Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Máme pro vás nejlepší sex tipy všech dob! - 3. díl

13.květen 2021
Máme pro vás nejlepší sex tipy všech dob! - 3. díl

Třetí díl těch nejlepších sex tipů všech dob je tady! Následujících 24 tipů vás jistě nažhaví natolik, že je budete chtít ihned vyzkoušet. Není na co čekat...

Předchozí články Máme pro vás nejlepší sex tipy všech dob! - 1. díl a Máme pro vás nejlepší sex tipy všech dob! - 2. díl vám odhalily dohromady již 58 tipů pro lepší sex. Dnes se můžete těšit na dalších 24.

Nejúžasnější sexuální rady, které nezklamou!

59. Prioritizujte orální sex

Dopřejte si pár nocí, kdy sex nebude penetrativní, ale orální. Nezapomeňte se svým partnerem dobře komunikovat, abyste věděli, co je pro vás oba nejlepší, co se vám nejvíc líbí, co vás dovede k tomu nejlepšímu orgasmu. Celé to je o dávání a přijímání. A opravdu si na to vyhraďte pár nocí a ne jen jednu. Nemůžete čekat, že vám jedna noc změní celý váš společný sexuální život.

60. Promluvte si s partnerem o tom, co potřebujete k uspokojení

Je vědecky dokázáno, že přibližně 70 procent žen potřebuje k dosažení orgasmu klitorální stimulaci. Pokud je to i váš případ, určitě by zmínka stála za to. Stejně ale i muži si musí uvědomit, co je nejvíc potěší, a říct o tom své partnerce.

61. Změňte misionáře

Žena si lehne na záda a zvedne nohy a pak je dá na jednu stranu. Muž do ní pak vstoupí. To, že žena dá nohy nahoru, způsobí, že se její vagína zúží, což přinese muži krásnější prožitek. Nohy na stranu zase dají prostor stimulaci toho správného bodu.

62. Vyměňte pohyb tam a zpátky

Pohyb nahoru a dolů nebo tam a zpátky, který je pro penetraci typický, zkuste vyměnit za krouživý pohyb. Muž tak bude stimulovat každý kousek vagíny.

63. Užijte si sex na pračce

Žena si sedne na okraj pračky a obtočí nohy okolo pasu partnera. A samozřejmě co by to bylo za sex na pračce, kdyby nebyla zapnutá! Věděli jste, že program na bavlnu poskytuje ty největší vibrace? Tak a teď máte co zkoušet.

64. Při obrácené kovbojce se naklánějte dozadu

Většinou se ženy v poloze obrácené kovbojky naklánějí dopředu. Když se ale nahnou dozadu, začnou stimulovat bod G, což je pro mnoho z nich velmi příjemné a může to skončit orgasmem bez další potřebné stimulace. Navíc pěkně vyšpulený zadeček se bude muži jistě líbit.

Sex je víc než jedna a ta samá poloha pořád dokola...

65. Při orálu používejte ústa i ruce

Je samozřejmé, že při orálním sexu budete používat ústa, ale věděli jste, že ještě lepších "výsledků" dosáhnete díky zapojení rukou? Muži většinou prsty uspokojují vagínu nebo anální otvor, a nemusí se jednat jen o penetraci, ale i o dráždění okolo vstupu. Jestliže chcete, můžete vyzkoušet i penetraci jedním nebo dvěma prsty, při které se zacílíte na bod G pohybem "pojď ke mně". I stimulace bradavek se dá při vhodné poloze jednoduše zařídit. 

I ženy, které provádí orální sex svému partnerovi, by neměly na ruce zapomínat. Jak na to? Vezměte si žalud do pusy, lízejte ho a kružte okolo něj jazykem. Během toho rukama chyťte zbytek penisu a svírejte ho a hýbejte s nimi. Nedělejte pořád ten stejný pohyb dokola, klíčem je rozmanitost! Také můžete palec a ukazováček dát do tvaru písmene O okolo jeho penisu a pohybovat s nimi po délce penisu ve stejném rytmu nahoru a dolů jako ústy. Snažte se při tom použít co nejvíce slin, aby se pohyb usnadnil, a on pak nebude schopný říct, kde vaše ústa začínají a kde končí. A pokud do druhé ruky něžně vezmete varlata, budete pro něj sexuální bohyní!

66. Vylepšete 69

Ačkoliv se veřejně poloha 69 propaguje jako skvělá poloha, kdo ji vyzkoušel, musí uznat, že je poměrně těžké se soustředit na obě věci najednou - uspokojování partnera a užívání si maximálního potěšení. Proto je mnohem lepší, když se s partnerem v uspokojování střídáte. Můžete si pak naplno užívat veškerou rozkoš.

67. Zjistěte, jak se partnerovi líbí dirty talk

Udělejte si takový malý test. Zeptejte se: "Co bys chtěl/a, abych ti teď dělal/a? Detaily, prosím!" A počkejte, jaká slova bude používat a jak moc při tom bude riskovat. Chytněte se a pokračujte způsobem, jakým partner začal.

68. Při orálu dejte nohy k sobě

Ženy, máte při orálním sexu většinou nohy od sebe? Tak je dejte k sobě! Váš orgasmus bude intenzivnější, protože se budou stimulovat svaly pánevního dna. Je to úplně nový pocit, který si zamilujete.

