Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Máte rádi drsnější sex? Tak to vás zaujmou tyto hračky

27.duben 2021
Máte rádi drsnější sex? Tak to vás zaujmou tyto hračky

Jsou BDSM hrátky váš šálek kávy? Pak pro vás máme výběr těch nejlepších hraček, se kterými si můžete vyhrát dle vaší libosti. Chybět nebude ani BDSM nábytek, díky kterému si můžete užít ještě víc zábavy.

Jen rychlý úvod, abychom si rozuměli a nedošlo k nějaké mýlce. BDSM je zkratka pro bondage, disciplínu, sadismus a masochismus. Někdy D znamená také dominanci a S submisi. Všechny tyto praktiky pod BDSM spadají, takže je jedno, jak přesně si tuto zkratku vyložíte. Ať už ale vaše BDSM bude vypadat jakkoliv, to nejdůležitější je, že jde o konsensuální akt, jste si vědomi rizik a chcete prožívat příjemné hrátky s různými pomůckami. Do těchto hrátek patří například svazování, zavazování očí, omezování, nadvláda nad druhým nebo i bolestivé hrátky (plácání atd.).

Ještě před hrátkami samotnými je důležité promluvit si o tom, co se chystáte všechno dělat, co dělat nechcete, jaké bude vaše záchranné slovo, ale i neverbální záchrana. Verbální záchranné slovo vyberte tak, aby nebylo jakkoliv spojené s čímkoliv, co se zrovna děje nebo dít může. V podstatě platí, že čím větší hloupost vymyslíte, tím lépe si to zapamatujete a druhému to v případě nouze hned dojde. Měli byste udělat maximum pro to, abyste zmírnili potenciální rizika.

Když si budete vybírat z té široké škály všech BDSM hraček, dejte si načas. Zkuste si najít na tuto hračku recenze, videa na Youtube, jděte se na ní podívat do místního sex shopu (pokud bude otevřený) a popřemýšlejte nad tím, jestli by právě tato hračka byla pro vás tou pravou.

Ty nejlepší BDSM hračky pro začátečníky i pokročilé

Candy Apple Blindfold

Společnost: Kookie International

Cena: 36 dolarů

Pásky přes oči jsou BDSM klasika, která nechybí i v mnoha domácnostech, které se BDSM zas tak moc neoddávají. Dodávají hrátkám mnohem vyšší úroveň důvěry. Také se díky této pomůcce zvýší citlivost vašich ostatních smyslů. Samozřejmě se dají nahradit i něčím, co máte po ruce, například šátkem nebo kusem oblečení, ale mít doma takovouto luxusní, koženou pásku, je přeci jen už o level výš.

Wartenberg Pinwheel Wheel for Sensory Play

Cena: 7-30 dolarů

Wartenberg Pinwheel je nástroj, který vypadá jako kráječ na pizzu, ale místo rovného kolečka najdete na kolečku hroty. Vypadá to děsivě, ale zas tak hrozné to není. Jsou vytvořeny tak, aby vám dovolily cítit lehkou bolest nesmírně kontrolovaným způsobem. Dobré je, že tuto pomůcku můžete používat jak při sólo hrátkách, tak i se svým partnerem (či dokonce partnery). Jednoduše se s ní jezdí po různých částech těla a ona stimuluje nervová zakončení, což je velmi vzrušující. Najdete kolečka s různými typy hrotů. Žádné z nich ale nepropíchnou pokožku. Začátečníci by se ale měli pro jistotu vyvarovat použití na jazyku, u análního otvoru, vagíny a varlat. Některá kolečka mají i 4 a více sad hrotů umístěných vedle sebe.

