Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Muži, masturbujte, co to jde! - 1. díl

24.červenec 2018
Muži, masturbujte, co to jde! - 1. díl

Každý se rád uspokojí, i když zrovna není ve vztahu nebo nemá partnera zrovna v tu chvíli u sebe. A protože jsme se dlouho nevěnovali mužské masturbaci, je čas, abychom to napravili. Přečtěte si 12 tipů, jak si tyto chvilky ještě víc užít.

Pokud jste jako většina lidí na planetě, budete souhlasit s tím, že jakmile přijde na sebeuspokojování, nastavili jste si nějakou rutinu, kterou dodržujete. Možná si to ani neuvědomujete, ale je to opravdu tak. Vyzkoušeli jste pár triků, pohybů a poloh a teď víte, co je pro vás to nejlepší, nejuspokojivější a to opakujete stále dokola. Jediné, co se mění, jsou herečky v pornu. Je to škoda, protože součástí zdravého sexuálního života by mělo být i nějaké experimentování, a to se netýká pouze života s partnerem, ale i masturbace. "Ty nejvíce vzrušující zážitky vznikají při zkoušení nových věcí," říká Chris Donaghue, PhDr., licencovaný terapeut a ambasador značky erotických pomůcek Tenga. "Zvyky a stále stejné činnosti zabíjejí sexuální touhu. Když masturbujete, vyzkoušejte něco nového. Možná se kvůli tomu budete cítit trochu úzkostně, ale bude to mít ve finále pozitivní účinky. Nejen, že to zvýší celkovou erotickou stránku daného momentu, ale také vám to pomůže mít mnohem silnější orgasmy," dodává Donaghue.

Co tedy udělat pro to, abyste si tyto chvilky trochu zpestřili? V tomto prvním díle článku vám poradí experti zaměření na sexualitu, kteří dali dohromady seznam 12 nejlepších tipů. Ve druhém díle článku se budete moci seznámit s jakými vedlejšími účinky se můžete při masturbování setkat a také s tím, jaké erotické hračky můžete při masturbaci použít (a že jich není málo). Takže pokud chcete vědět, jak masturbovat tak, abyste dosáhli nejlepších výsledků a zlepšili tak své schopnosti, pokračujte dále ve čtení.

Masturbace už nebude nuda!

Zkoumejte své tělo

Při masturbaci věnujete všechnu pozornost penisu. Zkuste to trochu změnit. "Nebojte se zkoumat celé své tělo. Celé naše tělo může být propojeno s potěšením. Zkuste se lehce dotýkat svých bradavek, vnitřních stehen nebo kříže. Stimulujte je různými způsoby a zkoušejte, co to s vámi dělá," navrhuje Donaghue. A jakých dalších částí svého těla se můžete dotýkat, aby to přineslo kýžené výsledky? Vyzkoušejte hlavu, krk nebo zápěstí. Další erotogenní mužské zóny naleznete ve článku Nalezněte mužské erotogenní zóny.

Změňte polohu

"Lidi se smějí, když se jich zeptám, jestli někdy zkoušeli masturbovat ve stoje. Skoro všichni odpoví, že ne. Ukázalo se totiž, že většina mužů masturbuje ve stále té samé poloze. Tím, že tuto polohu změníte, změníte i dynamiku celé této chvilky a bude pro vás mnohem zajímavější," říká Donaghue. Jestliže tedy většinou sedíte na židli, vyzkoušejte si lehnout na postel nebo stoupnout si do sprchy. Navíc když budete opravdu kreativní a budete zkoušet neustále nové polohy, nebudete se poté stydět zkoušet je i s partnerkou, získáte v této oblasti více sebedůvěry. 

Změňte úchop

"Vaše ruce jsou přírodní erotické hračky, takže nepodceňujte jejich schopnost vás uspokojit!" podněcuje Anne Hodder, sexuální a vztahová poradkyně z Los Angeles. "Experimentujte se sílou vašeho úchopu. Když budete rukou směřovat směrem k tělu, zvolte silnější úchop, když směrem od těla, sevření povolte," navrhuje Hodder.

Abyste při masturbaci docílili co nejlepších výsledků, zaměřte se i na úchop

Řekněte okay

Nechceme házet všechny do jednoho pytle, ale pravděpodoně při masturbaci používáte celou ruku, že? Zkoušeli jste někdy použít pouze dva prsty? Všech pět vám sice pokryje větší plochu, ale díky dvěma prožijete zase jiné pocity. Dejte k sobě palec a ukazováček jedné ruky, jako byste chtěli vyjádřit "okay" nebo "perfektní" a pusťte se do objevování nových pocitů.

Využijte i druhou ruku

Často muži používají pouze jednu ruku neustále dokola, protože jsou na to zvyklí. Buď nechají druhou ruku zahálet úplně, nebo hlídá myš při sledování porna. Co kdybyste to ale zkusili jednou otočit? Uspokojovali jste se někdy i druhou rukou? Asi vám to zprvu moc nepůjde, ale to nevadí, dá se to naučit. Konec vypěstovaným svalům pouze na jedné ruce!

Koule nejsou jen u kulečníku

Jasně, také je můžete potkat při jiných hrách nebo když si sáhnete mezi nohy (tedy v případě, že jste muž). Varlata mají mnoho nervových zakončení, takže byste je neměli při masturbaci opomíjet. Mnoho mužů zažije silnější vyvrcholení, pokud si před ním rytmicky stimulují varlata. Najděte ten správný rytmus nebo úchop, který bude platit i na vás.

