Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Najděte na partnerově těle všechny erotogenní zóny!

19.leden 2023
Najděte na partnerově těle všechny erotogenní zóny!

Chcete vědět, jak uspokojit partnera stimulací jeho erotogenních zón? Jste na správném místě. Řekněme vám, kde takovou erotickou zónu na partnerově těle najít a jakým způsobem jí věnovat svou pozornost. Tak pojďme na to!

Pro začátek vám přinášíme přívětivou definici: erotogenní zóny jsou oblasti po celém našem těle (například uši nebo břicho), které se mohou zdát nevinné, ale které nás mohou naprosto vzrušit a při sebemenším doteku nám způsobit mravenčení a husí kůži. To proto, že jsou citlivé a najdeme v nich nervová zakončení, což obojí znamená, že mohou vyvolat vzrušení. Takže v podstatě jsou vaše erotogenní zóny pěkné žhavé...

Erotogenní zóny jsou záhadné

Erotogenní zóny každého člověka jsou jedinečné a součástí objevování vaší sexuality je přijít na to, která malá zákoutí vašeho těla vás při laskání rozvášní. Stejně tak, pokud chcete být někomu dobrým milencem, vážně se vyplatí zjistit, jaké jsou jeho erotogenní zóny, a věnovat všem těmto sladkým místům tolik potřebnou péči, kdykoliv jste spolu v ložnici.

Odbornice na sex a vztahy Annabelle Knight říká, že každý člověk má více než 20 erotogenních zón - některé běžné, jiné méně známé. Ale především existuje spousta způsobů, jak každou z nich vzrušit. Tady je návod, jak...

Ženské erotogenní zóny

Klitoris

Pojďme diskutovat. Klitoris je často nejvíce podceňovanou erotogenní zónou, přesto je pravděpodobně nejdůležitější. Jeho jedinou funkcí je erotické potěšení, přičemž jen jeho špička obsahuje 8 000 nervových zakončení. Není tedy překvapením, že je neuvěřitelně citlivý na dotek. Vzhledem k této vysoké citlivosti je často dobrým výchozím bodem jemná stimulace, ať už jazykem, lubrikovaným prstem nebo erotickou hračkou. Annabelle uvádí, že tři čtvrtiny žen nemohou dosáhnout orgasmu při penetračním sexu bez stimulace klitorisu. Takže ho neignorujte a nezapomeňte na lubrikant!

Vagína

Slovo vagína se často používá jako označení pro to, co je ve skutečnosti vulva (vnější pohlavní orgány). Jedná se ale pouze o vnitřní pohlavní zónu, která se často sama lubrikuje a obsahuje řadu nervových zakončení, která lze při penetraci stimulovat.

Bod G

Tato takzvaná erotogenní zóna se údajně nachází uvnitř pochvy, u přední stěny, a během penetrace může být její stimulace příjemná. Annabelle říká: "Při stimulaci může bod G vést k silnému sexuálnímu vzrušení, silným orgasmům a potenciální ženské ejakulaci."

Mužské erotogenní zóny

Penis

Nejcitlivější částí penisu je žalud, který má 4 000 nervových zakončení. Stimulace je často intenzivnější, pokud je zapojena lubrikace - nebo masturbační erotická hračka, jako je například Tenga Egg.

Frenulum

Frenulum neboli uzdička se nachází mezi penisem a žaludem, je elastický kousek kůže, který je hlavním spouštěčem orgasmů.

Předkožka

U těch, kteří mají neobřezaný penis, předkožka kryje konec penisu a při stimulaci zvyšuje rozkoš.

Šourek a varlata

Knight uvádí, že tato erotogenní zóna má podobný počet nervových zakončení jako vagína a dobře reaguje na držení v dlani, sání a lízání.

Prostata

Tato část mužského těla se nachází u kořene penisu a lze ji stimulovat přes anální otvor pomocí análního prstění nebo anální erotické hračky. Annabelle říká, že se obvykle popisuje jako mužský bod G a může způsobit silné orgasmy. Doporučuje stimulovat ji prstem, ale někdy bývá složité tuto erotogenní zónu najít.

Erotogenní zóny mužů, žen a osob všech pohlaví a genderů

Anální otvor

Toto místo bohaté na nervová zakončení, kde dochází k análním hrátkám, se samo nelubrikuje, proto se při stimulaci této oblasti prstem, penisem nebo hračkou velmi doporučuje lubrikant.

Perineum

Toto místo se nachází mezi konečníkem a vagínou nebo konečníkem a šourkem. Je to mimořádně příjemné místo a lze ho stimulovat jemným třením nebo tlakem.

