Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Motýlkové vibrátory – po králíčkovi další zvířátko do vaší sbírky

13.červenec 2023
Motýlkové vibrátory – po králíčkovi další zvířátko do vaší sbírky

I když nejste v oblasti erotických hraček profesionál, je dost pravděpodobné, že jste už slyšeli o osvědčeném rabbit vibrátoru neboli králíčkovi. Nicméně! Možná nejste tak dobře obeznámeni s příbuzným rabbit vibrátoru - motýlkovým vibrátorem.

Podobně jako králíček využívá svá ouška, motýl na této erotické hračce využívá svá tykadla k dráždění klitorisu. Své uplatnění ale najdou i široce roztažená křídla, a to konkrétně ke stimulaci úplně celého klitorisu a abychom byli upřímní, není jim věnována zdaleka dostatečná pozornost. Většinu motýlkových vibrátorů lze používat i bez použití rukou, přičemž mnohé z nich jsou vybaveny vibrující částí pro vnitřní stimulaci nebo dálkovým ovladačem pro partnerské hrátky. V dnešním článku vám představíme ty nejlepší butterfly vibrátory na klitoris pro rok 2023.

Podle Gigi Engle, certifikované sexuoložky a autorky knihy All the F*cking Mistakes, byste se rozhodně měli vyhnout motýlkovým hračkám vyrobeným z PVC, protože ty bývají poréznější a v podstatě je nemožné je plně dezinfikovat (nemluvě o tom, že mohou obsahovat toxické chemikálie zvané ftaláty). Místo toho Engle doporučuje hledat vibrátory vyrobené z tělu bezpečného nebo lékařského silikonu, které skvěle fungují s lubrikanty na vodní bázi. Bezpečnou volbou jsou také erotické hračky s drážditlem ve tvaru motýla vyrobené z termoplastické pryže (TPR) nebo ABS plastu.

11 nejlepších erotických hraček – vibrujících motýlků

CalExotics The Original Butterfly Kiss

Společnost: CalExotics
Cena: 15 dolarů

Spousta společností se snažila napodobit tento kompaktní malý vibrátor, ale existuje pouze jeden originál a to je tento. Originální Butterfly Kiss je vyroben z měkké, pružné termoplastické gumy a má hladkou zasouvací část, špičku ve tvaru poupěte a třepotající se motýlí křídla, která dráždí klitoris. A přestože je na baterie, má tři výkonné rychlosti a je zcela vodotěsný - navíc je opravdu velmi cenově dostupný.

Recenze z internetu: "Tohle je oblíbená hračka mé přítelkyně a naše nejlepší erotická hračka," píše jeden z recenzentů. "Zaváděcí konec se zahne tak akorát a dostatečně daleko, aby se pohupoval tam a zpět na bodu G, zatímco vibrační motýlek rozkmitá její klitoris. Líbí se nám jednoduchost tří rychlostí, i když jsem si vědom, že jiní lidé dávají přednost šíři vibračních vzorů. Je to žrout baterií? Jistě, ale to je dobré znamení."

CalExotics Rechargeable Butterfly Kiss

Společnost: CalExotics
Cena: 50 dolarů

Pokud nechcete v šuplíku skladovat nekončné množství baterií, můžete vždy přejít na dobíjecí verzi Butterfly Kiss. Tento vibrátor je vyroben z hedvábného silikonu a vypadá stejně jako originál, ale oproti němu se může pochlubit dvěma motory, 10 vibračními funkcemi, větší velikostí a baňatější špičkou. A samozřejmě USB nabíjením.

Recenze z internetu: "Tak jemný a sexy, přesto dostatečně silný, aby vás lechtal až do extáze," píše se v jedné recenzi. "Miluji tuto hračku - je to jedna z mých nejoblíbenějších."

