Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Mega inspirace na žhavé dárky pod stromeček: 66 pomůcek pro smyslné orgasmy

23.listopad 2021
Mega inspirace na žhavé dárky pod stromeček: 66 pomůcek pro smyslné orgasmy

Inspiraci na vánoční dárky ocení asi každý, kdo někdy nějaké nakupoval. A protože víme, že vybírat erotické hračky a pomůcky je pro mnoho lidí těžké, dáme vám celkem 141 tipů na ty nejlepší z nejlepších! Třeba nakonec nezůstanete jen u jednoho dárku...

V předchozím článku jste se seznámili se seznamem prvních 75 sexy hraček z celkem 141. Dnes je čas na zbylých 66!

Mega seznam nejlepších erotických hraček a pomůcek

76 (141) Flexibilní silikonový blikající rabbit vibrátor

Společnost: CAL EXOTICS
Cena: 64 dolarů
Tento rabbit vibrátor má místo tradičních králičích uší lechtací špičku pro ještě orgasmičtější stimulaci klitorisu. Tato hračka je vodotěsná, dobíjecí a má 7 funkcí vibrátoru v dráždidle klitorisu a 12 nastavení pro zbytek, takže vás zákonitě nikdy neomrzí.

77 (141) Princette Puppypus

Společnost: CUTE LITTLE FUCKERS
Cena: 80 dolarů
Tato malá bizarní erotická hračka je dobíjecí, texturovaná a vodotěsná - nemluvě o tom, že je zatraceně všestranná. Můžete ji použít jako externí masážní přístroj (použijte "tělo" chobotničky, abyste ji udrželi mezi prsty) nebo jako anální kolík. Vibrátor v těle lze také vyměnit, takže pokud máte nějaký jiný s více nastaveními nebo možnostmi, můžete s ním používat i ten.

78 (141) Baci

Společnost: LORADICARLO
Cena: 160 dolarů
Baci je jedním z nejoblíbenějších modelů spolumajitelky Lora Di Carlo - Cary Delevingne. Tato hračka využívá sání i hluboké vibrace k simulaci pocitu rtů a jazyka pro ještě realističtější simulaci orálního sexu. Je vodotěsná, dobíjecí a má 10 nastavení. Dodává se také s praktickým zaklapávacím krytem, aby se na něj neprášilo.

79 (141) Lovelife Rev

Společnost: OHMIBOD
Cena: 69 dolarů
Lovelife Rev je pozoruhodný tím, že je první sexuální hračkou navrženou s ohledem na dostupnost pro všechny. Lehká vibrace na prsty má poutko, které usnadňuje uchopení a manévrování pro ty, kteří mají problémy s obratností, a je dobíjecí, vodotěsná a má 7 režimů.

Flexibilní silikonový blikající rabbit vibrátorErotická hračka Princette PuppypusErotická pomůcka BaciErotická hračka Lovelife Rev

80 (141) Dobíjecí vibrátor na prsty

Společnost: ADAM AND EVE
Cena: 30 dolarů
Pokud hledáte vibrátor na prsty bez zbytečností, jen se základními funkcemi, bude tenhle ten pravý. Nejenže je cenově dostupný, ale je také vodotěsný, dobíjecí a má 10 režimů. K dispozici je poutko na přivázání k vašim prstům a zakřivený úhel texturované hlavice je ideální pro přiložení ke klitorisu nebo vulvě bez přílišného namáhání. Jako bonus můžete z pouzdra vyjmout dobíjecí bullet vibrátor a používat ho samostatně.

81 (141) Satisfyer Multifun 3

Společnost: SATISFYER
Cena: 50 dolarů
Hračka Satisfyer Multifun, která je velmi univerzální a stojí méně než 40 dolarů, je vybavena 180stupňovou otočnou hlavou, která je ideální pro sólo nebo partnerské hrátky. Rukojeť můžete používat vnitřně jako dildo; je vodotěsná, dobíjecí a má deset nastavení. Konstrukce spodní části ve tvaru písmene C je také ideální pro opření o vulvu při penetračním sexu, obklopení klitorisu, bradavek nebo dokonce pro hrátky s varlaty či prostatou.

82 (141) Lovelife Fuse

Společnost: OHMIBOD
Cena: 149 dolarů
Fuse je dobíjecí vibrátor typu rabbit, který lze spárovat s orálními hračkami Kiroo, abyste si vy i váš milenec na dálku užili. Můžete si stáhnout aplikaci Lovelife (dostupnou pro Android i iOS) a používat ji k ovládání samotné hračky, nebo si ji pořídit s hračkou Kiroo a její příslušnou aplikací FeelConnect pro interaktivitu. 

