Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Mé poprvé se sousedem

17.březen 2018
Mé poprvé se sousedem

Ač téměř padesátnice, tak po přečtení povídek na internetu jsem se rozhodla napsat pár řádků o sobě o tom, co jsem zažila a poznala.

Své první milování jsem prožila o prázdninách po ukončení základní školy v necelých šestnácti letech, když jsem byla u babičky na prázdninách. Ale pěkně popořadě. Jako už mnohokrát předtím jsem o prázdninách jezdila k mojí babičce, která bydlela ve vesničce hned za městem. Za ta léta jsem tam znala spoustu místních lidí, a tak jsem si tam připadala téměř jako doma. Sousedi babičky byli bezdětní manželé ve věku mých rodičů a chovali se ke mně tak, jako kdybych byla jejich dcera. Chodila jsem se s nimi koupat k místnímu rybníčku, občas mě s sebou vzali někam na výlet nebo nás i s babičkou pozvali k sobě na něco dobrého.

Jirka, tak se soused babičky jmenoval, byl vysoký a pěkně udělaný chlap a já se přistihla, že když ho občas pozoruji při práci na dvoře, tak pociťuji takové divné chvění v podbříšku, ale nevěnovala jsem tomu žádnou pozornost. Je také fakt, že když jsme se chodili koupat, tak jsem občas přistihla Jirku, jak jeho pohled visí na mé postavičce a ve vodě se jeho ruka občas letmo dotkla mého zadečku nebo prsou, ale to jsem brala jako součást blbnutí, co jsme prováděli při koupání. 

Jednou jsem se opalovala na dvoře, když se objevil Jirka, který přivezl babičce nějaké věci z města a když odcházel, zeptal se mě, jestli mu nechci jít pomoc sbírat jahody. Kývla jsem, že ano a babičce jsem řekla, že jdu k sousedům na zahradu sbírat jahody. Během chvilky jsme nasbírali plný košíček jahod a šli jsme je s Jirkou do kuchyně omýt. Jak jsem stála u kuchyňské linky a omývala jahody, tak se najednou za mnou objevil Jirka, trošičku se ke mně přitiskl a povídá, že mně s tím pomůže, aby taky mohl mlsat. Než jsem stačila na Jirkovo přitisknutí zareagovat, cítila jsem jeho obě ruce na svém bříšku a v tom okamžiku mě Jirka k sobě ještě víc přitisknul a jeho ruce se pomalu sunuly k mým pevným prsům a v mžiku jsem byla bez horního dílu plavek a moje prsíčka byla v moci Jirkových rukou.

Cukala jsem se, ale Jirkovo sevření bylo pevné, ale jeho dotyky na mých prsou byly něžné a jemné a při laskání bradavek i celkem příjemné. To už mě ale Jirka pustil ze svého sevření, otočil mě čelem k sobě, uchopil mě za boky a posadil mě na kraj kuchyňské linky a já celá rudá studem jsem se snažila zakrýt si pažemi své poprsí. Když Jirka viděl, jak se stydím, řekl mi, že jsem krásná holka a že se rozhodně nemám za co stydět a odsunul moje paže stranou a začal hladit obě moje prsa a přitom mi říkal, jak jsou krásně pevná. Mnul mi obě bradavky a já najednou začala pociťovat, jak dole v rozkroku se dosud nepoznaně chvěji a jak mým celým tělem probíhá cosi doposud neznámého. Jirka si toho patrně všimnul a tak začal střídavě obě moje bradavky dráždit jazykem a přitom mě jeho obě ruce hladily po stehnech a já jsem začala vydávat krátké vzdechy, které následovaly vždy, když mým tělem projelo to příjemné mrazení.

Jirka pokračoval v laskání mých bradavek a v líbání mých úst a mně se to víc a víc líbilo. I na Jirkovi bylo vidět, že mu to dělá dobře, protože když jsem po očku zahlédla Jirkův klín v kraťasech, viděla jsem, že je o mnoho větší, než když jsme byli na zahradě. Najednou se Jirkovo líbání začalo přesouvat po mém bříšku pořád níž a níž k mému spodnímu dílu plavek a přitom jsem cítila Jirkovu ruku, jak přes plavky hladí mojí kačenku. To už mě ale Jirka držel za zadeček, jeho ruce uchopily kalhotky od plavek a pomaličku mi je začal vysvlékal. Když se mu to podařilo, tak se i Jirka vysvlékl a já viděla něco, co jsem doposud znala jen z obrázků. Jeho penis byl pěkně vzrušený a Jirka mě uchopil za moji ruku a přisunul ji k svému penisu a já poprvé v životě držela v ruce mužské přirození a Jirka střídavě vedl moji ruku tak, že jsem pomaličku jezdila po jeho přirození a po jeho kuličkách.

