Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Naprosto nenasytná nymfomanka

16.duben 2022
Naprosto nenasytná nymfomanka

Je mi 20 let a sexem žiju. Nemohu bez něj být ani jeden den. Můj kamarád řekl, že jednou ze mě bude nenasytná nymfomanka, a to se taky vyplnilo. Není den, kdy bych si to slastně neudělala. Ale preferuji k tomu radši protějšek.

Miluju veřejná místa, je mi jedno kde a kdy, ale nejdu jen tak s někým. Na kluky jsem vybíravá. A vyhlídnu si toho správného nabíječe, který mě dokáže pořádně uspokojit. Jednou jsem dostala ráno obrovskou chuť, když jsem šla do školy.

Na autobusovém nádraží jsem se potkala s mým nejlepším kamarádem, tak jako vždycky. Máme k sobě velmi velké sympatie a jsme tu jeden pro druhého, ale nechodíme spolu. Čekal se mnou na autobus jako vždy. Ale já umírala touhou po něm. V hlavě jsme měla spostu myšlenek, jak se sním líbám a on se dotýká mého nahého, roztouženého těla. A tak jsem začala dělat očka a cukrbliky. Dávala jsem mu náznaky, že po něm toužím a že ho chci teď hned! A pak jsem se na něj podívala a řekla mu: „Chci tě teď hned.“ jen se mu oči zableskly a tělem mu prošlo velké vzrušení, tak jako u mě.

Jen z něj vypadlo: „A kde?“ jen jsem se usmála a řekla : „U nás ve sklepě.“ Oči se mu rozzářily ještě víc. Moc dobře to místo zná. Ještě chvíli váhal a vymýšlel, jakou omluvenku do školy, protože jsem ho chtěla mít celý den jen pro sebe ve víru vášňě. A jeho myšlenka, že se se mnou miluje celý den, ho velmi vzrušovala. Ještě jsme byli rychle zařídit razítko a pak rychle k nám. Nechtěla jsem riskovat nachytání, a tak šup pro klíče od sklepa. Odemkly jsme sklep a vlezly dovnitř a zavřeli. Dali jsme na zem velkou krabici od skříně a na to spacák.

Nevinně na mě koukal a já cítila, jak se celý chvěje a touží po mě. Začal se mě velmi něžně dotýkat rukama kolem pasu a přejížděl nahoru a dolů tak něžně, že jsem měla mráz na zádech. Jeho něžné rty mě začaly líbat a mně se sevřel žaludek. Připadala jsem si jako malá holčička před prvním sexem. Každý jeho dotek si jakoby promýšlel, ale přitom mu to šlo rovnou od srdce, dělal to, co jeho srdce chtělo, a jeho velký chtíč ho popoháněl. V téhle chvíli jsem byla jen jeho a úplně celá, a tak si to vychutnával.

Chtěla jsem víc a víc. Byla jsem hladová. Rozmazloval si mě a pomalinku si mě svlíkal a já jeho. Neustále jsme se líbali a dotýkali se. Naše těla vzplanula touhou po sobě. Začala jsem se lehce prohýbat a rukou jsme mu sjela na bříško a vytáhla drápky, to má moc rád, vím, jak ho to rajcuje. Pak jsem mu sjela do boxerek a začala jsem si sním hrát. Měl už na boxerkách malé flíčky, jak byl vzrušený a já měla úplnou povodeň. Při každém doteku jsem vlhla víc a víc. Lehce jsem sjížděla po špičce prsty a pak jsem lehce chytla a jen začala honit špičku. Pak jsem stiskla víc a až pěkně dolů ke kořenu. Stále mě líbal a rukou mi dráždil tu mou lasturku. Jeho něžnost mě zabíjela! Jedním prstem mi dráždil poštěváček a ostatníma přejížděl. Druhou rukou mě lehce hladil po zádech a po mých křivkách. Pak jsem si lehla na záda a on do mě vnikl tak pomalinku a s lehkostí si vychutnal první zásun. Jen jsem vzdechla do ozvěny sklepa. Začal lehce přirážet a neustále mě líbal, jeho tělo bylo sjednoceno s mým. Bylo to něco nádherného, srdce mi bušilo tak divoce... Jen jsem sladce vzdychala a on vzdychal do ouška mě.

