Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Mějte sexuální sny, kdy jen chcete!

27.únor 2019
Mějte sexuální sny, kdy jen chcete!

Sny plné sexu mohou být nádherné, ale i frustrující, často podle toho, v jaké situaci se zrovna nacházíte a o kom se vám zdá. Mnoho lidí o sexu rádo sní, ale takové sny většinou záleží na náhodě. Pojďme to změnit. Užijte si sexuální sny, kdy chcete vy! Dáme vám návod a trochu vám celou situaci ohledně sexuálních snů přiblížíme.

Když má člověk sexuální sen, po probuzení může být buď šťastný nebo deprimovaný. Deprimovaný z toho, že nemá nikoho, s kým by si mohl užívat, že si nemůže užívat s tím, s kým ve snu, nebo dokonce z toho, že ve snu podváděl svého současného partnera s někým jiným. Ale to už jsou taková specifika... většinou je zkrátka člověk šťastný a má dobrou náladu. Občas si také posteskne, že by chtěl tohle zažívat každou noc, ale že tyto sny bohužel nemůže ovlivnit. V perfektním světě byste takto mohli snít každou noc a vybrat si, s kým budete mít sex tentokrát. Ten reálný svět je na tom sice trochu jinak, ale ne zase o tolik hůř. Protože i vy můžete svou mysl donutit a naučit, abyste měli sexuální sny častěji. Akorát se budete muset vzdát toho, že je budete moci na 100 % ovládat. 

Odborníci se nemohou shodnout, co konkrétně sexuální sny způsobuje, ale obecně to má co do činění s tím, co se nám honí hlavou, ať už vědomě nebo podvědomě. Tyto sny pak mohou být odrazem toho, na co jste v průběhu dne mysleli, nebo nějakých potlačených tužeb. Mají mimojiné také mnoho pozitivních efektů nejen na mysl člověka. Krom toho, že si můžeme užít sex, aniž bychom zvedli byť jeden jediný prst (i když mužům se při tom může zvednout něco jiného), ale také nám pomáhají relaxovat, snížit hladinu stresu a díky nim se cítíme v klidu, když se probudíme. Také nám ale pomáhají prozkoumat a poznat naše touhy a inspirovat nás proměnit naše fantazie ve skutečnost v reálném životě.  

Vidíte? Sexuální sny se zkrátka vyplatí mít! Jak to udělat? Držte se následujícíh tipů.

Co udělat, aby se vám zdály erotické sny?

Proměňte své obyčejné myšlenky na sexy myšlenky

Již jsme zmínili, že to, na co během dne myslíte, ovlivňuje to, co se vám bude zdát. A tak není nic jednoduššího, než přeměnit své klasické myšlenky (které jsou často plné stresu) na sexy myšlenky. Pokud si budete neustále připomínat sex a věci, které se ho týkají, tak je dost pravděpodobné, že se během noci objeví i ve vašich snech.

Představujte si svůj dokonalý sen

Přijďte na to, jak by měl váš ideální sexuální sen vypadat. Představujte si, co by měl obsahovat, co by v něm rozhodně nemělo chybět a jak se odehrává. Čím více se ten sen bude zdát reálný, tím spíše se vám v noci bude nějaký zdát.

Chovejte se tak i v reálném životě

Vzhledem k tomu, že sny odráží i to, co během dne děláme, tak určitě nezaškodí, když si vyzkoušíte "zahrát" svůj sen i v reálu. A nebojte se, i když nemáte zrovna partnera na sex, zvládnete to nejdůležitější. Udělejte vše, co je součástí vašeho snu a je možné toho dosáhnout doma. Může to být třeba dobrá večeře, svíčky, pěkná hudba, erotická hračka a spoustu dalšího. Spojte si tyto věci s uspokojením. A pak jen doufejte, že si vaše tělo spojilo tato fyzická vodítka s vaší psychickou stránkou... Udělejte si z tohoto hraní rutinu, abyste se vždy připravili na snění.

Vklouzněte do sexy prádla

Krom toho, že si budete na svůj sen "hrát", můžete svou představivost podpořit i díky tomu, když si oblečete nějaké sexy spodní prádlo. Nemusí být sexy obecně, spíše nějaké, ve kterém se budete sexy cítit. Také si nemusíte oblékat vůbec žádné a zůstat nazí, pokud se vám to bude líbit víc.

Návod na sexuální sny se dozvíte v dnešním článku

Představujte si sen v posteli

Až si lehnete do postele, představujte si svůj sen, naprosto detailně a krok po kroku. Když si například budete představovat, jak někoho potkáte v hotelovém baru, tak se zaměřte i na takové detaily, jako co máte na sobě, co má váš protějšek na sobě, o čem se bavíte, jak celá situace graduje a pak se přesuňte k té sexy části, u které také nesmíte vynechat jediný detail. V nějaké části tohoto představování si se plynule přesunete do snění.

