Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Máte vztah na dálku? S těmito hračkami už intimita nebude problém

21.duben 2022
Máte vztah na dálku? S těmito hračkami už intimita nebude problém

Možná se bráníte vztahu na dálku, protože se bojíte, že mezi vámi nebude žádná intimita. Váš sexuální život ale nemusí trpět, i když od sebe budete tisíce kilometrů daleko. Díky erotickým hračkám na dálku ovládaným aplikací vám může váš partner poskytnout slastné orgasmy, ať už je kdekoli, bez ohledu na to, jak daleko od sebe jste. Které jsou ty nejlepší?

Vzhledem k tomu, že před existencí erotických hraček na dálku byl jedinou legitimní možností "milování" na dálku sex po telefonu nebo sex přes zprávy/videochat (všechny možnosti se ale nemusíte stydět stále používat), jde o zásadní věc. A i když nic nepřekoná intimitu s milovanou osobou v reálném životě, tyto hračky mohou být velkým pomocníkem při udržování fyzického spojení.

Pro ty, kteří jsou ve světě erotických hraček na dálku nováčky, dovolte, abychom vás zasvětili. Představte si váš oblíbený vibrátor, jen místo toho, abyste tlačítka ovládali vy, je hračka synchronizovaná s aplikací v telefonu vašeho partnera. Odtud může ovládat rychlost, intenzitu nebo funkce vašeho vibrátoru a překvapit vás svým sexy výběrem. Co není součástí balení, ale vždy se doporučuje, je spousta lubrikantu. A pokud to chcete udělat ještě intimnější, masturbujte společně přes FaceTime nebo si dejte hlasitý odposlech, abyste se slyšeli, jak si užíváte plnými doušky.

Některé z níže uvedených hraček lze také ovládat dálkovým ovladačem, takže pokud se chystáte například na romantickou dovolenou, kde není k dispozici Wi-Fi (nebo pokud máte v bytě jen nespolehlivý internet), můžete je používat i tak (pokud spolu zrovna budete v reálu). A i když jsou některé z nich prodávány jako "hračky pro páry", klidně je používejte sami - partnera nepotřebujete!

Od wand vibrátorůpřes návleky na penis až po erekční kroužky - tady jsou některé z těch nejlepších erotických hraček na dálku, které si můžete pořídit právě teď.

Nejlepší erotické hračky pro vztah na dálku

1. To nejlepší pro páry, které milují sexting: BlueMotion Nex1

Společnost: OhMiBod
Cena: 129 dolarů

Tento nositelný vibrátor se dodává se sadou kalhotek a dálkovým ovladačem, ale nejpůsobivější funkcí je, že ho můžete používat prostřednictvím aplikace kdekoli na světě. Tato aplikace obsahuje vlastní funkce pro chatování a posílání fotek, přičemž ovládání vibrátoru je pro snadný přístup přímo v uživatelském rozhraní.

2. Nejlepší vibrátor na dálku, který reaguje na hudbu: BlueMotion Nex2 - 2. generace

Společnost: OhMiBod
Cena: 129 dolarů

Když už tu máme BlueMotion Nex1, musíme zmínit i BlueMotion Nex2. Podobně jako u výše uvedeného modelu Nex1 si můžete užívat stejné funkce chatu, sdílení fotografií v aplikaci a připojení přes Bluetooth, které vám umožní spojit se s partnerem kdekoli na světě. Tento vibrátor je však vnitřní (aby zasáhl všechny správné body) a navíc vibruje podle hudby!

Erotická hračka BlueMotion Nex1Erotická hračka BlueMotion Nex2

3. Nejlepší stimulátor klitorisu: Svakom Edeny

Společnost: Svakom
Cena: 104,99 dolarů

Nenechte se zmást jednoduchým designem a velikostí tohoto malého vibrátoru. Může se pochlubit 11 výkonnými vibračními režimy, je vodotěsný a vejde se do bikin, které jsou součástí sady. Stačí si stáhnout aplikaci Svakom, kterou připojíte k telefonu své partnerky, a zbytek nechte na ní.

