Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Makrofilie aneb Jaké to je, když vás vzrušují obří ženy

24.duben 2018
Makrofilie aneb Jaké to je, když vás vzrušují obří ženy

Slyšeli jste někdy o makrofilii? Jedná se o fetiš, při kterém člověka vzrušují či přitahují obří ženy. V dnešním článku se dozvíte, jaké to je mít tento fetiš.

Není vždy snadné mít sexuální fetiš. Fetiše, kterým se odborněji říká parafilie, jsou volně definovány jako sexuální vzrušení neobvyklými nebo vysoce specifickými podněty. Existuje široká škála fetišů, od standardního foot fetiše (podofilie) až po ty více obskurní jako je acrotomofilie (přitažlivost k lidem s amputacemi) nebo fornifilie (přitažlivost k lidem, kteří jsou využíváni jako nábytek). Podle jedné studie z roku 2016 téměř 1 ze 6 lidí má nějaký fetiš, jsou tedy překvapivě běžné.

Vzhledem k tomu, že jsou fetiše vysoce stigmatizovány, mnoho lidí bojuje s tím, aby se s nimi vyrovnali - a to platí dvojnásob, pokud jejich fetiš neexistuje v reálném světě. Makrofilie spadá do této kategorie.

Ve většině případů makrofilie se jedná o heterosexuální muže, které vzrušují myšlenky o velmi velkých ženách (nebo méně často mužích), které ničí města, drtí lidí a vozy pod svýma nohama a obecně za sebou zanechávají velkou spoušť. V období před internetem se makrofilové nejspíš museli spoléhat na opakované sledování Attack of the 50 Foot Woman z roku 1958, aby uspokojily své choutky, ale nyní existují na internetu fóra jako například GiantessCity.com, které má více než 92 000 členů. Podle mluvčího webu xHamster Alexe Hawkins se na stránce nachází více než 2000 videí na téma obryní. Taková videa jsou často natáčena zespodu a představují ženu, která dupe okolo a střetává se s malými vojáčky nebo modely měst, které rozdrtí svým zadkem nebo vmačká mezi svá prsa. Někdy je dokonce i jí.

Je makrofilie normální nebo naprosto zvrácená?

Jak běžná je makrofilie, není známo, zčásti proto, že je zřídkakdy zkoumána. K dnešnímu dni nebyl na makrofilii publikován žádný vědecký dokument. Obecně kořeny fetiše, jako je makrofilie, nejsou zcela jasné, i když se předpokládá, že jsou zakořeněny v dětství a dospívání. "Mohl by to být případ sexuálního imprintingu (mladý chlapec zažije sexuálně vzrušující/nezapomenutelné setkání se ženou, která se nad ním tyčí, a to informuje jeho erotickou šablonu); nebo způsob, jak překonat bolest z traumatu a přeměnit ji na potěšení (chlapec je téměř zavalený a cítí se bezmocně, ale později v životě má takovou fantazii)," říká psychoterapeut Ian Kerner.

Doktor Justin Lehmiller, ředitel programu absolventů sociální psychologie na Ball State University a autor Psychologie lidské sexuality, spekuluje, že fetiš je "pravděpodobně vázán na širší zájem o dominanci a submisivitu, protože většina pornografie a erotiky v této oblasti zobrazuje obří osobu, která má moc nad někým mnohem menším."

Je však důležité poznamenat, že zatímco nemusíme pochopit kořeny těchto tužeb, fetiše jako makrofilie jsou normální a zdravé projevy sexuality. "Lidé se často za svůj fetiš stydí," říká sexuální terapeut Moushumi Ghose. "Je důležité, aby se lidé pokusili pochopit svůj fetiš a nejdůležitější je pokusit se jej zdravým způsobem vyjádřit."

Makrofilie na vlastní kůži

Následně si můžete přečíst rozhovor s mužem, který popisuje svoji vlastní zkušenost s makrofilii (přitahují ho zejména nohy obřích žen).

Kdy se u vás projevil zájem o obří ženy?

Když jsem byl velmi mladý, hrál jsem si hodně s Matchbox auty, jako ostatní mladý kluci. Všiml jsem si, že se mi opravdu líbilo, když někdo šel okolo a šlápnul na malé auto nebo část toho, co jsem budoval. Vždycky jsem měl tuto jedinečnou chuť být malý a uvnitř auta nebo budovy, abych viděl, jaké by to bylo.

Muže s makrofilií přitahují obří ženy

Vzpomenete si, kdy jste si uvědomil, že to není úplně normální?

Když jsem vyrůstal, byl jsem vždycky potrhlý, energický kluk. Když jsem objevil svůj foot fetiš, narazil jsem na pár fotografií dívek, které šlapaly na drobné figurky, a skvělé obrázky drobných mužů, kteří byli uvíznutí mezi prsty. Úhel pohledu těchto obrázků byl zpod nohy. Věděl jsem, že by mě lidé odsuzovali, takže jsem předpokládal, že by se tak stalo i kvůli této fantazii.

Odsuzovali vás kvůli tomu ostatní? Představuje to problém ve vašem životě?

