Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Naplánovali jsme si sex na celý měsíc! Jaké to bylo?

5.prosinec 2018
Naplánovali jsme si sex na celý měsíc! Jaké to bylo?

Zkoušeli jste si někdy naplánovat svůj sexuální život? Většina z vás určitě ne, možná vás to ani nikdy nenapadlo. Stojí to za to, abyste to vyzkoušeli? Získáte tím něco? Odpoví vám na to příběh ženy, která se rozhodla si svůj sexuální život se svým manželem naplánovat dopředu.

Člověk se většinou nerozhodne si svůj sexuální život naplánovat jen tak, potřebuje k tomu nějaký impuls. A tímto impulsem může být v podstatě cokoliv, nejčastěji to bývá pocit, že má sexu málo, že si ho druhý partner nevšímá dostatečně, že by chtěl svůj sexuální život nějak oživit. Někoho to dokonce může vzrušovat. Ale nejčastěji pár přijde na to, že sexu nemají dostatek, nevěnují mu moc času a chybí jim. Podobně to bylo i v případě Karolíny a Davida (jména jsou změněna), jak vám bude Karolína popisovat níže.

Proč a jak se Karolína s Davidem rozhodli pro naplánování sexuálního života?

Je nám s manželem přes 40 a máme dvě malé děti. Myslím si, že na to máme celkem dobrý sexuální život. Nebo jinak řečeno, stále máme sex a někdy je dokonce i dobrý! Samozřejmě to není stejné jako na začátku našeho vztahu, kdy jsme se po sobě plazili neustále a nemohli jsme ze sebe sundat ruce (ano, i na veřejnosti). V současné době je náš sex mnohem důvěrnější - velmi milující, ale ne moc žhavý. Na frekvenci se spolu ale neshodneme. Zatímco podle mě máme sex třikrát týdně, podle mého manžela je to spíš víc jak jednou nebo dvakrát týdně.

Protože můj manžel David velice rád plánuje (nikdy nikam nechodí bez svého diáře), ve srandě navrhnul, že bychom si měli naplánovat sex. Bylo to proti všemu, co já si o vztazích a sexu myslím. Sex má být vášnivý a spontánní. Ale David měl pravdu, naplánovaní by nás mohlo ujistit, co v našem sexuálním životě považujeme za priority, takže jsem rozhodně souhlasila. Jestliže vás zajímá, co se stalo, když jsme si takto rozvrhli celý měsíc, tak čtěte dále.

První týden

S Davidem jsme se dohodli, že budeme mít sex v pondělí, ve středu a v pátek. Líbilo se mi to z několika důvodů. Díky tomu se po víkendu budeme na něco těšit, prostředek týdne (středa) pro nás konečně bude znamenat něco víc, no a protože pátek představuje den, kdy si spolu sedneme a většinou i trochu popijeme, už budeme i trochu v náladě.

Týden začal tím, že jsem nám dělala připomínky do kalendáře, což byla celkem sranda. Bylo to trochu nemravné se podívat na svůj telefon do kalendáře a vidět, co tam je napsané. Dokonce jsem z toho byla tak nabuzená, že jsem Davidovi poslala selfie, na kterém jsem měla rozepnutou košili, jako malou ochutnávku našich nočních aktivit, které nás čekaly. Když jsme ten večer měli sex, byla jsem mnohem vzrušenější než obvykle! Ale hned ve středu jsme museli náš plán zrušit, protože jedno z našich dětí onemocnělo (ten těžký život rodiče). Ale náš třetí pokus už byl úspěšný. Uvědomila jsem si, že i když jsem byla nejprve proti tomuto nápadu, nakonec se mi to zalíbilo, protože jsem věděla, co budeme dělat, a tak jsem měla čas se připravit. Nejen psychicky, ale třeba si i oholit nohy.

Někdy páry zapomínají na to, že by měli vést intimní život

Druhý týden

Další týden byly Velikonoce, takže jsme měli ve městě rodinu, což znamenalo mnoho lidí navíc v našem domě. Pořád jsem se ale chtěla držet našeho plánu, i kdyby to mělo znamenat spoustu rychlovek. Mohu hrdě prohlásit, že ačkoliv to pro nás bylo několik hodně hektických dní, zvládli jsme to dodržet. Ano, byl u toho pocit "hlavně, abychom to už měli za sebou" a díky tomu to bylo trochu jako povinnost, ale pak David trefně poznamenal, že kdybychom neměli náš plán, určitě by se žádná intimita celý týden nekonala. S tím jsem souhlasila. Díky tomuto sexuálnímu plánu jsme zůstali spojení a byla to dobrá úleva od stresu a od všech těch rodinných a svátečních sešlostí. 

