Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Našel jsem něco, v co jsem ani nedoufal

24.listopad 2018
Našel jsem něco, v co jsem ani nedoufal

Vždy jsem si myslel, že jsem člověk, kterého provází smůla. Aspoň tedy v lásce. Škola mi problém nedělala, jen co jsem dokončil vojnu, tak jsem si našel i výtečně zaplacenou práci.

Jenže za těch pár let od mé první zkušenosti s dívkou jsem pořádný vztah nezažil. Většinou jsem vystřízlivěl ze zamilovanosti po pár týdnech jakmile jsem zjistil, že mi prostě ta dívka nesedí. Sexuální život jsem ale i tak měl poměrně pestrý, ačkoliv jsem hodně dlouho stálou přítelkyni neměl. O to mi ale nikdy nějak moc nešlo. Až jsem jednou při zařizování některých obchodních věcí v centru města dostal hlad. Vybral jsem si nedalekou pizzerii a usadil se. Klasicky jsem si objednal moji oblíbenou pizzu s brokolicí, šunkou a sýrem a začetl se do novin. Ani jsem si pořádně nevšiml, že vedle u stolu se ocitla přibližně dvacetiletá dívka. Poprvé se naše pohledy setkaly ve chvíli, kdy prosila obsluhu o pomoc při cestě na toaletu. Nedalo mi to a ohlédl jsem se za dívčím hlasem. Takové prosby přece jen nejsou časté a tak mě zvědavost nalomila. Uviděl jsem nakrátko ostříhanou brunetku, která seděla za stolem a zrovna se podívala přímo na mě. Chvíli jsem nechápal, co vlastně chce, ale pak jsem si to uvědomil. Vždyť ona nemohla chodit.

Seděla tam ve svém vozíku a prosebně se na mě usmála. Odložil jsem tisk a došel k ní. "Ahoj, prý potřebuješ na záchod. Promiň, že jsem tak poslouchal, ale pokud se nebudeš zlobit, pomohu ti," řekl jsem ji a usmál se. "To bys byl moc hodný. Přece jen na tomhle křesle se všude nedostanu," odpověděla a odsunula se od stolu. Po cestě jsem se jí představil a řekla mi, že se jmenuje Klára a je ve městě na semináři. Byla rok po střední a víc už jsme si říci nestihli. Odvedl jsme ji na záchod a decentně se odtáhl ven. Domluvili jsme se, že se ozve, jen co bude hotova. Tak se taky stalo, ale do pizzerie jsme se vrátili již ke stejnému stolu. Bavili jsme se více o životě a řekla mi, že byla nadšená tanečnice, vystupovala i v některých představeních. Než přišla autonehoda, při které si poranila páteř a ochrnula. Protože jsem měl večer v plánu jít do jednoho místního klubu a jako již tradičně se nikdo z kamarádů nenabídl, že by šel, tak mě napadlo, že bych tam mohl jít s Klárou. Chvíli sice protestovala, nakonec však povolila. Dali jsme si sraz na osmou hodinu večerní a po jídle jsme se rozloučili.

Večer už čekala, vzala si na sebe šaty a moc jí to slušelo. Já osobně na tanec příliš nikdy nebyl a do klubu jsem chodil spíš posedět a popít. Povídali jsme si asi tři hodiny a pak mi Klára řekla, že nemá moc ráda zakouřené prostředí a že ji je už nepříjemně. Vydal jsem se ji tedy doprovodit k hotelu, ve kterém byla ubytována. Jenže místo abychom se tam rozloučili, nabídla mi, jestli bych ji nechtěl chvíli dělat společnost. Nikdy jsem nečekal, že bych na něco takového přikývl, ale tentokrát se nedalo jinak. Klára byla zábavná a z její tváře vyzařovala krásná a něžná ženskost, které nešlo odolat. Na hotelu pak Klára objednala na pokoj bílé víno, kterého jsme se nakonec dotkli jen trochu. Po prvním přípitku se totiž setkaly naše ruce a ledy se prolomily. Mírně jsem se naklonil a Klára kupodivu také, načež se setkaly naše rty. Pohladil jsem jí během polibku na tváři a jemně mezi zuby sevřel spodní ret. Cítil jsem, jak se naklání čím dál víc a tak jsem vstal, vzal jí do náruče a odnesl do postele. Posunula se více na polštář a já ze sebe sundal košili. Měla na sobě stále jen šatičky a jak jsem si všiml při pokládání do postele, tak i kalhotky.

