Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Načapali jste partnera, jak vás podvádí? Nejste v tom sami!

26.květen 2019
Načapali jste partnera, jak vás podvádí? Nejste v tom sami!

I když se tomu ve vztahu vždy chceme vyhnout, občas se nazadaří a vztah se nevyvíjí podle našich představ. Jednou z takových situací je například to, že přijdeme na to, že nás partner podvádí. Dnešní příběhy vám odhalí krutou pravdu, jak lidé přišli na to, že jim jejich partner zahýbal.

Nevěra ve vztahu je mezi lidmi velkým tématem, ale zároveň i velkým tabu. Pokud svého partnera opravdu milujete, nebudete si chtít přiznat, že vás on mohl podvést, nebo dokonce podvádět pravidelně. A nebudete to chtít přiznat ani svým přátelům nebo rodině, protože to může být pro vás potupa. Ale stává se to poměrně často a je potřeba o tom mluvit. Tím, že to lidé zamlčují a dusí v sobě, se dostávají do depresí, na které jsou sami a často končí v rukách psychologů, kterým jediným se mohou vypovídat, protože jsou to cizí lidé, u kterých se tolik nestydí. Nejedná se o lehkou situaci, a pokud jí procházíte, měli byste si uvědomit, že se není za co stydět, a zamyslet se, zda byste nenašli alespoň jednoho člověka, kterému byste se mohli svěřit.

Svěřit se příteli nebo kamarádovi s partnerovou nevěrou nestačí

Nikdy ale nestačí to pouze probrat s kamarádkou nebo s kamarádem (kteří někdy navíc nemusí mít úplně nejlepší rady). První člověk, se kterým byste to měli probrat především, je váš nevěrný partner. I když budete plní vzteku, smutku a zoufalství, najděte za několik hodin nebo za den sílu na to, abyste si s ním o tom promluvili. Nebude to lehké, ale alespoň budete vědět na čem jste a nebudou se vám v hlavě rojit spekulace, které vůbec nemusí být pravdivé. Nechte partnera, aby vám vše vysvětlil.

Jak odpustit nevěru?

To je velmi těžká otázka. Určitě to nepůjde hned, ale je to možné. Bude to ovšem chtít snahu jak z vaší, tak z partnerovo strany. Opravdový problém nastává při opakované nevěře, která většinou způsobí naprostou nedůvěru ve schopnost partnera být věrným. Na odpuštění nevěry budete potřebovat dobrou komunikaci mezi vámi, čas a to, že to partner nezopakuje. 

Byli jste nevěrní?

Pokud byste o sobě mohli říct "Byl jsem nevěrný" a teď se snažíte přijít na to, jak to co nejlépe vyřešit, budete se muset pořádně zamyslet. Je váš partner osobou, která by to dokázala snést? Je nějaká, i třeba naprosto minimální šance, že by se to mohl někdy dozvědět? Pokud odpovíte ano, měli byste to partnerovi sdělit, i když to bude velmi těžké a musíte očekávat negativní reakci. Nikdo vám po tomto sdělení nepadne okolo krku. Ale pokud odpovíte na otázky ne, možná bude lepší, když si to necháte pro sebe a nikdy to nikomu neřeknete, ani svému nejlepšímu příteli. Samozřejmě se zde bavíme o jednorázové nevěře, případně o kratším scházení se, nikoliv o dlouhodobé nevěře, případně nevěře s několika lidmi.

Nevěrný muž nebo manžel může být pro ženu velkým zklamáním

Jak lidé přichází na to, že jim byl partner nevěrný?

Lidé přichází na nevěru mnoha různými způsoby, některé jsou opravdu šokující. Vy si teď můžete přečíst příběhy lidí, kteří s tím (bohužel) mají zkušenost. Možná že vám dokáží i zvednout náladu, pokud se v podobné situaci nacházíte, protože uvidíte, že někteří lidé jsou na tom ještě hůř (ta lidská škodolibost)...

Spal se třemi dalšími dívkami

Když byl na univerzitě, bydlela jsem s ním na koleji. Nedovolil mi používat společnou kuchyň nebo koupelnu, dokud je prvně nezkontroloval. Ukázalo se, že spal ještě s dalšími třemi dívkami na patře, a dokonce s další randil. Byli jsme spolu v té době tři roky.

Viděl jsem upozornění na jejím telefonu

Když jsme byli na návštěvě u mých rodičů, uviděl jsem na jejím telefonu upozornění na zprávu od kluka, se kterým se stýkala. Bylo tam napsáno, aby odešla, přinesla si kalhotky a růžový šampus a aby zarezervovala hotel. Rozešli jsme se zanedlouho po tom.

Řekl mi to po telefonu

Prostě mi to řekl po telefonu. Bylo to s nějakou cizí holkou v klubu. Říkal, že byl tak opilý, že by to mohl nazvat znásilněním, ale také řekl, že já jsem byla chladná a odtažitá od té doby, co jsem začala pracovat na plný úvazek, a tím jsem ho postrčila do náruče jiné holky. Chvíli po tom jsme se rozešli.

