Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Naplácejte si na holou!

16.srpen 2019
Naplácejte si na holou!

Chcete do sexu přivést trochu vzrušení, ale nevíte, co byste pro to mohli udělat? Krom jiných našich tipů, o kterých si můžete přečíst v našich předešlých článcích, tady pro vás máme jeden obzvláště peprný. Zkoušeli jste si někdy s partnerem naplácat? Ne? Tak to je velká škoda!

Co si představíte pod pojmem naplácat? Možná, že zalovíte v mysli a vzpomenete si, jak jste od rodičů dostali na zadek, ať už rukou nebo vařečkou, když jste provedli něco, co jste neměli. V dnešní době už to vidíte méně, protože se názory společnosti změnily. Možná, že i vy používáte vařečku už jen na vaření. To ale neznamená, že byste se měli této pro někoho zajímavé činnosti vzdát úplně.

Celkem dobře ji totiž můžete využít v sexuálních hrátkách se svým partnerem. Říká se tomu "po anglicku" spanking a vy si s touto praktikou můžete pěkně vyhrát. Můžete na to jít různými způsoby, s různými pomůckami a s různou intenzitou.

Co je to spanking?

Spanking se dá zařadit jako praktika BDSM. Protože ten, kdo naplácává druhému, má kontrolu a dá se říci, že je tudíž ve vyšším postavení než ten druhý. Ale nemusí to být jen o tom. Druhý totiž může prožívat vyloženě potěšení z bolesti, která se spankingem přichází (buď ve větší nebo menší míře, podle toho, jak se oba dohodnete). 

Nemyslete si ale, že musí jít o něco brutálního. Plácat se dá i lehce, nemusíte nikoho řezat, aby tam měl druhý den modřiny. Stejně jako ostatní sexuální praktiky a především ty, které se týkají omezování druhého, mají ale určitá pravidla, jisté zásady, které by měl každý znát a především je dodržovat.

Člověk, který naplácává druhému, se nazývá spanker, člověk, který rány dostává, je spankee. Lidé po vyzkoušení mají většinou jasno, zda jsou spíše spanker nebo spankee (někteří dokonce ještě před vyzkoušením), ale můžete být i obojí najednou, většinou se to řídí podle momentální nálady nebo podle partnera, se kterým jste. V BDSM se takovým osobám říká switch.

Spanking je součástí impact play

Spanking ale může být pro někoho dokonce i jako odměna. "Erotický výprask je forma konsensuální 'impact play', která používá ruce nebo nástroje k udeřování zadku, stehen, prsou a jiných částí těla, na kterých najdeme hodně svalů nebo tuku," říká Tyomi Morgan, koučka sexuálního uspokojení. Ta použila slovo impact play, což znamená hrátky, kdy jeden ovlivňuje druhého, má nad ním určitou kontrolu. Jak velká tato kontrola a ovládání budou, to záleží na vzájemné domluvě - jedná se o konsensuální praktiku, jak zmínila Morgan. A to je na tom to krásné - celé je to o tom, jak se se svým partnerem domluvíte, znamená to tudíž, že máte alespoň základy komunikace ve vašem sexuálním životě.

Jestliže se nemůžete rozhodnout, zda by tyto hrátky byly pro vás, nebo byste se jim raději úplně vyvarovali, přečtěte si následující odstavce. Přečíst byste si je měli ale i v případě, že vás to zaujalo a chcete to zkusit, protože se dozvíte vše důležité pro to, abyste je mohli bezpečně provozovat. 

Jak správně svému partnerovi sdělit, že byste chtěli vyzkoušet spanking?

Co nejdůležitějšího byste měli vědět o spankingu?

Proč si myslíme, že je spanking sexy a vzrušující?

Podle Morgan se nám v těle, konkrétně do mozku, při spankingu uvolňuje koktejl látek, které nás činí šťastnými a díky kterým se cítíme dobře. Ty navíc zvrátí počáteční pocit bolesti. "Dopamin, adrenalin, oxytocin a endorfiny jsou uvolňovány, což transformuje celou záležitost do příjemného zážitku," vysvětluje Morgan. Pro některé lidi je dokonce vzrušující už jen samotný zvuk, který plácání způsobuje. 

To jsou dostatečné důvody k tomu, abyste to alespoň vyzkoušeli, no ne? Bude toho ještě víc. Teď se ale zaměříme spíše na to, jak se partnerovi svěřit s tím, že byste si tuto praktiku rádi vyzkoušeli...

Jak se svěřit partnerovi, že byste to rádi zkusili?

Morgan doporučuje, abyste při cestě ke svému cíli využívali vizuálních podnětů, to znamená podpořili představivost svého partnera pomocí obrázků a podobně. Můžete poslat svému partnerovi zprávu s nějakým GIFem nebo videem, na kterém bude zobrazena některá praktika BDSM, která vás zaujala, například jak někdo někomu dává výprask. Nic brutálního. Můžete to poslat "jen tak", nebo se můžete zeptat, co si o tom myslí nebo jaký na to má názor. Pokud chcete být opravdu hodně upřímní a máte odvahu, můžete k danému GIFu nebo videu připsat "Tohle by se mi líbilo. Co bys na to říkal/a?". 

