Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Návod pro začátečnice k uspokojování erotickými hračkami

3.duben 2019
Návod pro začátečnice k uspokojování erotickými hračkami

Každý někdy něco zkouší poprvé. Co se týče sexu a erotických hraček, není se proč stydět a není se ani čeho bát. Většina vyrobených erotických hraček je určena pro ženy, takže se dnes podíváme, jak by si měla žena s těmito pomůckami hrát, aby z toho vyšly co nejlepší výsledky.

Pokud se chcete efektivně uspokojovat pomocí erotických hraček, někde začít musíte. Většinou je to na úplném začátku, to když nemáte s těmito pomůckami vůbec žádnou zkušenost, ale možná již nějaké zkušenosti máte, protože pomůcku jednou nebo dvakrát použil váš ex partner. To ale vůbec neznamená, že jste se něco naučily, jen že jste s nimi přišly do styku. Podstatou celé věci je to, že se naučíte, jak vůbec správně masturbovat. Možná vám to může připadat naprosto zbytečné, ale vezměte v potaz, že vzhledem k tomu, že vás to (předpokládáme) nikdo neučil, nemůžete vědět, zda to děláte správně. Navíc většina nejlepších tipů na masturbaci zahrnuje právě koupi vibrátoru nebo dilda a to vás už určitě nikde nikdo nenaučí. 

První zkušenosti

Blogerka Rebecca Jane Stokes se svěřila v online magazínu Your Tango se svým příběhem o tom, jak se oan dostala ke své první erotické hračce a jaké to pro ni bylo:

"Osobně nikdy nezapomenu, jak jsem si sama koupila svou první erotickou hračku. Bylo mi 19 let a bydlela jsem ve společném bytě (i pokoji) s dalšími 5 dívkami. Všechny byly starší, já jsem byla o dost mladší. Všechny byly hrozně šik, šly s módou, bavily se o sexu a nebály se na něj ostatních lidí zeptat. A to bylo skoro víc, než jsem dokázala unést, protože, věřte tomu nebo ne, ale nebyla jsem vždy tou hrdou blogerkou o sexu, která věděla vše o nejlepších erotických hračkách a technikách, jak dosáhnout nejlepšího orgasmu, jako je to teď. Ne, ne. Jednou jsem opravdu byla puberťačka, která byla panna, s naprosto stejnými kamarády, kteří byli také panny a panicové a všichni jsme se hrozně smáli, jakmile někdo zmínil slovo 'penis'.  

Opravdu to byly velmi temné časy. Naštěstí moje starší spolubydlicí byly velmi milé, otevřené a pozitivní ohledně sexu. Jakmile zjistily, že jsem nikdy předtím nepoužívala žádnou hračku, okamžitě mi koupily vibrátor, který byl opravdu přímo pro mě. To znamenalo mobilitu, klitorální stimulaci a žádnou penetraci. Teď tahle slova samozřejmě mohu vysypat z rukávu, ale dříve jsem o ničem takovém neměla vůbec ponětí. Nebyla jsem samozřejmě vůbec schopná jim říct, co bych od své první erotické hračky chtěla. Ale znaly mě, znaly můj nedostatek zkušeností, věděly, co funguje na většinou žen, a tak si daly tyto zkušenosti dohromady. Naštěstí se opravdu trefily do něčeho, co mi opravdu sedělo, ale to bohužel neplatí u většiny žen."

A s tím musíme naprosto souhlasit. Tohle by rozhodně neprošlo u každé ženy, protože každá je jiná a neexistuje bohužel jeden návod na uspokojení, který by mohly použít všechny ženy. Navíc ne každá žena má to štěstí, že má kamarádky, které ji tímto světem provedou, může se svěřovat s prvními zážitky s erotickými hračkami nebo jiné sexuální (ne)zkušenosti, takže se mohou ocitnout v temném světě paniky a doufání, že jednou také něco takového prožijí.

Každá žena se musí naučit a zjistit, co ji vzrušuje, jak masturbovat, aby to mělo výsledky, se kterými bude spokojená, a jakou erotickou hračku koupit, aby všechny tyto potřeby uspokojila. Řím nepostavili za den a stejně tak ani ženský orgasmus nebude za den dokonalý. Také se musí postupně budovat. Snad vám následující řádky pomohou s poznáním svého těla a objevování orgasmů, o kterých jste ani netušily.

Jakou erotickou hračku si pořídíte jako první vy?

Erotické hračky pro stimulaci klitorisu

Možná už jste zaslechly, že většina žen, uvádí se 75 procent, nedosáhne při klasickém penetrativním sexu orgasmu. To je proto, že většina žen dosáhne orgasmu spíše díky stimulaci klitorisu, který představuje místo s největším počtem nervových zakončení, a proto i centrum orgasmu pro mnoho a mnoho žen. Možná, že to na vás sedí, možná, že ne. Ale pokud jste žena a máte klitoris, měla byste začít své sexuální zkoumání právě u něj, protože je největší pravděpodobnost, že tato dobrodružná cesta bude mít úspěšný konec. Tudíž byste se měly zaměřit na nákup erotické hračky, která je pro stimulaci klitorisu určená.

Obzvláště se hodí pro ženy, které nikdy neměly sex a popřípadě ani nezačaly zkoumat své tělo. Jsou totiž naprosto jednoduché na použití. Navíc zvládnout nejdříve to, jak se vám to líbí a co vás vzrušuje, je mnohem důležitější, než zvládnout sex. Berte to pomalu a zjistěte, zda je taková hračka pro vás to pravé.