Měl mě rád jen proto, že jsem tmavé barvy pleti

Řekl mi, že se bude učit u kamaráda na univerzitě a že u něj rovnou i přespí. Později mi řekl, že spolu několikrát spali a řekl mi, že to udělal, protože vypadal jako já. Taky se přiznal k tomu, že mě má rád jen proto, že jsem tmavé barvy pleti. Už předtím mi to přišlo trochu divné, protože jsem si všiml, že na Instagramu sleduje pouze kluky s tmavou barvou pleti. Neprojevil žádnou lítost a choval se, jako že se nic neděje. Bloknul jsem ho všude, kde to šlo, a pak jsem dvě hodiny v kuse brečel.

Našla jsem to v jeho iPodu

Zjistila jsem, že mě podvádí, když jsme byli na vysoké škole a já jsem šla běhat a půjčila jsem si jeho iPod Touch. Když jsem přišla zpátky, tak se automaticky připojil dole v hale na WiFi a naskočila tam spousta zpráv, které ukázaly, že spal se svojí ex. Hodila jsem jeho iPod proti zdi, rozbil se.

I ženy podvádí své partnery

Vídala svého ex

Jednou ráno mi napsala, že vídá svého ex. Měl jsem zlomené srdce, cítil jsem se ponížený a zvedal se mi žaludek. Po dlouhé hádce jsem se s ní rozešel a smazal si její číslo ze svého telefonu.

Měla jsem panický záchvat

V životě jsem měla jen málo panických záchvatů, ale ten nejhorší jsem prožila ve chvíli, kdy jsem byla na jeho notebooku, jako běžně, ale vyskočila tam zpráva, která vypadala podezřele. Klikla jsem na ni, četla trochu dozadu a uviděla jsem nahé fotky které mu poslala a zjistila, že s jejich posíláním začla ona. Bydleli jsme spolu, byli jsme spolu víc jak 5 let, cítila jsem se, jako by to všechno skončilo. Nemohla jsem dýchat při pomyšlení, že můj život končí a jak bych to mohla spravit. Byl všechno, co jsem znala. Už dřív jsem věděla, že se něco děje, protože když jednu noc přišel domů, choval se divně.

Nechtěně mi ukázala screenshot

Poslala mi sreenshot konverzace o něčem, ale i s upozorněním nahoře o explicitní zprávě od jiného kluka. Vyzvídal jsem, naštvala se na mě a v tu chvíli jsem to skončil. Popravdě jsem se cítil celkem lhostejně, nebylo to to jediné, co vedlo ke konci.

Zjistila jsem to díky pomluvám

Blízká kamarádka mi řekla, že se šíří zvěsti, že můj partner spí s jednou z našich kamarádek a chtěla, abych to věděla. Mé dvě nejlepší kamarádky pak přišly k mé skříňce a řekly, že se mnou potřebují mluvit. Ještě před tím, než stačily něco říct, přišel můj partner, celý roztřesený. Viděla jsem škrábance na zádech od jiné holky. I když se za to stydím, trvalo mi ještě dlouho, než jsem ho opustila, i když mi kamarádi říkali o dalších případech jeho podvádění.

Byli jsme spolu 5 a půl roku

Byli jsme ve vztahu 5 a půl roku, dokud mi má partnerka najednou nesdělila, že se chce rozejít. Byl jsem zničený, plánoval jsem, že ji požádám o ruku a půjdu vybrat prsten, ale rozumněl jsem a nechtěl jsem, aby byla ve vztahu, ve kterém nebyla šťastná. Ale týdny po našem rozchodu mě začala partnerka i naše skupina společných přátel ignorovat a vyhýbali se mi, aniž by mi řekli proč. Asi o měsíc později jsem dělal pořádek v našem společném notebooku a našel jsem poezii, kterou napsala moje ex o lásce s naším společným kamarádem. Bylo to psáno měsíce našeho vztahu, během toho, co jsme se bavili o budování společné budoucnosti, jménech pro naše děti. Spojil jsem se s mojí ex a dozvěděl jsem se, že jsou ve vztahu týden od našeho rozchodu. 

Byl jsem ve velkém šoku. Bylo mi z toho i fyzicky špatně. Všichni jsme si pak sedli, abychom si o tom promluvili, protože jsem měl pocit, že jsem z toho velmi traumatizovaný a měl jsem potíže to pochopit. Ten druhý mi řekl, že nechápe, jak jsem vůbec schopný s ním mluvit a to bylo vše, co jsem ho nechal říct. Nakonec jsem tohle přátelství ukončil, stejně jako s dalšími přátelstvími s lidmi, kteří o tom věděli a nic mi neřekli. Jakmile jsem našel jiné místo k bydlení, okamžitě jsem ukončil kontakt s ex. Příští měsíc to bude od našeho rozchodu rok a vím, že mě to ještě nějakou dobu bude tížit, ale dělám vše pro to, abych zůstal silný a byl k sobě laskavý.

I když vám nevěra může přijít jako sen, musíte si přiznat, že je to realita. Hledejte znamení, která by vás mohla upozornit včas. A když to ani tak nakonec nedopadne dobře, tak nezoufejte, na online sex seznamce se můžete seznámit s muži i ženami.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.