Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Na těchto 10 otázek o kroužcích na penis musíte znát odpověď!

14.červenec 2022
Na těchto 10  otázek o kroužcích na penis musíte znát odpověď!

Kroužky na penis jsou erotické hračky, které by neměly chybět žádnému páru. Jsou to kapesní posilovače rozkoše, které zlepšují sex bez ohledu na to, jak ho provozujete - heterosexuálně, homosexuálně nebo o samotě.

A co je nejlepší, nejsou k nim potřeba žádné baterie ani návody k použití. Kroužek na penis můžete použít kdykoli a kdekoli. Než si ale kroužek nasadíte a pustíte se do toho, měli byste znát odpovědi na několik základních otázek. Koneckonců, nikdo nebude nadšený z partnera, který neví, co se tam dole děje.

Níže vám v rychlosti představíme 10 otázek (a odpovědí), které potřebujete k tomu, abyste v ložnici v pohodě zvládli používání kroužku na penis.

Co je to kroužek na penis?

Kroužek na penis je pružný nebo pevný kroužek, který se nasazuje kolem šourku a/nebo penisu. Kroužek omezuje průtok krve z penisu, což způsobí, že vaše mužství bude mimořádně napjaté. Díky tomu se váš penis zvětší a ztvrdne a zároveň se zvýší prožitek.

Použití kroužku na penis je opravdu snadné. Stačí ho jen namazat lubrikantem a nasadit. Když se vám postaví, vaše tělo udělá všechnu práci za vás. Poté můžete provozovat sex nebo masturbovat jako obvykle. Jediný rozdíl je, že sex bude mnohem lepší a vydržíte déle. A vaše partnerka se z vašeho tvrdého mužského údu zblázní.

Erekční kroužky jsou obvykle vyrobeny z tvrdého nebo měkkého silikonu. Mohou být ale také z gumy, kůže, nylonu, kovu a dalších materiálů. Existuje spousta různých druhů:

  • Natahovací erekční kroužky
  • Tvrdé silikonové erekční kroužky
  • Kroužky s dvěma kroužky (na penis a na koule)
  • Kroužky na penis ve tvaru lasa
  • Vibrační erekční kroužky
  • Dálkově ovládané erekční kroužky
  • A další...

Naštěstí jsou erekční kroužky cenově velmi dostupné. Mnohé z nich se prodávají již za 6 dolarů, takže si můžete pořídit několik různých druhů a udržovat díky nim s partnerem stále vzrušující sexuální život.

Pokud si myslíte, že už jste připraveni si jeden koupit, raději si nejprve přečtěte našeho průvodce světem kroužků na penis, abyste své peníze za kroužky využili co nejlépe. Odpovíme na 10 základních otázek.

Proč nosit kroužek na penis?

Existuje několik skvělých důvodů, proč budete chtít mít kroužek na penis vždy na nočním stolku.

Vydržíte déle

Kroužky na penis pevně drží váš penis a šourek, čímž zabraňují tomu, aby se vaše koule stáhly a vystříkly sperma. Kroužky na penis účinně oddalují orgasmus, takže můžete dosáhnout delšího a silnějšího vrcholu.

Penis bude tvrdší

Kroužky na penis omezují průtok krve z penisu a udržují v něm tak více krve. Více krve znamená, že bude větší a tvrdší. Nejenže se tím zvýší citlivost, ale také to rozvášní vaši partnerku.

Ucítíte víc

S maximálně zvětšeným penisem bude každé nervové zakončení tam dole citlivější. To znamená, že všechno bude těsnější, vlhčí a dráždivější.

Orgasmus bude mít sílu tisíce sluncí

Když konečně dosáhnete orgasmu, kroužek na penis zpomalí rychlost vaší mužské šťávy na cestě za svobodou, což vede k delším a intenzivnějším orgasmům.

Mohou erekční kroužky léčit erektilní dysfunkci?

Ano. Erekční kroužky často používají muži, kteří mají problémy s udržením erekce, protože udržují krev v penisu, aby zabránily ochabnutí. Kroužky na penis jsou oblíbenou volbou u některých mužů, kteří trpí erektilní dysfunkcí, protože nevyžadují léky a můžete je vytáhnout, kdykoli máte náladu.

Kombinace pumpy na penis a erekčního kroužku je další oblíbenou nefarmakologickou léčbou ED. Pumpa na penis vhání krev do penisu a kroužek na penis ji tam udržuje.

Nabíjecí vakuová pumpa na penis Just Black

Cena: 71,99 dolarů

Pokud trpíte erektilní dysfunkcí, vždy se před pokusem o jakoukoli možnost léčby, včetně erekčního kroužku, poraďte s lékařem.

Jaký je nejlepší erekční kroužek?

Existuje tolik druhů sex kroužků, že je těžké říci, který z nich je nejlepší. Nejlepší erekční kroužek skutečně závisí na vašem těle a vašich potřebách.

Elastický kroužek na penis Atomic Jock Do-Nut-2

Cena: 4,99 dolarů

Existuje spousta divokých a výstředních kroužků na penis, ale pro někoho může platit spíše, že v jednoduchosti je síla. Kroužek na penis Atomic Jock je klasický elastický kroužek na penis s nízkou cenou a žádnými složitostmi. Je vyroben ze super měkkého a pohodlného materiálu TPR, takže vás udrží tvrdého bez tlaku a nepohodlí. Je to první a poslední erekční kroužek, který budete potřebovat.

