Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Muži, víte, jak orálně uspokojit ženu? Zkuste Kivinovu metodu!

26.říjen 2018
Muži, víte, jak orálně uspokojit ženu? Zkuste Kivinovu metodu!

Orální uspokojení není jednotvárné, naopak se jedná o umění. Výsledku můžete dosáhnout zcela intuitivně bez přemýšlení a několika možnými způsoby. Jedním z těchto způsobů je i Kivinova metoda.

Lidé rádi pojmenovávají věci, pokud jde o sex: sexuální polohy, praktiky, orientace, úchylky, apod. Není to nutně špatné nebo zbytečné, naopak je to zcela vhodné, protože to lidem pomáhá při komunikaci a vyjádření toho, co by chtěli při sexu zažít, co je vzrušuje a co potřebují k uspokojení. Své jméno získala i jedna metoda orálního sexu. Kivinova metoda neboli cunnilingus zboku není žádnou novinkou asi jako sex sám o sobě, nicméně nyní, když má svůj vlastní název, je jednodušší o tom mluvit a říct si o to.

"Nevěděla jsem, že pro to existuje název, ale doporučovala jsem to svým klientům, kteří si dlouhodobě chtěli zpestřit sexuální život," říká doktorka Holly Richmond, psycholožka a certifikovaná sexuální terapeutka. "Cunnilingus zboku není nic nového. Je ale fantastické, že nám název dokáže usnadnit komunikaci."

Pokud byste si v rychlosti na internetu vyhledali tuto metodu, zjistili byste, že Kivinova metoda údajně umožňuje ženám dosáhnout orgasmu rychleji. Rychlejší orgasmus by však neměl být konečným cílem sexu (pokud si spontánně neužíváte rychlovku). Je naprosto v pořádku, když si při sexu dáváte na čas. Další, mnohem lepší výhodou Kivinovy metody, je intenzivita orgasmů.

Kdo vlastně je Kivin?

Dobrá otázka. Skutečný důvod, proč byla technika nazvána Kivinova metoda, je zahalena tajemstvím. Kdo je mistr sexu Kivin? Existují o tom zmínky v příběhu z roku 2003 a na několika různých webových stránkách o sexu, ale dosud není známo, kdo je Kivin a kde a jak provedl svůj výzkum.

Kivinova metoda v praxi

Jste připraveni tuto metodu sami vyzkoušet? Ženy ji milují, ani jeden z vás proto nebude litovat. My vám nyní prozradíme, jak tato metoda funguje. Muž u ženy leží kolmo a s jejím bokem tvoří úhel 90 stupňů (její vagíně čelí spíše v pravém úhlu než čelem). Nezáleží na tom, ze které strany muž leží, pokud chcete, můžete vyzkoušet i obě. Doktorka Richmond doporučuje vyzkoušet obě strany, protože ženy mají téměř vždy jednu stranu klitorisu citlivější než druhou. 

Tato poloha umožňuje jazyku přejíždět klitoris (tam a zpět) a poštěváčkovou kapuci a současně tlačit na oblast mezi vaginálním otvorem a konečníkem (perineum). "Stejně jako u mužů, můžete v této oblasti cítit pulzování, když se žena blíží a dosáhne orgasmu," říká Richmond. Pro mnoho mužů je toto znamení, že odvedli skvělou práci v uspokojování své partnerky.

Mimo jiné muži, kteří praktikují tuto techniku, říkali, že když je žena vzrušená, mohou na obou stranách poštěváčkové kapuce cítit dva hrbolky, které vypadají jako poloviční zrnko rýže. Jedná se o "body K" (když je klitoris vzrušený a ztopořený, oteče, mějte proto na paměti, že klitoris je velmi podobný žaludu u penisu, takže když jsou ztopoření, oba odhalují různé struktury a tlačí nervová zakončení na povrch).

Při praktikování Kivinovy metody při sexu sledujte reakce partnerčina těla

Kromě bodů K existuje bod C, který se nachází v oblasti mezi vaginálním otvorem a konečníkem neboli perineum. Když muž položí na tuto oblast prst (je nutné mít vždy upravené, krátké nehty a to nejen při této metodě, ale obecně při sexu), ucítí preorgasmické kontrakce, které žena zažívá. Tyto kontrakce zároveň slouží jako indikátor toho, že muž zasáhl to správné místečko (okamžitá zpětná vazba od ženy). Vzhledem k tomu, že ke kontrakcím dochází ve všech pánevních svalech, je perineum pouze jedním z míst, kde lze preorgasmické kontrakce pocítit.

Při zjišťování, zda ke kontrakcím dochází, je potřeba, aby muž nehýbal prstem, neboť by mohl odvést pozornost od klitorisu k této oblasti. Na druhou stranu perineální masáž může být skvělým doplňkem orální stimulace klitorisu. Jedná se pouze o další nástroj, jak uspokojit celý sexuální systém. Perineum je skvělým místem pro stimulaci nejen u žen, ale i u mužů.

Je důležité vnímat řeč jejího těla

Když budete vnímat reakce jejího těla, budete schopni udržet jazyk na správném místě bez toho, abyste přemýšleli o tom, jestli jste se trefili a co byste měli dělat dál. Hlavně se moc nestresujte, uvolněte se a váš jazyk obstará vše za vás (jak se pohybovat a reagovat na partnerčino vzrušení). A jakmile začnete, nepřestávejte. Pokračujte i po její počáteční orgasmické odezvě, neboť tato stimulace je nejvíce intenzivní a uspokojující částí orgasmu.

Některé páry dokonce zkusili různé variace polohy. U jedné variace si žena přitáhne nohy k prsům a muž použije svou ruku, aby je udržel na místě. Tímto způsobem bude žena velmi rozšířená a může si užít ještě intenzivnější stimulaci. Nemusíte se bát experimentovat a vyzkoušejte i jiné polohy pro orální sex!

Kivinova metoda cunnilingu je jen jeden z možných způsobů, jak experimentovat při orálním sexu. Pro vás je důležité přijít na způsob, který bude vyhovovat vám - přinese vám uspokojení a umožní prozkoumat vaše touhy. Nelámejte si hlavu s konkrétní technikou nebo polohou, vaše těla přijdou na způsob, jak spolu harmonicky komunikovat. Abyste měli větší pohodlí, použijte polštáře a podpěry. A pamatujte si, že pokud žena nedosáhne orgasmu a nebude uspokojena, nemusí to nutně znamenat, že děláte něco špatně. Často jsou to emocionální bloky a rozptýlení, které brání ženskému uspokojení.

Nemáte nikoho, s kým byste mohli Kivinovu metodu při sexu vyzkoušet? Zkuste se zaregistrovat na naší sex seznamce a najděte si sex partnera!

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.