69. Zastavte se

Nemusí být všechno rychlé. Vezměte do rukou hlavu vašeho partnera, řekněte, aby se přestal hýbat, a nechte ho, ať jen minutu přijímá vaše polibky. Je krásné, když jsou polibky něžné, ale pokud se neudržíte, určitě si užijete i žhavé a vášnivé líbání.

Nezapomínejte při sexu na líbání! Zvyšuje intimitu

70. Přečtěte si sex tip z roku 1972

"Všechny ženy by měly zkusit trochu rozmanitosti ... tak trochu význam šoku. Vezměte si paruku. Nebo přivítejte svého muže ve dveřích s martini v ruce, kdy na sobě nebudete mít nic víc než boty na vysokém podpatku." Tak co myslíte? Ocenil by váš partner v dnešní době něco takového? Zkuste to a uvidíte!

71. Začali jste randit? Uspokojení ženy by mělo být na prvním místě

Ženy se často soustředí jen na to, aby uspokojili muže a některým mužům to takto vyhovuje. Po prvním (nebo druhém, či třetím) rande často následuje penetrativní sex, který je ale většinou uspokojující jen pro muže. Ale i ženy si zaslouží svou chvilku. Pokud jste žena, nebojte si o tuto slast říct. Jste-li muž, nezapomínejte na něžné pohlaví!

72. Polaskejte jazykem citlivá místa

Laskat jazykem nemusíte jen intimní místa. Zaměřte se při tom na citlivá místa s tenkou kůží, jako jsou například zápěstí, kotníky na vnitřní straně a kůže za ušima. Budete příjemně překvapeni, jak tato opomíjená místa mohou rozvířit klidné (až stojaté) vody vašeho sexuálního života.

73. Objímejte se

Postavte se za sebe a obejměte se a v této poloze si to rozdejte. Naprosto sexy.

74. Dejte si rychlovku o reklamách

Že se během reklam nudíte a nevíte, do čeho píchnout? Zkuste na to rychle vlítnout! Ale jakmile pořad zase začne, musíte přestat. Stihnete si užít, nebo ne? To je otázka... Vzrušení rozhodně chybět nebude. Pokud se díváte na nějaký váš oblíbený film nebo seriál, můžete kopírovat sexy scény, které s v něm nachází. 

75. Dejte kalhotky stranou

Víte, co je ještě pěkně vzrušující? Když si dáte rychlovku tak nečekanou a rychlou, že se nestihnete ani svléct. Pak jdou jen kalhotky stranou...

76. Ústí močové trubice si zaslouží svou pozornost

Ano, je to hrozný název. Jedná se o dírku na vrcholu žaludu, asi každý ví, co máme na mysli. Je to velmi citlivé místo, proto ho stimulujte jazykem, nejlépe střídavými změnami tlaku - lehce přitlačit a pak zase povolit.

Ve sprše si můžete užít rychlovku, o které se vám ani nesnilo

77. Když jste blízko vrcholu, zatněte a povolte svaly jako při cvičení Kegelových cviků

Už to samo o sobě může způsobit orgasmus. I mužům se to bude líbit, určitě to totiž pocítí, je to v podstatě taková masáž penisu.

78. Sprcha je jako dělaná pro rychlovku

Sex ve sprše může být pěkně vzrušující. Pěknou rychlovku si užijete třeba tak, když se žena ohne, muž do ní vstoupí zezadu a žena si sprchou stimuluje klitoris. Jestliže sprchu nechcete nebo nemůžete použít, postačí i prsty (ať už ženy nebo muže). Jen si dávejte pozor, abyste neuklouzli a nepřišli tak k nepěkným zraněním.

79. Vytvořte si svůj vlastní tajný sexy kód

Je to taková zajímavá hra, které nerozumí nikdo jiný než vy dva. Je to tajné, vzrušující a sexy. Vymyslete si nějakou větu, která se na první poslech bude tvářit úplně normálně, ale vy budete vědět, že to znamená "pojď si to rozdat". Na párty se třeba hodí i laškovní věty typu: "Dones mi prosím sex on the beach/dirty martini", kdy názvy těchto koktejlů již trochu napovídají... 

80. Připomínejte si, jak moc svého partnera vzrušujete

Podívejte se alespoň na sekundu na obličej partnera, jak si užívá tu extázi. Uvědomujete si, že mu tyto slastné pocity způsobujete vy? Není to úžasné?

81. Dotýkejte se sami sebe

Již v několika bodech jsme zmiňovali, že byste si měli na sebe udělat čas a poznávat své tělo. Nezapomínejte se dotýkat na různých částech těla a zjišťovat, co je vám nejpříjemnější. A až na to přijdete, zahrňte to do příštích intimních chvilek ve dvou.

82. Vyzkoušejte novinku při orálu

Neuškodí orální sex trochu znevšednit. Jaké novinky můžete příště zkusit? Přečtěte si to v našich článcích! Orálu u žen jsme se věnovali třeba ve článku Vylepšení orálního sexu a orálu u mužů ve článku Dejte mu takový orál, na který dlouho nezapomene. Uvidíte, že to váš partner ocení.

Co říct dál? Snad jen že stále nejsme na konci! Tipů pro ten nejlepší sex je spoustu - máte spoustu možností, jak svůj sexuální život zachránit, pokud je na bodu mrazu. Přestaňte se tedy vymlouvat a začněte si ho zase trochu užívat. Poslední várku těch nejlepších sex tipů jsme pro vás nachystali do dalšího článku. Najdete ho za pár dní v kategorii Ze světa sexu.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.