Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Nadržené policistky

18.březen 2017
Nadržené policistky

Tatík mi koupil za maturitní vysvědčení vysněný motocykl, je to Honda šestistovka. Teď žiju jenom pro ní, pořád jezdím a zkouším, co to dá. Když se jednou večer vracím, tak u parkoviště na Babylonu mne zastavuje červená plácačka v ruce policistky, zajíždím na parking a jsem směrován k policejnímu autu, tam sedí druhá příslušnice, a už po mne chtějí doklady, kontrolují snad všechno...

Když si myslím, že je kontrola u konce, chtějí ještě vidět, jak jsem oblečený pod koženou kombinézou, zda mám bezpečnostní prvky, nevím sice jestli na to mají právo, ale pro klid si rozepínám kombinézu. Najednou pozoruji, jak mi v rozkroku pulsuje moje přirození a dělá bouli na slipech, toho si nemohou policistky nevšimnout... No a už mě kárají, že nemám bezpečnou ochranu svého přirození, říkají že pokuta bude asi tak dva tisíce, namítám že tolik peněz nemám, říkají ale, že můžu pokutu zaplatit i jinak. Než se stačím probrat, už ze mne jedna sundává kombinézu a druhá osvobozuje moje přirození ze slipů, hned ho masíruje a to roste a tvrdne. Vidím, jak je překvapená jeho velikostí, přestává s masáží a ptá se, jestli jsem svůj nástroj už použil k něčemu jinému než k čůrání. Trochu se stydím, že ve svých osmnácti letech jsem stále panic, a přiznávám že jsem jen párkrát onanoval. Na obličeji policistek vidím, jak se těší, až budu platit pokutu.

Berou služební deku a prostírají ji na trávu. Rozkazují mi, abych si lehl na záda. Vzájemně se představujeme, jedna ta blondýnka je Bára, ta druhá, černovláska, se jmenuje Lucka. Ležím a čekám, co se bude dít, když na rukou cítím zacvaknutí policejních pout. Dostává se mi vysvětlení, že jsem zadržený, já si ale myslím, že holky jsou nadržené na mladé tělo panice. Bára si kleká k mému penisu, a masíruje ho rukou, to znám, to jsem si dělal taky, ale od ní je to příjemnější, Lucka si kleká na moji hruď a sune svoji kundičku k mému obličeji. Jak jsem viděl v porno filmech, tak vím, že chce abych ji lízal kundičku. Jazykem bloudím po rozkroku, když nacházím štěrbinku. Hned tam zasouvám jazyk a kmitám s ním v tom narážím na nějaký hrbolek a když po něm přejedu Lucka sebou cukne. Směruje poštěváček tak, abych ho musel dráždit. Z kundičky se jí řine šťáva, teče mi po obličeji, část polykám, abych se neudusil. Je to lahodné, sladké, dobré, lížu kundičku dál, když cítím, jak Bára kouše do mého penisu. Vyjeknu bolestí, ale to jí nevadí, zuby stahuje kůžičku ke kořeni a potom ji táhne zpátky. Pomalu zrychluje a také zesiluje tlak zoubků. Začíná se mi to líbit, cítím, jak můj penis roste a plní její pusu. Cítím, jak pulsuje, jako když jsem onanoval, ale v tom Bára přestává... Jsem nadržený, jenom vystříknout.

Bára ale půjčuje moje přirození Lucce, ta ho jemně pusinkou masíruje, jazykem přejíždí po žaludu, bere předkožku mezi rty a jemně mi ho kouří. Bára jazykem a rukou hněte moje koule, což mně přivádí k šílenství, házím sebou ze strany na stranu a cítím ten krásný pocit před výstřikem. Lucka mne kouše do žaludu, až to bolí, ale jsem chlap, tak to vydržím. Penis mi pulsuje a já cítím, že budu stříkat. Řvu, Lucka dává pusu pryč a já mohutně stříkám semeno. To dopadá na moje tělo, kde ho olizují obě příslušnice. Bára mi saje úd, slízává poslední kapičky spermatu, to se ale pořád řine z penisu ven. Policistky říkají, že placení pokuty bude trvat dlouho.

