Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Milenec motorkář

1.září 2016
Milenec motorkář

Tak jak bych začala… Asi tak, že jsem si jednoho ošklivého dne sedla ke compu a začla chatova... Protože jsou mi motorky velmi blízké, tak jak jinak do místnosti motorkářů.

Krom pár známých tam byl i boreček, který neměl v profilu ani jednu fotku, což já často lustruju… A navíc mě hrozně rozčiloval, pořád do mě kéroval… Valil do mě horem spodem, vyrypoval a já kritizovala jeho Maxa (což byla jeho motorka) - prostě boj od začátku. Tak jsem se odpojila a šla spát. Ale stejně mi nedal spát… I když vedle v postýlce ležel můj ítel, tak jsem ho prostě z té hlavinky nemohla dostat. Jenže osud chtěl jinak. Ráno jsem se vzbudila a nějak na něj zapomněla…

Asi po týdnu jsem se zase připojila… Schránka na vzkazy zahlcená, mejlů plno. Kde prý jsem, že nemá do koho rýt. Kupodivu byl online. Hnedka jsem za ním hupla. Vítal mě asi deset minut. Poslala jsem ho, ať si dá studenou sprchu nebo ať si najde nějakou jinou žabičku na vyrypování. Ale změnil styl psaní a byl i íjemnej a navíc chytrej! Docela mne zaujal. Byl milej, jeho písmenka mě rozesmála. Tohle trvalo půl roku. Byla to pro mě platonická láska… Zamilovala jsem se do něj a bylo jasný, že to tak necítím jen já! Půl roku smsek, mejlů, telefonátů, prostě intenzivní spojení… Mezi námi!

Jednou jsem seděla takhle na zahradě… Bylo moc krásně. A volal, že prý má cestu kolem (bydlel ode mne 50 km - teda stále bydlí) a že mě chce vidět. Snažila jsem se z toho vykroutit, ale nedal se odbýt. Řekl mi "dnes anebo nikdy" a věděl, že když přijede, tak ho nenechám stát na náměstí a prostě za ním přijdu.

Přišla hodina H… Měl mě čekat na smluveném místě. Byla jsem nervozní… Ale znala jsem ho docela dobře, tak mi ani ta konverzace problémy nedělala. Viděla jsem ho už z dálky. Seděl vedle své dodávky a kouřil. Na sobě měl tříčtvrteční kraťasy, nátělník a kšiltovku dozadu. Zaujal mě už tím, že byl uplně černej! Tak byl opálený! Úplně dohněda. Připadala jsem si jako vůl,  ale zachoval se skvěle. Podal mi ruku řekl mi "Zdarec, tak kam pudem sednout?" Vzala jsem ho k nám do hospůdky. Líbilo se mu tam. Hlavu s tím že pije a má tam auto si nedělal. Jen já, ale co je mi po tom, že… Z nervozity jsem se trochu loupla… A mi říkal: "Znám tě sto let! Přesně takhle jsem si tě představoval!" Tím se balí ženské, to je mi jasný, ale v tu chvíli mi to připadalo velmi příjemné a jemu taky. Můj úsměv mu k dobré náladě naprosto stačil.

Čas letěl a musel domů, ráno měl povinnosti, tak že prej pojedeme. Nechtělo se mi od něj. Bylo mi s ním moc dobře. Nebyl to žádný muž na úrovni, byl to chlap jakýpřitahuje - pije pivo, má široká ramena, má správnou dávku drzosti a je z něj cítit vášeň, i když je ode mě 50 km. No, ale co jsem mohla namítat. Sedli jsme do auta a jeli, ne daleko. Na odpočivadle za městem, kde jsem chtěla vystoupit, jsme zastavili. Zapálili jsme si a kecali. Seděl na straně řidiče a já vražená u spolujezdce. "Moc se mi večer s tebou líbil..." řekl. A to se trefil i do mých pocitů, protože mně taky. Natáhl ruku a pohladil mě po tváři a odkryl z ní mé dlouhé vlasy. Bylo to jako rána elektrickým proudem. Podívala jsem se do jeho krásně hnědých očí a bylo mi jasné, že se stane to, na co myslím celou dobu!

Přisedl si ke mě. Projížděl mi vlásky rukama, hladil mě po zádech, byl tak blízko, ale polibek jsem zatím nedostala… Ani jeden… A tolik jsem toužila po jeho rtech. Cítila jsem jeho dech, jeho teplé ruce. Pak se do mě doslova zakousl. Jeho ústa byla horká a lačná, plná touhy. Samozřejmě jsem se nebránila a mé ručky zkoumaly jeho tělo stejně jako ty jeho. Hladila jsem ho po jeho ramenou a on se pěkně věnoval mým kozičkám, zatím jen přes tričko. Mačkal je a díval se, kolik toho má v rukou :-)

