Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Na pláži v Řecku

29.listopad 2016
Na pláži v Řecku

Byla jsem na dovolené se svým přítelem, se kterým jsem si dost rozuměla. Jeli jsme tam celou noc a když jsme se ubytovali, tak jsme šli hned na pláž. Můj přítel byl od jízdy autem celou noc dost unavený, a tak netrvalo dlouho a usnul. Na pláži nás v tu dobu bylo málo a tak jsme měli celkem osamělé místečko sami pro sebe...

Ale za malou chvíli po nás tam přišel mladík, tak mezi osmnácti a dvaceti roky. Lehnul si tak pět metrů od nás. Hned při jeho příchodu jsem si všimla, že se na mě s obdivem dívá. Pozorovala jsem, že si mě prohlíží a zejména moje dobře vyvinuté poprsí a stehna. Dělal ale, jakoby si četl v knize, kterou vyndal z tašky.

Byl dobře stavěný a líbilo se mi, že mě pozoruje, protože každá žena se ráda líbí. Po chvilce jsem se rozhodla, že si s ním trochu pohraji. Napřed jsem si lehla na břicho a vystrčila jsem na něj zadeček. Neviděla jsem ho, ale cítila jsem na svém těle jeho pohledy. Občas jsem si našla důvod, abych se zvedla na kolena, jakobych něco hledala v mé tašce a vystrkovala jsem k němu provokativně zadeček. Začalo mě to vzrušovat a začala jsem být odvážnější (koneckonců vedle mě ležel můj přítel). Za další chvilku jsem si, jakoby nechtěně, čas od času přejela rukou mezi nohama přes plavky. Při tom jsem se posadila a dělala, že se dívám na moře, ale pozorovala jsem toho mladíka. Viděla jsem, že jeho oči směřují jako zhypnotizované mezi moje nohy a viděla jsem na něm, že ví, že o něm vím. Rukou jsem si vjela pod plavky, jako bych si je chtěla trošku uvolnit, že mě řežou a odhalila mu tak částečně výhled na své přirození. Pořád jsem se dívala jakoby na moře a příležitostně jsem si vjela rukou znovu do rozkroku a pohladila si vykukující chloupky. Pak jsem zajela i trochu dál, až na svou dírku a pohladila jsem si ukazováčkem klitoris. Bylo to jednoduše dráždivé, hrát si takhle se sebou před očima toho neznámého mladíka. Byla jsem již tak rozdrážděná, že jsem cítila, jak jsem celá vlhká. V tu chvíli se i mladík posadil a já spatřila na jeho plavkách velkou bouli. Teď jsem se rozhodla a čekala, co on udělá. Upravila jsem si kalhotky od bikinek a šla jsem do vody. Šla jsem kolem něho, protože ležel mezi námi a mořem.

Sex na pláži

Při chůzi kolem něho jsem ho letmo pozdravila, abych mu dodala odvahu: "Hello!" Asi deset metrů v moři byla skupina kamenů, ke které jsem doplavala a vylezla si na ně. Seděla jsem tak, že jsem byla až do pasu ve vodě. Mezitím jsem si stáhla z těla svoje kalhotky od plavek. Tak jsem tam seděla, moji dírku nahou, ale pod vodou, takže kdyby někdo plaval náhodou kolem, nemohl to vidět. Cítila jsem, jak moje přizození je masírováno vlnkami a začala jsem sama, protože jsem byla rozdrážděná, si s ním pohrávat. Netrvalo dlouho a mladík šel také do vody. Plaval opatrně ke mě. Podívala jsem se po svém příteli a viděla, že ještě stále spí a ostatní lidi na pláži jsou od nás vzdálení tak sto metrů. Když jsem viděla, že mladík je již blízko, vstrčila jsem si do dírky prst a začala jsem se mastrubovat. Než mladík připlaval ke mě, měla jsem už v přirození dva prsty a zrychlila jsem svoje tempo. Když mladík byl ode mě asi metr, postavil se a já viděla, že mu voda sahá do půli stehen. S obdivem se na mě díval a já viděla, jak si stahuje plavky a tím osvobozuje svůj stojící penis. Ten byl dlouhý, ale úzký. Jeho žalud trošku vykukoval z kůžičky. Bylo to ohromě vzrušující. Díval se upřeně mezi moje nohy, na moji dírku, jak si v ní hraji prsty a jeho ruka si začala masírovat penis. Odměnila jsem ho tím, že jsem si široce roztáhla rtíky a odhalila mu tak celou krásu svého pohlaví. Při tom jsem si ale nepřestávala dráždit poštěváček a moje prsty jezdily v dírce sem a tam, až šplouchala voda. Proto jsem se postavila a dráždila se ve stoje a tím jsem mu poskytla ještě lepší výhled. Můj přítel mě nemohl vidět, protože za mnou byly další kameny. Mohl vidět, že tam jsem, ale ne, že jsem polonahá a že mastrubuji před cizím mužem.

Mladíkův penis se ještě více vypnul, jak si ho masíroval. Nyní mohl mít tak dvacetpět centimetrů. Byla jsem tím vším již tak vzrušená, že jsem cítila, jak mi přichází orgasmus a ztěží jsem potlačovala výkřiky rozkoše. Nemohla jsem již orgasmus zadržet. V tu chvíli jsem viděla, jak se mladík prohnul v bocích dopředu, jeho penis se napnul a pak vystříkl do moře. Letělo to snad dva metry. A pak ještě několikrát, až se mu poslední kapička usadila na špičce žaludu. Oba jsme těžce dýchali. Mladík se na mě usmál, natáhl si zase plavky a beze slova odplaval na břeh. Já jsem tam ještě chvilku zůstala, hrála si se sebou a vychutnávala vodu. Když jsem se vrátila na břeh k příteli, mladík tam už nebyl. Večer jsem ho pak potkala s hezkou holkou, jak se spolu vedou za ruce a tulí k sobě. Když mě viděl, usmál se a já se na něho taky usmála se vzpomínkou na naše společné koupání. Pak už jsem ho ale celý týden neviděla.

Dovolená u moře s trochou flirtu je super. Ale i dovolená v České republice může být skvělá, navštivte třeba Plzeň, Prahu nebo České budějovice.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.