Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Nabourání rutiny pátečního sexu

11.únor 2023
Nabourání rutiny pátečního sexu

Tma byla jako v ranci. Postel divoce skřípala pod nárazy našich souložících těl a Dana se mě držela křečovitě jako klíště.

Ne, že by to bylo nepříjemné, ale nevydržím dlouho dělat jen jednu a tu samou věc. Už to, že jsem souložil vždy v pátek večer, se mi začalo časem zajídat. Málokdy jsem měnil polohy nebo postup soulože. Prostě chtělo by to zase změnu. Jako kdyby uhádla mé myšlenky, počkala si Dana na můj orgasmus, nechala mě jen chvilku odpočinout, oběma rukama mi sevřela hlavu a tlačila si ji směrem ke svému rozkroku. Zvolna sem se vymanil z jejího objetí a sklouzl rukou na její pevná ňadra. Otočil jsem se k nim, abych je mohl v zápětí pevně sevřít rty a zuby.

"Au, vždyť mě to bolí!" vykřikla Dana a začala mi hlavu vracet do klína. "Au , vždyť mě to bolí!" opakoval jsem po ní. "Co kdybys mi zlomila vaz? Kdo tě pak bude lízat?" Bránil jsem se naoko, ale můj nos, ústa a brada už projížděly mezi jejími stydkými pysky. Prsty pravé ruky jsem jí sjel přes ploché břicho až do rozkroku a začal jsem roztahovat její kundičku. Vždycky mě udivilo, že Dana měla pochvu a vlastně celé pohlaví vlhké a široce rozevřené téměř ihned po tom, jak jsem se jí jen dotkl.

"Tak je to pěkné...to chci!" Vykřikla když můj jazyk pronikl až do její pochvy. Nedal jsem se dvakrát pobízet a tvrdě jsem zajížděl jazykem dovnitř a zase ven. Přitom sem se občas snažil zakroužit i do stran a masírovat stěny její pochvy. Oba palce jsem měl na jejím poštěváčku a třel jsem jej nahoru a dolů po celé jeho poměrně úctyhodné délce.

"Ještě mi ho trochu prožeň," žadonila a svíjela se narůstající rozkoší. Zcela jsem jej uvolnil ze stydkých pysků a pomalu se k němu přibližoval ústy. Jakmile Dana pocítila na jeho špičce můj horký dech, nevydržela to a vyšla mi prudkým pohybem své pánve vstříc. Lízal jsem a sál ze všech sil.

Erotická povídka Nabourání rutiny pátečního sexu

"Huuuu!" vykřikla náhle a proti mě vyrazil vodotrysk jejího vrcholu. "To..je ...skutečně nádhera...!" Vykřikovala mezi jednotlivým křečemi mohutného orgasmu. "Tak se ....mi...to libí! To je..." Natáhl jsem se vedle ní, něžně jsem položil ruku na její chlupatý trojúhelník a odpočíval jsem. Ale to se jí nelíbilo.

"Nespi!" zacloumala se mnou. Rty pevně obemkla mé povadlé přirození a jazykem začala dráždit citlivé okraje mého žaludu. V tu chvíli jsem se zase probral, protože vzrušení mi nedovolilo usnout. To tedy už bylo v našem manželském pohlavním stereotypu opravdu něco zcela nového!!

Nechal jsem Daně veškerou volnost a s rozkoší jsem vnímal její zručnost. Pevně semknutými rty mi stáhla předkožku ze žaludu a jazyk začal kmitat na místě citlivé uzdičky. Bylo to k zešílení.

Začal jsem se pohybovat. Pánví jsem přirážel proti její hlavě a cítil jsem, že můj penis pronikl až do jejího krku. Prsty pravé ruky mi silně sevřela kořen pyje, druhá ruka držela šourek s varlaty.

Pomalu se mě zmocňovalo další silné vzrušení. Náhle jsem ucítil výbuch nadcházejícího orgasmu. Vlny horka , které se valily z mého rozkroku do celého těla, byly čím dál tím mohutnější a já jsem se soustředil na vrcholný okamžik rozkoše, který právě nastával.

"Ach!" potichu jsem vydechl, abych nezaplašil ten nádherný okamžik, kdy Dana sála mou mužskou mízu a lačně ji polykala. Když už ve mě nebyla ani jediná kapka, položila se vedle mě a pohladila mě po pohlaví: "To máš, miláčku, k zítřejším narozeninám." Řekla spokojeně a téměř okamžitě usnula. Pochopil jsem, že příští pátek půjde všechno zase podle obvyklého scénáře.

Hledejte muže nebo ženu, se nimiž budete prožívat nevšední sexuální zážitky!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.