Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Masérka s touhou

10.listopad 2016
Masérka s touhou

S přítelkyní Janou jsme si po nějaké době opět vyrazili do sauny. Je to jedna z věcí, bez kterých si neumím přestavil život, a tak ji navštěvuji každý týden, někdy sám, někdy s Janou. Tentokrát to ale bylo trošku jiné.

Asi před týdnem jsem trochu nabořil auto a proto jsem spolu s Janou vyrazil do asi 15 kilometrů vzdáleného města vlakem. To se docela hodilo neboť Jana mě již delší dobu uháněla, abychom si mezi saunováním poručili lahvinku pro uvolnění. A přesně tak se stalo. Byla to lahvička šampusu. Co se mnou udělaly mé dvě dvoudecky po intenzivním pocení si určitě dokážete představit.

Jak jsme tam tak seděli uviděl jsem proběhnout masérku. Je to taková menší holčina, asi tak 25 let, žádné tintítko akorát tak "do ruky". No a protože se mé sedavé zaměstnání hlásí častou bolestí zad, vyrazil jsem za ní objednat se. No trošku mě zarazil její absolutně chladný pohled, ale nemohl jsem se divit, většinou masíruje nadupané sportovce, a tak jsem ji zcela pochopitelně nezaujal. Ale to nic, namasírovat mě musí. Pozvala mě do své místnosti nechala zalehnout, ztlumila světlo, přes nahý zadek mi přehodila nějakou látku a začala mě masírovat. A brala to pěkně zostra, a to už jsem nějakými masážemi prošel. Asi vlivem vypitého alkoholu jsem se dvakrát neudržel a ve chvílích, kdy mě silně stiskla, jsem vypustil slyšitelný sten. Ona se mě zeptala zda mě to bolí a já jsem jen přitakal. Zcela evidentně zjemnila, ale já jsem jí, asi pod vlivem snížených zábran poprosil, aby opět přitlačila s tím, že je mi příjemné, když to bolí. Překvapilo mě, že mi mé přání vyplnila. Samozřejně jsem se hezky uvolnil a soustředil se na její ruce, tedy občas i za doprovodu zvukových projevů.

Po chvíli mi ale začalo být něco divné, začal jsem cítit vůni vzrušené ženy a navíc se její ruce přesunuly ze zad na zadek z něhož stáhla roušku. A tak jsem otevřel do té doby zavřené oči. Stála vedle mě, jednou rukou mi hnětla zadek, druhou měla ponořenou v kraťasech. Byly to takové domácí volné plandavé kalhoty, že nebylo pořádně vidět co provádí, ale bylo to tak evidentní, že jsem se nemohl zmýlit. Najednou si všimla mého pohledu i ona, řekla mi ať se položím na záda. Otočil jsem se. Ona poodešla dozadu mimo můj dohled a nechala mě tam ležet se vztyčeným mužstvím. Dost jsem se styděl, a proto jsem usilovně myslel na to, aby se mé mužství vrátilo do klidného stavu, což se mi relativně podařilo.

Najednou stála vedle mě s lahví masážního roztoku, který si nalila do dlaně a začala mi zlehka přejíždět přes obnažený žalud zpola ochablého penisu. Hrála si se mnou otevřenou dlaní a bříšky prstů a zároveň dbala na to, aby se mi úplně nepostavil. Něco takového jsem v životě nezažil, bylo to tak vzrušující a dráždivé, že jsem málem na lehátku nadskakoval. S klidem mohu říct, že předtím poznané způsoby dráždění se tomuto zdaleka ani nepřiblížily. No, když viděla, že začínám být skoro mimo, sevřela mě a uvedla do plného postavení. Zajela si rukou zpět do rozkroku a začala nás oba zpracovávat tak, že vyvrcholení přišlo ve stejnou chvíli. Bylo tak mocné, že jsem si říkal, že mám snad na týden vybráno. Poté mě jemně pohladila po břiše, ručníkem otřela a nechala ještě chvilku ležet. Po chvíli mě jemně štípla do paže a řekla, že je masáž u konce. Bylo mi to trapné, ale zeptal jsem se co jsem dlužen. Řekla standardní cenu za masáž a to 300 Kč. Nechal jsem to za sto. Podíval jsem se jí do očí a poděkoval. To, že její oči ještě svítily jiskřičkami vzrušení mi jaksi řeklo, že se za uplynulou hodinku něco změnilo, a že budu mít těžký týden, kdy se budu muset rozhodnout, zda mám jít příští týden zase do sauny. Ještě jednou jsem se na ní podíval a vrátil se k Janě. Ta se na mě nějak divně podívala, ale neřekla ani slovo. Asi mi to spočítá jindy.

