Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Milování s kamarádkou v očekávání

12.květen 2018
Milování s kamarádkou v očekávání

Na střední škole jsem měl velmi dobrou kamarádku Andreu. Byla pro každou srandu a samozřejmě jí nevadilo, když jí někdo na mejdanech stáhnul kalhotky a prověřil její kvality. Musím přiznat, že mezi těmi průzkumníky jsem byl často i já.

Po skončení školy jsme zamířili každý někam jinam a až po třech letech jsem se s ní setkal. Překvapilo mne, že si vykračovala po ulici s pěkným bříškem, které naznačovalo, že brzy čeká potomka. „Ahoj, Andy, co to má znamenat?“ „Co by to znamenalo?“ odpověděla mi, „jsem v pátém měsíci a kluk bude pak na světě.“ „No to mne překvapuješ, co tě znám, tak jsi bez šukání nevydržela ani týden a teď to musíš dokázat podstatně déle.“ „Ty jsi se vdala?“ vyzvídal jsem dál. „Ne, mám přítele, ale ten je teď na služební cestě někde v Anglii a musím se ti přiznat, že mi to už začíná chybět. Ještě pořád se milujeme a teď už jsem to skoro čtrnáct dnů neměla.“ Napadlo mne, že bych se mohl pokusit o štěstí. Už týden jsem neviděl ženskou kundičku zblízka: „A nechtěla bys mi to tvoje bříško ukázat někde v ústraní, Andy?“ Andy se zarazila a k mému překvapení odpověděla: „No, už jsi mne opravdu dlouho zblízka neprohlížel, ale musíš vzít na vědomí, že nemám doma pořádek.“ „To mi vůbec, Andy, nevadí, hlavně, že ti provětrám trošku mušličku a vyšukám bříško,“ kul jsem železo, dokud bylo žhavé a rukou jsem jí už hladil její bříško.

Netrvalo to ani deset minut a už jsme odmykali její byt. Vešli jsme dovnitř a já už začal svlékat její oblečení. „Ne, ještě ne, potřebuji se osprchovat,“ krotila moji nedočkavost, ale začala se přede mnou bez ostychu svlékat. Následoval jsem její příklad a šli jsme společně nazí do koupelny. Sprcha byla velmi příjemná a já jsem začal znovu s útokem. Políbil jsem jí a brzy se naše jazyky proplétaly. Sevřel jsem ji trochu těsněji. Cítil jsem její pevné bradavky i její touhu, abych jí ve všem vyhověl. Začal jsem ji hladit její hebkou pokožku a jel jsem směrem k jejímu ňadru. Dříve bylo tak akorát do ruky. Teď už v těhotenství zdaleka ne. Pokračovali jsme v líbání. Můj jazyk si vyrazil na cestu po jejím těle přes krk a zastavil se na jejích naducaných kozách. Cucal jsem její bradavky, ale její ruce byly najednou všude a začala si hrát s mým ocasem. Já jsem sjel rukou do jejího klína a dotkl jsem se jejího poštěváku a zajel jsem na její pěkně formovaný zadeček.

„Tady na to není to pravé místo,“ uklidnila mne Andy, „pojďme do ložnice.“ Lehce jsme se otřeli a já šel za ní do ložnice, pozorujíc při tom před sebou její nádherný zadek. Ocas mi stál jako stožár a já jsem se těšil na věci příští. V ložnici se Andrea položila na záda a já jsem se pustil do práce. Hladil jsem jí nejprve nohy a postupně jsem stoupal po jejím těle, přes kotníky, lýtka a pomalu jsem jí roztahoval stehna od sebe. Pak jsem však učinil velký skok a přesunul se na její kozy. Andrea měla vždycky pěkné kozy, ale teď v mateřství byly její bradavky jako dva kužele a jejich velikost mne fascinovala. Neodolal jsem a vzal jsem je mezi rty a začal jsem je lehce sát a viděl jsem zblízka modré žilky kolem jejích dvorců. Andree to sice nevadilo, ale po chvilce jsem toho nechal a pokračoval jsem jiným směrem. Andrea měla nohy doširoka roztažené a já jsem se už nemohl dočkat.

Opustil jsem kozy a začal jsem klouzat po vypouklém bříšku na místo, které jsem před lety dost dobře znal. Zabočil jsem svou hlavu do jejího klína. Skulinku – teď spíše skulinu – měla obrostlou jemňoučkými chloupky. Několikrát jsem jí olízl jazykem a pak jsem jím tam do ní pronikl a ona trhla sebou vzrušením. Nečekaně začala kvílet a položila mi ruku na zátylek a tlačila mne ke svému klínu blíž a blíž. Lízal jsem ji stále rychleji a rychleji a cítil jsem, jak její kunda postupně vlhne. Po chvilce jsem se soustředil hlavně na její poštěvák. Začal jsem ho sát a cucat a její steny dost zesílily. Rozhodl jsem se přitvrdit. Vytvořil jsem kornout ze svých prstů a pronikl jsem s ním do Andreiny pochvy. Začala sténat ještě více, ale nohy měla dál roztažené a já pronikl do ní ještě hlouběji. Teď už Andrea řvala rozkoší a kunda se jí škubala vzrušením. Začala z ní vytékat přímo řeka šťávy a stékala jí mezi nohy k jejímu zadku. Využil jsem i toho a jel jsem jí druhou rukou k prdelce, a když jsem si ve šťávě namočil prst, sklouzl jsem s ním do její prdelky a začal jsem tam s ním pracovat. „Šukej mne, šukej mne, já už to nevydržím,“ začala sténat a já jsem se jí rozhodl vyhovět. 