4. Nejlepší jednoduché vibrační vajíčko: Svakom Ella

Společnost: Svakom
Cena: 87,99 dolarů

Hledáte něco jednoduchého, co splní svůj úkol? Zkuste dát šanci silikonovému vibračnímu vajíčku Ella od společnosti Svakom. Použijte jej externě nebo interně pro stimulaci klitorisu pomocí tlačítek na vibrátoru nebo nechte svého partnera na dálku ovládat prostřednictvím aplikace Svakom. Ať tak či onak, toto vajíčko ve tvaru bullet vibrátoru bude vždy tiché maximálně na úrovni šepotu.

Erotická hračka Svakom EdenyErotická hračka Svakom Ella

5. Nejlevnější interaktivní hračka: Esca 2

Společnost: OhMiBod
Cena: 109 dolarů

Esca 2 je nositelný vnitřní vibrátor, který lze spárovat s návleky na penis Kiiroo - oba partneři si tak mohou dopřát žhavé chvilky na dálku. Aplikace Lovelife (dostupná pro Android i iOS) umožňuje hrát si s partnerem odkudkoli na světě. Pro hraní si i s návleky na penis si budete muset stáhnout také aplikaci FeelConnect od společnosti Kiiroo. Hračka Esca 2 je dobíjecí a vodotěsná.

6. Nejlepší dárek na dálku: ZALO Rosalie Rabbit Vibrator

Společnost: ZALO
Cena: 159 dolarů

Na tomto vibrátoru je toho hodně, co si zamilujete: dva super tiché motory, měkký silikon, ovládání aplikace pro hrátky na dálku a design, který umožňuje vnitřní i vnější stimulaci. Ale nejlepší vlastností je jednoduše to, že jde o super dárek. Vibrátor se dodává v baby modré, růžové a červené barvě a všechny varianty zdobí řetízek z 24karátového zlata a ručně vyrobená pozlacená špička. Je také zabalen v úžasné dárkové krabičce inspirované značkou Rococo, která si přímo říká o to, abyste tento vibrátor někomu koupili.

Erotická hračka Esca 2Erotická hračka ZALO Rosalie Rabbit Vibrator

7. Nejhezčí vnitřní vibrátor: ZALO King Vibrating Thruster

Společnost: ZALO
Cena: 199 dolarů

Pokud nemůžete být se svým partnerem osobně, ale přesto chcete, aby se cítil uspokojeně, nabízí se Zola King Vibrating Thruster. Jak už název napovídá, jedná se o vibrátor pro vnitřní stimulaci, která napodobuje partnerský styk... Až na to, že tady si můžete užít frekvenci až 40 zasunutí za sekundu.

8. Nejlepší vibrátor na dálku do kalhotek: We-Vibe Moxie

Společnost: We-Vibe
Cena: 129 dolarů

Moxie je obecně skvělý vibrátor do kalhotek. Zatímco mnoho vibrátorů do kalhotek funguje jen s kalhotkami, které jsou součástí balení, Moxie má magnetický nástavec, který vám umožní používat jej s jakýmikoli kalhotkami, což nabízí maximální všestrannost. Má super silné, dunivé a hluboké vibrace a lze ho ovládat odkudkoli na světě pomocí aplikace WeVibe nebo přiloženého dálkového ovladače. K dispozici je více než 10 režimů, je dobíjecí a vodotěsný, takže ho můžete nosit ve třeba ve vířivce nebo vaně.

Erotická hračka ZALO King Vibrating ThrusterErotická hračka We-Vibe Moxie

9. Čestné uznání vibrátoru do kalhotek: Lovense Ferri

Společnost: Lovense
Cena: 139,99 dolarů

Vibrátor Lovense Ferri se ovládá pomocí aplikace a umožňuje vytvořit až 10 vlastních vibračních režimů. Tento vibrátor do kalhotek je také dostatečně malý na to, abyste ho mohli dát do svých oblíbených kalhotek, protože není omezen pouze na jedno spodní prádlo.

