Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Máme pro vás nejlepší sex tipy všech dob! - 4. díl

18.květen 2021
Máme pro vás nejlepší sex tipy všech dob! - 4. díl

A je tady konec našeho 4dílného seriálu o nejlepších sex radách, které můžete vyzkoušet. Co ještě vám chybí k dokonalému sexuálnímu životu? Zjistěte to teď hned.

V předešlých článcích Máme pro vás nejlepší sex tipy všech dob! - 1. dílMáme pro vás nejlepší sex tipy všech dob! - 2. díl a Máme pro vás nejlepší sex tipy všech dob! - 3. díl jste si mohli přečíst 82 sex vychytávek, které můžete ve svém sexuálním životě aplikovat. Dnes se podíváme na posledních 21. Celkem jsme pro vás tedy připravili neuvěřitelných 103 tipů.

Nejúžasnější sexuální rady, které nezklamou!

83. Zapojte při intimních chvilkách bullet vibrátor

Bullet vibrátorům se často nevěnuje tolik pozornosti, protože je veškerá upřena na rabbit vibrátory, případně magic wand vibrátory. Ale to neznamená, že by bullet vibrátory byly o něco horší! Jsou velmi praktické díky své malé velikosti a vejdou se tak úplně v pohodě do malé kapsičky kabelce nebo třeba i do kapsy. Použijte ho vždy, když budete mít možnost - když bude muž provádět penetraci a žena nebo muž budou mít přístup ke klitorisu (například v poloze na koníčka). Uvidíte, že to najednou bude úplně o něčem jiném... 

84. Když vám partner dopřává orální sex, dotýkejte se ho

Tento tip se hodí především pro ženy. Když vás partner bude uspokojovat pusou, vezměte jeho ruku a navádějte ho na stimulaci klitorisu tak, jak vám to bude nepříjemnější. Vás to dovede k ještě většímu orgasmu a jeho vzruší to, že budete ovládat jeho pohyby.

85. Potěšte partnera komplimentem

Zaprvé byste partnerovi měli skládat komplimenty v podstatě každý den, protože to velmi utužuje vztah. Ale zapomenout byste neměli ani na komplimenty v posteli. Řekněte, že máte rádi, jak... (doplňte si sami, například jak vás uspokojuje pusou). To se hodí jednou za čas zmínit samostatně, ale vhodný okamžik je i tehdy, když chcete zkusit něco nového. Oceňte to, co už dělá dobře a řekněte, že by vás velmi vzrušilo, kdyby dělal ještě... (opět doplňte podle toho, co chcete zkusit).

86. Dejte partnerovi ochutnávku a pak si užívejte předehru

Ženy, dovolte partnerovi, aby do vás vstoupil, ale jen na malinkou chviličku - a pak se znovu vraťte k předehře. Přemýšlejte o tom tak, že mu dáváte "ochutnat", co bude hlavním jídlem, ale nejprve se musí sníst předkrm. Rozhodně potom bude hladovět po dalším.

87. Přečtěte si před rande žhavou knihu

Než vyrazíte na rande, přečtěte si knihu, ve které je spoustu sexu, nebo rovnou erotickou povídku. Pomůže vám to k představivosti a ještě před samotným rande budete nažhavení! Druhý se to samozřejmě nikdy nemusí dozvědět, když nebudete chtít.

Nechte se rozvášnit a inspirovat erotickými příběhy

88. Napište oba 3 věci, které vás rozpálí, a pak si papíry vyměňte

Jedna z dalších zábavných sex her. Pokud se stydíte spolu komunikovat o sexu tváří v tvář, napište každý 3 věci, které vás nejvíce vzrušují. Když si papíry vyměníte, hned budete vědět, co se vašemu partnerovi líbí bez vyřčení jediného slova. Pokud máte na papíru alespoň jednu věc společnou, tím lépe! Stejně to můžete udělat například s vašimi tajnými touhami, co byste v sexu chtěli zkusit.

89. Zlepšete svůj striptýz

Muži i ženy mohou svým partnerům připravit striptýz. Ale vzhledem k tomu, že u mužů většinou není moc co na sebe obléknout, tak se zaměříme spíše na ženy. Vejděte do místnosti, pomalu, smyslně jděte směrem k partnerovi. Pomalu odkládejte svrchní vrstvu a poodhalujte korzet (nebo třeba tanga nebo třásničky/nálepky na bradavkách). Než se k němu dostanete, oba budete pěkně nažhavení. Nezapomeňte na boty na vysokém podpatku, které si i při sexu můžete nechat na sobě.

90. Při orálním sexu střídejte teplo a chlad

To můžete dělat různými způsoby. Jednou variantou jsou kostky ledu v ústech, ale to mnoho lidí nesnese kvůli citlivosti zubů (a taky protože pak celá pusa úplně zmrzne, kostky naopak rozmrzají a teče to úplně všude). Trochu přívětivější variantou je vypít těsně před orálem něco chladného nebo teplého. Ještě snáz chlad můžete aplikovat tak, že občas na intimní místa fouknete studený vzduch.

91. Přečtěte si sex tip z roku 1989

"Popusťte uzdu své fantazii: můžete navštívit místní uličku milenců jako zamlada nebo si s kamarády vyměnit dům a milovat se v jejich posteli." Uličky milenců v dnešní době asi jen těžko budete hledat. Ve větších městech ale v noci žije centrum města, kde se nachází většina barů a tam se pak vidí leccos. Tam se možná můžete zkusit podívat. Druhá část už je trochu zvláštní a popravdě asi ani ten nejlepší kamarád by vám něco takového nedovolil.