Erotická pomůcka Wartenberg Pinwheel Wheel for Sensory Play

Glacio Ice Cube Trays Silicone Combo Mold

Společnost: Glacio

Cena: 20 dolarů

Nemusíte utrácet velké částky peněz, pokud chcete zpočátku jen lehce experimentovat s novými věcmi a zjišťovat, které pocity si užíváte nejvíc. Pořiďte si tento (nebo jiný) tvarovač na led, díky kterému vytvoříte kostky nebo koule ledu, kterými můžete navzájem dráždit svá těla. Klasické tvarovače nebo sáčky na led vytváří pouze malé kostky. Tento tvarovač vytvoří dostatečně velké kusy ledu, aby se vám v ruce nebo na těle hned nerozpustily. A proč právě led? Protože jsou hrátky s ním skvělé, neumaže prostěradlo a v podstatě si s ním nemůžete ublížit (když nebudete zacházet do nějakých extrémů). No a když led nevyužijete na intimní chvilky, můžete své přátele ohromit tím, jak obří kousky ledu dáte do skleničky s drinkem.

The Intense Impact Cane

Společnost: Extreme Restraints

Cena: 15 dolarů

Rákosky vyžadují již určitou zručnost, a proto se doporučují spíše pokročilým fanouškům BDSM. Jestliže do této kategorie spadáte a navíc si užíváte štiplavé, krátké rány, můžete začít uvažovat o rákosce. Tato je plastová, má pevné držadlo a kožené držátko. Nepochybně si s ní užijete spoustu příjemně bolestivých chvilek.

BDSM pomůcka The Intense Impact Cane

Red Leather Riding Crop

Společnost: Extreme Restraints

Cena: 24 dolarů

Na první pohled vám možná tento bičík bude připomínat zploštělou rákosku, ale protože má větší plochu, která se při plácání dotýká těla, štípe to méně. Nebo alespoň většinou. Bičík vám dovoluje se zaměřit na přesnost, a tudíž na menší plochu těla, například na bradavky nebo genitálie.

Tether

Společnost: Unbound

Cena: 12 dolarů

Asi vám to bude připomínat klasickou izolepu, ale nenechte se mýlit. Tato lepicí páska je totiž přímo určená na BDSM hrátky, protože nelepí k okolním předmětům, ale jen sama k sobě. Tím pádem se vyhnete nalepeným vlasům, ale i epilaci chloupků. Sundavání tak vůbec nebolí a navíc je prodyšnější než klasické izolepy. Ideálně si k ní pořiďte ještě bezpečnostní nůžky s kulatými okraji a můžete ji začít používat na spoutání do jakýchkoliv poloh nebo k jakýmkoliv předmětům, jako roubík nebo jako pásku přes oči.

Unicorn Bondage Rope by Emojibator

Společnost: Emojibator

Cena: 35 dolarů

Svazování, pokud je provedeno bezpečně a se souhlasem obou zúčastněných, se označuje jako Shibari. Pokud chcete tuto techniku zkoušet, vždycky byste měli investovat do spolehlivého, vysoce kvalitního a pohodlného náčiní. Společnost Emojibator a její hlavní stejnojmenný produkt jsme si již dříve představovali. Neskončili ale jen u lilkového vibrátoru, ale můžete si od nich pořídit třeba lano na svazování, které je v barvách duhy. Většinou je rozumné dávat přednost kvalitě před designem, ale v tomto případě člověk nemusí dělat žádné ústupky.

Womanizer Premium

Společnost: Feelmore

Cena: 199 dolarů

Možná se ptáte, co tady dělá Womanizer, jelikož se jedná o poměrně běžnou, ale hlavně nesmírně oblíbenou erotickou hračku. Některé ženy říkají, že pokud žena nikdy nezažila pocit, který vytvoří Womanizer díky jemnému sání klitorisu, je to, jako by nikdy nežila. A přesně to je důvod, proč se dá skvěle přidat do BDSM hrátek. Stačí, když muž ženu spoutá nebo jí zaváže oči a pak ji škádlí dle své libosti.

Faux Leather Wrist/Ankle Cuffs

Společnost: Feelmore

Cena: 27 dolarů

Jestliže se vám nezamlouvala páska nebo zmíněné lano od Emojibatoru, můžete si pořídit pěkná kožená pouta od FeelmorePro začátečníky společnost doporučuje ta, která jsou ze strany, kde se dotýkají těla, potažená kožíškem. Jsou mnohem příjemnější než ta kovová. Bolest by totiž měla být důsledkem chování vašeho partnera a neměla by být způsobena samotným spoutáním.