83 (141) Esca 2

Společnost: OHMIBOD
Cena: 109 dolarů
Esca 2 je nositelný, dobíjecí vnitřní vibrátor, který lze také spárovat s návleky Kiroo. Oproti vibrátoru Fuse je tento menší a diskrétnější. Je také vodotěsný, zatímco výše uvedený Fuse nikoli.

84 (141) Skleněný vibrátor svítící ve tmě

Společnost: LOVEHONEY
Cena: 45 dolarů
Chcete dildo, které by na sebe hned na první pohled neupozorňovalo, že je dildo? Tento skleněný skvost svítící ve tmě je naplněn drobnými třpytkami a má zvlněnou hřídel pro různé pocity. Je vyrobeno z odolného borosilikátového skla, což znamená, že ho lze použít s jakýmikoliv lubrikanty (včetně oleje, což je pro použití s hračkami z jiného materiálu téměř nemožné). Díky sklu se skvěle hodí pro hrátky s teplotou: můžete cítit, jak se pomalu zahřívá teplem vlastního těla, nebo jej můžete dát na chvíli pod studenou vodu pro chladivý pocit.

85 (141) Greedy Girl Thrusting Rabbit

Společnost: LOVEHONEY
Cena: 130 dolarů
Novější verze evergreenového bestselleru Greedy Girl Rabbit, tento rabbit vibrátor umí vše, co ten starý, a navíc přiráží, takže si užijete realističtější sexuální hrátky než kdykoli předtím. K dispozici je celkem 36 možných kombinací vibrací a hračka je vodotěsná, dobíjecí a díky ploché základně ji snadno uchopíte z nočního stolku, aniž by se na něm válela v prachu.

Vibrátor Lovelife FuseErotická pomůcka Esca 2Skleněný vibrátor svítící ve tměGreedy Girl Thrusting Rabbit

86 (141) Mini Secret Affair bullet vibrátor

Společnost: ELLA PARADIS
Cena: 30 dolarů
Tento dobíjecí, vodotěsný vibrátor je nejen roztomilý díky své růžově zlaté barvě, ale má i funkční design. Vrchní část z ABS plastu lze sejmout a odhalit tak silikonovou špičku, která nabízí dva různé způsoby, jak si vyzkoušet šest rychlostí a deset vzorů vibrací.

87 (141) Vibrační kuličky pro potěšení

Společnost: CALEXOTICS
Cena: 16,69 dolarů
Tato sada pěti análních kuliček v jemně odstupňovaných velikostech je skvělým úvodem do análních kuliček pro začátečníky. Je na nich praktická rukojeť s poutkem, kdybyste byli hodně nervózní, že je v sobě ztratíte (což je reálné), a celé vibrují a jsou také vodotěsné. O možnosti dobíjení této pomůcky nenajdete u výrobců ani slovo, ale vzhledem k ceně lze předpokládat, že je pravděpodobně na baterie.

88 (141) Eve's Triple Pleaser

Společnost: ADAM AND EVE
Cena: 32,69 dolarů
Pokud jste ověřenými milovníky análních hrátek, tato hračka "tři v jednom" má zabudované jak štětinky pro stimulaci klitorisu, tak velkou část pro vnitřek vagíny a korálkový anální kolík. Dodává se s malým bullet vibrátorem, který to celé pohání, a je vhodný pro ponoření do vody (nejvodotěsnější ze všech vodotěsných hodnocení), takže je perfektní do sprchy.

89 (141) Liberty Lily Allen stimulátor klitorisu

Společnost: WOMANIZER
Cena: 102,29 dolarů
Tato speciální edice stimulátoru Liberty Womanizer byla navržena ve spolupráci s Lily Allen, která hračky Womanizer opakovaně chválí. Barevné provedení je obzvlášť zábavné, vzhledem k tomu, že vibrátory (zejména ty novější, sací na klitoris) nikdy nevidíte v zářivých výrazných barvách, jako je tato oranžová a růžová. Dodává se s roztomilým magnetickým krytem a je dobíjecí, vodotěsný a má 6 stupňů intenzity.

Mini Secret Affair bullet vibrátorVibrační kuličky pro potěšeníErotická pomůcka Eve's Triple PleaserLiberty Lily Allen stimulátor klitorisu

90 (141) Lovelife Cuddle Mini

Společnost: OHMIBOD
Cena: 59 dolarů
Tato malá hračka je ideální pro diskrétní uložení do zásuvky, ale je zahnutá tak, aby zasáhla všechna správná místa. Snadno se používá a ovládá, má sedm režimů, je dobíjecí a odolná proti stříkající vodě. Cuddle má také tichý motor, který přesto dokáže být výkonný, takže se nenechte zmást malou velikostí této hračky.

