Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Málem se počůrala... A to by se mi líbilo

10.září 2022
Málem se počůrala... A to by se mi líbilo

Tahle příhoda se mi stala v létě, když jsem v neděli navštívil půjčovnu videokazet. Ale ať raději vypráví Zuzana. Pracovala v půjčovně už nějaký čas, a protože byla mladá a sama, dostávala často nedělní služby.

Nevadilo jí to, ale občas nastal takový banální problém. Když si potřebovala odskočit, musela zavřít. Snažila se, aby si s tím prostě nějak poradila, nebo využila občasné návštěvy někoho známého, zavírala hodně nerada, ale někdy se to jinak nedalo vyřešit. Měla už připravenou cedulku, příjdu hned.

Záchod byl ve vedlejší budově, kam se chodilo spojovací chodbou a zadním východem. Tu neděli měla zrovna nějaký horší den a cítila, že bude muset brzy zavřít. Žádná známá jak naschvál nešla a lidi se pořád trousili. Snažila se na to moc nemyslet, ale cítila, že to začíná být čím dál horší.

V půjčovně byli dva mladí kluci a Zuzka byla čím dál nervóznější. Pohrávala si s klíči, cedulku měla připravenou a poposedávala na židli. Už aby vypadli, pomyslela si a sama sobě vyčítala, že si už dávno neodskočila... Konečně. Nervózně projížděla kód na kazetě, co si půjčili. Podávané peníze rychle převzala a zvedla se chvatně ze židle, aby mohla za odcházejícími zamknout. Změna polohy ovšem vykonala své a ona musela překřížit nohy, přitom jí vypadly klíče a svazek zapadnul pod pult. Chvatně se ho snažila vylovit a tím nezaregistrovala vcházejícího muže. Tím mužem jsem byl já… Pochopitelně mě Zuzana uviděla. Tehdy jsem nevěděl jak se jmenuje.

Mířil jsem bezmyšlenkovitě, aniž bych cokoliv sledoval do odělení pro dospělé za závěs. Podvědomě jsem si všimnul dívky, která stála v jakési podivné poloze a jakoby mi chtěla něco říct... Zuzka horečně přemítala... Říct, že musí zavřít? Jak dlouho tu bude? Vydrží to ještě chvíli? Než si uvědomila, že už opravdu dlouho ne, muž zmizel za závěsem. Rychle se vrátila za pult na židli, ale poslední pohyby vyprovokovaly lavinu pocitů... Musí jít. Musí mu říct, že na chvíli potřebuje zavřít. Rychle než bude pozdě a vážně se počůrá. Uff. Došla k závěsu a zrudla.

Erotická povídka Málem se počůrala... A to by se mi líbilo

Byl jsem otočený zády a v ruce jsem držel kazetu s tématem pissing. Zuzka cosi zablekotala a já se otočil. Když jsem viděl její zoufalý výraz ve tváři a postoj, hned mi bylo všechno jasné... Vpředu už bylo zavřeno a Zuzka mířila k zadnímu východu a já za ní. Zámek zacvaknul a já stál před dámskou toaletou, jejíž dveře právě Zuzka prudce rozrazila. Nějak se zašprajcly a i další dveře zůstaly pootevřené. Neodolal jsem a vstoupil. Zuzka nevnímala a zápolila ze zipem u kalhot. Zavřela oči a prudce dosedla. Vsunul jsem ruku mezi její krásný chlupatý klín. Horký proud mi zmáčel dlaň a Zuzka údivem otevřela oči.

Nedalo se ovšem nic dělat. "Klid," řekl jsem, ale kupodivu ani nevyjekla, ani jsem nedostal facku a ani proud jejího zlatého deště se nezastavil. Jen její ruce zabloudily k mému poklopci a zručně uvolnilo to, co se dralo ven. Na záchodku to sice nebylo moc pohodlné, ale o to vzrušivější. "Tobě se líbí, když holky při tom čurají?" zeptala se tiše. "Ano," odvětil jsem upřimně překvapen jejím přístupem. "Tak sem choď v neděli častěji. Pojď," vzala mě za ruku, "musím otevřít, utíká mi tržba."

Nenavštívil jsem ji až v neděli, ale hned ve středu a u ní doma. Hezky jsme si u vínka popovídali a ona se šibalsky zeptala. "Potřebovala bych si odskočit, můžu sama?" Ale věděl jsem, že to tak nemyslí. On se jí pissing totiž po té příhodě začal docela líbit. A nebyl pro ní problém shlédnout všechny kazety, co měli o tom v půjčovně. Smála se společně se mnou nad tím, že se tehdy v neděli fakt málem počůrala...

Chtěli byste pissing zažít v realitě, nebo vám stačí sexy erotické fotky?

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.