Erotická pouta The Intense Impact Cane

Cuffies

Společnost: Unbound

Cena: 18 dolarů

Ještě tady máme jedna pouta, která potěší především začátečníky. Jsou vyrobena ze silikonu a jsou bez kožíšku a kůže (kdyby byl někomu tento použitý materiál "proti srsti"), ale navíc jsou i bez klíče a přezky. Jsou totiž naprosto jednoduchá - stačí jimi prostrčit ruce a jste v nich!

iVibe Select iWand

Společnost: Doc Johnson

Cena: 68 dolarů

Tento vibrátor není tak úplně obyčejný. Je totiž samozahřívací, takže s ním můžete experimentovat s teplotou a vzrušením. Nastavte ho na nejvyšší a nejteplejší režim a uvidíte, co to s vámi udělá! Jestli chcete ještě víc vzrušení, vezměte na pomoc kostky ledu (třeba ty z Glacio Ice Cube Trays Silicone Combo Mold), to bude teprve jízda.

The Cowgirl

Společnost: The Cowgirl

Cena: 1500 dolarů

Tíží-li vás v peněžence zbytečných 1500 dolarů (přes 31 tisíc korun), můžete si pořídit tuto monstrózní erotickou hračku. Funkce i vzhled velmi podobné hračky Sybian jsme popsali ve článku Erotická hračka Sybian. Ale jak ji zapojit do BDSM hrátek? Submisivnější partner si na Cowgirl naskočí a dominantnější partner určuje intenzitu. Připravte se ale na to, že tato hračka dokáže řádit opravdu velmi intenzivně.

Erotická hračka The Cowgirl

Liberator Fascinator Throw Moisture Proof Blanket

Společnost: Liberator

Cena: 120 dolarů

Při sexuálních hrátkách, a to nejen BDSM, se stane, že zašpiníte prostěradlo, povlečení nebo třeba gauč. To se může stát při squirtu, ejakulaci, močení, plivání, masáži olejem, použití lubrikantu a mnoha dalších situacích. Určitě se proto hodí mít po ruce tuto vodotěsnou deku, která tyto tekutiny rychle vtáhne do sebe, ale zároveň druhá strana zůstane suchá díky speciální vnitřní bariéře. Jedna strana deky je vyrobena z příjemných mikrovláken a druhá z jemného saténu. 

Waffle Ball Gag

Společnost: Feelmore

Cena: 20 dolarů

Míčové roubíky jsou navrženy tak, aby omezovaly uživatele v mluvení. Hlavním komponentem je míček (nebo kulička, chcete-li), který je při nasazení umístěn za řezáky. V tomto případě je nutné si stanovit nějaké neverbální záchranné slovo, například ukázání nějakého symbolu na prstech ruky. Začátečníkům se doporučuje tyto hrátky udržovat pod 20 minut. Měli byste vědět, že člověk s tímto roubíkem v puse bude velmi slintat. Takže si o tom prvně společně promluvte, abyste na to byli připraveni.

Roubík Waffle Ball Gag

Arcana Electro Vibe Wand

Společnost: Zeus Elextrosex

Cena: 77 dolarů

Slovo Electro v názvu této hračky opravdu znamená hrátky s elektřinou. Elektřina vás v tomto případě může přímo uspokojovat nebo vás trochu "vyšokovat". V tomto případě navíc pocítíte i vibrace. Většinou je nejlepší elektrostimulační hračky používat na bradavkách, stehnech nebo genitáliích. Rozhodně byste se měli vyhnout hlavě, přední straně krku a očím. Lidé, kteří mají problémy se srdcem, by neměli tyto hračky používat ani na hrudníku a trupu.

Nakupte si nové erotické hračky a prožijte slast, kterou jste ještě nezažili.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.