Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Náhodné, ale vášnivé setkání

25.červenec 2016
Náhodné, ale vášnivé setkání

Měl jsem odjet na pracovní konferenci a žena se mnou nespala už měsíc. Nepomohl ani argument, že budu většinu víkendu pryč. Hned si vzala vytahané tričko a staré tepláky, přes které bych se k jejímu tělu probojoval jedině s její pomocí. Svírat v rukou náznak prsou skrytých pod žmolkovitým krunýřem mi vzalo i tu poslední chuť...

Ráno jsem ani neměl náladu dát jí pusu na rozloučenou. Taky mi to vyčetla v textovce, jakmile jsem zavřel dveře. Vypnul jsem soukromý mobil a hodil ho do kufru. Celý víkend si na něj nevzpomenu. Odjel jsem do luxusního horského hotelu, kde už čekali kolegové. Protože jsem přijel poslední, dostal jsem odlehlý pokoj pod střechou. Po rychlé sprše jsem seběhl dolů na večeři. A tam jsem ji poprvé uviděl. Stála ledabyle opřená o zeď a s úsměvem poslouchala lidi stojící kolem sebe. Červené dlouhé šaty splývaly po její dokonalé postavě a blonďaté vlasy spadaly daleko za ramena. Pozdravil jsem pár známých a sedl si s nimi k večeři. Naproti posadili krásku v červených šatech. Lauru. Nemohl jsem od ní odtrhnout oči a ona se na mě mile usmívala. Ale v očích měla něco jiného než veselost. Byla vážná? Smutná?

Najednou jsem málem převrhl stůl. Něco mi zatlačilo do klína. Upustil jsem lžíci a když jsem se pro ni sehnul, uviděl jsem krásnou nohu, vystupující z červených šatů, jak mi masíruje penis. Okamžitě se mi postavil. Narovnal jsem se a podíval přes stůl. Konečně jsem poznal, že v Lauřiných očích je touha. Usmál jsem se na ni a vzrušený ani nedojedl polévku. U dalšího chodu mě nechala být, ale i tak jsem celou dobu myslel na to, jak bych sevřel její pevná prsa a celá je olízal, až by bradavky stály a… Nic jsem nevnímal, až když její šikovné prsty uchopily moje koule a já si málem postříkal kalhoty.

"Jsi samaritánka?" zašeptal jsem jí do ucha. "Pojď se mnou..." odpověděla a vzala mě za ruku. Vedla mě do svého pokoje ve druhém patře. Zavřela dveře a přirazila mě na ně. Sundala mi kalhoty a divoce si ho strčila do pusy až po kořen. Potom můj penis uchopila jednou rukou a začala po něm přejíždět jazykem. Nevydržel jsem to a vnořil ho do jejích úst a Laura začala sát a přejíždět ho všemožnými směry. Vystříkl jsem. Nepustila ho. Usmáli jsme se na sebe a já jí opatrně sundával šaty a při tom ji líbal na krk, ramena, pevné břicho, perfektní zadek, až z ní šaty úplně sklouzly a odhalily její štíhlé tělo ve svůdném krajkovém prádle. Položil jsem si ji na postel a stáhl jí kalhotky. Byly mokré. Zabořil jsem hlavu do jejího klína a jeho chuť mě zase navnadila. Chytil jsem si ji za boky a začal přejíždět po klitorisu, který pod tlakem mého jazyka krásně rostl. Laura si rukama roztáhla pysky a pomohla mi tak dostat se úplně všude. Tiše vzdychala. Zvýšil jsem tlak i rychlost a najednou zakřičela. Z nitra se jí vylila šťáva z orgasmu a všechno kolem promočila.

Odpadl jsem vedle ní na postel, ale Laura na nic nečekala a sundala si podprsenku a rychle na mě nasedla. Krouživými pohyby se dovedla k dalšímu vyvrcholení a pokračovala. Já měl úžasný výhled na její pohupující se prsa, která se zaplétala do zlatavých zpocených vlasů, a její obličej křivící se slastí. Otočil jsem ji na záda a chtěl do ní vklouznout, když mi zašeptala: "Chtěla bych to tvrdě." Řekl jsem, ať na sebe něco hodí, a odešli jsme do mého zapadlého pokoje. Hodil jsem ji na postel a ruce jí svázal kravatou. Udělal jsem jí to zezadu tak tvrdě, jak jen jsem zvládl, a ona křičela slastí skoro jako zvíře. Postříkal jsem její kulaté půlky a vyčerpáním usnul.

Ráno jsme si nasadili snubní prsteny a rozloučili se. Bez kontaktu, bez příslibů. Možná ji na příští konferenci zase potkám...

Až pojedete příště na konferenci třeba do Prahy nebo do Ostravy, vzpomeňte si na tuhle povídku...

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.