Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Mega inspirace na žhavé dárky pod stromeček: 75 pomůcek pro smyslné orgasmy

18.listopad 2021
Mega inspirace na žhavé dárky pod stromeček: 75 pomůcek pro smyslné orgasmy

Hledáte nějaký pěkný dárek na Vánoce, který by vašemu partnerovi nebo partnerce udělal radost? Nebo chcete něco, z čeho byste měli užitek oba? Přinášíme vám výjimečný seznam těch nejlepších erotických hraček a pomůcek, který vám pomůže najít ten správný dárek (nejen) pod stromeček.

Pokud jste se někdy cítili zahlceni při nákupu sexuálních hraček, nejste sami. Existuje taková spousta druhů! Od hraček na klitoris přes kuličky, vnitřní hračky až po rabbit vibrátory, wand vibrátory, anální kolíky a další - je toho hodně. Nemluvě o rozdílech v ceně, materiálu, značce a funkčnosti. Mezi špičkovými technologiemi, rozkošně malými a výkonnými verzemi je prostě spousta věcí k roztřídění. Ať už hledáte erotické hračky pro sólo zábavu nebo erotické hračky pro páry, jsme tu, abychom vám pomohli usnadnit váš příští nákup. Považujte tento článek za náš hlavní seznam hraček, které stojí za to vyzkoušet a koupit, třeba jako dárek pod stromeček.

Ať už jste v erotických hračkách začátečník nebo profesionál, vždy vám pomůže, když si před ponořením se do možností položíte otázku, co u hračky hledáte. Jde vám o vnější stimulaci klitorisu? Vnitřní stimulaci obvodem nebo délkou, případně obojím? Nebo možná hledáte hračku, která je dostatečně univerzální, aby vás vzrušila bez ohledu na to, jak ji chcete použít...

Mějte také na paměti, že si to lépe užijete, pokud si k hračce pořídíte lubrikant. Těžko byste hledali hračku, která není s lubrikantem lepší. I když si můžete vybrat z lubrikantů na vodní, silikonové nebo olejové bázi, doporučujeme lubrikanty na vodní bázi jako lubrikant, který je bezpečný pro všechny erotické hračky a používání kondomů. Lubrikanty na bázi silikonu a oleje mohou narušit silikonové hračky a kondomy. Dobrý lubrikant vám zpříjemní život mnohem více - pokud jste se nikdy předtím cíleně nelubrikovali, připravte se na to, že se váš sexuální život změní.

A za třetí, vždy dodržujte správnou hygienu sexuálních hraček. Hračky můžete mýt vodou a mýdlem, ale pokud se chcete opravdu vyřádit, není špatný nápad pořídit si také nějaký čistič přímo určený na erotické hračky.

Zde je náš seznam 141 nejlepších erotických hraček, který vám snad bude inspirací při výběru vánočního dárku.

Mega seznam nejlepších erotických hraček a pomůcek

1 (141) Enby 2

Společnost: WILD FLOWER
Cena: 75 dolarů
Stejně jako původní Enby je i tato hračka určena ke kreativnímu využití. Je to vibrátor trojúhelníkového tvaru určený pro osoby jakéhokoli pohlaví. Lze jej "obskakovat", třít o něj, zastrčit do postroje jako strap-on nebo umístit mezi těla pro stimulaci - jediným omezením je vaše fantazie. Od první verze se liší tím, že je dvakrát výkonnější a flexibilnější.

2 (141) Lush 3 dobíjecí vibrátor s vajíčkem lásky ovládaný aplikací

Společnost: LOVENSE
Cena: 140 dolarů
High-tech upozornění: tento nositelný vibrátor se ovládá pomocí aplikace. To znamená, že můžete svému partnerovi svěřit řízení své rozkoše, ať už je s vámi v místnosti, nebo někde daleko. Je určen ke stimulaci vnitřních i vnějších erotogenních zón pro skutečně ohromující zážitek. Je také velmi tichý.

3 (141) Bionic Bullet 5 funkcí vibračního kroužku na penis

Společnost: LOVEHONEY
Cena: 25 dolarů
Tohle není průměrný kroužek na penis. Má dva samostatné kroužky (jeden, který obepíná penis, a druhý, který obepíná varlata), texturovanou objímku určenou ke stimulaci klitorisu a bullet vibrátor. Pokud stále nejste přesvědčeni, jeden z recenzentů tvrdí, že tato hračka vedla k "nejlepšímu vyvrcholení mého života".

4 (141) Tempest intenzivní wand vibrátor

Společnost: VIBEN
Cena: 60 dolarů
S osmi intenzitami vibrací a 20 vibračními režimy vás tento sametově hladký wand vibrátor v mžiku dostane do stavu blaženosti. Zmínili jsme se, že je také zcela voděodolný?