Bradavky

Stimulace bradavek vaší partnerky se může zdát zcela zřejmá, ale co už tak zřejmé být nemusí, je to, proč to funguje nebo jak to dělat správně. Podle Annabelle může až 29 % žen, dosáhnout orgasmu pouze hrátkami s bradavkami. Je to také citlivé místo pro muže i pro jiná pohlaví. Navrhuje, abyste k této konkrétní části těla přistupovali jemně, s lehkým sáním, foukáním, okusováním a/nebo cvrnkáním, abyste vzbudili rozkoš.

Bradavky patří mezi nejcitlivější erotogenní zóny

Pupík

Tato část těla je obzvláště vzrušující, protože se nachází v blízkosti genitálií, takže je ideální pro předehru, kdy chcete partnera dráždit a nechat ho čekat, pokud se rozhodnete přejít níže. Knight říká: "Jazykem, konečky prstů nebo dokonce pírkem obkreslujte kruhy kolem pupíku. Je to skvělé místo pro hrátky s teplotou, takže pokud partnerku vzrušuje tato představa, jemně jí do pupíku vhoďte kostku ledu."

Krk

Polibky na krk, lízání, sání, lehké doteky, škrcení - tato oblast je oblíbená. Přední i zadní část krku se dobře hodí ke stimulaci, zejména proto, že zadní část krku má vysoký počet nervových zakončení. Krk je také snadnou první volbou, pokud chcete stimulovat dvě místa najednou.

Uši

Uvnitř uší se nacházejí stovky smyslových receptorů, což vysvětluje, proč může být pohlazení jemným jazykem uspokojivé.

Rty

Rty obsahují citlivá nervová zakončení, což je důvod, proč líbání může skutečně vyvolat vzrušení. Annabelle uvádí, že sebemenší otření se o rty vysílá do mozku spoustu informací. Ať už se jedná o pomalé, vášnivé líbání, nebo hladové a intenzivní, tato část těla je zásadní.

Spodní část zad

Spodní část zad je spojena s pánví, a proto je tato oblast obzvláště citlivá na dotek. Annabelle partnerům radí: "Lechtejte tuto oblast pírkem nebo rty a jazykem."

Ruce a konečky prstů

Konečky prstů a dlaně patří k nejcitlivějším částem těla. Pro stimulaci Annabelle radí: "Položte svou ruku pod partnerovu dlaň dlaní nahoru a lechtejte ho ukazováčkem na dlani."

Vnitřní strana stehen

Jelikož je tato oblast tak blízko genitáliím, je celkem jasné, proč je vysoce smyslným místem na těle. Pro stimulaci tuto oblast jemně foukejte, olizujte nebo po ní přejíždějte prsty.

Chodidla

Všichni jsme slyšeli o termínu foot fetish, ale tato erotogenní zóna je pro každého. Annabelle říká, že tlakové body na spodní straně chodidel mohou při dotyku zvýšit průtok krve a způsobit pocity vzrušení.

Méně známé erotogenní zóny

Vlasová pokožka

Přejíždění rukama po vlasech druhé osoby může být velmi intimní, a to proto, že pokožka hlavy obsahuje četná nervová zakončení. Pro zvýšení rozkoše přejíždějte nehty po pokožce hlavy svého partnera a pro větší bonus mu jemně přejíždějte i přes uši a nad krkem.

Mozek

Mozek je zodpovědný za řízení toho, jak tělo reaguje na stimulaci erotogenních zón, takže i když ho při sexuální aktivitě možná příliš neberete v úvahu, je to nejdůležitější část těla.

Páteř

Stimulace páteře, kterou Annabelle popisuje jako "jednu z nejvíce podceňovaných a ignorovaných erotogenních zón", může probíhat v řadě poloh. Navrhuje vyvíjet tlak tažením prstu po délce páteře.

Oči

Možná ne úplně méně známá, ale pro mnoho lidí rozhodně ne tak zřejmá erotogenní zóna. Právě zde může dotýkání se, zatímco se váš partner dívá, nebo dokonce neochvějný oční kontakt skutečně vyvolat sexuální potěšení a zintenzivnit prožitek.

Podkolenní jamka

Zařazení této části těla do předehry nebo celkové stimulace se může zdát zvláštní, ale je to velmi citlivá oblast a pro některé lidi lechtivá. Při zahájení masáže celého těla věnujte zadní straně kolen svého partnera zvláštní pozornost.

Kotníky

Když se v ložnici zapojí nohy, první myšlenkou může být olizování partnerových prstů, ale vnitřní a vnější strana kotníku jsou citlivé oblasti, které by se neměly zanedbávat. Kotníky obsahují nervová zakončení, která jsou propojena s genitáliemi a dobře reagují na lehké doteky.

Přiveďte partnera k orgasmu stimulací všech erotogenních zón, včetně těch opomíjených

Klíční kost

Rozhodně podceňovaná část těla, kůže pokrývající klíční kost je velmi tenká a citlivá. Jemné polibky nebo dokonce sledování této oblasti prstem mohou být pro partnera smyslné.