Pokud využijete těchto vizuálních podnětů, dáte tak partnerovi jasně najevo, o co máte zájem a vyhnete se tak podrobnému slovnímu vysvětlování, které vás může děsit. Když někoho mlátíte, je to většinou považováno za násilí, takže když partnerovi ukážete, že se jedná o erotický spanking, může váš partner změnit pohled na věc a považovat to za vzrušující zkušenost.

Na které části těla spanking vyzkoušet jako první?

Tak řekněme, že s tím souhlasí. Jak na spanking?

Když už se dohodnete, že byste to chtěli zkusit, je nutné si nejprve stanovit pár základních pravidel. Tím prvním a nejdůležitějším je to, že si musíte vytvořit záchranné slovo, které vyřknete ve chvíli, kdy už to na vás bude příliš a budete chtít celou akci zastavit nebo s ní přestat. Pamatujte, že přes toto slovo nejede vlak, takže jakmile ho váš partner řekne, vy opravdu musíte přestat, i kdybyste byli v zápalu vášně, a stejně to funguje i obráceně samozřejmě.

Toto slovo by ideálně nemělo být spojené vůbec se sexuálním tématem a také by to nemělo být slovo jako "stop" nebo "přestaň" nebo podobné. Člověk ve víru vášně totiž může tato slova křičet, ale vlastně vůbec přestat nechce. Tak na to myslete a slovo raději zvolte jiné, čím větší hloupost, tím snáze si to zapamatujete, a když ho řeknete, okamžitě druhého napadne, že má přestat. Nejlépe by mělo být krátké a rázné

Jakmile máte naprosto jasně stanovené slovo, můžete začít se spankingem. Morgan radí, abyste jako první použili ruce: "Dlaň je prostorná, masitá, bouchá a vydává u toho hlasitý zvuk. Když se použijí prsty, bude to víc štípat a je vhodnější je použít na různé části zadku." Než začnete, také si uvědomte, jak velká vaše ruka je. Je samozřejmé, že velká, svalnatá chlapská ruka bude vydávat vetší rány a větší bolest, než malá ženská ruka. "Měli byste začít jemně a pomalu přidávat na intenzitě podle toho, jak to váš partner bude chtít."

Když budete po pár ranách místo třít, prodloužíte tím celé hrátky a také pomůžete kůži se zregenerovat a vyhnout se modřinám. Změnu barvy kůže musíte sledovat, protože se krev v místě dopadu hromadí.

Na jaká místa bychom přesně měli spanking soustředit?

Na zadku jsou 4 oblasti, které můžete do svých hrátek zahrnout - horní část těsně pod zády, strany podél boků, dolní část zadku, kde přechází ve stehna, a prostřední měkká část. Morgan doporučuje, abyste začli od dolní části, protože od té se budou rozšiřovat vibrace po celém zadku, ale i do genitálií, což bude zvyšovat vzrušení, stimulaci a lubrikaci

Na spanking, ale i jiné BDSM hrátky můžete využít erotické pomůcky

Co když se do toho partnerovi nechce?

Samozřejmě může nastat i situace, že váš parter i přes vaši veškerou snahu mu to vše vysvětlit a seznámit ho s tím, nebude mít o tuto praktiku zájem. Nic nenaděláte, určitě se ho nesnažte přesvědčovat, protože to by vedlo jen k tomu, že byste mu to znechutili. Respektujte to, že to nechce zkusit. Nabízí se vám i jiné možnosti a partnera k tomu ani potřebovat nebudete.

Spanking můžete zahrnout bez problémů i do sólo hrátek. Největší roli v tom hrají polohy, při kterých se dostanete jak ke svému pozadí, tak i ke genitáliím. Volnou ruku, kterou nebudete používat ke stimulaci genitálií, můžete využít k plácání. Ale nemusíte používat pouze ruku, ale i různé pomůcky, ty vám pomohou se dostat i na jiné části zadku, kam si nedosáhnete rukou a také vám přinesou jiný prožitek. Existuje jich poměrně mnoho - různé typy a z různých materiálů. Nejčastější druhy jsou bičíky, důtky a plácačky a používané materiály kůže, latex a silikon. Poloh se nabízí celá řada, například můžete stát, ohnout se v pase a lépe si tak dosáhnete tam, kam budete chtít. Když se navíc o něco opřete, bude to ještě pohodlnější. 

Až to poprvé zkusíte, můžete zjistit, zda to na vás má ten efekt, který jste si představovali. Může to být poprvé a naposledy, nebo můžete objevit svou novou vášeň, které se budete oddávat buď ve vašem soukromí při masturbaci, nebo se svým partnerem. Hlavně, že se vám to bude líbit. A pokud máte takovéto choutky a chtěli byste to zkusit s nějakým partnerem, tak se zaregistrujte na sex seznamku, na které najdete muže i ženy, kteří mají zájem o stejné věci. Ve svém profilu si stačí v praktikách zaškrtnout, o které máte zájem, a protějšek hned bude vědět, o co se zajímáte. Pro jistotu můžete tuto informaci přidat i do popisku, který se taktéž zobrazí na vašem profilu.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.