Milování s kamarádkou v očekávání

Přetočil jsem Andreu postupně na bříško, abych jí svými osmdesáti kily neublížil a ona na mne vystrčila svůj nádherný zadek. Její buchta mezi nohama se na mne přímo smála, rozevřená a připravená na mého čuráka. Nasadil jsem špičku žaludu na její vstup, přejel jsem žaludem přes její buchtičku, zopakoval jsem to ještě jednou, a pak jsem ho do ní vrazil. Mocně sebou trhla. Kolem mého nástroje jsem cítil teplo a vlhko. Vnikal jsem do ní, což ona doprovázela výkřiky slasti a možná i bolesti. Držel jsem ji za boky a začal jsem Andy dlouhými tahy šoustat. I přesto, že byla v tak pokročilém stavu, připadala mi její kunda dost úzká a dokonale mne dráždila na ocase. Cítil jsem, jak mi její stěny přetahují předkožku tam a zpět. Andrea stále vypouštěla z klína svou mízu a to ulehčovalo můj pohyb v její díře. Moje vyvrcholení se blížilo. Andrea začala sebou škubat a její výkřiky nabývaly stále více na intenzitě. Už to tady bylo – začal jsem stříkat jako nikdy a plnil jsem ji potoky spermatu. Oba dva jsme si ve shodě užívali nádherný orgasmus. Vystříkal jsem jí úplně celičkou a pozoroval jsem, jak jí z kundy vytéká moje semeno spolu s její mízou.

Vyjel jsem se svým čurákem z její kundy a vyčerpaně jsem si lehl na záda vedle ní, ona sama ležela na boku, aby si ulehčila svému bříšku. Po chvilce však Andrea nečekaně převzala iniciativu. Pohyby rukou a jazyku na mém ocase docílila zase jeho ztopoření a na nic nečekala. Narazila se na něj, jak na kůl, sama. Seděla na mně a já viděl její tělo, nalité velké kozy i břicho a začal jsem jí osahávat úplně všude. Tentokrát jsem přitom začal laskat především její kozy a cítil jsem, že se opět blíží společné uspokojení. Andrea křičela rozkoší, kterou jí můj nalitý ocas v kundě působil. Brzy jsem cítil, že budu opět ukojen. Vrazil jsem do Andrey ocas co nejhlouběji a začal jsem stříkat další semeno do její rozpálené pochvy a i ona dávala najevo své vzrušení.

Tentokrát trvalo moje vzpamatování podstatně déle. I na Andree bylo znát, že toho má dost. Ležela na zádech, roztažené nohy, mezi nimi jí se pomalu tvořilo jezero našich šťáv, její kozy celé rudé, zvedající se bříško – to všechno mne začalo opět vzrušovat. Vstal jsem, klekl jsem si mezi její nohy a lehce jsem jí začal olizovat její pochvu. Byla celá upatlaná od mého semene i od jejích šťáv a já jsem se soustředil na to, aby byla stále čistší. Že se to trochu míjelo účinkem a místo toho se to projevovalo na vzrušení Andy stále víc a víc, to bylo samozřejmé. Z její rozšklebené kundy vytékala další a další šťáva a já jsem po chvíli namočil prst ve šťávě na prostěradle a začal jsem s ním pronikat do Andrejčiny prdelky. Andy se položila na bok a vysadila na mne svou prdelku. Tam jsem už dlouho nebyl a tak jsem se rozhodl, že to Andree připomenu, jaké to je, když jí šoustám někam jinam, než do kundičky.

Přidal jsem k prvnímu i druhý prst a pomalu jsem roztahoval půlky její prdelky od sebe a vlhkými prsty jsem snažil připravit její řiťku na mého čuráka. Ten se už zase dostal do správné velikosti a tvrdosti. Andrea dobře věděla, co na ní čeká, a ještě více mi svůj zadeček vysazením nabídla. Pomalu jsem se k ní přitiskl, prsty jsem opustil její prdelku a nahradil jsem ho špičkou svého ocasu, který jsem přiložil k její vlhké dírce. Trošku jsem do ní přirazil, ocas lehce vklouzl hlouběji, a když jsem pocítil, že jsem špičkou uvnitř, přirazil jsem a už se její prdelka rozevřela a ocas v ní zmizel. Jednou rukou jsem jí hladil její těhotné bříško a druhou jsem jí začal dráždit její kozu. Můj ocas klouzal její prdelkou a já jsem postupně cítil, jak se její pevné sevření stará o to, že se stále více blížím k dalšímu výstřiku. A už roztažená prdelka přijala moje semeno a z její kundy vytekla další její šťáva. Pro dnešek to bylo poslední číslo, ale musím přiznat, že než se vrátil její manžel ze služební cesty, Andy ještě několikrát poznala, že jsem nezapomněl, jak s ní šukat a já si několikrát vyzkoušel, jaké je to šukat těhotnou.

V životě můžete vyzkoušet spoustu zajímavých věcí. Poznejte některé z nich díky erotické seznamce!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.