Používejte obě ruce najednou

To se váže k několika předchozím tématům. Zaprvé může vaše druhá ruka dráždit naposled zmíněná varlata, jindy to budou třeba bradavky, perineum, prostata,... Meze se nekladou. Můžete dosáhnout mnohem silnějších orgasmů, tak nebuďte líní!

Přijměte edging

Edging jsme zmińovali již v některém ze článků o ženském orgasmu. O co se jedná? Jde o situaci, kdy téměř dosáhnete orgasmu, v tu chvíli se ale přestanete uspokojovat, abyste ho nedosáhli. Čekáte tak dlouho, dokud nebudete mít vzrušení pod kontrolou a pak můžete znovu pokračovat. Díky tomu se naučíte lépe ovládat v posteli a co víc - můžete v posteli s partnerkou vydržet mnohem déle! Někteří muži dokonce díky edgingu mohou zažít několikanásobné orgasmy, protože díky odkládání orgasmu jejich pánevní dno "vyprodukuje" několik pánevních kontrakcí.

Edging je skvělý způsob, jak vydržet v posteli při sexu déle

Používejte lubrikant

Možná, že si říkáte "K čemu?", ale zkoušeli jste to s ním někdy? Věřte, že se opravdu hodí, a to obzvláště v případech, kdy si chcete užívat po delší dobu nebo zkoušíte edging. Vzniká mnoho tření a po delší době by vám to bez lubrikantu nemuselo být příjemné. Můžete si vybrat mezi lubrikačními gely založenými na vodní, nebo na olejové bázi. Při masturbaci je jedno, který použijete, ale pamatujte si, že vždy, když používáte kondom, musíte zvolit nějaký na vodní bázi. 

Zkuste zmáčknutí

Zmáčknutí je další masturbační technika, díky které budete moci vydržet v posteli déle. Když ucítíte, že se blížíte k orgasmu, stačí abyste zmáčkli penis přímo pod žaludem. Nejlépe se vám to povede tak, když použijete palec a ukazováček a zaměříte se na spodní část penisu, kde vede močová trubice. Tím zastavíte příchod krve do penisu a tím zabráníte růstu vzrušení. Stejně tak zabráníte ejakulaci, pokud to stihnete včas. Celkově se tak můžete naučit ovládat své orgasmy, což se vám stejně jako edging bude hodit v posteli při sexu. Nutno ale podotknout, že tato metoda není úplně ideální. Lepší, bezpečnější a přírodnější nám přijde edging. Ten stojí sice více námahy a bude to chtít pevnější vůli, ale když se opravdu budete začít chtít "ovládat" v posteli, pak je to nejlepší možnost.

Dělejte to nejméne 3x týdně

Věděli jste, že díky masturbaci můžete mít silnější a kvalitnější erekci? Pokud ne, tak už to víte a samozřejmě se vám to bude hodit. Masturbace totiž udržuje správný a "živý" úhel penisu, i když je ochablý. Ale jak se stane to, že bude silnější erekce? Tak, že vždycky, když se dobře prokrví veškeré tyto oblasti (jako je to například při erekci), tak se svaly zásobují kyslíkem. To jim velmi prospívá. Dále sebeuspokojování pomáhá posílit svaly vašeho pánevního dna, díky čemuž se můžete vyvarovat erektilní dysfunkci. No a více se o pozitivních účincích masturbace se dozvíte v dalším díle. Nicméně nezapomínejte udržovat četnost masturbace alespoň 3x za týden, jak radí vědci, abyste všechna tato pozitiva mohli naplno využít.

Najděte svou prostatu

Ačkoliv se to některým nemusí líbit, můžete se uspokojit i jinak, než klasickou masturbací. A tím klasickou myslíme ruka + penis. Můžete využít buď erotické hračky, o kterých bude řeč v dalším díle tohoto článku (na který se mimochodem můžete těšit už zítra), nebo nalézt svůj mužský bod G, jak se také jinak říká prostatě. Jestliže už jste to zkoušeli, víte, jak je to příjemné a nebude pro vás problém si to užít i při masturbaci. Pokud jste ale ještě "panicové", co se týče prostaty, pak se možná budete trochu obvávat nebo stydět. Není čeho a proč. Stačí, když tuto žlázu velikosti vlašského ořechu, která se nachází mezi močovým měchýřem a konečníkem, ve svém těle objevíte a zjistíte, zda se vám její stimulace líbí, nebo ne. Postačí k tomu váš jeden nebo dva prsty, které budou čisté. Pak na ně použijete lubrikant, stejně tak na anální otvor a zasunete je zhruba 5 cm hluboko (možná ani tolik nebude potřeba). Na konci je ohněte směrem k pupíku a to je vše! 

Není-li stimulace prostaty zrovna váš šálek čaje, protože si nechcete nic zasouvat do análu, pak pro vás máme dobrou zprávu. Prostata se dá stimulovat i nepřímo! Pokud byste se rádi dozvěděli více informací o stimulaci prostaty, přečtěte si článek Uspokojte ho stimulací prostaty, kde se dozvíte vše, co budete potřebovat.

Možná, že se vám do některých tipů úplně nebude chtít, ale myslete na to, jak to může obohatit váš sexuální život. Navíc vzhledem k tomu, že si masturbaci užíváte o samotě a nikdo vás nevidí, ani vás nikdo nebude soudit. Udržujte si otevřenou mysl a zkoušejte nové věci. Když se vám to nebude líbit, už nikdy to přeci dělat nebudete. Mnoho těchto tipů se také hodí do společného sexuálního života, ukažte je partnerce, aby se také mohla poučit (například stimulace varlat, prostaty). A jestli partnerku nemáte, mrkněte na erotickou seznamku, jestli vás tam třeba nějaká podle fotografie nezaujme.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.