Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Mohou erotické pomůcky zlepšit váš sexuální život?

10.květen 2018
Mohou erotické pomůcky zlepšit váš sexuální život?

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaký mají erotické pomůcky vliv na váš sexuální život? Mají na něj pozitivní, nebo negativní vliv?

Často se o sexu s erotickými pomůckami smýšlí jako o sólové aktivitě, přitom jejich použití může zlepšit sexuální vztah párů. Použití erotické pomůcky je zábavný způsob, jak okořenit váš sexuální vztah s partnerem a zároveň zvýšit intimitu mezi vámi. Výhody použití sexuální hračky jsou četné, zahrnují například udržování silných svalů pánevního dna a zdravého libida.

Proč bych měl/a používat erotické pomůcky?

Výhody používání sexuálních pomůcek jsou obrovské. Skvělý sex může podpořit vaše zdraví a pohodu tím, že zlepší vaši náladu a fyzicky se budete cítit dobře. Použití erotické hračky může okořenit ochabující sexuální život a přinést do vašeho života trochu zábavy. Díky ní se budete cítit skvěle. Erotická pomůcka podporuje oběh a uvolnění slastných pocitů během orgasmu. Může také zvýšit sílu a pružnost vaginálních stěn a podpořit uvolňování vaginálních sekrecí, které mohou v důsledku nemoci nebo vedlejších účinků léků během stárnutí klesat.

Sex není jen o tom mít pohlavní styk, který je pouze jedním ze způsobů, jak zažít naplňující sex. Použití sexuální pomůcky může přinést oběma velkou radost, pokud penetrace není možná. Mnoho párů nemohou mít sex kvůli fyzickým nebo emocionálním problémům, takže používání erotické pomůcky může pomoci.

Zničí to můj normální sexuální život?

Při použití s partnerem poskytují erotické pomůcky příležitost se plně vyjádřit sexuálně a zvýšit své sexuální potěšení, zejména když jej využíváte ke stimulaci svého partnera.

Páry mohou používat sexuální hračky k posílení svého sexuálního uspokojení, zavést rozmanitost do vztahu, který se možná stal nudným a učinit jej opět zábavným. Mít sex se stejnou osobou po mnoho let může být trochu otřepané a může upadnout do stereotypu, ale díky erotické pomůcce se může pohlavní styk stát opět příjemný a vzrušující.

Pomůcky jsou také skvělým způsobem, jak zjistit, jak si užívat orgasmu nebo nové způsoby dosažení orgasmu během sexu, obzvlášť když s tím během penetračního sexu bojujete.

Vzrušování pomocí erotické pomůcky se nijak neliší a může zvýšit vaše potěšení. Váš partner může upřednostňovat používání sexuální hračky, aby vás nabudil. U žen může nějakou dobu trvat, než se vzruší, zejména když stárnou, pomůcky mohou být ideálním způsobem, jak je vzrušit a vyhnout se bolesti rukou.

Chci erotickou pomůcku, ale připadám si trapně

Od té doby, kdy jeden z nejznámějších vibrátorů (rabbit) byl zmíněn v populárním seriálu Sex ve městě, bylo přijatelné vlastnit sexuální hračky. Podle nedávných statistik má téměř 60 % žen doma nějakou erotickou pomůcku a 75 % z nich jsou vdané. Možná vás překvapí, kolik z vašich přátel také jednu vlastní.

V dnešní době erotické pomůcky možná nejsou tak velkým tabu jako dřív, ale stále je provází společenské stigma a moc se o nich nemluví. Jestliže byste je rádi uvedly do svého soukromého života, abyste zlepšili svůj sexuální vztah s partnerem, sdělte mu svůj nápad a promluvte si. Koneckonců komunikace je klíčovým aspektem vztahu.

Erotické pomůcky nabízí spoustu výhod

Mému partnerovi se ten nápad nelíbí

Pokud váš partner nemá zájem o použití erotické pomůcky, můžete ji použít sami nebo se pokusit svého partnera povzbudit, že používání pomůcky ho nenahrazuje, ale zlepšuje to, co spolu již sdílíte. Může to mezi vámi a vaším partnerem zvýšit důvěru a blízkost.

Nechci svého partnera vyděsit

Někteří muži mají pocit, že jejich schopnosti se nemohou vyrovnat tomu, co dokáže erotická pomůcka, a že mohou být nahrazeny vibrátory. Není to však pravda. Mnoho lidí používá erotické pomůcky právě ke zlepšení sexuálního života. Společné používání sexuálních hraček zvyšuje sexuální potěšení obou partnerů.

Nemusíte kupovat největší dostupný vibrátor. Větší neznamená vždy lepší. Na čem skutečně záleží, je síla vibrací a kde a jak chcete pomůcku používat. Určitě byste nechtěli svého partnera vyděsit například obrovským dildem, že ne? Mnoho začátečníků si nejprve koupí malou hračku a podle svých potřeb postupně přechází na větší.

Neexistuje žádná sexuální hračka, která by byla vhodná pro každého. Každý máme různé sexuální potřeby a experimentování s nejrůznějšími produkty vám umožní najít ten nejvhodnější pro vás. Existuje mnoho pomůcek pro obě pohlaví, které poskytují nesmírné potěšení. Pokud máte špatné zkušenosti s jednou hračkou, nevzdávejte to a zkuste něco jiného. Možná zjistíte, že jakmile přesvědčíte svého partnera, aby vyzkoušel sexuální hračku, chytne se a bude chtít vyzkoušet více, takže se nebojte nějakou pomůcku použít.

Při nákupu v sex shopu mě provází nepříjemný pocit

Existuje mnoho důvodů, proč by vás návštěva sex shopu mohla přivést do rozpaků, naštěstí s příchodem internetu je koupě erotické pomůcky mnohem snadnější. Buďte však opatrní, ne všechny levné sexuální hračky jsou vhodné. Na internetu se prodává mnoho falešných pomůcek, které jsou škodlivé pro vaše sexuální zdraví a potěšení. Jako při každém online nakupování platí skutečnost, že byste měli kupovat od ověřených obchodů a sledovat recenze.

Při nákupu výrobku, který bude v kontaktu s vašimi genitáliemi, je opravdu důležité zajistit, aby byl materiál bezpečný. Materiály, jako je pryž a želé, mohou být škodlivé, protože jsou porézní, tudíž se obtížně čistí. To znamená, že bakterie mohou zůstat na výrobku. Nevhodné pomůcky obsahují také ftaláty, látku zakázanou u dětských hraček, protože je škodlivá pro zdraví. Vždy proto vybírejte bezpečné pomůcky, které chrání vaše sexuální zdraví. Silikonové, kovové a skleněné sexuální hračky jsou bezpečné, protože jsou neporézní, lze je tedy snadno vyčistit.

Začleněním erotické pomůcky do sexuálního života, ať už pro sólové hrátky nebo v páru, zjistíte, že pomůcka zvýší vaše potěšení a podpoří dobré sexuální zdraví. Jakmile začnete, je možné, že časem budete mít plnou skříň nádherných erotických hraček pro každou sexuální potřebu a touhu!

Potrpíte si radši na skutečný sex bez erotických pomůcek, nemáte si ho ale s kým užít? Podívejte se na sex seznamku, možná tam na vás čeká váš nový, ideální sex partner.

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.