Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Moje první trojka

30.září 2017
Moje první trojka

Jsem ženatý, je mi přes třicet, ale v poslední době v sobě nacházím choutky, které mě dříve ani nenapadly. Proto občas zabrousím na nějaký chat, kde se scházejí bisexuální muži a ženy. Vždy se najde někdo, kdo pokecá a zafantazíruje, ale tehdy se mi povedlo dotáhnout věc do zdárného konce… Ale vezmu to od začátku.

Na chatu jsem našel frajera, co hledal „pomocníka“ na ukojení své manželky. Ona nevěděla o jeho sklonech, ale snad tušila. Na chatu mi vyprávěl, jak mu manželka dělá potěšení, která mi ta moje rozhodně nedopřává. Záviděl jsem mu a hned mu to také řekl. Bez váhání mi nabídl, že ji zkusí nalomit do trojky. Bral jsem to jako hec, ale asi za měsíc se opravdu ozval, že je vše domluvené a kdy můžu přijet. Za dva týdny jsem si naplánoval „služebku“ a už jsem seděl na večeři s tímto pohodovým a sympatickým párem. On je jmenoval Martin, ona byla Lenka. Mně říkají Luděk.

Večeře proběhla v pohodové atmosféře, celkem jsme si sedli a jelikož jsme i dost popili, Lenka zavelela k odchodu. Bydleli asi 5 km od restaurace, tak jsme jeli taxíkem. Martin seděl vepředu a Lenka si sedla se mnou dozadu. Zatímco jsme pokračovali v rozhovoru, Lenka nelenila a začala mi přejíždět rukou po stehně. Má reakce byla okamžitá – bouli v rozkroku nahmatala za chvíli a spiklenecky na mě mrkla. Pak jsme ale museli vystoupit a Martin si hned všiml, že jsme neseděli vzadu jak svatý… Jen se ale usmál a pokračovali jsme do jejich bytu.

Tam mě Lenka vybídla, jestli si nechci dát sprchu, čehož jsem využil. Podala mi župan, tak jsem si ho přes sebe po sprše přehodil a vrátil se do obýváku. Pak šla do sprchy Lenka a já zůstal s Martinem sám u televize. Bylo mi trochu trapně – on domácí, stále oblečen, ale já už v županu… Jemu to ale nevadilo, a tak mě to za chvíli přešlo. Najednou se objevila Lenka – v sexy spodním prádle a průsvitnou halenkou. Začínalo mi opět cukat v ptákovi, a tak jsem si šel na balkon zakouřit. Když jsem se vrátil, Lenka seděla rozvalená na pohovce, zírala ne něco v TV jednou rukou si nevědomky tahala za bradavku. „Ještě nespíš?“ Zeptal jsem se rádoby vtipně. „Nespím, ale štveš mně.“ Jak to?  Odpověděl jsem. „Vždy, když se mi podaří tě vydráždit, někam utečeš!“

„Tak to promiň, nevěděl jsem, kam s očima a kam s tím dole, když jsem tě viděl. Cítil jsem se trapně…“ Překvapeně zvedla obočí: „Ale kvůli tomu jsi přeci přijel, ne? Pojď blíž, stydlíne.“ Přistoupil jsem k ní, rozepla mi župan a před očima se jí zhoupl ten můj napůl ztopořenec. „Už byl tak krásně v pozoru, mohla jsem to mít bez práce,“ řekla Lenka. Chytla mě jemně za kulky, přitáhla si mě na dosah a špičku mýho péra vcucla do své úžasné pusinky. Párkrát si mně nasála celého do úst, promnula koule a už jsem byl v plné pohotovosti. Začal jsem se oddávat slasti, když mně probudil Martinův hlas: „Tak jste začali beze mě, jo?“ Nejřív jsem se lekl, ale když jsem viděl jeho obrovského ptáka, jak trčí vzhůru, bylo mi jasné, že vše je podle plánu. „Pojď sem, ty chudáčku, aby tě neubylo,“ řekla s šibalským úsměvem Lenka.