Vibrační kroužek na penis Ohhh Bunny Frisky Bunny

Cena: 34,99 dolarů

Pokud máte partnerku, určitě budete chtít vibrační kroužek na penis. Vibrační kroužek Ohhh Bunny je jedním z nejpohodlnějších pro vás a nejvíce stimulujících pro ni. Jeho bullet vibrátor vysílá hřejivé vibrace dolů po vašem penisu pro zcela nový pocit a vibrační "králičí ouška" při přirážení masírují její klitoris.

Vibrační kroužek na penis Ohhh Bunny Frisky Bunny

Nastavitelný erekční kroužek Velv'Or JBoa Bolt

Cena: 25,99 dolarů

Tento nastavitelný erekční kroužek ve stylu lasa je jedním z nejjednodušších na nasazení a sundání. Je také neuvěřitelně všestranný, protože jeho velikost a tlak můžete nastavit během několika sekund. Nastavitelný šroub je super pevný, takže se nemusíte bát, že by se kroužek uvolnil, ať se dějí jakkoli divoké věci.

Nastavitelný erekční kroužek Velv'Or JBoa Bolt

Lze použít kroužek s kondomem?

Ano, erekční kroužek můžete používat s kondomem. Jen se ujistěte, že se kroužek a kondom o sebe netřou, protože to může způsobit protržení kondomu. Jedním ze způsobů, jak zabránit tření, je používat hodně lubrikantu. Ale to byste měli s kroužkem a kondomem dělat tak jako tak! Mějte po ruce dostatek lubrikačního gelu na vodní bázi a nemusíte si dělat starosti.

Dají se erekční kroužky používat opakovaně?

Ano, erekční kroužky jsou opakovaně použitelné. Dbejte však na to, abyste je po každém použití řádně očistili. K čištění erekčního kroužku doporučujeme čistič erotických pomůcek. Některé erekční kroužky jsou na jedno použití, ale nedoporučujeme je kupovat. Obvykle jsou nekvalitní a stojí přibližně stejně jako kroužky pro opakované použití.

Bolí erekční kroužky?

Ne, erekční kroužky by neměly bolet. Pokud při používání erekčního kroužku pocítíte bolest, ihned jej sundejte. Znamená to, že něco není v pořádku. Bolest obvykle znamená, že je váš kroužek příliš těsný. Možná si budete muset pořídit větší velikost nebo si koupit nastavitelný erekční kroužek, abyste si ho mohli přizpůsobit.

Pokud pociťujete bolest po delší době nošení kroužku, možná ho nosíte příliš dlouho. Sundejte si ho a dejte své chloubě asi 10 minut pauzu. Bolest není jediný pocit, na který je třeba dávat pozor. Pokud cítíte necitlivost nebo chlad v penisu či koulích, sundejte si kroužek a nechte své nádobíčko se nadechnout.

Především naslouchejte svému tělu. Nesprávné nebo příliš dlouhé nošení kroužku může způsobit zranění.

Jak těsný by měl být kroužek na penis?

Kroužek na penis má omezovat průtok krve, takže by měl být pocitově těsný. Neměl by však být natolik těsný, aby vám přerušil krevní oběh. Měli byste vnímat příjemný tlak, nikoli nepříjemnou těsnost. Erekční kroužky se dodávají v různých velikostech, takže si nezapomeňte vybrat ten správný. Váš kroužek by měl měřit jen o něco méně, než je průměr vašeho penisu.

Je také důležité nosit erekční kroužek tam, kde má být nošen. Pokud si například koupíte kroužek pouze na penis, nedávejte si ho kolem šourku. Není dobré nosit příliš těsný kroužek, takže pokud cítíte příliš velký tlak, bolest nebo necitlivost, kroužek ihned sundejte.

Jak dlouho byste měli kroužek na penis nosit?

Kroužek na penis byste měli nosit vždy jen 20-30 minut. Delší nošení kroužku může způsobit nepohodlí nebo zranění. Pokud chcete kroužek nosit déle, sundejte jej po 30 minutách a dopřejte svým intimním partiím přibližně 10 minut odpočinku. Poté si můžete kroužek na penis znovu nasadit a užívat si.

A opět opakujeme: nezapomeňte, že kroužek na penis si vždy musíte sundat, pokud tam dole pocítíte bolest, brnění, necitlivost nebo chlad, i když neuplynulo ani 20 minut.

Kde si můžete erekční kroužky koupit?

Erekční kroužky na penis najdete v každém sex shopu - ať už to bude online obchod nebo kamenná prodejna. Lišit se bude jen množství nabízených druhů a jejich kvalita. Vybírejte proto pečlivě, ať pořídíte ten nejlepší pro vaše tělo, berte v úvahu velikost (prodávají se i sety více velikostí a nastavitelné kroužky), materiál, recenze ostatních uživatelů a druh.

Kroužek na mužské intimní partie mohou ženy pořídit svému partnerovi jako dárek. V takovém případě doporučujeme především nastavitelné kroužky, abyste se vyhnuli problémům s velikostí. 

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.