Thunder Stick Wand Massager

Těmto typům erotických pomůcek se říká "wand" (hůlka), z původního spojení magic wand (kouzelná hůlka). Tato pomůcka je velmi silná, dobře se drží a pomůže vám prozkoumat hlubokou klitorální stimulaci. Její negativa jsou ale její velikost a hlučnost. Proto si "do kabelky" pořiďte vibrátor ve tvaru rtěnky, to se vám bude hodit, když budete cestovat nebo kdekoliv, kam půjdete a přepadne vás chuť. Thunder Stick lze zakoupit za necelých 100 dolarů.

G-Spot Touch Finger Vibe

Když budete zkoumat své intimní partie, pravděpodobně se u toho i vzrušíte a může se z toho stát pěkně mokrá záležitost. Pro toto zkoumání je skvělé využít erotické hračky, ale je občas poměrně těžké udržet je prsty, které kloužou. Proto můžete vyzkoušet tento "nasazovací prst", který ten váš nejen prodlouží, ale navíc i rozvibruje a udrží v suchu. Co víc si přát? Navíc se s tím dostanete i na bod G, kdybyste chtěly, ale samozřejmě nemusíte. Cena se pohybuje okolo 39 dolarů.

Erotické hračky pro stimulaci bodu G

Zatímco některé ženy mohou dosáhnout orgasmu jen díky vnější stimulaci, jiné to mají naopak a funguje u nich pouze vnitřní stimulace. Ty šťastnější pak mohou své orgasmické hranice objevovat díky oběma typům. Vnitřní stimulace je úspěšná díky bodu G, který se ukrývá uvnitř vagíny, pár centimetrů směrem nahoru. Poznáte ho tak, že se tam nachází jiná struktura, podobná houbě a o velikosti vlašského ořechu. Experti tvrdí, že se jedná o část klitorisu, tudíž se i tam nalézají nervová zakončení. A z čehož také plyne, že klitoris vůbec není ta malá část intimních partií s "hráškem" nahoře, jak se na první pohled může zdát.

Některé ženy potřebují zkrátka pro orgasmus pořádnou penetraci a následující hračky jim to mohou splnit:

The Comet Wand

Hračka, jejíž motto hlásá "Lehněte si na záda a užijte si tu jízdu...", by neměla uniknout vaší pozornosti. Díky skleněné rukojeti se vám bude dobře držet a silikonový zbytek se postará o velkou rozkoš. Jedná se o vibrátor, takže si vibrace můžete užívat i uvnitř sebe. Zakoupíte ho za 90 dolarů.

Vibrátor The Comet Wand

Tryst Multi-Erogenous Massager​

Tato erotická pomůcka vás jistě zaujme svým zvláštním tvarem, který se ani zdaleka nepodobá penisu. To ale neznamená, že si s ní nemůžete užít mnoho a mnoho zábavy. Už jen proto, že ji skvěle využijete při hrátkách s partnerem, protože ji můžete proměnit na kroužek na penis, klitorální stimulátor, používat ji přímo při sexu (díky malé velikosti), ale i na bod G. Fantazii se s touto hračkou zkrátka meze nekladou. Cena je proto také trochu vyšší, budete si muset připravit zhruba 120 dolarů.

Erotické hračky pro kombinovanou stimulaci

Již jsme se zmínili o tom, že některé ženy mohou dosahovat orgasmů díky stimulaci klitorisu i bodu G. Ty mohou pak využít vibrátorů, které jsou určeny pro stimulaci obou těchto částí ženského těla. Je to takové chytré dva v jednom, které vám může přinést velké orgasmy, o kterých se vám ani nesnilo. Většina těchto vibrátorů se objevuje ve tvaru králíčka nebo je jinak spojena s králíčkem, proto se jim také říká "rabbit" vibrátory (anglické rabbit znamená králík). 

Jack Rabbit Signature Rocking G Rabbit Vibe​

Jedním z rabbit vibrátorů je i tento. Dlouhá část je určena k penetraci, kratší ke stimulaci klitorisu. Můžete si zvolit jednu ze tří rychlostí a "králíček" pro klitorální stimulaci má dokonce oddělné funkce, je jich celkem 7, a navíc i flexibilní ouška. Užívat zábavu si s ním můžete 100 minut v kuse, nabíjet se poté bude 2,5 hodiny. Je vyrobený ze super jemného silikonu a vodotěsný, takže si dokonce můžete užívat hrátky ve vaně. Zaplatíte za něj přibližně 125 dolarů.

Jste v sexu začátečníci a nevíte, jak byste mohli začít? Máme pro vás jednoduchý tip: Zaregistrujte se na online sex seznamku a pokuste se zjistit co nejvíce o touhách a fantaziích druhých lidí. To vám velmi rozšíří obzory a budete pak moci experimentovat o to více. A pokud budete chtít, můžete na ní najít i muže nebo ženu, se kterými se sejdete a rozproudíte si krev i naživo. Je jen na vás, kam až to zajde. Vždy byste ale měli myslet na to, že je lepší nejprve poznat své tělo a až poté se pouštět do dalších věcí.

[Lil]

Zdroj:

https://www.bettersex.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.