Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

(Ne)dobrovolné poddání se

27.květen 2023
(Ne)dobrovolné poddání se

„Slečno...“ oslovil jsem ženu vedle mě. „Slečno, tady vám spadl kapesníček“. Sebrala mi kapesníček z ruky a velmi pohrdavě se při tom na mě podívala. Krve by se ve mně nedořezal.

Sním o ní každý den, představuji si, jak ji oslovím a teď mě zpražila prvním pohledem. „Slečno, “ zkouším to dál, „..už chvíli vás pozoruji a vypadáte velmi smutně. Někdo vás zklamal?“ Znovu si mě změřila pohledem a hrubě odvětila: „Do toho Vám nic není.“ A odstoupila kousek ode mě. Dál již konverzace nešla.

Za chvíli autobus zastavil a já i ona jsme jako jediní vystoupili na stejné zastávce. Mám poslední šanci, napadlo mě. „Slečno…“ řekl jsem a přitom, aniž bych chtěl, jsem ji chytl za ruku, „Pane, pusťte mě!“ vykřikla velmi vyděšeně a naštvaně. Pustil jsem její ruku a hned toho litoval. Ona okamžitě začala utíkat a křičet. Nevěděl jsem co dělat. Utíkal jsem za ní a křičel: „Počkejte, já vám to vysvětlím… Počkejte…“ Byl jsem rychlejší než ona. Znovu jsem ji v běhu chytl za ruku a zastavil ji.

„Slečno, já...“ „Prosím, pusťte mě, já vám nic neudělala...“ říkala ona a rozplakala se strachy. Prosila mě. Klekla si na kolena, já ji stále držel za ruku a ona stále prosila, „...pusťte mě, já nic neudělala, proboha pusťte mě, já se moc bojím.“ To jsem nechtěl, nechtěl jsem nikdy ublížit ženě, o které se mi zdá. Snažil jsem se jí zvednout, neboť jsme byly už blízko panelákům a kdoví, co by si lidé mohli myslet. Jen jsem se jí dotkl začala hystericky vyvádět, křičet, škubat sebou.

Nemohl jsem nic jiného dělat, pevně jsem jí stiskl za ramena a postavil jí. Rychle jsem rukou zakryl pusu, aby někoho nezburcovala a přitiskl jí zády k sobě, abych jí uklidnil, aby už přestala vyvádět. „Pššššt, slečno, pšššt … já vám nechci ublížit …. pšššt“. Cítil jsem její vzlykající tělo těsně u sebe. Její zvýšený puls krásně tepal v každé části těla. „Prosím… Neubližujte mi…“ Cítil jsem vůni jejího potu smíšenou s vůní strachu… pak jsem si uvědomil, že i můj kluk zareagoval, neb jsem ucítil, jak tlačí můj penis na její zadeček...

A ta mrcha mě najednou kousla, já ji chtěl jen uklidnit a ona mě kousne… Otočil jsem ji a dal jí facku, pořádnou facku, až spadla na zem. Koukala vyplašeně na mě. „Tohle jsi dělat neměla, já tě chtěl jen uklidnit.“ Dívali jsem se na sebe, ona seděla, já nad ní. Plakala... A můj klacek stál. Bytostně jsem ho cítil a stále jsem cítil ten dotyk na jejím zadečku. Pomalu jsem se k ní přibližoval.

Seděla na zemi a koukala na mě ustrašenýma uplakanýma očima. Obešel jsem jí, díval se na ní a vychutnával si každý svůj nadřazený krok. Pak se pokusila vyskočit a utéct. Neměla sebemenší šanci. Okamžitě jsem jí chytil a přitáhl k sobě. Jednou rukou jsem jí k sobě tisknul a druhou jí zakrýval pusu. Kousala, škrábala a mně to bylo jedno. Cítil jsem znovu její teplo, pot, dech, puls. Přitiskl jsem jí ještě blíž k sobě. Můj chlapík stál v pozoru a těšil se. Táhl jsem jí, zmítající se, k nejbližšímu křoví.

Erotická povídka (Ne)dobrovolné poddání se

Pustil jsem ruku z její pusy a vyhrnul sukni a vyprostil svého chlapíka z kalhot. Už se nezmítala. Stále jsem jí držel zády k sobě… Stále jsem cítil její dech, pot, tep. Posunul jsem její kalhotky stranou a bez rozmýšlení jsem jí ho tam vrazil… Kupodivu tam šel jako po másle. Začal jsem se v ní pohybovat, pomalu, nechtěl jsem se hned odrovnat... Vychutnával jsem si každý kousek její kundy. Pomalu jsem si jí bral a stále jí pevně držel. Její dech se začal měnit z ustrašeného na přerývaný.

Po chvíli začala sama přirážet. „No tak, pomalu …“ řekl jsem jí… ustrašeně zpomalila a já si jí vychutnával. Chytnul jsem jí za boky, vahou svého těla jsem jí přinutil si kleknout na všechny čtyři a tak jsem si jí bral. Už se to nedalo vydržet, naše těla zrychlovala a já se blížil vrcholu... A ona taky.

Ne. Takhle ne. Vytáhl jsem ho. Otočil jí na záda. „No co to je," začala, když jsem jí otočil. Mlčela, zase se na mě ustrašeně dívala. Měla krásný kozy, bradavky naběhnuté, rýsovaly se jí přes blůzku. Chtěl jsem je vidět, musel jsem je ochutnat. Roztrhl jsem blůzku a vyskočily na mě dvě pořádný kozy v krásný podprsence . Nalehl jsem na ní, odhrnul jsem podprsenku a začal neurvale sát a cucat její dvorce, krásný hnědý dvorce s bradavkami jako třesně. Svého se ale dožadoval i můj kluk.

Nebylo to těžké, jen jsem se po ní posunul trochu výš a hned jsem na něm cítil její opojné vlhké teplo. Hrubě jsem jí chytl za jednu kozu, cucal jsem jí a přitom jsem začal přirážet… už jsem si jí nechtěl vychutnávat, už jsem se chtěl udělat. Začal jsem, a zprudka do ní bušil, pích za píchem mě přiváděl k šílenství... ona se pode mnou svíjela slastí a hrubě a přerušovaně oddychovala. Pak to na mě přišlo. Stříkal jsem do ní, stříkal jsem a její útroby se kolem mého klacka krásně stahovaly v jejím orgasmu... Vyčerpaně jsem vedle ní spadl.

Podíval jsem se do jejích očí a věděl jsem, že taky zažila jeden z nejlepších orgasmů. Z její broskvičky vytékalo moje sperma a ona si jej slastně roztírala po stehnech a dívala se přitom na mě... Celá se ještě chvěla. Pak mě oslovila.

Miláčku, příště si musíš ale vybrat lepší místo,“ řekla se smíchem a pokynutím hlavou mi ukázala blízké dětské prolézačky, na kterých naštěstí nikdo v tuto dobu nebyl. Zasmál jsem se, pomohl jí vstát a šli jsme oba domů. Miluji svou ženu, pomyslel jsem si, když jsem se díval na její ušpiněné šaty, její krásné pozadí, vlnící se do rytmu chůze a na její krásnou šíji odhalenou její úpornou snahou udržet pohromadě zbytky z její roztrhané blůzky. Pak se na mě ve výtahu otočila, dala mi pusu a řekla: „Příště mi ale nemusíš trhat tu drahou blůzku…“ Její úsměv jí prozradil a já věděl, že i přesto můžu příště další znovu roztrhnout...

Máte rádi role play? Domluvte se na nějaké scénce s někým ze sex seznamky!

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.