Vnitřní strana zápěstí

Vnitřní zápěstí je domovem pulzního bodu a Annabelle říká, že tato oblast dobře reaguje na jemné laskání konečky prstů.

Vnitřní strany paží a podpaží

Podpaží nebývá často považováno za sexy, ale dejte mu šanci. Protože většina z nás reaguje na lechtání a tato oblast je citlivá, může při správném tlaku posloužit jako erotický zážitek. Začněte tím, že partnerovi přejedete prsty po paži od zápěstí až do podpaží.

5 tipů pro hrátky s bradavkami

Bradavky (a prsa) jsou jedinečné a úžasné věci. Ale pokud jde o ložnici, nejsou tu jen proto, aby se postavily a vypadaly super sexy, to ne. Při sexu jsou často přehlíženy, a to by mělo být trestné, protože mohou poskytnout tolik radosti, dokonce vést k bradavkovým orgasmům.

Bradavky překypují nervovými zakončeními, jsou to dvě nejcitlivější a nejreaktivnější části těla. Proto se vyplatí věnovat jim během předehry a sexu trochu více pozornosti a experimentovat s nimi. Když jsme vzrušení, naplní se krví a snesou tím silnější stimulaci, čím blíže jsme orgasmu. Jelikož jsme samozřejmě každý jiný a naše těla mají zcela odlišné prahy citlivosti, je vždy nejlepší začít s hrátkami s bradavkami pomalu a postupně zvyšovat intenzitu.

Pro začátek odbornice na sex a vztahy z Lovehoney Annabelle Knight poskytla pět tipů, jak posunout hrátky s bradavkami na vyšší úroveň.

Všechno je to o akci s jazykem

"Jazyk se snadno stane vaším největším přítelem, pokud jde o hrátky s bradavkami," začíná Annabelle. "Hra s bradavkami je jako cunnilingus. Musíte najít tu správnou rychlost, tlak a pohyby."

Annabelle vysvětluje, že na lízání areoly (pigmentované kůže kolem bradavky) existují různé triky. Říká, že je třeba začít obkreslovat malé kroužky kolem bradavky a pak přejít do pomalého mrskání jazykem. Chcete-li pokrýt větší plochu bradavky, jednoduše použijte plochou část jazyka. A nezapomeňte věnovat pozornost OBĚMA bradavkám.

Experimentování s teplotami

Přidání ledu je geniální způsob, jak vyvolat mrazení po celém těle a způsobit okamžitou erekci bradavek. "Zkuste experimentovat i s vyššími teplotami," říká Annabelle. "Kapání teplejšího vosku ze svíček na bradavky může hrátky s bradavkami opravdu vylepšit." Vosk ze svíček není nic pro vás? Možná zkuste teplou vodu nebo foukání blíže k bradavkám, abyste se zahřáli dechem. Foukání dál se silnějším výdechem zase bude bradavky ovívat chladnější vánek.

Sání bradavek

Jemné rytmické sání bradavek může udělat své, ale Annabelle doporučuje experimentovat s přísavkami na bradavky. "Jsou báječným způsobem, jak dočasně získat větší a citlivější bradavky," vysvětluje. "Přísavky na bradavky, známé také jako pumpy nebo vakuové odsávačky, fungují jako malá ústa, která jemně zvyšují průtok krve a způsobují, že bradavky jsou prokrvenější." Zábava začíná, když je sundáte - když jsou bradavky supercitlivé, přimějte partnera, aby je stimuloval olizováním, líbáním, cvrnkáním, jemným kousáním, čímkoli, co vás vzrušuje.

Svírání nebo štípání bradavek

Stejně jako přísavky mohou svorky na bradavky zvýšit průtok krve a podpořit citlivost - vidíte, že se zde začíná rýsovat trend? Průtok krve je pro citlivost klíčový. "Při nošení vytvářejí na bradavce pocit podobný štípání, který může být v závislosti na zvoleném stylu svorky od jemného až po velmi intenzivní," říká Annabelle. Je jasné, že to není pro každého, zejména pokud máte supercitlivé bradavky. Možná si před velkým nákupem svorek trochu usnadněte cestu jemným štípáním prsty, abyste zjistili, zda je to něco, co se vám bude líbit.

Annabelle pokračuje: "Opravdová zábava přichází po odstranění. Do oblasti se nahrne krev a bradavka se stane ultra citlivou."

Použití balzámů a gelů

V každé bradavce máte asi 800 nervových zakončení, což je velmi mnoho. "Gely a balzámy obsahují účinné látky, které způsobují, že nervová zakončení jsou vnímavější na dotek, a tím i vnímavější na sexuální vzrušení," říká Annabelle.

Víte, která jsou vaše nejcitlivější místa na těle? Zjistěte to s partnerem na sexuální hrátky z erotické seznamky!

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.