5 (141) Double Vibrator

Společnost: LE WAND
Cena: 150 dolarů
Tento vibrátor velikosti dlaně je sice drobný, ale výkonný. Má 15 vibračních režimů a 6 stupňů intenzity, navíc je vodotěsný. Takže si klidně zapalte svíčky, pusťte hudbu a bavte se ve vaně nebo ve sprše.

Erotická pomůcka Enby 2Lush 3 dobíjecí vibrátor s vajíčkem lásky ovládaný aplikacíBionic Bullet 5 funkcí vibračního kroužku na penisLe Wand Double Vibrator

6 (141) Rimming Plug 2

Společnost: B-VIBE
Cena: 165 dolarů
Tato speciální "vesmírně zelená" verze vlajkového produktu b-Vibe není jen estetická. Má také rotující kuličky v krčku, díky nimž máte pocit, že vás obepíná, a dosáhnete tak skutečně nadpozemského orgasmu.

7 (141) Candy Heart Dildo

Společnost: PLEASURE WORKS
Cena: 70 dolarů
Dobře, tohle je vážně tak roztomilé. Tohle 7palcové dildo má mírný úhel, aby zasáhlo to správné místo. Navíc díky přísavce na spodní straně ho můžete připevnit na stěnu koupelny nebo jiný rovný povrch a užít si sólo zábavu. Nebo pokud ho chcete používat s partnerem, je také kompatibilní s většinou postrojů.

8 (141) Vibrační kroužek na penis zvyšující obvod

Společnost: ZERO TOLERANCE
Cena: 53 dolarů
Tento kroužek na penis skutečně posouvá věci na vyšší úroveň. Dodává penisu (nebo vibrátoru) obvod a ohromně uspokojivé vibrace.

9 (141) Together Vibrating Double

Společnost: PEGASUS
Cena: 210 dolarů
Získejte dvojnásobné potěšení s tímto vibrátorem, který je navržen tak, aby stimuloval vnitřní i vnější erotogenní zóny obou partnerů najednou. Ale to není všechno: hračka zaznamená změny tlaku na jednom konci a přizpůsobí tomu vibrace na druhém. Takže v podstatě s tím, jak se váš partner napíná nebo dosahuje vyvrcholení, vibrace na vašem konci zesílí, aby to kopírovaly.

B-Vibe Rimming Plug 2Candy Heart DildoVibrační kroužek na penis zvyšující obvod od Zero ToleranceTogether Vibrating Double vibrátor

10 (141) Curved Wave Harness Set

Společnost: PEGASUS
Cena: 135 dolarů
Tato sada obsahuje vibrační dildo na dálkové ovládání a nastavitelný látkový postroj. Navíc se dodává s dalšími kroužky různých velikostí, takže můžete bez problému vyměňovat své oblíbené hračky.

11 (141) Rose petite masážní wand vibrátor

Společnost: BLUSH NOVELTIES
Cena: 40 dolarů
Pokud si rádi zpestřujete život, je tento vibrátor přesně pro vás. Dodává se se dvěma extra silikonovými stimulačními hlavicemi (jedna pro cílenou stimulaci klitorisu a druhá, která ho obklopuje) a má 10 vibračních funkcí.

12 (141) Vanilla Vibe

Společnost: STRAP ON ME
Cena: 140 dolarů
Tento nositelný strap-on má ne jeden, ne dva, ale hned tři vibrační motory, které lze ovládat samostatně pomocí dálkového ovládání. Vy i váš partner si můžete užívat vnitřní stimulaci, která jistě uspokojí každého.

13 (141) Ina Wave 2

Společnost: LELO
Cena: 199 dolarů
Stejně jako původní Ina dokáže Ina 2 stimulovat jak klitoris, tak i vnitřní prostředí, což je ohromně uspokojivé. Vnitřní část se skutečně pohybuje nahoru a dolů, podobně jako by se pohybovaly partnerovy prsty. Tato nejnovější verze Ina Wave má však více úrovní intenzity (přesněji 12) a je o 30 procent výkonnější.

Curved Wave Harness SetRose petite masážní wand vibrátorVanilla Vibe strap-onLelo Ina Wave 2 vibrátor

14 (141) NOS vibrační kroužek na penis

Společnost: FUN FACTORY
Cena: 100 dolarů
Tento vibrační kroužek na penis má jak tlakové body, které se zaměřují na citlivá místa na penisu, tak dva vibrační nástavce, které jsou navrženy tak, aby zasáhly klitoris přesně na těch správných místech.

15 (141) Vibrating Jewel Plug

Společnost: B-VIBE
Cena: 135 dolarů
Kdo by neměl rád něco, co se třpytí? Základna je nejen roztomilá díky "drahokamu", ale rozhodně nezbytná pro bezpečný a pohodlný sex. Tato hračka má 15 různých vibračních vzorů a ovládá se pomocí dálkového ovladače - můžete tedy ovladač předat partnerovi a nechat ho, aby měl vše na starosti.