Našel jsem něco, v co jsem ani nedoufal

Lehl jsem si vedle Kláry a začal ji znovu líbat, tentokrát na krku. Cítil jsem, jak mi její dlaně hladí hruď a po chvíli i citlivé bradavky. Její doteky byly neskutečně elektrizující a já jí za odměnu vsál do úst lalůček. Chvíli jsme se hladili, až mě Klára zastavila pošeptáním a prosbou, jestli bych jí nesvlékl šaty. Ochotně jsem jí oprostil od oděvu a znovu se oddal polibkům jejího krásného těla. Od krku jsem plynule přešel přes ramena až na její ňadra. Stisknul jsem je v dlaních a jazykem jsem obkroužil již naběhlé a vztyčené bradavky. Vzal jsem pak jednu z nich mezi rty a přitom jsem se špičkou jazyka otřel o ni. Klára se zachvěla a já cítil, že je potřeba pokračovat. Polibky jsem zamířil na bříško až po klín, kde jsem narazil na lem kalhotek. Ve vlasech jsem neustále cítil doteky a laskání od mé krásné milenky. Prstíkem jsem ze zvědavosti zajel do kalhotek a ucítil něžný chomáček chloupků. Tenhle pocit mě ještě více navnadil a začal jsem pomalu Kláře svlékat i kalhotky. Přitom se setkaly naše žádoucí pohledy a jemně jsme se na sebe usmáli.

Za chvíli byla Klára zcela nahá a já pohledem zkontroloval její krásu. Ve vteřině jsem letmo políbil ochlupené místečko v klíně a hned se posunul výš. "Jsi nádherná," pošeptal jsem při pohledu do Klářiných očí a následně políbil její rty. Její ruce využily situace a jaly se mých kraťasů. Zajely mi do klína a sevřely penis, již tak dost vzrušený. Opět se setkaly naše pohledy a já poklekl tak, abych Kláře ulehčil práci. Pomalým pohybem mě oprostila kousku oblečení a poprosila mě, abych se přisunul blíže k její tváři. Neměl jsem důvod neudělat to. Klára naklonila hlavu a jazýčkem se dotkla špičky mého penisu. Ucítil jsem krásné vzrušení a poděkoval pohlazením po vlasech. Dlaně Kláry v tuto chvíli svíraly můj zadeček a můj penis pomalu mizel v jejích ústech. Chvěl jsem se a roztřásly se mi nohy. Po chvilce jsem ucítil svírající se rty a ve chvíli, kdy začala vydatně sát jsem se zachvěl úplně. Dlaněmi jsem se opřel o zeď, protože jsem málem upadl. Penis mi začal cukat a já pochopil, že za chvíli může být po všem.

Proto jsem opět Kláru pohladil a pomalu se vysunul z jejich úst. Vášnivě jsem ji políbil a dlaní zabrousil do klína. "Chci vědět, jak chutnáš," pošeptal jsem do jejího ouška a hned se přesunul tváří do klína. Nohy jsem opatrně odsunul od sebe a jazýčkem oblízl vnitřní stranu stehna. Jemné chloupky mě doslova rajcovaly a tak jsem je olízl. Mohl bych je líbat neustále, ale chtěl jsem Kláru i ochutnat a tak jsem zajel jazýčkem přímo na kundičku. Jemně jsem prstíky udělal prostor pro svůj jazyk a pak začal slízávat celou tu chutnající šťávičku. Klára mi zajela opět prsty do vlasů a začala mi také tlačit obličej do klína. Poslechl jsem její touhu a zabořil tvář přímo do vlhkého lůna. Slízával jsem veškerou její rozkoš a čím dál víc jsem chtěl do ní zavést svůj kolík. Olízl jsem naposledy poštěváček a posunul se výš. Jen jsem nahmatal špičkou penisu její kundičku, tak jsem pomalu zatlačil. Žalud byl rázem pohlcen vlhkou štěrbinou. Sevřeli jsme si navzájem dlaně a při pohledu do jejich toužebných očí jsem opět přitlačil. Následné milování s Klárkou bylo určitě jedno z mých nejkrásnějších. A zatímco vám píšu tyto řádky, sedí Klárka vedle mě a hladí mě po stehně. A teď promiňte, jdu si jí odnést do postýlky.

Zdravotní handicap nemusí být žádnou překážkou! Zaregistrujte se na sex seznamce a poznejte muže nebo ženu svých sexuálních snů...

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.