CalExotics Original Butterly Kiss a Rechargeable Butterly Kiss

Shots Luna Alexios

Společnost: Shots Toys
Cena: 50 dolarů

Podobně jako tradiční rabbit vibrátor je i tento ohromující silikonový vibrátor navržen tak, aby šířil úžasné vibrace po celém klitorisu svými roztomilými motýlími křídly. Má dva motory, 10 rychlostí a zakřivenou zasouvací část, která je navržena pro vnitřní stimulaci. Upozorňujeme, že tento je odolný pouze proti stříkající vodě, nikoli vodotěsný, takže byste ho nikdy neměli ponořit do vody.

Recenze z internetu: "Poprvé jsem použil vibrátor a mé přítelkyni se líbil."

Erotická hračka Shots Luna Alexios

NS Novelties Firefly Lola

Společnost: NS Novelties
Cena: 36 dolarů

Jsou přirážející vibrace vaše parketa? Pak byste měli obrátit svou pozornost na tuto ruční hračku, která je vyrobena z termoplastické gumy a má zasouvací část, která se současně otáčí a přiráží, a také motýlka dráždícího klitoris. Přestože je na baterie, je vybavena šesti rychlostmi a šesti vibračními režimy - nemluvě o tom, že je plně vodotěsná a svítí ve tmě.

Recenze z internetu: "Svou světluškovskou atmosféru ve tmě mám moc ráda!" říká jedna zákaznice. "Má tolik krásných nastavení a snadno se do ní vkládají baterie a skvěle funguje. Vlastně přemýšlím, že si koupím druhý jako záložní... Nechtěla bych být bez tohoto mého světluškového oblíbence."

Erotická hračka NS Novelties Firefly Lola

CalExotics The Original Venus Butterfly

Společnost: CalExotics
Cena: 15 dolarů

Další klasika ve světě motýlích hraček, tento nositelný vibrátor do kalhotek byl okopírován mnoha, ale originál patří CalExotics. Tento roztomilý přístroj tvořený tvarovaným motýlovým lechtadlem, nastavitelnými popruhy a vícerychlostním bullet vibrátorem, poskytuje přesnou stimulaci vašeho klitorisu pomocí ručního ovladače. Je to špičkové? Určitě ne. Ale je směšně cenově dostupný a rozhodně odvede svou práci.

Recenze z internetu: "Naprosto miluji originální Venus Butterfly! Není nejkvalitnější, ale za tu cenu je skvělý... I na nejnižší stupeň je podle mě dost výkonný. Podle mého názoru je prostě dokonalý."

Erotická hračka CalExotics The Original Venus Butterfly

CalExotics Wireless Venus Butterfly

Společnost: CalExotics
Cena: 28 dolarů

A pokud nechcete mít dálkový ovladač, který je k vám připevněn drátem, můžete si vybrat tuto bezdrátovou verzi Venus Butterfly. Stejně jako originální model je i tato hračka plně vodotěsná, napájená bateriemi a vyrobená z termoplastické gumy, ale místo toho, aby byla spojena kabelem s ovládáním, se toto zařízení ovládá pouhým stisknutím tlačítka.

Recenze z internetu: Jak říká jeden z testerů: "Tento přístroj pěkně sedí tam, kde má, a gumičky jsou dostatečně pružné, takže bude sedět i větší dámě. Vibrace je jemná, pomalu vás přemlouvá, abyste byla stále výš a výš. Skvělá hračka na příjemné dlouhé dráždění."

Erotická hračka CalExotics Wireless Venus Butterfly

Evolved The Butterfly Effect

Společnost: Evolved
Cena: 80 dolarů

Milovníci erotických hraček, které se nemusí ovládat rukama, by měli dát tomuto zasouvacímu motýlovému vibrátoru šanci. Tato hračka není jen přístroj s dvěma motory, které pracují nezávisle, a bezdrátovým dálkovým ovládáním, ale navíc má obří silikonovou zasouvací část a široká křídla navržená tak, aby stimulovala boční nervová zakončení klitorisu, stejně jako tykadla, která lechtají klitoris. Je dobíjecí a vodotěsný a při experimentování s osmi funkcemi zasouvací části a osmi rychlostmi motýlka si užijete spoustu zábavy.

Recenze z internetu: "Tato hračka zasáhne všechna správná místa," píše jeden z recenzentů. "Dálkové ovládání se snadno používá a je praktické. Velmi pohodlné a zábavné hrátky. Zkuste dát dálkový ovladač partnerovi a užijte si s ním zábavu."