91 (141) G-Love G-Kiss Vibrator

Společnost: CAL EXOTICS
Cena: 100 dolarů
Tento zakřivený rabbit vibrátor nabízí 80 možných kombinací vibrací, což je tak chaotické a mnohem víc, než potřebujete (ale v dobrém slova smyslu). Místo malých králičích uší je tu "lechtací" špička pro klitoris, která má 7 funkcí. Tato hračka je vodotěsná a dobíjecí a je zde také paměťový čip, takže se spustí na posledním použitém nastavení (kdybyste nechtěli znovu experimentovat se všemi 80).

92 (141) Wand-er Woman Wand Vibrator

Společnost: SATISFYER
Cena: 65 dolarů
Satisfyer vždy vyrábí opravdu skvělé, cenově dostupné erotické hračky, které přinášejí užitek, a jejich nejnovější wand vibrátor není výjimkou. Je bezdrátový, dobíjecí a vodotěsný (většina wand vibrátorů není). A jen za 65 dolarů! Dokonce i Magic Wand Original (verze se šňůrou) stojí více než to. K dispozici je deset režimů a pět úrovní intenzity a je stejně velká jako typické vibrátory tohoto stylu, má něco přes 33 cm.

93 (141) Carezza

Společnost: LORADICARLO
Cena: 112 dolarů
Pokud hledáte sexuální hračku, ale zjistili jste, že tradiční vibrátory, které dělají jen to, co naznačuje jejich název, mají tendenci zanechávat pocit "otupělosti" nebo jsou pro vás příliš intenzivní, Carezza je jako kouzelný prst, který poklepává na klitoris. Namísto pouhého vibrování je pod silikonovým "bubínkem" malý hrot, který ťuká, ťuká a ťuká od nejjemnějších doteků až po rychlost tak rychlou, že ťukání je nerozpoznatelné a působí jako vibrace. Je vodotěsný, dobíjecí a má deset režimů.

Erotická hračka Lovelife Cuddle MiniG-Love G-Kiss VibratorWand-er Woman Wand VibratorErotická pomůcka Carezza

94 (141) Osé 2

Společnost: LORADICARLO
Cena: 290 dolarů
Ano, je drahý, ale Osé 2 je vybaven novou technologií sexuální hračky, která poněkud ospravedlňuje cenu. Je tu sací hlavice na klitoris a také rameno pro vnitřní stimulaci, jehož část klouže dopředu a dozadu, aby to působilo jako pohyb "pojď sem". Vypadá objemně, ale (velmi) flexibilní konstrukce se dá ohýbat tak, aby se přizpůsobila různým anatomickým tvarům.

95 (141) Soraya Wave

Společnost: LELO
Cena: 249 dolarů
Nejnovější verze rabbit vibrátoru Soraya od společnosti Lelo se vyznačuje stejným vlnovým pohybem jako jejich Ina Wave. Pokud chcete rabitta, který umí víc než jen vibrovat na místě, je to právě tento. Má praktickou rukojeť se smyčkou pro snadné držení bez křečí rukou, je vodotěsný, dobíjecí a má 8 různých nastavení.

96 (141) Starsi externí vibrátor

Společnost: CUTE LITTLE FUCKERS
Cena: 93 dolarů
Tato ergonomicky tvarovaná hvězdicová hračka dokonale padne do dlaně a její špičky se vysunou tak, aby objaly klitoris. Hračka je silikonová, vodotěsná a dobíjecí. Unikátní tvar také znamená, že každá špička má různou intenzitu vibrací, takže si můžete konkrétní bod umístit podle toho, co je pro vás nejlepší.

97 (141) Fuzion Enigma Vibrator

Společnost: ROCKS OFF
Cena: 150 dolarů
Pokud máte rádi vnitřní stimulaci a tlak, tato ergonomická hračka vám páku velmi usnadní. I když design může na první pohled vypadat trochu divně, ve skutečnosti nabízí perfektní množství kontroly pro manévrování s hračkou a rozšíření vašeho dosahu. Hračka je vodotěsná, dobíjecí a nabízí tři hodiny hraní na tříhodinové nabití. Docela působivé, když uvážíme, že má v sobě dva motory.

98 (141) Romp Free Clitoral Stimulator

Společnost: ROMP
Cena: 38 dolarů
Pokud hledáte sací vibrátor, který se pěkně schová, je Romp Free za rozumnou cenu přesně to, co hledáte. Sací síla v podstatě simuluje přijímání orálního sexu, když ho nalubrikujete a umístíte na klitoris (pro silný orgasmus). K dispozici je deset režimů, je vodotěsný, dobíjecí a dodává se s praktickým cestovním obalem.