Erotická povídka: Naprosto nenasytná nymfomanka

Líbal mě a já se slastně zarývala nehty do jeho kůže. Jen obratem přirazil a dával mi najevo, že se mu to líbilo, něžně jsem ho kousala do spodního rtu a do krčku. Pak jsme se vyměnili a já si rajtovala nahoře. Bylo to nádherný, jen se pode mnou slastí prohýbal a vzdychal tak nádherně. Začala jsem víc a víc přirážet. Pěkně lehce na špičce a pak tvrdě dosednout a pak znova a znova a znova. Cítila jsem, že už je blízko k vyvrcholení, tak jako já, ale já ještě zpomalila, abych si ho sladce vychutnala. Chytil mě pevně za zadeček a ve vzdychu tiše zašeptal, abych si klekla. A tak jsem si klekla a se vzrušením čekala, až zasune. Pěkně mě chytil za boky a pěkně jemně mi ho tam dal. Začal něžně přirážet, jeho ruce si hrály s mým tělem. Něžně přejížděl po páteři a po prsou jen jsem se mu prohýbala jako kočka. Byla jsem jako jeho malá čičinka, s kterou si hraje. Pak začal tvrdě přirážet, jen jsem vzdychala: „Ano, ještě, udělej mi to, prosím!!!“ Jen vzdychal a chtěl mě víc a víc, jen jsem slyšla jeho sladký: „Ano, jo, jo, jo!“

Oba jsme chtěli dosáhnout společného vyvrcholení. Pral to do mě tak tvrdě a pak to přišlo, bylo to tak nádherný, takhle mě nikdo dlouho nevyřídil. Objal mě a nechal doznívat tu slast a já citila to teplo, které se do mě vlévalo, a jeho tep srdce. Nechala jsem ho pár minut vydechnout a pak jsem nasedla znova a jela a pořádně ho šukala. On ví, co mám ráda, dokáže mi prostě vyšukat mozek z hlavy. Po druhém kole jsme oba padli vyčerpáním a musela jsem ho už pustit domů. Večer jsem dostala opět hlad, a tak jsme si to pěkně udělali po telefonu. Moje touhy jsou neukojitelné. A mým snem je prošukat celý týden, pokud možno, tak s ním, protože tenhle kluk je takový nabíječ, že to není ani možný. Chtěla bych tu jeho nabíječku neustále cítit mezi svými vlhkými pysky. Nebo jeho hbitý jazyk, aby si hrál s mým poštěváčkem a vychutnával si mě do poslední kapičky.

Jsem nymfomanka a nestydím se za to, i když hodně lidí mě odsuzuje za to, že jsem jen kurva. Ale to je sakra rozdíl!!! Sex s ním je nezapomenutelný a jedinečný, pokaždé je to originální. Dá do toho cit, vášeň, touhu a hlavně srdce. Když mě líbá a něžně se mě dotýká, celá se chvěju po celým těle, v břiše mám motýly a mohla bych to dělat věčně. Pak mě začne pomalu svlíkat a to je prostě dokonalý. Nespěchá, pěkně pomaloučku po lehoučku, pěkně si to vychutnat a procítit. Jen myšlenka na to mě celou žhaví a vlhnu!!! Když na to přijde, neváhám ani minutu a celá se na něj vrhnu a vše zněj rvu dolů!!! Šukáme spolu hodně často i několikrát za sebou, jelikož mi to jednou opravdu nestačí!!! Chci ho, prostě jsem dravá šelma, která jde po své kořisti! A on je má kořist...

Chybí vám v životě takovéhle vzrušení? Zaregistrujte se na sex seznamku a objevte ho...

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.