Třetí týden

S Davidem si často stěžujeme, že během večerů nic moc neděláme, ale tento náš sexuální plán nás dokonale držel od televize. Jakmile byl den, kdy jsme měli mít sex, hned jsme věděli, co je v plánu. Další večery (především úterý a čtvrtky) jsme věnovali jiným produktivním činnostem. Jeden večer jsem si zorganizovala šatník, další večer jsme si každý udělal nějakou svou práci, kterou jsme potřebovali mít hotovou. 

David mi věnoval nejeden pohled "já jsem ti to říkal", když jsem přiznávala, že se mi líbí si takto rozdělit naše aktivity. Pak jsme ale v pátek večer přišli na to, že vlastně ani jeden nejsme tak úplně v náladě na sex. I tak jsme se ale drželi našeho plánu, měli jsme sex a domnívali jsme se, že někdy zkrátka potřebujete věci udržet v chodu, abyste se cítili dobře. To bylo ale špatně. Někdy tu ta nálada prostě není, a i když ten sex nebyl zas tak špatný, dovedlo mě to k otázkám, zda bychom měli mít sex nebo se jinak intimně sbližovat jen proto, že nám to říká kalendář. Bála jsem se, že se náš sex stane automatikou, pokud to budeme takto dodržovat i nadále.

Čtvrtý týden

V tuto chvíli jsem si většinou užívala to, že mám pravidelný sex, ale také mou hlavu zaměstnávala otázka, jak moc prostoru nechává tento plán spontánnosti. David mi asi musel číst myšlenky, protože v předchozí neděli, když přišel domů, mi přinesl květiny, přidal opravdu sexy polibek, který vedl v líbání a následný sex na gauči v obýváku. Byla jsem mu moc vděčná, že mi připomněl, že sex můžeme (a měli bychom) mít i v jiné chvíle, než když mi zazvoní připomínka v telefonu. 

Naplánovat si sex na pár týdnů může být pro mnoho párů vysvobozením

Na zbytek týdne jsme "vyhodili plán z okna". Prostě jsme se na něj vykašlali. Popravdě jsme celý pracovní týden neměli sex. Ale jakmile jsme se v sobotu ráno vzbudili, byli jsme tak nadržení, že jsme si to ještě v pyžamech rychle a potichu rozdali. Pro mě to bylo přesně takové, jaké by to mělo být - zvítězila kvalita nad kvantitou. Jasně, ten sex byl sice rychlý, ale byl intenzivní! A díky tomu, že jsme neměli sex od pondělí do pátku, jsem ho chtěla o to víc.

Ale musím ještě souhlasit s Davidem, že díky tomu, že jsme si sex naplánovali, dostal se do popředí našich myslí. Tak nějak zvláštně jsem se vždycky těšila na ty večery, na které jsme měli sex naplánovaný, pravděpodobně to bude tím očekáváním a tím, že jsem věděla, že tento čas bude věnovat jenom mně. Ale nemyslím si, že bychom si takto sex plánovali do budoucna. I když David by hrozně rád udělal tabulku našeho sexuálního a milostného života v Excelu, já ne. Jediné, s čím jsem souhlasila, bylo, že středa zůstane naším oficiálním dnem, který bude půlit týden příjemným sexuálním zážitkem. Líbí se mi ta myšlenka, že nehledě na to, co se bude dít, stále budeme mít alespoň ten jeden den v týdnu, který budeme věnovat sami sobě navzájem. A vězte, že to není špatný způsob, jak si rozpůlit týden.

Naplánujete si také svůj sexuální život?

Zaujalo vás, jak Karolína a David, vyřešili jsou malou krizi v sexuálním životě? Chtěli byste se inspirovat? Klidně můžete, nehrozí vám nic špatného, nemusíte se bát. Je ale pravda, že dlouhodobě to mohou praktikovat pouze páry, které to vzrušuje, protože v opačném případě vám začne sex připadat pouze jako povinnost, a to nikdo nechce. Také přitom nechoďte přes mrtvoly. Jestliže se vám v daný den zrovna nebude chtít, nebudete mít náladu nebo se naskytnou nějaké jiné komplikace, tak sex nemějte, nic se nestane, nikdo vám za to hlavu neutrhne. Příští naplánovaný den už to určitě bude lepší. Na druhou stranu se ale nenechte odradit všemi malými zádrhely. Ty k životu patří, nikdy nic není dokonalé a nikdy nám nic nevyjde přesně tak, jak si plánujeme.

Přejeme vám při zkoušení podobného nápadu hodně štěstí, aby váš sexuální život zase nabral nové síly na rozkvět. Pokud jste dočetli až sem, ačkoliv nemáte partnera a nemáte s kým to zkusit, zaregistrujte se na online sex seznamce, kde si můžete naprosto jednoduše najít sexuálního partnera, který vám bude vyhovovat.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.