Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Návštěva u tchýně

9.únor 2019
Návštěva u tchýně

Byli jsme s přítelkyní na návštěvě u jejích rodičů na vesnici. Chtěli jsme původně u nich strávit jen víkend, ale měli jsme ve škole volno, tak jsme se rozhodli na celý týden. Na tento týden určitě nikdy nezapomenu. Ale nebudu předbíhat...

Víkend proběhl tak nějak normálně, ale já už jsem kul pikle na to, jak si to rozdat s tchýní. Ne, že by mi přítelkyně nestačila, ale chtěl jsem prostě vědět, jaký to je píchat zralou pětačtyřicátnici a proč by to zrovna nemohla bejt tchýně.

Můj plán se měl uskutečnit v pondělí. V tento den totiž měl odjet na pracovní cestu tchán. Večer jsme byli tedy v celém stavení jen tři. Já, přítelkyně a její matka. Večer byla bouřka, a tak sme si všichni zalezli do manželské postele, aby se děvčata nebála, a koukali jsme na bednu. První usnula při televizi tchýně a to bylo znamení pro mě. Začal jsem předstírat, že taky spím a ještě jsem se začal nemístně roztahovat a tím pomalu a jistě jsem vystrnaďoval přítelkyni. Ta to asi po 10 minutách taky vzdala, přičemž se mě pokoušela vzbudit, ale já dělal, že spím tvrdě, tak se zvedla a šla si lehnout vedle do pokoje a zavřela dveře.

Můj plán byl geniální a vše se zatím dařilo. Nezbývalo nic jiného než jít na věc, byl jsem vzrušením bez sebe. Ocas mi stál jak stožár. Vymyslel jsem taky výmluvu, kdyby se tchýně probrala a nebyla by spokojená s tím, co dělám. Řekl bych jednoduše, že jsem si jí spletl s přítelkyní, ale k tomu snad nedojde. Pomalu jsem se k ní přiblížil a rukou jsem zajel pod peřinu. Měla na sobě dlouhou noční košili a jinak nic jiného. Přiblížil jsem se ještě víc a opatrně vklouznul k ní pod peřinu. Ruku jsem položil na její stehno a opatrně začal vytahovat noční košili nad pas. Přejel jsem rukama přes látku na prsou a jemně je promnul a rukou sklouznul dolu k husté houštině chlupů.

Návštěva u tchýně

Celou dlaní jsem hladil její buchtičku. Zatoužil jsem jí ochutnat. V okamžiku jsem ležel mezi jejíma nohama a doširoka jsem si je roztáhl. Krásně voněla a zabořil jsem svůj jazyk do její dírky... Jen se trošku prohnula, když se můj jazyk dotkl poštěváčku a tiše vzdychla, ale vypadalo to, že spí dál. Tak jsem jí začal pomalu lízat tu její zarostlou díru. Prsty jsem jí doširoka roztahoval a divoce lízal. Během chvilky začla téct. Chutnala nádherně. Strčil jsem jí prst do kundičky a nepřestával jsem jí lízat. Všiml jsem si že její pánev mi začíná vycházet vstříc a lehce přiráží. Vysunul jsem prst z dírky a začal jí kroužit kolem análku. Trošku se lekla, ale za chvíli asi zjistila, že jí to není nepříjemné a opět začla přirážet proti mému jazyku.

Prst byl notně mokrý z její pičky a ona tak rozdělaná, že sem si ani nevšiml, že mám prst v jejím análu a divoce ho do ní zabodávám... Prostředník a prsteník jsem jí ještě zarazil zpět do puliny a divoce jí šoustal obě díry a jazykem lízal poštěváka. Najednou mě rukama chytla za hlavu a přimáčkla do svého klína a já cítil jak se stahujou její svaly v pičce a análu. Tekla jako vodopád přímo do mé pusy a já ji lačně lízal. Počkal jsem až se stahy v pulině trošku uklidnily a vytáhl prsty. Nalehl jsem na ní a namířil stojící ocas ke vchodu do ráje. V tom šeru se tak na mě vyčítavě dívala, ale nezmohla se ani na slovo.

Tvrdě jsem přirazil a projel jí snad až na samé dno. Jen vzdychla a prohnula se jako luk. Začal jsem jí divoce píchat byl jsem vzrušením bez sebe. Jen jsem se zeptal, kam to mám vyložit, a ona, že to chce do pusy. Tak jsem ho rychle vytáhnul a zarazil jí ho hluboko do krku a pumpoval do ní gejzíry semene... Vysála ze mě vše do poslední kapky. Jen jsem se svalil vedle na postel a odpočíval... Asi jsem musel usnout, ale v tom cítím, jak můj penis obepíná něco mokrého. Tak otevřu oči a vidím, jak ho divoce kouří tchýně... Očividně s mým vyšoustáním žádný problém neměla, když se sama dala do akce. Když jsem se udělal, usnuli jsme a ráno jsme dělali, že se vůbec nic nestalo. Ale nešlo si nevšimnout, že po mě občas mrkla očkem. Už se nemůžu dočkat, až zase někdy pojedeme na návštěvu.

A co byste si přáli zažít vy? Pokud hledáte také nějakou starší ženu nebo muže na hrátky, vyzkoušejte sex seznamku, na které si můžete uživatele vyhledat podle věku.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.