16 (141) Unicorn Wand kolekce 8 ks

Společnost: LE WAND
Cena: 251 dolarů
No není to roztomilé? Tato sada s motivem jednorožců obsahuje rozkošnou kartičku, vzdělávacího Průvodce potěšením, samolepky, klíčenku a nášivku - a samozřejmě vibrátor. Vibrátor má 10 rychlostí a 20 režimů vibrací a texturovaný prodlužovací kryt pro vnitřní stimulaci. Zaručeně si užijete magické chvíle.

17 (141) Womanizer X Lovehoney Pro40 dobíjecí stimulátor klitorisu

Společnost: WOMANIZER
Cena: 120 dolarů
Až tuhle hračku budete mít, bude těžké opustit ložnici. Funkce simulace sání klitorisu nabízí šest úrovní intenzity, od šeptavě jemného chvění až po super silný pulzující pocit.

NOS vibrační kroužek na penisVibrating Jewel PlugUnicorn Wand kolekce 8pcWomanizer X Lovehoney Pro40 dobíjecí stimulátor klitorisu

18 (141) Pom

Společnost: DAME PRODUCTS
Cena: 95 dolarů
Tento elegantní vibrátor je mimořádně flexibilní, což znamená, že můžete být kreativní v tom, jak ho používat při sólovém i partnerském sexu. Obsahuje pět stupňů intenzity a pět vibračních režimů a je vyroben ze super měkkého silikonu.

19 (141) Ignite 20 funkční vibrátor na prsty

Společnost: LOVEHONEY
Cena: 35 dolarů
Tento nositelný vibrátor na prsty nabízí tři úrovně intenzity a 17 různých režimů, které skvěle nastartují vaše intimní hrátky. Ať už ho budete používat sólo nebo s partnerem, s tímto roztomilým vibrátorem vidíme ve vaší budoucnosti spoustu orgasmů.

20 (141) Arc

Společnost: DAME PRODUCTS
Cena: 115 dolarů
Ať už dáváte přednost stimulaci klitorisu nebo pocitu penetrace, tento luxusně působící vibrátor zvládne vše. Několik recenzí jej popisuje jako "game-changer".

21 (141) Sqweel 2 simulátor orálního sexu

Společnost: SQWEEL
Cena: 40 dolarů
vibrátory všeho druhu si v podstatě můžete říct "to už tady bylo". Posuňte věci na vyšší úroveň s tímto jedinečným simulátorem orálního sexu s 10 silikonovými jazýčky, které můžete nastavit tak, aby se otáčely třemi rychlostmi. S tímto ručním zařízením se navíc nemusíte bát, že by někoho bolela čelist z toho, že vás bude jazykem uspokojovat déle než 10 minut.

Erotická pomůcka Pom od Dame ProductsIgnite 20 funkční vibrátor na prstyErotická pomůcka Arc od Dame ProductsSqweel 2 simulátor orálního sexu

22 (141) Magic Bullet

Společnost: LOVEHONEY
Cena: 17 dolarů
Tento kompaktní vibrátor se snadno používá a je překvapivě výkonný, takže je dobrou volbou, ať už hledáte svou první erotickou hračku, nebo jich už máte plný šuplík. Protože je tak kompaktní, je to dobrá volba, kterou si můžete vzít s sebou na dovolenou, ať už se budete tulit v hotelovém pokoji se svým partnerem, nebo si dopřejete trochu péče o sebe.

23 (141) Double Fun vibrační pásky s korálky pro dvojitou penetraci

Společnost: LOVEHONEY
Cena: 35 dolarů
Tato hračka je v podstatě definicí "zvládne všechno". Má kroužky na penis a varlata, korálky pro potěšení a bullet vibrátor pro skutečně ohromující zážitek.

24 (141) Masážní přístroj na prostatu

Společnost: WE-VIBE
Cena: 140 dolarů
Tento anální masážní přístroj se ovládá na dálkové ovládání nebo přes mobilní aplikaci (pokud je třeba váš partner na druhém konci světa). Baňka je nastavitelná, takže si můžete najít ideální úhel. S 10 vibračními funkcemi si myslíme, že se tato hračka rozhodně trefí do černého.

25 (141) Hot Stuff hřejivý vibrátor s králíčkem

Společnost: LOVEHONEY
Cena: 80 dolarů
Tento rabbit vibrátor má vyhřívací funkci, takže můžete regulovat teplotu. A to jsme se ještě nedostali k tomu, že má 7 vibračních režimů a stimuluje vnitřní i vnější erotogenní zóny.