milenec motorkář

Začal být velmi odvážný, byla jsem z něho strašně nadržená a kalhotky jsem měla uplně mokré… Začal ze mě sundavat triko a taky podprsenku. Vykoukly na něj ty mé polokoule a on z nich byl uplně dokonale mimo. Jeho velký pták, kterého jsem cítila přes rifličky, se chtěl mermomocí dostat ven. Tak jsme si navzájem pomohli a shodili se sebe poslední kousky hader. Věnoval mým prsům hodně času a taky mi rukou honil mou mokrou kundičku. Tekla jsem mu do dlaně… Vytáhl z ní prsty a strčil mi je do mé lačné pusiny, abych zkusila jak chutnám! Chutnala jsem si, to je fakt. A děsně mě jeho jinej přístup rajcoval. Pak se začal prolíbávat k mému klínu. Nohy jsem měla od sebe jak nejvíc to šlo a plně jsem se mu oddávala. Pěkně si mě rozlízal, skoro do sucha. Prstil mě. Snad tam měl celou pěst… Vzdychala jsem a zmítala jsem se mu pod rukama, byl tak vášnivý a voněl touhou! Vzdychala jsem nahlas… To ho bralo do větších obrátek… Přicházel na mě krásnej orgasmus a to mi lízal i prdelku… Dostalo mě to, byla jsem ho plná a jeho jazyk jsem cítila v obou dírkách! Udělala jsem se... Pak se zvedl a líbal mé rty a já z něj cítila sebe...

Vzala jsem teď iniciativu na sebe. Pěkně si sedl a já se ujala jeho velkého kamaráda. Byl opravdu velkýZačla jsem ho kouřit, stahovala jsem ho a zároveň ho kouřila. Druhou ručkou jsem mu masírovala kouličky, které měl tak stáhlé a naběhlé. Voněl vášní a já ho tolik chtěla. Věnovala jsem se mu opravdu hodně, i těm jeho kouličkám, ty jsem sála a mačkala. Líbilo se mu to. Jednou rukou mi držel vlásky a druhou se dral do mé prdelkykterá byla mimochodem taky moc lačná…

Cítila jsem, asi po 15 minutách, jak v něm začíná cukat a těšila se na jeho semeno… Přestal dýchat, zastavil se mu svět a první cákanec jeho sémě se rval do mé lačné pusinky. Moc mi chutnal a já polykala jako zběsilá! Jako by mi šlo o život, ani kapička nepřišla nazmar. Vysála jsemj ho, aby byl dokonale vyprázdněne. Říkal, že kouřím jako královna. Hezky si mě položil a i v tom stísněném prostoru ho do mě zarazil až po koule. První jsem cítila bolest, ale pak jsem dokonale zvlhla a tlačila se pánví na jeho velkého čuráka… Šoustal mě opravdu skvěle! Byla jsem ho naprosto plná. Jednou rukou mi pěkně masíroval poštěváček a já jsem mu křičela pod rukama. Nabíjel mě dokonale, byl úžasný! Chtěla jsem ho cítit všude... Pak si sedl na sedák a já na něj, skákala jsem po něm, moc se mu to líbilo, že jsem iniciativu převzala já. Zezadu mi mačkal má prsa a já zakláněla hlavu a šimrala ho konečky vlasů na jeho hrudi. Pozvedla jsem se a namířila jeho péro do mého zadku. Nasedla jsem až po koule. To ho překvapilo a docela dostalo... Byla to jízda jako blázen… Držel mě za zadek a pěkně si reguloval tempíčko, rukama jsem mu patlala přední sklo. Bylo tam zadýcháno, okna orosená a my šoustali! Po chvíli jsem cítila, jak mě nechal uplně až po koule dosednout a jak se cuká v mé prdelce. Další dávka byla ještě dokonalejší než ta první. Zakřičel zároveň jako já a prožili jsme společný orgasmus... Bylo to něco nádherného! Chvíli jsme se přestali hýbat a pak jsem ze svého koníka zesedla.

Otevřeli jsme okna a oddychovali. Zapálili jsme si cigaretu a vychutnávali každou společnou minutu... Pak jsme se oblíkli a zavezl mě domů. Líbl mě na shledanou...

Takovou šoustačku jsem s ním zažila ještě několikráa dodnes to trvá... Taky jsme to místo auta měli ve vodě, v hotelu, kde se dalo. Je to moje koření života. Mám ho moc ráda, ale osud i život je hrbatý a nejde spolu být pořád. A ani bych nechtěla, protože už by to takové nebylo... Má svou rodinu a já svou. Taky se říká, že nejčastěji ublížíš tomu, kdo je ti v životě nejbližší, a to mi řekl na rovinu, že on by mi nemohl nikdy ublížit, ani slovem. Stejně jako já jemu...

Toužíte po sexy motorkáři nebo ženě, která miluje motorky? Úlet nebo milenecký vztah můžete zažít díky sex seznamce a vážný vztah zkuste na nejlepší online seznamce.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.