Erotická hračka Osé 2Starsi externí vibrátorFuzion Enigma VibratorRomp Free Clitoral Stimulator

99 (141) Glow Up

Společnost: LOVEHONEY
Cena: 15 dolarů
Pokud jde o malé bullet vibrátory, tento vodotěsný od Lovehoney je nejen elegantní, ale i dobíjecí, velmi cenově dostupný a má 3 rychlosti a 7 vibračních režimů.

100 (141) Happy Rabbit Realistic Rechargeable Rabbit Vibrator

Společnost: HAPPY RABBIT
Cena: 100 dolarů
Pokud vás neosloví standardní velikost rabbit vibrátorů, tato vylepšená verze od Lovehoney vás určitě osloví. Má 12,7 cm v obvodu a 15,2 cm zasouvací délky, takže je asi 2,5 cm delší než většina rabbit vibrátorů a mnohem větší v obvodu.

101 (141) Kip Lipstick Vibrator

Společnost: DAME PRODUCTS
Cena: 85 dolarů
Tento voděodolný a dobíjecí silikonový vibrátor ve tvaru rtěnky s pěti režimy a pěti intenzitami je ideální pro ty, kteří hledají trochu větší kontrolu nad vnějšími vibracemi klitorisu. Trojúhelníková plochá a ohebná hlava nabízí dokonalý tlak a zábavné jasně žluté a fialové barevné provedení také neublíží.

102 (141) Blowfish Clitoral Stimulator

Společnost: BETTER LOVE
Cena: 80 dolarů
Tato levnější varianta, napodobující technologii oblíbeného Womanizeru, nejen vibruje - ale i saje (jakože v dobrém slova smyslu) a na druhém konci má malý jazykový výstupek, který napodobuje všechny dobré pocity orálního sexu.

103 (141) Sona 2

Společnost: LELO
Cena: 176 dolarů
Aktualizovaná verze nejprodávanějšího modelu Sona začíná o něco jemnějším pocitem sání (dobrá zpráva pro ty, kterým by se Sona OG mohla zdát až příliš). Má také delší výdrž baterie, až 60 minut. Nová verze má také hlubší a větší "ústa", takže se do ní vejde více...

Happy Rabbit Realistic Rechargeable Rabbit VibratorKip Lipstick VibratorBlowfish Clitoral StimulatorErotická pomůcka Sona 2

104 (141) Pixie Wand Massager

Společnost: BETTER LOVE
Cena: 28 dolarů
Pokud jste někdy vlastnili wand vibrátor, víte, že jejich sílu opravdu nelze překonat. Tento mini wand je rozměrově mnohem menší, což znamená, že vaše zápěstí si dopřeje tolik potřebný odpočinek.

105 (141) Mimic+

Společnost: CLANDESTINE DEVICES
Cena: 204 dolarů
Mimic+ je hračka ve tvaru rejnoka, kterou musíte mít, než se vydáte cestou vnitřních hraček pro páry. Tvar je nejen dostatečně plochý, aby se nenápadně přitiskl na klitoris, ale také se dá posouvat pro cílenou, bodovou stimulaci nebo širší vibrace. Vibrace jsou navíc super hluboké a dunivé a plné nabití vám vydrží poměrně dlouho.

106 (141) Compact Point Vibrator

Společnost: LE WAND
Cena: 130 dolarů
Tato zbrusu nová hračka od Le Wand je jednou z nejroztomilejších, jaké jsme kdy viděli. Tvarovaný design se pohodlně vejde do dlaně, zatímco měkká silikonová špička má výstupky pro extra stimulaci. Stejně jako všechny výrobky Le Wand je neuvěřitelně elegantní a má snadno použitelné ovládání. Je také dobíjecí a má LED kontrolku, která vás upozorní, že je plně nabitá (v tu chvíli ji můžete používat až hodinu!).

107 (141) Bougie bullet vibrátor

Společnost: FEMMEFUNN
Cena: 135 dolarů
Další zábavný, elegantní kovový bullet vibrátor, tento ale vypadá spíše jako luxusní rtěnka než sexuální hračka. Je vodotěsný, má 20 (ano, 20) vibračních režimů, paměťovou funkci, takže se v těchto 20 nastaveních neztratíte, a tlačítko pro zvýšení výkonu, které vás přenese do světa naprostých orgasmických vrcholů.

Pixie Wand MassagerErotická pomůcka Mimic+Compact Point VibratorBougie bullet vibrátor

108 (141) Booty Plug Set

Společnost: RIANNE S.
Cena: 50,59 dolarů
Tyhle úžasné anální kolíky vypadají zase spíš jako umělecké dílo než sexuální hračka. Každá rozšířená základna má v sobě roztomilý malý šperk a tři vzestupné velikosti znamenají, že můžete přejít od kolíku pro začátečníky k tomu pro profesionály svou vlastní rychlostí.

