrhl mě od sebe! Položil mě vedle sebe a přilehl mě... Opatrně jezdil svým přirozením po mém těle a rukama mi pomaličku jemně roztáhl nohy. Položil se na mě a masíroval mi mou dírku svým velkým údem. Najednou zastavil a zeptal se mě, jestli to opravdu chci a jestli beru prášky... Jednohlasně jsem špitla: "Ano!"

Vzal mě za ruku a jemně do mě pronikl, zrychloval své tempo a zaroveň mě líbal... Oba jsme sténali slastí! Najednou jsem ucítila, jak mu škube v penísku a on mi pošeptal do ouška: "Jsi úžasná..." Zastavila jsem ho a nechala vyklouznout ze mě... Zabořila jsem se mu do klína a jemně ho olizovala a sála. Filip zamručel a já citíla, že už bude! Přisedla jsem na něho a jemně, zrychlovaně přirážela... Filip mi prohrábl vlasy a zatl všechny svaly... Ucítila jsem jeho teplé semeno... Slezla jsem z něho a vysála mu všechno semeno. Filip si oddechl a lehl vedle mě... Rukou zavítal ke mně do rozkroku a zajel hluboko. Byl to nádherný pocit... Najednou mi hlavou prokloluzl do rozkroku a vylizoval vše, co tam bylo. Krásně jsem sténala a on se mě zeptal, co si přeju. Krásou jsem nemohla mluvit...

Lehl si na mě a neuvěřitelnou rychlostí přirážel... Už jsem mu docela hlasitě mručela do ouška až jsem zažila nádherný orgasmus. Filip odsedl a jemně mě posadil. Odešel na záchod a jak se vrátil, vzal mě do náručí a odnesl do koupelny položil do vany a nainstaloval si sprchu na jemný vodotrysk. Roztáhl mi nohy a sprchu mi namířil na poštěváček... Potichu jsem zamručela a škubla sebou. Líbal mě a současně se sprchou svou práci doplňoval rukou... Bylo to tak krásné jak nikdy! Nakonec už byla napuštěná i vana, a tak si ke mně lehl a řekl: "To byl ten nejkrásnější sex, který jsem kdy zažil! Děkuji!" Než jsme mu jeho děkování stačila opětovat, zavalil mě dlouhým polibkem... Pak už jsme se usušili a já odešla domů. Hned ráno po probuzení jsem měla na mobile smsku: "Chci tě cítit vedle sebe, přijď za mnou!" Ani chvilku jsem neváhala a šla... S Filipem jsme se promazlili celým měsícem a už tři a půl roku spolu chodíme, stále je to moc krásné!

Myslíte si, že z pouhého sexu může vzniknout něco víc? Pokud chcete, vyzkoušejte to na sex seznamce!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.