Vibrátor Magic BulletDouble Fun vibrační pásky s korálky pro dvojitou penetraciMasážní přístroj na prostatuHot Stuff hřejivý vibrátor s králíčkem

26 (141) Strap u

Společnost: XR BRANDS
Cena: 89 dolarů
Vypadá trochu zvláštně, protože umí opravdu všechno. Své nositelce poskytuje klitorální, vaginální a anální stimulaci, zatímco díky žebrovanému povrchu si obdarovaná jistě řekne (nebo vykřikne) "Ach můj bože". A už jsme zmínili, že má dva bullet vibrátory? Zkrátka wow!

27 (141) The Unicorn Premium Limited Edition riding sex machine

Společnost: žádná
Cena: 1900 dolarů
Ano, dobře, stojí to 1900 dolarů. To je opravdu hodně (téměř 42 tisíc Kč). Ale nechtěli jste vždycky jezdit na jednorožci? Tento stroj z limitované edice je vybaven vším: 360° rotací, několika vibračními režimy, dvěma silikonovými nástavci. Koneckonců, žijete jen jednou...

28 (141) Smart Wand 2

Společnost: LELO
Cena: 200 dolarů
Tento magic wand vibrátor působí docela fantasticky. Možná je to ergonomickým zakřiveným tvarem, superměkkým silikonem nebo tím, že vydrží až čtyři hodiny na jedno nabití, a 10 nastaveními vibrací...

29 (141) Booty Bunch set dobíjecích vibračních análních kolíků

Společnost: LOVEHONEY
Cena: 50 dolarů
Ať teprve zkoušíte vody análních hrátek, nebo už máte nějaké zkušenosti, tahle sada vám změní sexuální život. Můžete experimentovat s různými velikostmi a tvary, které jsou součástí sady. Ale ta nejúžasnější věc? Dodává se s maličkým bullet vibrátorem, který se vejde do všech kolíků!

Vibrátor Strap uThe Unicorn Premium Limited Edition riding sex machineLelo Smart Wand 2Booty Bunch set dobíjecích vibračních análních kolíků

30 (141) Red Hot dobíjecí silikonový vibrátor s blikajícím jazykem

Společnost: CAL EXOTICS
Cena: 60 dolarů
Tento elegantně vypadající vibrátor má ohebnou špičku, která kmitá sem a tam a simuluje tak pocit něčího jazyka na klitorisu. Díky třem rychlostem a sedmi vibračním režimům vás určitě nechá neschopnými slova.

31 (141) Luxusní mini masážní wand vibrátor svítící ve tmě

Společnost: LOVEHONEY
Cena: 50 dolarů
Nejenže je super roztomilý, ale recenzenti říkají, že je opravdu výkonný a má dlouhou výdrž baterie. Co je na tom k nezamilování?

32 (141) Love Bullet vibrátor

Společnost: LOVEHONEY BASICS
Cena: 5,39 dolarů
Někdy si prostě chcete vsadit na jednoduchost. Ale nenechte se mýlit, tento bullet vibrátor vás k orgasmu rozhodně dovede. A za méně než 10 dolarů!

33 (141) Winni vibrační kroužek

Společnost: SVAKOM
Cena: 85 dolarů
Tuto stylovou hračku lze použít jako vibrační kroužek na penis pro partnerské hrátky, ale to není vše, co umí. Můžete ho také použít sám o sobě jako vibrátor nebo ho připojit k jiné hračce (například dildu) pro ohromně uspokojivé hrátky.

Red Hot dobíjecí silikonový vibrátor s blikajícím jazykemLuxusní mini masážní wand vibrátor svítící ve tměLove Bullet vibrátorWinni vibrační kroužek

34 (141) Supersex anální kolík pro začátečníky

Společnost: TRACEY COX
Cena: 10 dolarů
Je to všechno v názvu - tento kolík je skvělý pro začátečníky, kteří chtějí začít s něčím malým, pokud jde o anální sex. Má rozšířenou základnu a je dlouhý tři palce. Nezapomeňte na lubrikant!

35 (141) My Secret Screaming O panty vibe

Společnost: SCREAMING O
Cena: 64,69 dolarů
Nejúžasnější na tomto vibrátoru do kalhotek jsou samozřejmě všechny orgasmy, které zažijete. Ale druhá nejlepší část je, že se dodává s ovladačem, který vypadá jako prsten, takže vy nebo váš partner můžete nosit prsten na veřejnosti a navzájem se dráždit. Až se vrátíte domů, budete ze sebe navzájem strhávat oblečení, slibujeme.

36 (141) Pave - Audrey anální vibrátor

Společnost: JOPEN
Cena: 119,69 dolarů
Věděli jste, že anální vibrátory mohou vypadat tak elegantně? Ale třpytivé kamínky jsou jen začátek. Tento vibrátor má 35 vibračních nastavení, která lze ovládat dálkovým ovladačem, a je vyroben z hedvábně jemného silikonu pro luxusní pocit.