109 (141) Moxie

Společnost: WE-VIBE
Cena: 130 dolarů
Tento dálkově ovládaný vibrátor na kalhotky má magnetický nástavec, takže ho můžete nosit s jakýmkoli spodním prádlem (mnoho jiných vibrátorů na kalhotky se dodává se sadou přiložených kalhotek, do kterých musíte vibrátor zastrčit, a kdo by se chtěl s tak zábavnou hračkou vázat jen na jednu sadu spodního prádla?).

110 (141) Soraya 2

Společnost: LELO
Cena: 219 dolarů
Tento duální rabbit vibrátor je zpět a navíc lepší než kdy dřív. Je hladší a pružnější než první Soraya, takže si můžete zajistit, že vám stimulátor klitorisu a vnitřní část přinesou orgasmus za orgasmem.

111 (141) Stackable Rings

Společnost: OHNUT
Cena: 65,69 dolarů
Tyto stohovatelné kroužky jsou měkké a texturované a nosí se na základně penisu, aby zmírnily průnik a kontrolovaly hloubku, a přitom se jejich nositel cítí, jako by měl na sobě v podstatě návlek na penis simulující kouření. Všichni jsou spokojeni!

Booty Plug SetErotická pomůcka MoxieVibrítor Soraya 2Erotické pomůcky Stackable Rings

112 (141) Rippler Mini Silicone Dildo

Společnost: PLEASURE WORKS
Cena: 70 dolarů
Toto texturované 14cm mini dildo je kompatibilní s postrojem, takže je ideální pro strap-on nebo sólo hrátky. Pro ještě intenzivnější pocit můžete vložit přiložený vodotěsný mini bullet vibrátor (na baterie) a díky průměru 4,5 cm je ideální i pro zkoumání análních hrátek.

113 (141) Melt

Společnost: WE-VIBE
Cena: 149 dolarů
Pokud milujete sací hračky, ale přáli byste si je používat s partnerem, máte štěstí. Nový Melt od We-Vibe je výkonný sací vibrátor, který navozuje pocity jako při orálním sexu, ale má dostatečně štíhlý profil, takže se vejde mezi dvě těla při penetračním sexu lépe než jakýkoliv jiný sací vibrátor, který je nyní na trhu.

114 (141) Internal Bullet Vibe

Společnost: JE JOUE
Cena: 60 dolarů
Tento jednoduchý a přímočarý vibrátor od společnosti Je Joue za méně než 60 dolarů je hodně dobrá koupě. Dobíjení a různé rychlosti vibrací z něj činí dobrou volbu pro první ale klidně i padesátou sexuální hračku. A nenechte se zmást roztomilým designem - tahle věcička je pekelně silná.

115 (141) Beaded Glass Butt Plug

Společnost: ICICLES GLASS SEX TOYS
Cena: 23 dolarů
Ať už jste spíše fanoušky análních kolíků nebo análních kuliček, tento skleněný anální kolík stojí za váš čas. Skleněný materiál je skvělý pro čištění a bezpečnost, navíc přidává zábavný prvek teplotních hrátek. Odstupňované větší velikosti z něj také dělají zábavný hybrid análních kuliček. Začátečníci i profesionálové v análních hrátkách by si ho měli přidat do košíku. Plus nějaký lubrikant, samozřejmě.

Rippler Mini Silicone DildoErotická hračka MeltInternal Bullet VibeBeaded Glass Butt Plug

116 (141) Rabbit Penis Ring

Společnost: SCREAMING O
Cena: 28 dolarů
Je to rabbit vibrátor a vibrační kroužek na penis v jednom - věřili byste tomu?! Milovaný recenzenty pro jeho přímočaré, jednoduché ovládání a navíc vám tento silikonový kroužek poskytne čtyřnásobnou službu tím, že stlačuje penis, stimuluje ho vibracemi a navíc stimuluje klitoris i vagínu, vše v jednom.

117 (141) Iroha Plus

Společnost: TENGA
Cena: 140 dolarů
Tento mírně měkký vibrátor je tvarovaný tak, aby vám snadno padl do ruky, a nevypadá vůbec tak, jak byste si představovali, že má vibrátor vypadat (pokud vám tedy záleží na nápadnosti.) Má různou intenzitu, je dobíjecí, vodotěsný, tichý a navíc roztomilý.

118 (141) Dame Products Fin

Společnost: DAME PRODUCTS
Cena: 90 dolarů
Díky silikonovému poutku na vibrátoru na prsty Fin jej můžete snadno používat s partnerem během sexu bez nepříjemného nahýbání. Díky designu s jedním tlačítkem je použití snadné a má měkkou a tvrdou stranu pro různé druhy vibrací.

