Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Ložnice je nudná. Kde jinde mít sex?

27.červenec 2018
Ložnice je nudná. Kde jinde mít sex?

Užíváte si sex jenom v ložnici v posteli? Pak vás to pravděpodobně časem omrzí. Chce to do života trochu víc akce. Tak se nebojte vyzkoušet to i někde jinde. Která jsou ta nejoblíbenější místa? A co byste rozhodně neměli vynechat?

Sex na různých místech krom postele není žádná novinka a lidé ho tak praktikují už snad po celou dobu své existence. Někdo má rád sex v různých místnostech po bytě nebo domě, někdo spíše preferuje sex venku. Nabízí se i další místa, jako například práce, kamarádova párty nebo hotel. Každý si rozhodně přijde na své, to by to ale nejdřív musel vyzkoušet. Nebo spíše se vůbec odhodlat. 

Lidé mají v dnešní době vůbec problém se k sexu "donutit" (obzvláště pokud mají dlouhodobý vztah) a když už se tak stane, tak to s největší pravděpodobností bude u jednoho zúčastněného v ložnici. Jestliže se tak děje pokaždé, není se co divit, že je po chvíli sex přestane bavit, přestane pro ně být zajímavý a dopřávají si ho proto méně často. Vždy se snažte si svůj sexuální život zpestřit něčím novým. Záleží jen na vás, jaké zpestření si vyberete. Můžete si pořídit novou erotickou hračku, zkoušet dosud nevyzkoušené praktiky nebo polohy. Můžete experimentovat s jídlem, sprostou mluvou nebo erotickými fotkami/videi. Nebo to můžete udělat úplně jednoduše a zkoušet sex na místech, na kterých jste si ho ještě neužívali. 

Když se nad tím celým zamyslíte - jaký je vlastně rozdíl mezi vaším partnerem a vašimi nejlepšími kamarády? S partnerem máte sex, na rozdíl od kamarádů. A když s partnerem sex nemáte, váš vztah bude spíše podobný vztahu dvou spolubydlících. Proto je zásadní, abyste si mezi sebou udržovali nějakou intimitu. Jinak se do toho můžete sami zamotat a říkat si, zda jste spolu vlastně partneři nebo jen dobří kamarádi, kteří se navzájem tolerují. Dávejte si dobrý pozor, aby se to nestalo právě vám.

Jaký je rozdíl u lidí, kteří si užívají sex mimo ložnici?

Průzkum společnosti House Method ukazuje, že páry v dlouhodobém vztahu, které si užívají sex jinde než v posteli, jsou šťastnější. A to není rozhodně vše. Zjistilo se mnoho dalších pikantních věcí, které vás mohou inspirovat ve vašem zkoušení. Průzkumu se zúčastnilo 1048 lidí, ve věku od 18 do 80 let (43 % z nich byli muži a 57 % ženy), kteří jsou ve vztahu a žijí se svým partnerem. Ukázalo se, že páry, které svůj sexuální život obohacují i mimo ložnici, jsou se vztahem o 9,4 % spokojenější než ti, kteří jsou při milostných hrátkách pouze v ložnici. A ještě lepší číslo: lidé, kteří si užívali sex i mimo ložnici, byli se svým sexuálním životem spokojenější o 24,6 %! A jak vypadala konkrétní čísla?

  • 84,4 % lidí, kteří provozují sex pouze v ložnici, bylo se svým vztahem spokojeno
  • 93,8 % lidí, kteří provozují sex i jinde než v ložnici, bylo se svým vztahem spokojeno
  • 62,2 % lidí, kteří provozují sex pouze v ložnici, bylo se svým sexuálním životem spokojeno
  • 86,8 % lidí, kteří provozují sex i jinde než v ložnici, bylo se svým sexuálním životem spokojeno
  • Průměrný počet dní strávených sexem za měsíc u lidí, kteří provozují sex pouze v ložnici, byl 5,8
  • Průměrný počet dní strávených sexem za měsíc u lidí, kteří provozují sex i jinde než v ložnici, byl 10,9

Opravdu to dává smysl - zábavný a spontánní způsob sexuálního života upevňuje vztah. Jak říká psychoterapeutka a životní koučka Hilda Burke: "Když jste ve vztahu spontánní, udržujete v něm tu jiskru, kterou jste pociťovali na začátku vztahu. Naopak vystavení sexuálního života rutině může způsobit, že váš vztah bude upadat."

Sex v ložnici je nuda. Vyzkoušejte něco nového!

Kde si lidé užívají v domě sex nejčastěji?

Pravděpodobně se ptáte, kde tedy mají sex páry, které ho nemají v ložnici? No, čísla mluví dost jasně. Přesvědčte se sami. 

První příčku obsadil obývací pokoj, kde si sex užívá 96,6 % respondentů (bereme v potaz ty, kteří odpověděli, že si sex užívají i jinde než v ložnici). To je poměrně hodně vysoké číslo a není se čemu divit - večerní mazlení u televize často přeroste v něco víc.