Nastala zase sobota a já jsem se chystal do sauny. Jenže jsem měl dost velký problém. V týdnu jsem absolvoval svůj skoro pravidelný výprask a má prdelka byla ještě poznamenána zduřelými a zarudlými proužky po rákosce. Zapoměl jsem zrušit domluvené spankingové hrátky, a tak mi nezbylo nic jiného, než je podstoupit s tím, že se stopy do soboty ztratí. Neztratily a já jsem měl problém. Sice bylo možné do sauny nejít. Ale minulý zážitek s masérkou mě k tomu přiměl. Vyrazil jsem tedy s tím, že poněkud poruším vžitá pravidla a po sauně se budu pohybovat s ručníkem okolo pasu.

Erotická masáž

Dorazil jsem do sauny, zaplatil a začal se svlékat čelem ke skříňce. Najednou jsem cítil v zádech něčí pohled a tak jsem otočil hlavu. Stála na druhé straně místnosti, tvářila se že si upravuje vlasy v zrdcadle, ale zcela evidentně mě pozorovala. Když mě viděla, uhrábla si ještě jednou vlasy a zmizela. Ještě dřív než jsem se stačil nějak projevit, myslím tím pozdrav, úsměv, významný pohled. To mi nějak vzalo odvahu, a tak jsem si dal dvě kolečka pocení a usilovně jsem přemýšlel, zda za ní mám jít. Trošku se mi nechtělo, tak jsem si dal třetí, poslední kolečko. Vysprchoval se, osušil a vyrazil k šatně.

Najednou se rozhrnul závěs masérského koutku, okolo kterého jsem musel projít, ona vykoukla a zeptala se, zda si nedám masáž. Nešlo to odmítnout, a tak jsem vstoupil a zalehl. Postavila se k mým zádům položila mi na ně ruku a zeptala, se, proč jsem utíkal. Nedalo se odpovědět, jen jsem se otočil a kouknul na ní smutnýma omluvnýma očima. Když se mě zeptala, jak jsem se cítil v týdnu, přiznal jsem se, že skvěle a tak mě začala masírovat. Ale masírování to nebylo, ona mě velmi jemně hladila. Nemusím ani psát, že se téměř okamžitě dostavila erekce. Začal jsem se trošku vrtět abych si upravil polohu a leželo se mi příjemněji. Jenže to jsem neměl dělat, neboť se začaly bouřit smysly a já jsem cítil téměř neudržitelný nástup vyvrcholení. Trošku jsem se pozvedl, abych to zvládl. Zeptala se mě co se děje. V jejím hlase byl trošku strach, protože nevěděla, s čím se potýkám. Asi měla strach, že něco není v pořádku. Má prosba, aby mi dala vydechnout a její pohled do mých zrudlých tváří jí všechno osvětlili.

Po krátké pauze se mi začala věnovat znovu, tentokrát mě tiskla silněji. Když se její ruce přiblížili k roušce na zadku málem by se ve mě krve nedořezal. Stáhla jí a začala mě masírovat i tam. Najednou přestala a já jsem cítil, jak mi prstem přejíždí po jednotlivých jelitech. Otočil jsem se na záda, pozvedl na loktech a zeptal se zda jí to moc vadí. Zavrtěla hlavou a řekla mi, ať se opět otočím a nedívám se na ní. Začala mě hladit a po chvilce mi povídá, že by něco podobného ráda zkusila, ale má strach. Že cítí vzrušení při pomyšlení na to, že by jí někdo přehnul přes kolena a rákoskou vyplatil na holý zadeček. Ne moc, ale že by to chtěla prožít. Také mi řekla, že jí posledně vzrušovalo to, jak jsem vnímal bolest při masáži, jak jsem zády vycházel vstříc jejím rukám, když mě tiskla a jak mi unikaly tlumené vzdechy vzrušení. Mezi povídáním začala zase něžně objíždět prstem po rudých proužkách. Nabídl jsem jí tedy, že bych mohl její touze vyhovět. Chvíli se zdráhala a povídala, že se bojí. No nepřesvědčoval jsem jí, jen jsem jí slíbil, že bych vyplnil její přání a neublížil jí. Stále nevěděla jak se rozhodnout, tak jsem dal číslo svého mobilu s tím, že až se rozhodne může zavolat.

Domasírovala mě, nechala mě slézt z lehátka a obtočit se osuškou bez jediného slova. Bylo vidět, že přemýšlí. I já jsem byl dost zmatený. Zeptal jsem se trapně co dlužím. Koukla se na mě, pohladila mě po tváři a řekla ať jdu, že bude přemýšlet. Domů jsem jel jako omámený, myslel jsem na to co možná bude, cítil jsem bolest v podbřišku z neukojené touhy, no byl jsem mimo. Snad zavolá. Příští týden budu mít asi zase problém vyrazit do sauny...

I šikovné masérky lze najít na erotické seznamce...

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.