Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Nebaví vás být při sexu nahoře? Máme pro vás tipy, jak si polohu více užívat

13.březen 2019
Nebaví vás být při sexu nahoře? Máme pro vás tipy, jak si polohu více užívat

Důvodů, proč si polohu kovbojky moc neužíváte, může být několik. Možná něco děláte špatně, nebo ji nemáte rádi a upřednostňujete jiné polohy, což je naprosto v pořádku. Sto lidí, sto chutí. Ať už je váš důvod jakýkoliv, máme zde pro vás tipy, díky kterým si můžete sex v této poloze více užívat.

Dalším důvodem, proč vám poloha nemusí sednout, je, že se necítíte moc sebevědomě. Přitom má tato poloha pro ženy (svým způsobem i pro muže) mnoho výhod. Dnešní článek je zaměřený na polohu kovbojky (nebo na koníčka), kdy je nahoře žena, přečíst si jej mohou i muži, aby případně svoji partnerku provedli rozkoší, kterou poloha přináší. Co byste tedy měli o poloze vědět?

Proč je poloha dobrá pro ženy?

Žena má větší kontrolu nad rychlostí, úhlem a intenzitou, je pro ni tedy mnohem snazší udržet rytmus, který jí přináší uspokojení. Vulva a klitoris jsou zároveň výborně dostupné a pro drtivou většinu žen je sex mnohem příjemnější, když se v této oblasti hladí, případně přenechají tu čest svému partnerovi. A pak je tu samozřejmě element kontroly, který vám oběma může připadat vzrušující.

Co můžete zkusit, když nedokážete odhadnout ten správný úhel při sexu v této poloze?

Teoreticky to dává smysl, že při této poloze dochází k větší stimulaci klitorisu, když ale nemůžete najít ten správný úhel, existuje pár možností, které vám to usnadní. Zkuste svým tělem pohybovat velmi pomalu směrem dopředu, dozadu a ze strany na stranu, abyste zjistili, jestli nepocítíte nějaký rozdíl.

Je pro vás penetrace příliš hluboká? Žádný problém. Pokud vám hluboká penetrace není příjemná, můžete zkusit se naklonit dopředu a opřít se o ruce nebo předloktí, podobně jako při misionářské poloze. Nenechte se odradit, když se vám hned napoprvé nepovede zmírnit hloubku penetrace. Klíčem k úspěchu není myšlenka, že to pro vás nefunguje a že musíte přijít na způsob, jak to napravit. Místo toho byste se měli zaměřit na smyslné objevování místa, které vás nejvíce uspokojuje

Jak byste měly pohybovat svým tělem?

Jakmile najdete ten správný úhel, můžete se stát, že se zaseknete a nebudete vědět, jak byste se měly pohybovat, obzvlášť pokud si myslíte, že k tomu potřebujete mít přirozený rytmus. Avšak vše, co potřebujete, je praxe. Začněte pomalými pohyby svými boky nebo tělem, dokud nenarazíte na to správné místo.

Můžete využít svaly nohou k pohybu nahoru a dolů, pak se opatrně naklonit dopředu nebo dozadu. Své ruce můžete umístit na postel, abyste udržely rovnováhu (můžete se i opřít o partnera), když se budete snažit přijít na to, co vám je příjemné. To se často mění, proto se nebojte svým potřebám přizpůsobit.

Co dělat, když vás poloha rychle unavuje a vyčerpává?

Není žádným překvapením, že při této poloze vydáte více energie, než když jen ležíte na zádech. Vězte, že zpomalit můžete kdykoliv, nicméně to nejdůležitější je dbát na své dýchání. Pokud jste se někdy věnovaly intenzivním workoutům, pak jistě víte, že vydržíte déle, když budete dýchat zhluboka. Může vám to připadat přirozené, protože lidé dýchají mnohem intenzivněji během sexu. Hluboký nádech a výdech vám pomůže soustředit se na váš pocit a zabrání rychlému vyčerpání.

Když budete mít pocit, že si potřebujete na chvilku odpočinout, můžete nechat svého partnera, aby na chvíli převzal iniciativu. Sex je jako tanec. Váš partner může při této poloze také pohybovat boky, což velmi zpříjemňuje sex. Žena se může trochu naklonit dopředu, aby se zmírnilo napětí a zároveň tím partnerovi naznačí, že může také přirážet.

Když jste při sexu nahoře, je potřeba zhluboka dýchat, abyste zabránily rychlému vyčerpání

Existují nějaká cvičení, která pro vás mohou zlepšit sex v této poloze?

Sexuální vytrvalost vychází ze síly velkých svalových skupin a dobrého kardia. Cvičení zaměřené na nohy vám také velmi pomůže. Dále můžete zkusit Kegelovy cviky, které vám pomohou posílit vaše pánevní svaly. Zároveň budete mít lepší orgasmy.

Jsou nějaké variace této polohy, které můžete vyzkoušet?

Máte na vybranou! Můžete například vyzkoušet obrácenou kovbojku, která může být velmi osvobozující a pro některé lidi příjemnější. Žena je samozřejmě nahoře, ale opírá se o předloktí, nebo sedí a přitom je ke svému partnerovi otočená zády.

Existujeje i pokročilá poloha, kdy žena hledí před sebe a přitom se naklání na stranu a opírá se tak, aby měla lehce nadzdviženou pánev. Dodatečná podpora a mírné nadzdvižení pánve znamená, že se žena může zvlnit s větším rozsahem v pánvi, což je velmi erotické.

Zapojte do hry erotické pomůcky

Mnoho žen nedosáhne orgasmu pouze díky penetraci, je proto potřeba ještě další stimulace, pro kterou můžete použít i erotické pomůcky. Ideálními hračkami jsou vibrátory, pomůcka pro stimulaci klitorisu, pomůcky určené pro páry nebo vibrační kroužky na penis.

Můžete v této poloze ublížit sobě nebo partnerovi?

Poloha, při které je žena nahoře, je ve skutečnosti nejběžnější polohou, při které dochází k poranění penisu, zároveň se to však nestává zas tak často, neboť to není snadno proveditelné. Je důležité jít na to zlehka a pomalu, svého partnera můžete totiž zranit, když se třeba jen špatně nakloníte do polohy, při které se penis nepříjemně ohýbá, nebo přirážíte tak rychle, že dopadnete na špatný úhel a tím pádem poraníte partnerovu chloubu, nebo ji dokonce zlomíte.

Co dělat, když se nedokážete uvolnit?

Existuje spoustu dalších výhod vyplývajících z polohy, kdy je žena nahoře, které si ani nemusíte uvědomit. Sex je velmi psychologický, a aby ženy zažily vkustku ohromující orgasmy, potřebují umlčet části svého mozku, které mají na starosti úsudek a kontrolu. Když žena leží na zádech, je pro ni velmi snadné ztratit se ve svých myšlenkách, pokud ale s partnerem změní polohu tak, aby byla nahoře, bude nucena se více soustředit na fyzický akt a to jí nakonec může pomoci se uvolnit.

Sexuálních poloh existuje nespočet. Řadu z nich můžete vyzkoušet se svým partnerem, inspirovat se můžete například Kamasútrou nebo si můžete přečíst některý z našich článků, které naleznete na naší sex seznamce, kde se mimo jiné můžete seznámit s dalšími uživateli, pokud hledáte partnera na sex, nějaké sexuální dobrodružství, milostný vztah, apod.

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.