119 (141) Le Wand Petite

Společnost: LE WAND
Cena: 140 dolarů
Novější, menší verze dobíjecího vibrátoru Le Wand je nyní vhodná na cesty a přitom je stále účinná. Pokud dáváte přednost wand vibrátorům, jako je Hitachi Magic Wand, tento by rozhodně neměl chybět ve vaší sbírce hraček. Měkká silikonová hlavice nabízí vibrace na velké ploše, což je ideální pro zdokonalení klitorálních orgasmů.

Rabbit Penis RingVibrátor Iroha PlusErotická pomůcka FinLe Wand Petite

120 (141) Lelo Mia 2

Společnost: LELO
Cena: 85 dolarů
I s logem Lelo vypadá vibrátor Mia 2 spíše jako řasenka nebo lesk na rty než jako sexuální hračka. Nemusíte se však bát, navzdory svému nenápadnému vzhledu tento dobíjecí vibrátor rozhodně nepostrádá výkon ani intenzitu. Plochá strana vibrátoru nabízí přesné vibrace a 5 nastavení, takže si určitě najdete své sladké místo. Pokud navíc hračku odklopíte, je v ní zabudované USB pro snadné nabíjení na cestách. Už žádné ztracené kabely!

121 (141) Lelo Tor 2

Společnost: LELO
Cena: 139 dolarů
I když kroužek na penis možná není první věc, která vás napadne, když přijde řeč na sexuální hračky, tohle není průměrný kroužek na penis. Lelo Tor je vyroben z hedvábného silikonu a vibruje, aby vám během penetračního sexu poskytl spoustu stimulace klitorisu. Můžete ho nosit s vibrátorem nahoře nebo dole na penisu pro různé pocity. Je také dobíjecí, vodotěsný a dodává se se 6 vestavěnými nastaveními.

122 (141) Layon 2 Dark Desire

Společnost: SATISFYER
Cena: 30 dolarů
Tento vibrátor má 15 nastavení, je vodotěsný a dodává se v roztomilém černo-růžovo-zlatém barevném provedení. Pro ty, kteří hledají diskrétní vibrátor, je to také skvělá volba. Nikdo kromě vás nebude vědět, k čemu slouží. Vypadá trochu jako klíč od auta na dálkové ovládání.

123 (141) Lelo Hula Beads

Společnost: LELO
Cena: 169 dolarů
Zatímco běžné kuličky Ben Wa toho kromě "ležení" ve vagíně a případného posilování pánevního dna moc nedělají, tyto kuličky Ben Wa ve svém silikonovém obalu vibrují a rotují. Pomocí dálkového ovládání si můžete přizpůsobit svůj zážitek nebo vyzkoušet jedno z osmi předprogramovaných nastavení potěšení.

Lelo Mia 2Lelo Tor 2Layon 2 Dark DesireLelo Hula Beads

124 (141) Touch

Společnost: WE-VIBE
Cena: 108,19 dolarů
We-Vibe Touch je navržen tak, aby dokonale padl do dlaně, zatímco pružná silikonová špička se přitiskne k stydkým pyskům a klitorisu. Špička je více než výkonná s dunivými vibracemi a dostatečně tenká, aby se vešla mezi vás a partnera během sexu. Jedná se o skvělý vibrátor pro páry, kteří nechtějí nutně nositelnou vnitřní část.

125 (141) Iroha Lipstick

Společnost: TENGA
Cena: 29,39 dolarů
Tenga Iroha Stick je nejen nesmírně roztomilá, ale také výkonnější, než byste si u vibrací na baterie představovali. Odklopte vrchní část rtěnky a odhalte hladký silikonový kulový vibrátor s dokonale propracovanou špičkou, která obepne váš klitoris. Je odolný proti stříkající vodě a má také několik rychlostí.

126 (141) B-Vibe Vibrating Rimming Butt Plug

Společnost: B-VIBE
Cena: 145 dolarů
Pokud hledáte dokonalý anální kolík, našli jste ho. Kolík B-Vibe nejen vibruje, ale má také kuličky v nožičce, které simulují pocit, že prožíváte rimming. Snadno použitelný dálkový ovladač znamená, že je stejně zábavný s partnerem jako sólo.

127 (141) Lelo Ina Wave

Společnost: LELO
Cena: 179 dolarů
Ina Wave je jako vznášedlo mezi rabbit vibrátory. Nejenže má dva výkonné motory (jeden objímá klitoris a druhý vás stimuluje uvnitř), ale vnitřní součástka se může skutečně pohybovat nahoru a dolů. Prý pocit simuluje partnerovy prsty, které se ve vás pohybují, ale vzhledem k tomu, že Ina Wave vydrží dvě hodiny, aniž by vás chytla křeč do zápěstí, řekli bychom, že je lepší. Je také plně vodotěsná, dobíjecí a má 10 různých nastavení.