10. Nejlepší zahnutý vibrátor do kalhotek: Satisfyer Little Secret

Společnost: Satisfyer
Cena: 49,95 dolarů

Podobně jako Moxie a Ferri lze tento elegantní vibrátor ovládat pomocí dálkového ovladače nebo aplikace Satisfyer Connect. Liší se však tím, že je dodáván v zakřiveném tvaru, aby lépe vyhovoval vaší anatomii a poskytoval různé pocity. Magnet ho udrží na místě, takže se nemusíte bát, že by se při používání pohyboval, a máte k dispozici spoustu intenzit vibrací a možností, s nimiž si můžete hrát. I když je super výkonný, je také diskrétní, pokud si s ním chcete hrát, když jste mimo domov (nebo pokud máte tenké stěny a chcete ušetřit své spolubydlící).

Erotická hračka Lovense FerriErotická hračka Satisfyer Little Secret

11. Nejlepší flexibilní vibrátor ovládaný aplikací: We-Vibe Nova 2

Společnost: We-Vibe
Cena: 149,69 dolarů

Může být těžké najít vibrátor, který skutečně najde všechny správné body najednou. Na vibrátoru We-Vibe Nova 2 je skvělé, že je ohebný, takže se může ohýbat do jakýchkoli poloh, které jsou pro vás příjemné - a zůstane tam. Za zmínku stojí také to, že má dva samostatné motory (jeden v každé části) pro příjemnou duální stimulaci.

Erotická hračka We-Vibe Nova 2

12. Nejlepší vibrátor na sání klitorisu: Satisfyer Love Triangle

Společnost: Satisfyer
Cena: 59,95 dolarů

Vibrátory na sání klitorisu v podstatě napodobují orální sex. Satisyfer Love Triangle využívá jak sání, tak vibrace, abyste si užili skutečně ohromující orgasmy. Má 11 intenzit tlakových vln a 10 nastavení vibrací, které můžete ovládat s aplikací nebo bez ní. Pokud používáte aplikaci, můžete si vytvořit vlastní kombinace tlakových vln a vibrací.

Erotická hračka Satisfyer Love Triangle

13. Nejlepší vibrátor pro vnitřní stimulaci ovládaný aplikací: We-Vibe Rave

Společnost: We-Vibe
Cena: 119,99 dolarů

Pokud chcete nějakou super žhavou vnitřní stimulaci, už dál hledat nemusíte. Tento vibrátor ovládaný aplikací má 10 vibračních režimů a je zakřivený tak, aby zasáhl všechny správné body. Nechte svého partnera ovládat vibrace odkudkoliv a užívejte si ty nejžhavější chvilky s We-Vibe Rave.

14. Nejlepší hřejivý vibrátor na dálku: Svakom Emma Neo Wand

Společnost: Svakom
Cena: 99,99 dolarů

Tato dobíjecí hračka ovládaná aplikací není standardním wand vibrátorem. Nejenže se zahřívá, takže si můžete užívat teplotní hrátky na dálku, ale je také vybavena odnímatelnými "králičími oušky" pro úžasnou stimulaci klitorisu. Použijte tento luxusní vibrátor na různé erotogenní zóny a pohrajte si s pěti různými nastaveními.

Erotická hračka We-Vibe RaveErotická hračka Svakom Emma Neo Wand

15. Nejlepší sex set pro sex na dálku: Svakom BDSM Unlimited Pleasure Kit

Společnost: Svakom
Cena: 41,97 dolarů

Bullet vibrátor Phoenix Neo je jedním z nejzábavnějších vibrátorů ovládaných aplikací, protože se dokáže synchronizovat s hudbou a hlasem, což znamená, že vás partnerovy oplzlé řeči mohou doslova přivést k orgasmu. Na této sadě Pleasure Kit je však skvělé to, že v ní najdete jak Phoenix Neo, tak celou řadou BDSM doplňků, jako je například lechtadlo z peříček a páska přes oči.

16. Nejlepší vibrátor pro páry: We-Vibe Chorus

Společnost: We-Vibe
Cena: 199,99 dolarů

Původní We-Vibe vibrátor pro páry vypadá jako klip a je určen k vnitřní i vnější stimulaci, a to i při partnerském penetračním sexu. Design se v průběhu let měnil a vzniklo mnoho nových druhů v různých cenových relacích: Modely Unite, Chorus a Jive mají víceméně stejný tvar. Modely Chorus a Jive jsou však vybaveny aplikací, což znamená, že je lze ovládat prostřednictvím Wi-Fi odkudkoli.