37 (141) Sada kroužků na penis

Společnost: HAPPY RABBIT
Cena: 50 dolarů
Králičí vibrátor + kroužek na penis = ohromující orgasmus. Určitě nám poděkujete.

Supersex anální kolík pro začátečníkyMy Secret Screaming O panty vibePave - Audrey anální vibrátorSada kroužků na penis Happy Rabbit

38 (141) Stay Hard silikonový kroužek na penis se smyčkou

Společnost: BLUSH NOVELTIES
Cena: 8,76 dolarů
Tyto nastavitelné kroužky na penis mohou smyčkou obepínat penis a varlata, aby opravdu přidaly něco navíc. Díky nastavitelnému prvku je to také skvělá sexuální hračka pro female to male trans osoby.

39 (141) Pánský wand masturbátor

Společnost: SATISFYER
Cena: 49,69 dolarů
I muži mohou používat vibrátory. Tento se omotává kolem penisu a nabízí různé vibrační funkce. Je skvělý pro sólo zábavu, ale není důvod, proč byste tuto hračku nemohli zapojit do partnerského sexu.

40 (141) Link Up ultra-soft kroužek na penis

Společnost: CALEXOTICS
Cena: 10,69 dolarů
Někdy chcete kroužek na penis, který vibruje, přidává obvod a má další funkce. Někdy oceníte spíše jednoduchost a chcete, aby kroužek na penis byl prostě jen kroužkem na penis. Tento je určen pro tu druhou situaci. Ale nenechte se mýlit - tento kroužek je super elastický a ultra měkký.

41 (141) Head Master vibrační stroker

Společnost: LOVEHONEY
Cena: 20 dolarů
Posuňte kouření na další úroveň s tímto vibračním návlekem na penis, kterým můžete hladit, zatímco partnera orálně uspokojujete. Nebo ho zapojte do sólových hrátek s tímto elastickým (a vodotěsným) návlekem.

Stay Hard silikonový kroužek na penis se smyčkouPánský wand masturbátor SatisfyerLink Up ultra-soft kroužek na penisHead Master vibrační stroker

42 (141) Silikonové anální kuličky

Společnost: FIFTY SHADES OF GREY
Cena: 20 dolarů
Jedinečnost těchto análních korálků spočívá v jejich oválném tvaru. Tip: pokud je vytáhnete, když vy nebo váš partner vyvrcholíte, orgasmus bude ještě intenzivnější.

43 (141) Starlet 2 sací stimulátor klitorisu

Společnost: WOMANIZER
Cena: 80 dolarů
Tento vibrátor s nasáváním klitorisu se zaměřuje na tato mimořádně citlivá místa pro skutečně ohromující orgasmus.

44 (141) Womanizer Duo dobíjecí stimulátor bodu G a klitorisu

Společnost: WOMANIZER
Cena: 220 dolarů
Duo vibrátor nasává klitoris a zároveň ženu stimuluje i uvnitř pro maximální potěšení. K dispozici je 12 úrovní intenzity a 10 vibračních režimů, takže víte, že se rozhodně nebudete nudit.

45 (141) Stainless Bow

Společnost: LE WAND
Cena: 125,69 dolarů
Vypadá to trochu jako umělecké dílo, ale je to mnohem víc než to. Toto oboustranné dildo lze použít ke stimulaci prostaty nebo jiným zábavným věcem a reaguje na změny teploty. Takže ho strčte do ledničky nebo do teplé vody a těšte se na extra příjemné pocity.

Silikonové anální kuličky Fifty Shades of GreyStarlet 2 sací stimulátor klitorisuWomanizer Duo dobíjecí stimulátor bodu G a klitorisuLe Wand Stainless Bow

46 (141) Triple Tickler realistický fialový vibrátor na bod G

Společnost: LOVEHONEY
Cena: 15 dolarů
S touto hračkou, která nabízí super silné vibrace, si užijete vnitřní i vnější stimulaci. Jeden recenzent poznamenává, že "upřímně neměl lepší orgasmus".

47 (141) Lelo Tara

Společnost: LELO
Cena: 139,69 dolarů
Tato luxusní hračka je určena pro páry, ale můžete ji použít i pro sólo zábavu. Delší část se otáčí pro příjemnou vnitřní stimulaci, zatímco vibrační disk se nachází v blízkosti klitorisu pro ještě silnější pocity.

48 (141) Triple Curve rabbit vibrator

Společnost: HAPPY RABBIT
Cena: 104 dolarů
Tento vibrátor je králem multitaskingu. Můžete mít dvojitou penetraci plus stimulaci klitorisu pro super silný orgasmus, při kterém budete lapat po dechu.

