Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Malá výhoda nejlepších přátel

18.červenec 2016
Malá výhoda nejlepších přátel

Aneta se s heknutím svalila na postel a zahihňala se, když se nad ní Bob sklonil. V podvědomí věděla, že je opilá a dělá věci, kterých bude ráno nejspíš litovat, teď jí to ale bylo jedno, teď se cítila příjemně.

Obklopovala jí Bobova přitažlivá vůně – kolínská, cigaretový kouř a opar alkoholu – a mísila se s vůní jeho hormonů. Ty se vznášely ve vzduchu a lepily se na ni snad ještě lačněji, než její kamarád.

Bob jí mezitím zajel svojí velikou horkou dlaní pod tílko. Když nahmatal její prso a nedočkavě jej zmáčkl, vystříklo jeho tělo novou dávku oxytocinu. Aneta zalapala po dechu a spokojeně se prohnula v zádech. Ano, tohle za těch několik nepříjemných minut, které zítra ráno zažije, až se probudí nahá vedle svého nejlepšího kamaráda, stálo. Oba velice dobře věděli, že to není sex z lásky. Aneta byla ve svých zásadách pevná, pokud by z Bobových hormonů četla, že chce něco víc, nikdy by s ním do postele nešla. Po tom však ne vzduchu nebylo ani známky, takže si mohla jeho pevné a krásně stavené tělo užívat plnými doušky.

Věděla, že kdyby Boba tak dlouho neznala, nikdy by jí do postele nedostal. Ty jeho laciné balící vtípky a ohrané větičky, to jí nijak neimponovalo. Protože však po jeho boku vyrůstala, věděla jaký je a především byla obeznámená s tím, jak vypadá bez trička. "Vaši doufám nejsou doma..." zamumlal Bob, zatímco jí stahoval krátké kožené šortky. Aneta se znovu zahihňala. "Máš snad strach, že nás táta nachytá?" "Jo..." přiznal Bob, odhodil šortky přes rameno a křivě se na ni usmál. "Dokáže být pěkně děsivej" "Je v úplně jiném státě, jestli tě to uklidní." vrátila mu Aneta úsměv, pročež si ho prudce přitáhla do polibku. Bob, který to nečekal, na chvíli ztratil rovnováhu a přistál na ní celou svojí vahou. Aneta okamžitě využila jeho chvilkové dezorientace, popadla ho kolem ramen a shodila ho na postel vedle sebe. Než se Bob nadál, seděla na něm a tvářila se rozpustile, jako by vůbec nic neprovedla.

"Tak se ukaž, kovboji!" vyzval ji a silně jí přitom plácl přes zadek. Dívka na něj zavrčela a hravě přejela svým holým klínem přes jeho džíny. Hrubá látka kalhot jí příjemně dráždila, nehledě na to, že pod ní cítila Bobův tvrdý penis. Když svůj pohyb zopakovala, zrychlil se Bobovi dech a bezhlesně zaúpěl. Poté ji popadl kolem boků a přitlačil si ji těsněji k tělu. Aneta si mezitím vysvlékla tílko i podprsenku, které následně odhodila do tmy jejího pokoje. Jediné, co teď na sobě měla, byly vysoké kovbojské boty, což Bobovi očividně nevadilo. Anetě však naopak vadilo, že on je stále ještě oblečený. Posunula se tedy na jeho těle výš a vyhrnula mu tričko. Zatímco přejížděla svým vlhkým klínem po jeho svalnatém břiše, přestala naprosto vnímat okolí a začala tiše sténat.

Po několika minutách se vrátila ke snaze Boba vysvléknout. Hrnula mu tričko nahoru, donutila ho zvednout ruce a nakonec mu ho přetáhla přes hlavu. A když už k němu byla tak příhodně nakloněná, položila se na něj a dravě ho políbila. Mladík spokojeně zavrněl a chytil jí kolem stehen. Jen co ho přestala líbat, přitáhl si ji, co nejblíže k obličeji to šlo, a spokojeně zabořil svůj obličej mezi její nohy. Aneta slastně vykřikla a zaklonila hlavu, zatímco Bob zkušeně prozkoumával jazykem její klín. Rukama si jí stále tlačil co nejvíc k sobě, jako by se jejího těla nemohl nabažit. Aneta se musela opřít rukou o stěnu, protože se s ní v tu chvíli točil svět a akutně hrozilo, že se pod náporem slastných pocitů zhroutí.

Ve chvíli, kdy se Aneta začala přibližovat k hranici svého orgasmu, však Bob náhle přestal, trochu sebou zamlel a vytáhl se zpod ní. Okamžitě popadl její zadnici, a zatímco si jednou rukou rozepínal kalhoty, tou druhou jí začal prstit. Aneta slyšela, jak spokojeně mlaskl, když zjistil, že už je vlhká a tedy i připravená k tomu, aby do ní zasunul. Když tak učinil, zaječela Aneta pod novým náporem vzrušení. Bobovy hormony jako by se v tu chvíli naprosto zbláznily, bylo jich tolik a byly tak silné, že jí způsobovaly skoro stejnou rozkoš, jako Bobův penis brázdící její roztoužený klín. Jeho silné paže ji objímaly a po chvíli ji tvrdě přirazily k posteli. Bob nad ní klečel jako bůh pomsty a bral si jí s takovou vášní, že pod silou jeho úderů chvílemi ztrácela vědomí.

Nikdy jí nenechal, aby se udělala. Jakmile cítil, že se blíží k vrcholu, tak vždy zpomalil, sklonil se k ní a pomalu jí zezadu líbal na krk a na ramena. Když to však udělal už po několikáté, cítila se Aneta natolik frustrovaně, že mu začala sprostě nadávat. "Ty jeden kreténe!" zavrčela. "Co to sakra děláš?" "Ale, ale..." zasmál se Bob tiše a ještě zpomalil. "Moje malá kundička se rozčiluje..." Aneta vztekle zafuněla, její poloha jí však nedovolovala se nějak bránit. "Dělej, nebo-," začala, záhy jí však došly argumenty. "Nebo co?" zeptal se Bob. "Budeš žalovat, že ten zlej Bob ti to nechtěl udělat?" Aneta bezmocně pohodila hlavou. Cítila, že se jí do očí ženou slzy bezmoci. V tu chvíli ale ucítila, že Bob začal opět zrychlovat. I přesto se však sklonil k ní dolů, zapřel se jednou rukou vedle její hlavy a druhou rukou pomalu přejel po jejím krku až k ústům. Dívka slastně nasála jeho prst a spokojeně zafuněla. Její orgasmus už byl velmi blízko.

Bob to cítil a tentokrát nezpomalil, ale naopak, zrychlil. Divoce přirážel o její půlky a sám vypadal, že si to velice užívá. Když dívka přesáhla hranici únosnosti a s dalším slastným zaječením se udělala, chytil jí Bob za vlasy. "Tak je to lepší, kundičko?" zašeptal jí do ucha. Na odpověď nečekal. Sevřel její bok, tvrdě a bezohledně do ní zaťal nehty a začal uvnitř jejího těla stříkat. Když se z ní vytáhl, ucítila Aneta, jak jí jeho semeno teče mezi stehny ven.

"Kreténe..." zašeptala vyčerpaně, s úsměvem od ucha k uchu. "Mrcho..." vrátil jí Bob nadávku a vyčerpaně se svalil na postel vedle ní. Během minuty oba vyčerpaně usnuli.

Máte také kamaráda s výhodama? Že ne? Najděte si nějakého na erotické seznamce!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.