Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Můj fetiš jsou luxusní auta

13.březen 2021
Můj fetiš jsou luxusní auta

Nevím, co to se mnou poslední dobou je. Jsem nadržená jako nikdy předtím. Jsem jako děvka. Chci svého muže a chci se šukat sama od rána do večera. Ale taky chci jeho. A to krutě.

Nevím přesně, čím mi tak imponuje, možná tím, že mi jako jeden z mála neposlal hned fotku svého ptáka, možná svou prací a auty, která řídí. Může člověk, potažmo žena, objevit svůj fetiš ve 27 letech? Tím mým rozhodně auta tedy jsou. Není to tím, že bych byla nějaká zlatokopka nebo tak něco, to teď rozhodně není moje priorita. Chci jeho.

Už nějakou chvilku si píšeme o šukání na kapotě, focení erotických fotek na autě. Od té doby se nemůžu podívat na auto určité značky, aniž by mi dole necuklo. Když si to začnu představovat, okamžitě zvlhnu. Jak me šuká na kapotě, zajíždí do mě, já to sleduji, jak ve mně mizí. Nene. Už zase na to myslím. Je to se mnou špatné. Jsem prostě v prdeli, tohle ze sebe musím dostat. Zvládnu ho vyprovokovat k pozvání na projížďku? A chci to vůbec? Jsem moc velký srab na to.

Můj vnitřní hlas je tak stupidní: „Bude to jen projížďka, buď v klidu.“
A co teprv ten druhý vnitřní hlas: „No po tom, co jste si psali, asi těžko, zlatíčko.“
„Vždyť by mě přece nesvedl.“
„Ty jsi tak naivní, svedl by tě, ohnul přes kapotu a ojel by tě jako děvku.“
„Vždyť to se přece stát nemůže, tohle je jen virtuální, tak to musí zůstat.“
„Ty jsi ale taková čůza, chceš to, nech se pozvat, srabe, ještě budeš zklamaná, když tě neojede.“

NESNÁŠÍM SVÉ VNITŘNÍ HLASY, KDYŽ SE HÁDAJÍ!!!

Proč vždy, když vidím, že mi píše, tak mi poskočí srdce? Akorát ne tam, kde srdce normálně je, ale mám ho v kundě asi. No jasně, zve mě se „projet a dát si cígo“. Váhám, zase ta bitka vnitřních hlasů, chvilku to vypadá, že ten srab vyhraje, nakonec dostane přes držku a moje prsty napíšou, že má přijet. Ten hrdinský hlas po dobře odvedené práci odchází a v hlavě mi zůstává jen ten srab.

„Bože cos to udělala, ty krávo? Když už jsi kývla, co když se mu nebudeš líbit?“

Musela jsem si dát panáka. Jsem nervozní jak školačka. Píše, že je před barákem. Panika vrcholí.

„Ok, uklidni se, to zvládneš.“

Vycházím z domu, to auto mezi ostatníma nejde přehlédnout, bože!! Tak tohle je ta předehra, o které všichni mluví? Ty křivky, černá barva, ten znak, kapičky deště nebo roztátého sněhu na kapotě. Jak mi hned přeběhlo hlavou, že dnes asi budu mít mokrá záda. Jasně, moc nevinná projížďka.


Erotická povídka Můj fetiš jsou luxusní auta
Je moc sexy, líbí se mi víc, než si myslí. Bože já melu a melu a uplný kraviny, jestli si tohle nerozmyslí, tak už nevím. Možná kdyby tohle zůstalo online, neudělala bych ze sebe takovýho blbečka. Ale i kdyby, stojí za to aspoň to sezení v autě, ke kterému jsem se ani ještě nepřiblížila, natož v něm sedět a svézt se, a to vše se sexy chlapem, co mě chce, a já chci jeho.

Už jsem zmínila, jak to auto jede? Sešlápne plyn a ono jede, zatlačilo mě to do sedadla. A na okruhu 150 jak nic, pro někoho normální, pro mě jsou to druhý Vánoce. Zastavujem, dáme cígo, ale je strašná zima, já jsem strašný srab. Vím co chci, ale bojím se.

Když přišlo na to jen se líbat, už jsem věděla, kam to směřuje, ale samozřejmě jsem se začala cukat.

Přimáčkla jsem se zády na to nádherný auto, zepředu se na mě přimáčkl nádherný chlap. Začal mě hezky dráždit. Třel se o mě svým rozkrokem, já opět mlela z cesty, bránila se, ale kurva proč? Bylo to skvělý. Přestala jsem se bránit, až když mi strčil ruku do kalhot. Holka seš v prdeli. Chci ho!! Chci ho kurevsky moc, ale ne v týhle zimě. Možná, když budu trvat na tom, že je zima, schováme se do auta? Jooo, vyšlo to.

Přisunul se ke mně blíž, opět strčil ruku do kalhot. Začal mi to dělat tak, jako jsem to už dlouho nezažila. Jo! Jo! Kurva dobrý! Ty dva vnitřní hlasy jsou už někde v prdeli, je tam jen ten nadržený, který mi našeptává:

„Ty seš ale kurvička, takhle se nechat prstit na zadním sedadle bouráku, viď? Netvař se, žes tohle nechtěla celej den.“

No nezbývalo, než s tím nadrženým hlasem souhlasit. Kurevsky se mi to líbilo. Střídavě jsme se líbali, střídavě jsem koukala, co dělá jeho ruka. Děsně mě rajcovalo sledovat, jak jsou jeho prsty někde hluboko uvnitř mě a dělá úplný kouzla. Jen jsem pomyslela na to, jaký asi bude šukání na kapotě a udělala jsem se mu do ruky. Bože to bylo skvělý. Chtěla jsem ho ochutnat.

Vnitřní hlas nesouhlasí: „Kecáš, chceš ho přeblafnout jak kurva, přiznej si to.“

Dobře přiznávám. Pro toho chlapa mám slabost. Asi taky nemohl nemyslet na šukání na kapotě, když se mi udělal do pusy.

Vnitřní hlas mi napovídá: „Hezky to spolkni ty děvko, máš to ráda.“

Myslím, že dál asi odporovat tomuhle vnitřnímu nemůžu. Jsem jaká jsem a těším se na příště. Na tu kapotu.

Zaregistrujte se na sex seznamku a třeba najdete někoho, kdo uspokojí váš fetiš!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.