Erotická hračka Evolved The Butterfly Effect

CalExotics Venus Butterfly Venus G

Společnost: CalExotics
Cena: 45 dolarů

Podobně jako Butterfly Effect má tento dálkově ovládaný vibrátor od společnosti CalExotics jednoduchý design bez řemínků, který se skládá z pružné zasouvací části, intimně tvarovaných motýlích křídel a dráždivých tykadel, která působí jako králičí uši. Kromě toho, že je vodotěsný a dobíjecí, má 12 intenzivních vibračních a pulzačních funkcí a také bezdrátový dálkový ovladač, který lze použít na vzdálenost více než 9 metrů.

Recenze z internetu: "Kéž by se nenabíjel tak dlouho, ale kromě toho je to dar z nebes," pochvaluje si jedna z kupujících. "Malá tykadla se snadno nastavují a jsou úžasná. Přivedl mě k orgasmu často a v krátkém čase, což se mi při používání čehokoli jiného moc nedařilo. Také křídla v horní části zasahují sladké místo na klitorisu."

Erotická hračka CalExotics Venus Butterfly Venus G

CalExotics Venus Butterfly Rocking Penis

Společnost: CalExotics
Cena: 90 dolarů

Ještě jedna dálkově ovládaná nositelná hračka - tato motýlková strap-on hračka, obsahuje obří silikonový penetrátor a měkký motýlí stimulátor s třepotajícími se křídly. Má 12 vibračních režimů a zakřivenou špičku, která zajišťuje houpavé pohyby tam a zpět (což připomíná pohyb "pojď sem" prstem) kde stimulaci bodu G, a stejně jako všechny nejlepší erotické hračky je dobíjecí a vodotěsný.

Recenze z internetu: "Je to skvělý výrobek. Líbí se mi dálkové ovládání a jeho síla není nadhodnocená. Taky je tak roztomilý - miluju ho. Nejlepší nákup za poslední roky."

Erotická hračka CalExotics Venus Butterfly Rocking Penis

Evolved My Butterfly

Společnost: Evolved
Cena: 38 dolarů

Hledáte roztomilý vibrátor na prsty? Tak pak jste ho právě našli. Tato malá silikonová hračka s 10 vibračními režimy je poháněna odnímatelným bullet vibrátorem vloženým do hedvábně silikonového obalu a lze ji použít k dráždění VŠECH druhů erotogenních zón, od klitorisu přes bradavky až po špičku penisu. A ano, je dobíjecí a vodotěsná.

Recenze z internetu: "Je skvělý k použití samostatně nebo s partnerem. Rozhodně se mi líbí! Opravdu doporučuji!"

Erotická hračka Evolved My Butterfly

Lovehoney Butterfly Bliss

Společnost: Lovehoney
Cena: 20 dolarů

Pokud máte vibrátor zvaný magic wand nebo také kouzelná hůlka, pak musíte vyzkoušet tento praktický motýlí nástavec. Tento roztomilý doplněk vyrobený z pružného silikonu, který na váš wand vibrátor sedne jako ulitý, se může pochlubit texturovanými nopky, širokými křídly a zakřivenými tykadly, která vám poskytnou zvýšenou stimulaci klitorisu, když svůj wand vibrátor zapnete.

Recenze z internetu: "Líbí se mi design tohoto nástavce," píše jedna z kupujících. "Křídla se třepotají na vašich nejintimnějších partiích, což poskytuje ty nejúžasnější a nejintenzivnější pocity. Vedle toho má nástavec také vyvýšené bublinky a malá tykadla, která se také trefí do černého! Celkově je tato hračka perfektně navržená a přidává na intenzitě vibrací vašeho wand vibrátoru."

Erotická hračka Lovehoney Butterfly Bliss

Už máte vybraného svého motýlího favorita, se kterým si užijete své intimní radovánky? Zajeďte ho koupit do kamenného obchodu (třeba v Praze), nebo si ho objednejte přes internet.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.