Moje první trojka

Martin se postavil vedle mě a já se opět zastyděl. Měl opravdu nádhernýho ptáka – musel mít určitě přes 25 cm a byl i tlustší než ten můj. Lenka si ho nasoukala do pusy, jak jen to šlo a mě nepřestávala jemně honit. Martin začal skučet a já byl jako u vytržení z toho krásného představení. Lenka nás kouřila na střídačku a pak si nás naštelovala ptákama k sobě a začala nás honit jednou rukou oba naráz. Naše čuráky třela o sebe a my oba vzdychali rostoucí rozkoší. Včas ale přestala. „To by se vám líbilo, vy nadrženci. A co já?“ Martin zavelel: „Klekni si, Luděk ti ho tam dá první. Ať se ukáže.“ Řekl to trochu posměšně, a tak jsem se rozhodl překvapit – plivnul jsem si na ptáka a přiložil ho na její řitní otvůrek, ne do kundy, jak oba čekali. Nedělala to poprvé, tak to vyšlo asi napodruhé, ale i tak začala ječet, že to chtěla jinam. To už ji ale Martin narval svoje péro do chřtánu a už nemohla jinak. Našpikovaná jak ražniči se mezi námi kroutila a pištěla.

Hrozně mně to vzrušilo a musel jsem ho z ní vytáhnout. „Když jsi přestal, musíš mě vytřídat, Luďku. Už mi praskaj koutky…“ řekla na oko vyčítavě Lenka. Nic jsem nanamítal – Martinův nástroj mě fascinoval a toužil jsem ho ochutnat. Přesunul jsem se na místo klečící Radky a pomalu si soukal jeho čuráka do huby. Bylo to poprvé… A parádní pocit! Martin se jen usmíval. Lenka mě chytila za zátylek a pomalu mě tlačila víc a víc na Martinův rozkrok. Začínalo být zle – dusil jsem se a z očí mi vyhrkly slzy. Martin se smál, ale najednou zvážněl a začal vzdychat a kroutit se… Došlo mi, že mu Lenka strčila prst do zadku. Hrozně se tím bavila. „Tak stačí, teď mi ukážete něco pořádnýho,“ zavelela Lenka. Odvedla Martina ke stolu, položila ho na něj, zvedla mu nohy do výšky a olízla mu anál. „Luďku, tak ty máš rád šukání do prdelky? Tak se ukaž!“ Martin na mně povzbudivě zíral, ale já věděl, že i pro něho je to poprvé. Ale že to oba chceme.

Nasadil jsem špičku ohonu mezi jeho půlky a mírně zatlačil. Bez problému jsem zajel dovnitř – asi už trénovali. Začal jsem ho tedy šoustat a Lenka byla jako v transu. „Tak mýho manžela šuká borec do prdele, to je úlet…“ Drandila si přitom poštěváka a oči měla vytřeštěný. Martinovy koule a hlavně jeho pták se přede mnou převaloval v rytmu mých přírazů, a tak jsem mu ho začal honit. „Dělej, cákej do mě, už taky buduuuu,“ řval Martin. Lenka pochopila, že se blíží náš konec a nastavila pusu před Martinova čuráka. Právě včas – začaly z něho šlehat neskutečné proudy semene. To jsem ještě neviděl ani ve filmu… Většina z toho mířila Lence do pusinky, ale jeden nebo dva výstřiky nezachytila a dolétly Martinovi až na obličej. To jsem nevydržel a začal řvát jako raněný býk a cákal do Martinovo prdele. „Co to bylo?“ Ptala se Lenka Martina. „Takový mrdky z tebe snad ještě nidky nevylítalo…“ Bral jsem to jako uznání. Když jsme se uklidnili, oblíkli, odjížděl jsem a na odchodu mi Lenka řekla – „Příště si to prohodíte, hoši. To bude ještě zajímavější…!“ 

Chcete také své fantazie převést do reality? Můžete! Také si někoho najděte na sex seznamce.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.