49 (141) Wand Vibrator

Společnost: HAPPY RABBIT
Cena: 99,69 dolarů
Pokud se vám líbí stimulace klitorisu, kterou nabízí rabbit vibrátor, ale dáváte přednost výkonnému wand vibrátoru, je tento vibrátor pro vás. Má 10 vibračních režimů, každý se třemi výkonnými rychlostmi.

Triple Tickler realistický fialový vibrátor na bod GLelo TaraTriple Curve rabbit vibratorWand Vibrator Happy Rabbit

50 (141) Hřejivý pulzující dobíjecí vibrační masturbátor

Společnost: BLOWMOTION
Cena: 100 dolarů
Ne že by bylo něco špatného na tom, když ke svému vzrušení (nebo ke vzrušení někoho jiného) používáte ruku, ale tohle rozhodně zvyšuje úroveň hry. Díky šesti vibračním režimům, automatické zahřívací funkci a citlivým tlakovým bodům je to jeden ze způsobů, jak posunout svůj orgasmus na vyšší úroveň.

51 (141) Mega Mighty 3 extra inches penis extender

Společnost: LOVEHONEY
Cena: 35 dolarů
Tento nástavec přidá několik centimetrů navíc k jakémukoli penisu nebo hračce, což je ideální, pokud chcete experimentovat s fantaziemi o velikosti. Několik recenzentů poznamenává, že při použití této hračky jejich partnerka dosáhla obzvlášť silného orgasmu.

52 (141) Hammerhead nástavec na wand vibrátor

Společnost: KINKLAB
Cena: 13.69 dolarů
Dejte svému vibrátoru nové využití s tímto nástavcem. Můžete jej nasadit na horní část většiny wand vibrátorů a poté zasunout penis do návleku, čímž získáte ohromující pocit. Je určen pro vibrátor VibeRite, ale podle popisu by měl být kompatibilní s většinou wand vibrátorů.

53 (141) Clitherapy Better Than Your Ex; Better Than Your Next Finger Vibe

Společnost: BIJOUX INDISCRETS
Cena: 16.69 dolarů
Dobře, tohle se nám musí líbit už jen kvůli názvu "Better Than Your Ex; Better Than Your Next" (Lepší než tvůj ex; Lepší než tvůj budoucí). Nemůžeme říct, zda je to určitě pravda, ale... řekněme, že teno vibrátor na prsty zasáhne všechna správná místa.

Hřejivý pulzující dobíjecí vibrační masturbátorMega Mighty 3 extra inches penis extenderHammerhead nástavec na wand vibrátorClitherapy Better Than Your Ex; Better Than Your Next Finger Vibe

54 (141) Better Love Blowfish stimulátor klitorisu

Společnost: BETTER LOVE
Cena: 58.79 dolarů
Tento nejprodávanější přístroj 2v1 má 7 režimů sání a malý jazýček na druhém konci, takže si můžete vybrat, jakým způsobem se chcete zrovna uspokojit.

55 (141) Enigma

Společnost: LELO
Cena: 189 dolarů
Nejnovější erotická hračka Lelo kombinuje jejich nejprodávanější sací technologii z hračky Sona s vnitřní složkou pro smíšenou blaženost. Tato hračka je vodotěsná, dobíjecí a na několika webech se již vyprodala. Jeden z recenzentů, který vlastní také Sonu, řekl, že tato je mnohem intenzivnější, ale v dobrém slova smyslu. Futuristické chromově fialové zbarvení je také pěkným detailem.

56 (141) The Cowgirl premium sex machine

Společnost: THE COWGIRL
Cena: 1295 dolarů

Ano, stojí 1300 dolarů, ale zároveň je to nejluxusnější sex stroj na trhu, takže vzhledem k dané kategorii vlastně není tak drahá. Tato hračka z veganské kůže má 6 vibračních vzorů, 360stupňovou rotaci a nastavitelné rychlosti. Můžete ji ovládat buď pomocí dálkového ovladače na kabelu, nebo prostřednictvím aplikace v chytrém telefonu. Cowgirl má také spoustu vyměnitelných doplňků, aby vše bylo stále svěží, včetně nástavců pro dvojitou penetraci až po hyperrealistické (žilnaté) nástavce.

57 (141) Fantasy For Her Tease N' Please-her

Společnost: PIPEDREAM
Cena: 99,69 dolarů
Tento dobíjecí a voděodolný vibrátor kombinuje sání klitorisu a vnitřní vibrátor pro super intenzivní zážitek. K dispozici je 12 nastavení vibrací a automatický režim pro hands-free hrátky.