Sex s policistkou

Když je můj nástroj lásky do sucha olízaný a zvadlý, předkládá svoji vyholenou kundičku mému jazyku Bára. Strkám jazyk do kundičky, kmitám s ním, lížu vnitřek vlhké lasturky a dráždím poštěváček. Cítím, jak se Lucka věnuje mému mužství, na obličej mi stéká Bářina šťáva lásky, ta přiráží proti mému jazyku, přivádí se k orgasmu. Teď z ní vytéká lavina její lásky, já ji polykám a olizuji. Je stejně dobrá jako má Lucka, ta zatím pracuje na mém ptáku a topoří ho do úplné tvrdosti. Obě vstávají a nechávají mne být, penis vadne a já si říkám, že je konec a zase jsem nepoznal tu slast šoustání. Jsem dál panic, pouta mizí z mých rukou A já se zvedám. Koukám a dívky nikde. Chci se obléknout, když slyším, že pokuta ještě není zaplacená.

Přichází Bára lehá si na deku, rozvírá nohy a mně nezbývá než zalehnout mezi její nohy. Ptáka mám tvrdýho jako skálu, přejíždím s ním po kundičce a nedaří se mi najít dírku, abych vnikl dovnitř. Bára mi rukou pomáhá. Pomalu strkám ptáka do kundičky a cítím, jak mně svírá, stahuje kůžičku, napíná uzdičku na žaludu, až to bolí. Trochu ho povytáhnu a jdu znovu dovnitř. Narážím na překážku, ale snažím se ho tam dát celýho až po koule, ale nejde to. Bára šeptá, že ho mám moc velkého, že se tam celý nevejde. Povoluji v tlaku, začínám ho pomalu vytahovat a zasouvat. Poprvé v životě šoustám, Bára vrní blahem, svírá mi ho svými pysky, cítím jak sebou škube, zrychluje se jí dech... Má orgasmus, řve na mě, abych nepřestával, ať ji šoustám dál. Poslouchám a pokračuji, za chvíli to na Báru jde znova, pokračuji dál v šoustání, bojím se že se nedokážu udělat, bolí mně to, ale šoustám pořád dál. Na Báru jde další orgasmus a já cítím, jak mi pulsuje penis, nalévá se, ještě víc tvrdne. Cukám sebou, Bára řve slastí, já stříkám proud do její kundičky, plním ji semenem, vyndavám ptáka ven a vydechuji. Mám dost.

Zapomínám ale, že jsem nezaplatil druhou část pokuty, když přichází Lucka. Začíná mě hladit po těle, dívá se na můj zvadlý penis, dává mu rozkaz, aby si stoupnul do pozoru. Ten ale neposlouchá, kleká si k němu, párkrát ho rukou pleskne, ale pořád nic. Bere ho do pusinky, zoubky přejíždí po celé délce, už cítím jak pulsuje, jak se staví tvrdne. Přestává mě kouřit a napichuje se na něj, pomalu sjíždí dolů, až je tam celý po koule. Má hlubší kundičku než Bára. Svírá kundičku kolem penisu a jezdí nahoru a dolu, cítím její orgasmus. Sesedá, obrací se zády a znovu se napichuje na můj kolík, šoustá mě dlouho, pořád nemůže přijít další orgasmus, když v tom aniž bych to postřehl, ji najednou šoustám do zadečku. Zadeček naráží na můj penis, rukou hněte koule, z kundičky jí teče šťáva. Je tady další orgasmus, Lucka nepřestává a pořád přiráží zadečkem na mýho ptáka. Chytám se jí kolem boků, převracíme se na kolena a pořád ji šoustám do zadečku. Domlouváme se, že chce vystříkat zadeček a já pouštím semeno do jeho útrob. Hned přendavám ptáka do kundičky a zpracovávám ji, stříkám zbytky semene do její kundičky. Lucka vrní slastí, ještě mne obě policistky zbaví všeho spermatu, vysají mě do poslední kapky. Pak sedají do služebního vozu a odjíždějí, ještě chvíli nehybně ležím, pak se oblékám a jdu pomalu ke své Hondě. Startuji a jedu domů.

Také jste ještě nezažili své poprvé? Přihlašte se na sex seznamku a najděte si někoho, s kým se vám to bude líbit!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.