Rozhodně si mě lidi dobírali a shazovali mě za to. Nebylo to vůbec zábavné ani úctyhodné či hravé. V minulosti jsem kvůli tomu měl spoustu problémů se sebevědomím. Ale nikdo z mé rodiny se mi kvůli tomu neodcizil, protože milují mě a mou potrhlou, těžce pracující osobnost. Nezáleží na tom, co se mi líbí, zejména pokud je to neškodné. Pro mě to je opravdu zábavný způsob pro únik do světa fantazie.

Co zažíváte, když vidíte fotografie či videa obřích žen? Je to sexuální nebo spíše psychické?

Je to směsice sexuálního vzrušení a euforie z úniku do světa fantazie! Úhly pohledu fotografií, kamer a videí přivádějí fantazii k životu. Je zábavné vidět perspektivu drobného muže, a i když jsem několikrát masturboval u tohoto obsahu, většinou si myslím, že je to opravdu skvělý. Je to něco jako umění.

Co konkrétně vás láká na myšlence, ve které se jako malý muž nácházíte pod nohou obryně? Dokážete to popsat slovy?

Láká mě na tom ta naprostá bezmocnost. Podle mého názoru je tohle přesně to, o čem tento fetiš je. Být na rozmaru krásné bohyně, která je skutečně obrovská a svým palcem nebo podrážkami svých bot drtí malá městečka. Nebo několik zmenšených lidí, kteří jsou vydáni na milost a nemilost obryni, která je buď rozdrtí nebo používá jako otroky pro své nohy či sexuální otroky. Vše se točí kolem moci a krásy obryně!

Myslím, že většinu mužů přitahuje submisivní faktor. Narodili jsme se a vyrostli, abychom byli dominantní. Může za to naše patriarchální společnost. Když se stanete submisivní, je to obrovský přechod, a extrémnost tohoto fetiše to plně odhalí. Je to zábavné a myslím, že mnoho mužů považuje za zábavné být tak bezmocní. Být používán a zneužíván ženou.

Jaký typ obsahu o obryních se vám nejvíce líbí? Koordinuje tento fetiš s ostatními fetiši?

Můj fetiš s obryněmi se točí kolem foot fetiše. Trochu mě vzrušuje submisivní a dominantní role play, který se týká jen nohou. To zároveň naprosto souvisí s mojí zálibou porna s obryněmi. Objevil jsem jiné aspekty fetiše, které jsou zajímavé, ale je to hlavně o tom, být zašlapován nebo ponižován nohou ženy, zatímco jsem malý.

Někteří makrofilové fantazírují o tom, že jsou rozmačkáni pod nohou obryně

Dáváte přednost představě o gigantických ženách o velikosti mrakodrapů? Nebo představě o ženách, které jsou v porovnání s vámi mnohem větší?

Mojí preferencí je být zmenšen, využíván a téměř dehumanizován do míry, kdy mě žena rozdrtí ma kaši. Mnoha lidem to přijde odporné, ale některým lidem, jako jsem já, to připadá docela zábavné a vhodné pro scénář ponižování malého mužíka.

Jaká je vaše preferovaná velikost obryně? Jak moc by měla být vaše ideální obryně větší než vy?

V mé vlastní fantazii mívám velikost 1 milimetr a jsem otrokem nohou. Někdy bývám menší. Mikroskopické fantazie jsou zábavné. Ale řekl bych, že velikost mezi milimetrem a palcem (2,54 cm) je nejlepší velikost.

Tento fetiš ve skutečnosti vyžaduje, abyste unikl do světa fantazie. Je to pro vás zklamání, že to nemůžete uskutečnit?

Rozhodně to není zklamání. Miluju ten aspekt toho, že se to ve skutečnosti nemůže stát. Svět by byl opravdu děsivým místem, kdyby se lidé mohli smrštit a být rozdrceni. Určitě jste viděli filmy Godzilla, není to dobrý pocit! Myslím, že fantazírování o tom tomu dodává hravější aspekt a únik z reality. Můžete být opravdu kreativní a inovativní. Nejspíš vám to i pomůže procvičit svou mysl!

Víte o dalších projevech fetiše?

Jsou chlapi, které baví být namáčknutí mezi prsy, líbí se jim být pokrytí slinami a mnoho dalšího. Existuje tolik fetišů a lidé jsou tak úžasně jedineční, že jsou schopni nalézt radost v těch nejpodivnějších věcech! Ne každý má nějaký fetiš a ne každý objeví ty, které má. Je však důležité, abychom respektovali všechny, kteří mají rádi to, co se jim líbí, pokud nedojde k fyzickému či nežádoucímu poškození jiné osoby nebo živé bytosti.

Je pro vás tenhle fetiš v nějakém ohledu prospěšný?

Mít fetiš mi pomohlo být sám se sebou spokojenější a více přijímat jiné lidi, kteří jsou svým vlastním způsobem jedineční. Díky tomu jsem si uvědomil, že tím nejlepším na rozmanitosti je to, jak jsou lidé odlišní a zároveň úžasní.

Máte vlastní zkušenosti s fetišem nebo byste rádi vyzkoušeli nějakou fantazii? Zkuste si na sex seznamce najít sex partnera, se kterým se o to můžete podělit.

[rox]

Zdroj: https://www.menshealth.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.