Better Love Blowfish stimulátor klitorisuLelo EnigmaThe Cowgirl premium sex machineFantasy For Her Tease N' Please-her

58 (141) Womanizer Premium Eco Rose stimulátor klitorisu

Společnost: WOMANIZER
Cena: 199 dolarů
Od tvůrců Womanizeru přichází Premium Eco, sexuální hračka šetrnější k planetě, která má stále všechny luxusní funkce jejich klasické hračky Premium. Tato hračka je dobíjecí, odolná proti stříkající vodě a má dvanáct nastavení, stejně jako jejich původní model Premium. Jediným rozdílem je, že tato hračka je 100% recyklovatelná, vyrobená z biologicky odbouratelných materiálů, jako je biolen, a dává vám možnost případně vyměnit dobíjecí baterii uvnitř - protože i dobíjecí vibrátory se občas vybijí a není možné s tím nic dělat, pokud nemáte přístup k baterii a nemůžete ji vyměnit.

Zmínili jsme se, že je také za úplně stejnou cenu jako neekologická verze Premium? Ano, přejít na udržitelnější provoz vás v tomto případě opravdu nic nestojí.

59 (141) Emma Neo wand vibrátor ovládaný aplikací

Společnost: SVAKOM
Cena: 130 dolarů
Tento aplikací ovládaný wand vibrátor má odnímatelné králičí uši pro ještě lepší stimulaci. Tato elegantní a nenápadná dobíjecí hračka se skvěle hodí pro stimulaci klitorisu, bradavek a dalších erotogenních zón.

60 (141) Feel My Power wand vibrátor

Společnost: LE WAND
Cena: 170 dolarů
Letošní edice wand vibrátoru Feel My Power od společnosti Le Wand je opatřena uměleckými díly newyorské umělkyně Jade Purple Brown (jejíž práce rozhodně stojí za pozornost i na Instagramu.) Tato dobíjecí hůlka má deset rychlostí a 20 vibračních vzorů, dodává se s cestovním pouzdrem, samolepkami na nehty, magnety, poznámkovými papírky, bolo kravatou, klíčenkou a průvodcem pro potěšení.

61 (141) Tie-dye Rimming Set

Společnost: B-VIBE
Cena: 185 dolarů
Rimming plugy od společnosti b-Vibe, která vyrábí anální pomůcky, byly vždy kultovní klasikou a jejich nejnovější verze v batikované barvě rozhodně stojí za vyzkoušení, pokud máte rádi anální hrátky. Tento středně velký kolík je vybaven rotujícími kuličkami, takže jeho nositel má pocit, že si právě užívá rimming. Velmi lákavé jsou i drobnosti, které se k němu dodávají: dostanete cestovní pouzdro, dálkové ovládání, šňůrku, samolepky a průvodce análními hrátkami.

Womanizer Premium Eco Rose stimulátor klitorisuEmma Neo wand vibrátor ovládaný aplikacíFeel My Power wand vibrátorTie-dye Rimming Set

62 (141) Better Love Tap Dancer™

Společnost: BETTER LOVE
Cena: 118,63 dolarů
Tento vodotěsný a dobíjecí vibrátor využívá pocitu poklepávání k velmi přesné stimulaci klitorisu. K dispozici je šest různých režimů, je docela tichý a zmínit se musíme i o pětihvězdičkovém hodnocení.

63 (141) Sila

Společnost: LELO
Cena: 169 dolarů
Další novinka od společnosti Lelo, model Sila, také využívá stejné sání jako hračka Sona, ale s přepracovaným designem pro lepší přizpůsobení a ergonomii. Tato hračka je také vodotěsná a dobíjecí.

64 (141) Companion nositelný vibrátor na dálkové ovládání

Společnost: CLANDESTINE DEVICES
Cena: 150 dolarů
Nejnovější hračka od Clandestine Devices - Companion - je vybavena magnetickým nástavcem, takže ji můžete používat s libovolným spodním prádlem dle vlastního výběru. Je vodotěsný, dobíjecí a tvarovaný pro optimální stimulaci klitorisu. Dálkový ovladač je jeden z diskrétnějších, jaké jsme u nositelných vibrátorů viděli - a dokonce můžete vyměnit pásek, který je k němu dodáván, za jakýkoli pásek Apple Watch nebo podobných chytrých hodinek.

65 (141) Drift

Společnost: LORA DICARLO
Cena: 110 dolarů
Vibrátor Drift od Lory DiCarlo má zakřivení pro snadnou vnitřní stimulaci a zahřívací funkci pro ještě větší potěšení. Tato hračka má 7 nastavení intenzity, 3 vibrační vzory a hluboké, dunivé vibrace.

Better Love Tap Dancer™Lelo SilaCompanion nositelný vibrátor na dálkové ovládáníVibrátor Drift od Lory DiCarlo

66 (141) KittyClitty stimulátor klitorisu

Společnost: ICON BRANDS
Cena: 10,69 dolarů
Tato hračka přívětivá pro vaši peněženku (stojí jen necelých 11 dolarů) je zatraceně roztomilá. Má nastavitelnou základnu pro zvýšení a přizpůsobení intenzity a vypadá dostatečně malá, aby se dala diskrétně schovat (i když je tak roztomilá, že ji pravděpodobně nebudete chtít schovat.)

