Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Mini vibrátory pro každou příležitost

26.duben 2018
Mini vibrátory pro každou příležitost

Mini vibrátory jsou skvělým společníkem, pokud se například chystáte na výlet nebo budete trávit noc mimo domov. V dnešním článku vám představíme ty, které jsou dle odborníků skvělou volbou.

Není tajemstvím, že klitoris je hlavním bodem pro ženské orgasmy. Dává tedy smysl, že byste chtěli vibrátor, který je speciálně navržen tak, aby se zaměřil na toto malé místo. Seznamte se proto s mini vibrátory, které jsou diskrétní a jednoduché, jejich jemné vibrace jsou určeny pro stimulaci klitorisu, ale mohou být použity i na jiné části vašeho těla. Tyto malé vibrace můžete krásně cítit, když si mini vibrátor přitisknete k vnitřnímu stehnu, bradavkám, zadečku. Mini vibrátory jsou skvělé pro ženy, které jsou úplnými začátečnicemi a nikdy neměli vibrátor, líbí se ale také zkušeným uživatelkám vibrátorů.

Jejich intenzivní a soustředěné vibrace vám umožňují se zaměřit na zóny, které vás přivádí k neskutečné rozkoši. Mini vibrátory jsou skvělé pro cílení pocitu přesně tam, kde jej chcete a to v různých polohách.

Diskrétnost je obrovskou výhodou těchto malých vibrátorů. Pokud máte spolubydlící, tenké stěny nebo prostě chcete jen skladný vibrátor, který nebije do očí, mini vibrátor je ideální volbou, protože jeho vibrace jsou tišší než vibrace klasického, většího vibrátoru. Jsou také dostatečně malé a neškodné, že je můžete nosit v kabelce nebo s nimi cestovat.

Rádi byste se sami vyzkoušeli nějaký mini vibrátor? Zde jsou nejlepší tipy odborníků, které vám pomohou s tím začít.

Nu sensuelle bullet

Tento mini vibrátor je výkonný a má 20 funkcí, které vám nabízí spoustu způsobů, jak se zabavit. Svůj hladký povrch si tento mini vibrátor získal díky ponoření do hypoalergenního silikonu. Jeho design umožňuje se snadno zaměřit na všechna správná místa. Za 60 dolarů (zhruba 1254 Kč) může být i váš.

Tango od We-Vibe

Tango je dodáván s kuželovou špičkou a plochou hranou, která umožňuje se zaměřit na různé oblasti vašeho těla a klitorisu. Je dobíjecí, vodotěsný a má 8 různých vibrací, takže si jej můžete vzít i do sprchy. Navíc vydrží až několik let. Pořizovací cena tohoto mini vibrátoru je 45 dolarů, v převodu se částka pohybuje okolo 940 Kč.

Erotická pomůcka Tango od We-Vibe

Power mini bullet vibrator

Váš orgasmový potenciál by neměl trpět, protože máte nízký rozpočet. Power mini bullet vibrátor od Adam and Eve patří mezi levné erotické pomůcky, který stojí necelých 11 dolarů (v převodu zhruba 230 Kč). Navzdory nízké ceně má tento plastový mini vibrátor vše, co potřebujete k tomu, abyste dosáhli co nejlepšího sexuálního zážitku - vibruje, je voděodolný a dá se ovládat pomocí tlačítka.

Silné vibrace ve špičce mohou být použity pro dráždění citlivých bradavek, klitorisu nebo také varlat. Mini vibrátorem můžete dokonale vylepšit jiné pomůcky, jako jsou kroužky na penis nebo jakékoliv jiné pomůcky, které jej udrží.

Kinki stix finger massager

Tento dobíjecí mini vibrátor je sice malý, ale velmi mocný. Pro zesílení vibrací stačí pouze otočit základnou pomůcky, následně pak můžete dráždit celé své tělo. Pomůcka je velmi praktická, kruhovým koncem můžete protáhnout prst, na kterém bude držet, zatímco se budete věnovat jiným věcem. Můžete si ji také vzít do sprchy, neboť je vyrobena z voděodolného materiálu, který neobsahuje ftaláty. Kolik tahle hračička stojí? Na Amazonu je možné ji sehnat za 20 dolarů, tedy za 418 Kč.

Lelo Lyla 2 bullet

Tento mini vibrátor je potažen silikonem pro hladký pocit a ovládá se pomocí bezdrátového dálkového ovládání, takže vy nebo váš partner máte kontrolu nad tím, co se děje (až do vzdálenosti zhruba 35 metrů). Lelo Lyla 2 bullet má 6 předem nastavených vzorců vibrací, můžete ale také napodobovat své vlastní pohyby. Pomůcka je také voděodolná a dobíjecí. Sehnat jej můžete například na Amazonu, kde se cena pohybuje okolo 159 dolarů, v převodu zhruba 3323 Kč.

Líbí se vám mini vibrátory? Vyzkoušet je můžete sami při masturbaci nebo se svým partnerem. A pokud žádného nemáte, můžete se po nějakém ohlédnout na naší sex seznamce a domluvit si s ním a svou erotickou pomůckou sex rande.

[rox]

Zdroj: https://www.adameve.comhttps://www.amazon.com

Zdroj fotografií: https://www.groupon.comhttps://www.amazon.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.