Mé poprvé se sousedem

Přitom jsem pořád seděla na okraji kuchyňské linky s roztaženými nohami a druhá Jirkova ruka hladila moji kačenku a prstem projížděl moji štěrbinku. Bylo to moc příjemné a já zažívala něco doposud nepoznaného, a to jsem netušila, že toto byl jen začátek. Po chvilce Jirka předemnou pokleknul, rukama mi co nejvíce roztáhl nohy od sebe a já jen ucítila jak se jeho jazyk dere do mé štěrbinky. Pak si Jirka pomohl rukou a roztáhnul moji štěrbinku a jazykem mě začal dráždit na poštěváčku a přitom ho střídavě sál ústy či jemně skousnul a po chvilce mým tělem projelo něco intenzivního, až jsem z toho velmi hlasitě vykřikla a až později jsem pochopila, že to právě byl můj první orgasmus.

Hned po mém výkřiku mě Jirka sundal z kuchyňské linky a odvedl mě na sedačku do obýváku. Posadil mě na ni a jak tak přede mnou stál, měla jsem jeho vzrušený penis přímo před obličejem, a tak jsem si ho mohla poprvé pořádně prohlédnout. Uchopila jsem ho do ruky a pomaličku jsem rukou jezdila sem a tam a Jirkovi se toto moje počínání asi také líbilo, protože jsem cítila jak se jeho penis zvětšil a jak ztvrdnul a i Jirka začal vzdychat a vydávat krátké vzdechy. Po chvilce mě Jirka položil na sedačku a zeptal se mě, jestli už jsem měla kluka. Zrudnula jsem a špitla jsem že ne, načež Jirka prohlásil že si teda dá záležet, aby to bylo krásné. Něco jsem o milování věděla od holek, ale moje prozatímní poznání bylo úplně něco jiného, než co holky vyprávěly.

Potom mě Jirka začal hladit a líbat po celém těle, prsty zajížděl do mé kačenky a já se začínala opět chvět po celém těle. Z toho asi Jirka usoudil že už jsem připravená na první milování a tak si mě přesunul k okraji sedačky, zvedl a roztáhl mi moje nohy a svým vzrušeným penisem projížděl štěrbinku mojí kačenky a občas zajel na krajíček mé panenské dírky. Mé chvění narůstalo a Jirka stále častěji zajížděl na okraj mé dírky a pak, aniž jsem cokoli tušila, do mě jediným mohutným zásunem vniknul. Zatmělo se mi před očima vykřikla jsem, v kačence jsem ucítila pichlavou bolest a v břiše jsem cítila něco co se mě snažilo uvnitř roztrhnout a já to měla za sebou. Jirka ve mně chvilku zůstal zasunutý a nehýbal se, potom mě políbil a pomaličku se ve mně začal pohybovat.

Sice to ještě chviličku pobolívalo, ale postupně to přecházelo v moc příjemné pocity. Když ho Jirka ze mě vytáhnul, byl jeho penis trošku od krve a z mé kačenky se dral proud mých šťáviček smíšený s krví. Jirka mi podal navlhčený kapesník a já si otřela kačenku a trošku ji tím studeným kapesníkem chladila, protože mě nějak začínala pálit. Jirka se také omyl, udělal něco na pití a usednul ke mně na sedačku a chvilku jsme si povídali. Přitom povídání mě neustále hladil a mě to bylo děsně příjemné, a tak když mě Jirka po chvilce opět položil na sedačku, věděla jsem, že mě čeká ještě jedno milování. Sama jsem byla zvědavá jestli to druhé milování bude hezčí než to první a popravdě řečeno bylo, zvláště, když mi Jirka před tím druhým milováním řekl, abych si klekla na všechny čtyři a vyšpulila na něj zadeček.

Poslechla jsem a Jirka mě uchopil za boky a už jsem cítila, jak se jeho penis dere do mé mušličky. Opět jsem v břiše cítila něco, co se mě snaží roztrhnout, ale slastné pocity byly najednou úplně jiné a intenzivnější a já jsem začala hlasitě vzdychat. Jirka do mě zezadu chvíli pronikal pomalu a chvíli jako šílený, až jsem cítila, jak jeho kuličky pleskají o mojí prdelku a i Jirkův dech se zrychloval a najednou ho do mě mocně zasunul a prudce vytáhl a za jeho hlasitého vzdychání jsem cítila, jak na moji prdelku dopadá něco teplého a lepkavého. Pak jsme na chvíli oba dva jen tak leželi a Jirka mi řekl, že jsem byla skvělá a že to bylo jen mezi námi. Načež jsem mu odpověděla, že si to nechám pro sebe a Jirka mi slíbil, že třeba zase někdy mi ještě něco ukáže. Aniž jsem to v danou chvíli tušila, babiččin soused Jirka ovlivnil celý můj další sexuální život, ale o tom třeba někdy příště...

Na sex seznamce můžete najít také někoho, kdo pozitivně ovlivní váš sexuální život.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.