92. Sexy tip při vztahu na dálku

Vztah na dálku je vždycky obtížnější než klasický vztah. Musíte tak vymýšlet různé vychytávky, abyste to nějak přežili. Jedním takovým pěkným gestem může být, že partnerovi pošlete balíček, který bude obsahovat sexy věci. Můžete poslat například sexy spodní prádlo, lubrikant, ale třeba i erotickou hračku. Jako vzkaz napište: "Až se příště uvidíme, budeme to potřebovat." A doufejte, že se balíček nedostane do špatných rukou.

Překvapte svého partnera či partnerku čas od času striptýzem, jistě se vám za to pak odvděčí

93. Zakažte si pro jednou dělat při sexu jakýkoliv zvuk

Zvuky při sexu jsou rozhodně žádoucí, ale vzrušující může být i dělat pravý opak - tedy si je naprosto zakázat. Můžete si dát do pusy roubík, abyste měli opravdu pocit, že nesmíte vydat ani hlásku.

94. Líbejte se každý den

Páry v dlouhodobém vztahu na líbání většinou zapomínají. Připomeňte si, jaké to je se líbat, a to ne jen na pár sekund, ale déle! Odvrátí to nebezpečný efekt "spolubydlících", který po pár letech nastává. Vzpomeňte si na tento tip hlavně ve chvílích, kdy společně trávíte víc času domácími pracemi než v posteli (nebo jinde) při intimnostech.

95. Rozdejte si to na veřejném místě

Sex na veřejnosti představuje vždycky riziko, ale o to víc vzrušující to je! A jak se na to nejlépe připravit? Žena by si měla vzít sukni bez spodního prádla, aby umožnila muži lepší přístup. A vyberte si místo, kde uslyšíte někoho přicházet (například točité schodiště) - kroky vás upozorní, že je čas přestat, než budete chyceni.

96. Oční kontakt při orálu je vzrušující

Nemusíte se na sebe dívat celou dobu - stačí jeden pohled, mrknutí...

97. Dejte si při sexu pod zadek jeden nebo dva polštáře

Tento tip platí tedy hlavně pro ženy. Když si při misionáři dáte pod zadek polštář, budou vaše boky výš a partner tak bude mít lepší přístup k dráždění bodu G.

98. Přečtěte si sex tip z roku 2002

"Odhoďte zábrany a vzájemně se koukejte na sebe, jak se sami uspokojujete." Od roku 2002 stále platný tip!

99. Nezapomeňte na stimulaci stydkých pysků

Klitoris není jen ta kulička zvenku, jak si někteří myslí. Táhne se dolů ve tvaru vidlicové kosti, takže by se měla věnovat pozornost i stydkým pyskům. Jejich dráždění zvýší intenzitu orgasmu.

Hlavně se nebojte zkoušet něco nového a vybočit ze starých kolejí, chcete-li si užívat lepší sex

100. Po sprše si to rozdejte před zamlženým zrcadlem

Po sprše se postavte za sebe před zamlžené zrcadlo, žena se ohne přes umyvadlo. Při akci se koukejte na své obrysy.

101. Vibrátor se může použít i u mužů

Malý vibrátor, například bullet, dejte na spodní stranu penisu nebo na perineum (hráz). Bude z venku stimulovat prostatu, což je mužům velmi příjemné, protože se jedná o oblast, která je protkána nervy. Začněte na nejmenší intenzitě a postupně ji zvyšujte. Ženy navíc mohou zároveň uspokojovat partnera orálně. Pokud byste chtěli využít i jiné erotické hračky pro muže, můžete si vybrat z následujících: kroužek na penis, vibrační kroužek na penis, hračka na masáž prostaty (i vibrující), masturbační pouzdro, masturbační vajíčko, anální kolík, vibrační anální kolík, fleshlight, kroužek na penis s análním kolíkem v jednom, kroužek na penis s modulem na masáž prostaty v jednom.

102. Střídejte polohu kovbojky s obrácenou kovbojkou

V podstatě se jen budete otáčet o 360 stupňů. Vyměňujte tyto polohy velmi pomalu, nejen, že se tak vyhnete zraněním, ale navíc to bude mnohem víc sexy. Váš partner bude mít skvělý výhled na celé vaše tělo.

103. V jednoduchosti je krása

Lidé na toto rčení často zapomínají. V intimním životě se dá aplikovat v mnoha různých oblastech.

  • Když po sobě s partnerem budete nesmírně toužit a budete si chtít užít rychlovku, nemusíte vymýšlet všelijaké polohy nebo techniky. Udělejte to teď a tady nepřemýšlejte o tom zbytečně.
  • Ženy, když budete chtít svést svého partnera, nepotřebujete tunu make-upu a jiných líčidel. Postačí přirozený vzhled (ale upravený, žádné mastné vlasy) nebo maximálně řasenka.
  • Nahé tělo je přirozeně krásné. Nezapomínejte na to a neoblékejte se neustále do sexy prádla a nebo kostýmků.
  • Sexy zprávy, které posíláte svému partnerovi, nemusíte vymýšlet celý den. Úplně bude stačit jasná a stručná zpráva "Chci tě/Chci tě teď hned." Rozhodně to pochopí!
  • Pamatujte ale i na to, že toto pravidlo nemůžete uplatňovat neustále. Když budete deset let sexovat jenom v misionáři, protože je to nejjednodušší, tak to samozřejmě žádná zábava už pak nebude.

Určitě jste si z našich 103 nejlepších sex tipů vybrali alespoň několik, které budete chtít zkusit. Byla by ale škoda, kdybyste neměli s kým. Najděte si na online sex seznamce někoho, kdo vám s tím pomůže.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.