Nezapomeňte to opakovat

Teď přichází jedna z nejdůležitějších věcí. Nemůžete očekávat, že se vám to celé podaří během jednoho dne. Že si jednoho dne vymyslíte sen, budete na něj myslet a večer se vám bude zdát. Nebo že se vám ten večer vůbec bude zdát sexuální sen. Na to nemůžete po jednom dni spoléhat. Ale praktikujte to každý den a určitě uvidíte do několika dní výsledky. Postupně se vypracujete tak dobře, že bude stačit malé pomyšlení na to, co chcete, aby se vám zdálo, a to se vám zdát bude. Jen nesmíte polevit a nesmíte ztrácet naději, i když to bude vypadat, že se žádné změny nedějí.

Mějte po ruce deník

Nejosvědčenější metoda, když chcete ovládat své sny, je psát si do deníku vše, co se vám za noc zdálo. I lidé, kteří tvrdí, že se jim vůbec nic nezdá, tam napíšou alespoň jeden útržek. I z této jedné věci se můžete postupně dopracovat k tomu, že budete psát celé příběhy, které se vám zdály. Musíte to ale udělat hned, co vstanete, protože mozek má tendenci nepotřebné věci zapomínat a může se stát, že už si nikdy nevzpomenete, co se vám to vlastně zdálo. Je to krok k tomu, aby vaše sny byly mnohem více detailní. Uvidíte, že při prvních snech si budete sotva pamatovat, co se událo, ale po několika desítkách zaznamenaných snech už budete i vědět, co měl kdo na sobě (pokud něco) nebo co kdo řekl. 

Co naše sexuální sny znamenají?

Občas nás sexuální sny mohou pěkně vyvést z míry. Především proto, že se v nich objeví něco, co jsme nečekali, například náš ex, na kterého jsme už dávno zapomněli (opravdu?), praktika, kterou bychom ve skutečnosti ale nikdy nechtěli zkusit (opravdu?) nebo cokoliv jiného, co nechápeme. Kdo všechno se ve vašich snech může objevit?

Někdo známý

Někoho jste potkali nebo poznali třeba před půl rokem a najednou se objeví ve vašich snech. Není to o tom, že by vás daná osoba přitahovala jako taková, ale něco na ní vás zaujalo. Něco jste si o ní museli zapamatovat.

Kdokoliv, kdo není váš partner

Tyto sny, stejně jako ostatní, jsou naprosto normální a neznamená to, že byste chtěli vašeho partnera podvést. Možná by ale stálo za to, kdybyste trochu prozkoumali váš sexuální život. Popřemýšlejte, jaká je frekvence sexu ve vašem vztahu, máte ho dostatek? A není to pořád to samé dokola?

Co sexuální sny znamenají?

Někdo, kdo pro vás pracuje

Pokud se vám zdá o sexu s někým, kdo pro vás pracuje, popřemýšlejte o tom, co vám jeho práce přináší nebo jaký má na vás dopad. 

Váš šéf

Naopak sny o sexu se šéfem mohou vypovídat, že se s ním potřebujete nějakým způsobem propojit, pracovně samozřejmě, například kvůli nějakému projektu. Také to může znamenat, že byste měli být ve svém životě více šéfové.

Velmi bohatá osoba

Může to být pouze touhou po bohatsví, nic víc, nic míň.

Někdo, kdo vás nepřitahuje

Zapřemýšlejte nad tím, co na jejich osobnosti vyniká, na co první pomyslíte, když se řekne jejich jméno? Vaše podvědomí touží po něčem, co se jich týká a chce, abyste to nějak zapracovali do sebe.

Naprosto platonický kamarád

To samé jako v předchozím případě platí i v tomto. Když na svého kamaráda pomyslíte (většinou se jedná o nelepšího kamaráda), jaké tři věci/vlastnosti se vám vybaví? Nehodilo by se, kdyby byly součástí i vašeho života?

Celebrita

Celebrita vás může přitahovat sexuálně, což bude asi nejběžnější. Jestli to ale není pravda a stejně se vám o ní zdálo, pak zase musíte hledat skrytý význam. Opět se zeptejte sami sebe na 3 věci, ale tentokrát se nezapomeňte zeptat, proč je tato osoba slavná. Pokud se jedná například o zpěváka, tak zapřemýšlejte, zda vám v poslední době nehrála v hlavě jeho písnička nebo jestli text nějaké z jeho písniček vám nechce něco naznačit.

Váš první ex

Když se vám zdá o vaší první velké lásce, ale i o jiném ex, nemusíte panikařit. Opět je to o tom, co tato osoba reprezentuje. Většinou to je vášeň, první láska, vzrušení, pocit, že po nás někdo touží a že my po někom toužíme. Takže i když to může vypadat, že se vám o ex zdá proto, že váš vztah neklape a měli byste se se současným partnerem rozejít a spěchat za ex, není to tak. Pouze potřebujete do svého vztahu přidat trochu těchto elementů.

Sexuální sny nejsou ani tolik o tom, kdo se v nich objevuje, ale co představují ve vaší současné životní situaci. Pokud o sexu nechcete jenom snít, ale chce ho prožít i v reálném životě, vytvořte si profil na erotické seznamce a seznamujte se!

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.