Erotická pomůcka TouchErotická pomůcka Iroha LipstickB-Vibe Vibrating Rimming Butt PlugLelo Ina Wave

128 (141) Je Joue Mio

Společnost: JE JOUE
Cena: 109 dolarů
Tento nejprodávanější kroužek na penis je vyroben z pružného silikonu, který se hodí na většinu penisů, a je vybaven dunivými vibracemi, takže si oba užijete. Je dobíjecí, už nikdy se nemusíte obtěžovat s bateriemi, a má tři intuitivní ovládací prvky, díky kterým si nemusíte pamatovat žádné speciální postupy s tlačítky, jen abyste se naučili, jak něco zapnout a vypnout. Nasaďte ho na dildo a máte hračku, která odteď i vibruje!

129 (141) Lelo Tiani 3

Společnost: LELO
Cena: 169 dolarů
Tato hračka pro páry je určena k nošení téměř jako klip na mons pubis (Venušin pahorek). Má vnější i vnitřní vibrace, je dobíjecí, dodává se s dálkovým ovládáním a je také zatraceně elegantní (samozřejmě, vždyť je to Lelo). Je to jako mít po celou dobu na klitorisu super výkonný vibrátor s volnýma rukama a navíc dráždivé dunění uvnitř s každým přírazem.

130 (141) Magic Wand Rechargeable

Společnost: MAGIC WAND
Cena: 140 dolarů

Nový Magic Wand znamená nejen to, že už nejste připoutáni kabelem ke zdi, ale je také lehčí a tišší, přičemž si zachovává stejně silné vibrace, na které se ženy spoléhají už skoro půl století. Samostatně se prodávají také nástavce pro přímou stimulaci klitorisu a penetraci, takže si hůlku můžete později vždy vylepšit. A nebojte se, stále existuje možnost zapojení do zásuvky, pokud jste ji zapomněli nabít, ale potřebujete orgasmus, třeba hned.

131 (141) Liv 2

Společnost: LELO
Cena: 139 dolarů

Nejenže je jasně zelená barva vítaným odklonem od světa růžových a fialových erotických hraček, ale zakřivený tvar je také skvělý pro zkoumání tlaku uvnitř vagíny. Tato hračka je také tichá a funguje na několik různých režimů, takže si můžete být jisti, že dosáhnete nejlepšího možného orgasmu. Je také dobíjecí, což je skvělé.

Kroužek na penis Je Joue MioLelo Tiani 3Magic Wand RechargeableErotická hračka Liv 2

132 (141) Gluvr dobíjecí vibrátor na prsty se 6 funkcemi

Společnost: LOVEHONEY
Cena: 50 dolarů
Jak už název napovídá, GLUVR (od slova glove - rukavice), se nasadí na prsty a poskytuje vibrace, zatímco vy máte stále určitý rozsah pohybu. Pružné silikonové vrstvy poskytují neuvěřitelně stimulující texturu a snadno se nasazují na prsty, aby vám poskytly magický dotek (samozřejmě s asistencí USB dobíjení).

133 (141) Eva II

Společnost: DAME PRODUCTS
Cena: 140 dolarů
Eva je první hands-free vibrátor, který funguje bez nutnosti připoutání nebo zastrčení do spodního prádla. Namísto toho zastrčíte ramena pod stydké pysky a motor umístíte nad klitoris. Nositelný orgasmus na křídlech, to je Eva. Dobíjecí přes USB (víte, kdybyste potřebovali využít svých 50 000 USB, co máte doma), vodotěsný a tak roztomilý, že byste si ho pravděpodobně mohli hodit v práci na stůl a lidem říct, že je to těžítko z obchodu nebo tak něco.

134 (141) Picobong Transformer

Společnost: LELO
Cena: 129 dolarů
Kromě toho, že Picobong Transformer vypadá jako ty stresové věci, které se prodávají v muzejních obchodech se suvenýry, je vlastně docela úžasný. Dva vibrátory na každém konci znamenají, že tenhle drobeček může být rabbit vibrátorem, masážním kroužkem na klitoris, kroužkem na penis, stimulátorem bodu G, masážním kroužkem na prostatu a dalšími. Je to něco jako švýcarský armádní nůž vibrátorů s oběma konci nebo jako kabriolet double vibrátorů. Pět za cenu jednoho! Hurá!

135 (141) Gyr8tor Extra Powerful Rechargeable Gyrating Vibrator

Společnost: LOVEHONEY
Cena: 130 dolarů
Tento vibrátor rotuje, aby poskytl pocit, který se nepodobá žádné jiné sexuální hračce, která staticky zůstává na místě a jen vibruje. Má 12 funkcí, je vodotěsný a dobíjecí. Pro skutečně ohromující orgasmus jej spárujte se svým oblíbeným stimulátorem klitorisu.