67 (141) Button Bunny stimulátor klitorisu

Společnost: ICON BRANDS
Cena: 10,69 dolarů
Dáváte přednost zajíčkovi před kočičkou? Dobrá zpráva, výše uvedený vibrátor je k dostání i ve stejně roztomilém králičím designu. Upřímně, za tu cenu by bylo pochopitelné, kdybyste si pořídili obojí.

68 ze (141) Lumen

Společnost: OHMIBOD
Cena: 119 dolarů
Nejnovější hračka od OhMiBod, Lumen, je vybavena LED světlem ve tvaru diamantu pro vizuální zpětnou vazbu pro vašeho partnera (nebo pro vás se zrcadlem a určitou flexibilitou). Tento anální kolík má texturované výstupky pro větší prožitek. Je kompatibilní s aplikací pro dálkové ovládání OhMiBod a aplikací FeelConnect od Kiiroo, abyste si mohli hrát s partnerem odkudkoli na světě.

69 (141) Elated

Společnost: VIBEN
Cena: 59 dolarů
Tento kapesní vibrátor na klitoris má elegantní malé zahnutí na špičce pro přesnou kontrolu nad stimulací. Je dobíjecí, vodotěsný a má deset nastavení. Při výšce 8,5 cm a šířce 3,4 cm je tato hračka jen o něco větší než většina standardních bullet vibrátorů, ale díky svému tvaru nabízí mnohem větší všestrannost.

KittyClitty stimulátor klitorisuButton Bunny stimulátor klitorisuAnální kolík OhMiBod LumenVibrátor Elated od Viben

70 ze (141) Sundaze

Společnost: FUN FACTORY
Cena: 190 dolarů
Tento vibrátor je mnohem více high-tech, než se může na první pohled zdát. Dobíjecí, vodotěsný vibrátor má funkce poklepávání, hlazení, vibrací a přirážení, které vám umožní prožít si zážitek bez použití rukou. Je také opravdu tichý a stejně jako většina hraček Fun Factory je dost výkonný.

71 (141) Love Triangle

Společnost: SATISFYER
Cena: 49,95 dolarů
Tato přísavná hračka je také kompatibilní s aplikací, což je na hračku do 50 dolarů docela fajn. Je dobíjecí, vodotěsná, má dva motory, vibruje a má režim šepotu. Tato hračka se také dodává s uzávěrem pro správné skladování. Mimoto vypadá s uzávěrem velmi elegantně.

72 (141) Lovehoney X Love Not War Liebe

Společnost: LOVEHONEY
Cena: 60 dolarů
Nejnovější kolekce Lovehoney Love Not War obsahuje ekologické vibrátory vyrobené z recyklovaného hliníku a silikonu, a to při zachování stejné kvality a výkonu ostatních hraček Lovehoney. Jejich dobíjecí vibrátor Liebe je vnitřní hračka, která má 4 rychlosti, 7 režimů a obsahuje úložnou tašku a cestovní zámek.

73 (141) Lovehoney X Love Not War Laska

Společnost: LOVEHONEY
Cena: 42,49 dolarů
Řada Love Not War zahrnuje také Laska, kulový vibrátor s králičími oušky pro přesnější zacílení na klitoris. Tato hračka má také 11 nastavení (4 rychlosti, 7 režimů), je vodotěsná, dobíjecí a obsahuje úložnou tašku a cestovní zámek. Jak jste si asi všimli, hračky z kolekce Love not War jsou pojmenované slovem "láska" v různých jazycích a očividně nechybí ani čeština!

Vibrátor SundazeErotická pomůcka Love TriangleLovehoney X Love Not War LiebeLovehoney X Love Not War Laska

74 (141) Lovehoney X Love Not War Amore

Společnost: LOVEHONEY
Cena: 42.49 dolarů
Pokud dáváte přednost vibrátorům se šikmou špičkou pro ještě větší přesnost a všestrannost, v kolekci Love Not War najdete také klasický vibrátor ve tvaru rtěnky.

75 (141) Hot Octopuss Kurve

Společnost: HOTOCTOPUSS
Cena: 130 dolarů
Tento kluzký, zakřivený vnitřní vibrátor má hebkou gelovou špičku pro ultra jemnou stimulaci. K dispozici jsou dva motory s pěti kombinovanými vzory hlubokých, dunivých vibrací. Je také vodotěsný a dobíjecí a díky ombré červené a černé barvě vypadá velmi luxusně.

Lovehoney X Love Not War AmoreVibrátor Hot Octopuss Kurve

Nebojte, to není všechno! Na dalších 66 sex hraček se můžete těšit v úterý 23.11 v kategorii Erotické pomůcky.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.