17. Nejlepší sací hračka na dálku: We-Vibe Melt

Společnost: We-Vibe
Cena: 149,99 dolarů

Tato hračka má jeden z nejtenčích designů ze sacích hraček imitující orální sex, takže je skvělá nejen pro partnerský sex, ale i pro sex na dálku. Aplikace funguje přes Wi-Fi, takže ji lze ovládat odkudkoli na světě.

Erotická hračka We-Vibe ChorusErotická hračka We-Vibe Melt

18. Nejvíc cool erotická hračka na dálku: OhMiBod Fuse Rabbit

Společnost: OhMiBod
Cena: 149 dolarů

Chcete tradiční rabbit vibrátor, který lze ovládat i přes aplikaci OhMiBod? Máte ji mít. Chcete rabbit vibrátor, který zároveň funguje s masturbačním návlekem Kiiroo Onyx vašeho partnera, abyste měli pocit, že spolu oba souložíte? I to se vám může splnit. Pěkně šikovné věcičky, co říkáte?

19. Nejvýkonnější miniaturní hračka na dálku: We-Vibe Wand

Společnost: We-Vibe
Cena: 119 dolarů

Wand vibrátory jsou známé tím, že jsou velmi silné, ale to také znamená, že jsou většinou dost velké a neohrabané. Proto si zamilujete tuto miniaturní hračku od Lovense. Je dlouhá jen 14 cm, což znamená, že si ji můžete přibalit do tašky, až se konečně dostanete na návštěvu ke svému partnerovi. Jelikož se dobíjí přes USB a ovládá se pomocí aplikace, můžete ji používat v podstatě kdekoliv.

20. Nejlepší Kegelovy kuličky: We-Vibe Bloom

Společnost: We-Vibe
Cena: 119,99 dolarů

Chcete objevit další způsob dráždění ženy? Mrkněte na tyto měkké, silikonové zátěžové kuličky, které vibrují a skvěle vám umožní uvědomovat si svaly pánevního dna. Zkuste je nosit při každodenních naprosto nesexy činnostech (například při úklidu nebo mytí nádobí) a nechte svého partnera převzít ovládání pomocí aplikace We-Connect, abyste zažily něco naprosto vzrušujícího a naprosto nového.

21. Nejlepší erekční kroužek na dálku: We-Vibe Verge

Společnost: We-Vibe
Cena: 119,99 dolarů

Pokud milujete kroužky na penis, ale mrzí vás, že si s nimi nemůžete hrát v reálu, je pro vás ideální kroužek We-Vibe Verge. Žena si sice neužije vibrace tohoto kroužku, ale její partner, ať už se nachází kdekoliv na světě, ano. Zvyšujte vibrace prostřednictvím aplikace, drážděte ho a hrajte si s jeho blížícím se vyvrcholením.

Erotická hračka We-Vibe BloomErotická hračka We-Vibe Verge

22. Nejlepší anální kolík na dálku: WeVibe Ditto

Společnost: We-Vibe
Cena: 129,99 dolarů

To nejlepší na análních kolících? Může si je užít každý. Tento silikonový kolík má příjemnou rozšířenou základnu pro snadné vyjmutí, a i když má dálkové ovládání, lze ho používat i s aplikací. Nechte svého partnera, aby vás dráždil pomocí více než 10 funkcí, nebo si ho vezměte do sprchy a užívejte si hrátky ve vodě.

23. Nejlepší masturbátor na penis na dálku: Lovense Max 2

Společnost: Lovense
Cena: 139,99 dolarů

I když se spousta hraček ovládaných aplikacemi zaměřuje na ženy, existují vibrátory ovládané aplikacemi, jako je tento, pro muže. Má konstrukci se vzduchovou pumpou, která má napodobovat svalové kontrakce, a nabízí sedm možností vibrací. A díky aplikaci Lovense remote může vibrace a intenzitu kontrakcí ovládat třeba váš partner.

Erotická hračka WeVibe DittoErotická hračka Lovense Max 2

A teď už víte, že i když vy žijete v Karlových Varech a váš partner v Ostravě, váš společný sexuální život nemusí strádat ani v době, kdy nejste spolu...

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.