Gluvr dobíjecí vibrátor na prsty se 6 funkcemiVibrátor Eva IIErotická pomůcka Picobong TransformerGyr8tor Extra Powerful Rechargeable Gyrating Vibrator

136 (141) Realistic Silicone Dildo

Společnost: LIFELIKE LOVER
Cena: 35 dolarů
Pokud však máte zájem o růžové dildo s přísavkou, můžeme vám doporučit toto. Dole má přísavku, což znamená, že ho můžete připevnit na stěny sprchy a jezdit na něm při stimulaci klitorisu/hloubkové výživě vlasů. Pokud vás navíc nerozesměje představa, že přijdete domů a uvidíte toto krásné růžové dildo připevněné na stěně sprchy, tak co vás rozesměje?

137 (141) Vesper

Společnost: CRAVE
Cena: 58 dolarů
Ať už chcete vyjádřit svůj názor, nebo jste jen typ člověka, který potřebuje mít vibrátor doslova na krku (někdy jsme takoví všichni), Vesper vám to zajistí. Je navržen tak, aby vypadal jako skutečný šperk, a vejde se vám do dlaně. Pokud se obáváte, že něco tak malého nebude stačit, abyste se rozproudili, věřte, že je to jeden z nejsilnějších vibrátorů na klitoris. Možná je to něco na tom kontaktu kovu s kůží, nebo možná jsou to tři nastavení, na kterých tenhle drobeček funguje, ale je skvělý pro opravdu silný orgasmus klitorisu. Pořiďte si vibrátor, který umí obojí (přivodit vám orgasmus a sloužit jako elegantní šperk).

138 (141) Ora 3

Společnost: LELO
Cena: 169 dolarů
Jediným problémem modelu Ora 3 je, že je pravděpodobně lepší v poskytování orálního sexu než váš skutečný lidský partner. Já vím, já vím, vypadá to jako podivný vesmírný disk, ale za měkkým silikonem se skrývá malá kulička, která se pohybuje podle libovolného vzoru, který si vyberete (je jich spousta na výběr), a simuluje skutečný tlak. A celá tahle věcička navíc vibruje, takže máte téměř pokaždé slíbený šíleně silný orgasmus. V podstatě je tahle věc jako robotická verze lidských úst, o které jste nikdy nevěděli, že ji chcete. A samozřejmě se dá dobíjet.

139 (141) Fun Factory Amorino Vibe

Společnost: FUN FACTORY
Cena: 100 dolarů
Ano, ta gumička je v tomto vibrátoru úplně záměrně, a ne proto, že by někdo nedokázal úplně rozbalit obal. V jádru se jedná o rabbit vibrátor, který poskytne dvojí vnější a vnitřní stimulaci, která ve spojení s gumičkou přidá během hrátek také silnou stimulaci vašich stydkých pysků, klitorisu a perinea. S gumičkou můžete experimentovat, abyste zjistili, co je pro vás nejlepší, ale díky tolika možnostem máte v podstatě zaručeno, že zažijete neuvěřitelný orgasmus z jakéhokoli úhlu.

Realistic Silicone DildoErotická pomůcka VesperErotická pomůcka Ora 3Fun Factory Amorino Vibe

140 (141) Stronic Surf Pulsator

Společnost: FUN FACTORY
Cena: 170 dolarů
Tohle není průměrný vibrátor. Stronic Surf skutečně vniká dovnitř a ven, aby stimuloval přírazy. Zatímco jeho "hřebeny" mohou zpočátku vypadat divně, přicházejí docela vhod jako stimulace klitorisu, které vám pomohou dosáhnout orgasmu. K dispozici je také 10 nastavení, od lehkých přírazů až po ... no, vyzkoušejte sami. Nabíjecí a vodotěsné je také, takže máte spoustu možností.

141 (141) Desire Luxury G-Spot Vibrator

Společnost: LOVEHONEY DESIRE
Cena: 70 dolarů
Pokud chcete prozkoumat mýtický akt ženské ejakulace, je tato hračka ve spojení s klitorálním vibrátorem tou nejlepší volbou. Tvar lopatky a baňatá špička skvěle zasáhnou velmi senzitivní horní část vagíny a díky výraznému zakřivení se skvěle hodí pro kývání sem a tam uvnitř.

Stronic Surf PulsatorDesire Luxury G-Spot Vibrator

Právě jste pokořili seznam 141 nejlepších erotických hraček a sexuálních pomůcek. Kterou z nich si vyberete jako dárek pod stromeček pro svou polovičku? Nebo pro vás samotné? Rychle si to rozmyslete, Vánoce se nezadržitelně blíží...

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.