Za druhém místě se opět celkem nepřekvapivě umístila koupelna. Sex tam má rádo 82,8 % lidí. A věřte, že se nejedná pouze o lidi, kteří milují čistotu. Sex ve sprše je skvělým osvěžením v horkých letních dnech jako jsou tyto. Navíc na rozdíl od obýváku poskytuje páru dostatek soukromí, pokud mají děti nebo spolubydlící. 

Pokoj pro hosty obsadil třetí příčku s 64,9 %. Teoreticky můžete říct, že se stále jedná o ložnici, ale ne tak docela. I když se tam postel nachází, celkově pokoj vypadá jinak a především tam dva nespí a netráví tolik času. Pokud se rozhodnete do toho jít, pak prosím ale převlečte povlečení, až skončíte. 

Dále si lidé rádi užívají v kuchyni, a to celých 57,5 %. Kuchyň si páry vyberou hned z několika důvodů... Žena v ní tráví mnoho času vařením. Pro některé muže je navíc sexy vidět svou partnerku vařit nebo ji rádi rozptylují. Sex v kuchyni je také součástí mnoha filmů, které si páry chtějí zahrát v reálu. Kuchyňská linka má navíc pro některé muže ideální velikost, aby na ni mohli ženu posadit a...

Páté místo zaujal kamrlík (nějaká malá místnost v domě), který je skoro stejně oblíbený jako kuchyň - 56,6 %. Proč zrovna on? Pravděpodobně proto, že je často po ruce, když se chcete někam schovat, je to tam malé a o to více sexy. Na druhou stranu to rozhodně nemůžeme doporučit lidem s klaustrofobií.

Další místo obsadila pracovna s 55,2 %. I to se dá docela dobře pochopit, protože zaprvé je často volná a nikoho nenapadne v ní rušit. No a za další je to sexy svést svého partnera, když zrovna pracuje. Dá přednost vám a ne práci a to můžete brát jako výhru. Ale pamatujte, že ne vždy je to takhle jednoduché a někdy má zkrátka práce přednost a vy to musíte pochopit.

Dále se umístil sklep s 41,5 %. Možná vám to přijde zvláštní, ale průzkum byl dělán v Americe a tam holt vypadají sklepy trochu jinak než u nás. Ale jestliže máte pěkný sklep a chcete zažít nějaké vzrušení z neznámého, proč to tam nevyzkoušet.

Za sklepem skončila jídelna. V té si to rádo rozdá 38,9 % lidí. Jídelní stůl také láká poměrně hodně lidí.

38,8 % párů rádo sexuje v domácí tělocvičně nebo posilovně. I to je celkem pochopitelné, často se v této místnosti nachází zrcadla a sex před zrcadlem vzrušuje spoustu lidí. Jestliže si vyberete zrovna dobu, kdy váš partner cvičil, můžete obdivovat i jeho zpocené tělo a sílu. 

Kochejte se tělem svého partnera a nechte se jím svést

Jestliže víte, že jste v domě sami, pak si můžete užívat i na schodech, stejně jako 34,9 % párů. Skvělá volba pro ty, jejichž partner je o hodně vyšší nebo nižší, popř. chtějí zkoušet zajímavé polohy. Jen pozor na bezpečnost.

Prádelnu navštěvuje za účelem sexuálních zážitků 33,1 % lidí. U nás má samostatnou soukromou prádelnu v domě málokdo, většinou se pračka nachází v koupelně. Nic to nemění na tom, že užívat si na pračce stojí za to.

I vůně benzínu vábí páry a nutí je si užít. 26,6 % lidí si to rozdává v garáži. Těžko říct, jestli v garáži v autě nebo na autě nebo zkrátka jen tak.

Zahradu za domem si vybere 25,3 % párů. Jestliže v ní máte dostatečné soukromí, tak proč ne, sex na čerstvém vzduchu je zdravý.

V Americe je celkem běžné, že lidé mají doma šatnu, u nás méně. Stejně ale není oproti ostatním zas nějak moc oblíbená, získala 18,6 %. Pokud nějakou máte a vejdete se do ní oba, můžete to vyzkoušet a pak si říct, zda to za to stojí.

10,9 % lidí si to rádo užívá v podkroví. Za předpokladu, že tam máte opravdu vybudované krásné podkroví a ne půdu plnou pavouků, pak se to dá celkem snadno pochopit. Na půdu by asi moc žen dělat nemravnosti nešlo. Jedná se o pěkné místo, které poskytuje spoustu tolik potřebného soukromí. Ale! Nevybírejte si ho teď v parných letních dnech, protože je tam k nevydržení, pokud nemáte klimatizaci.

Ve studii se ale objevily o dvě místnosti, které jsou trochu zvláštní jako volba na sexuální hrátky.

12,1 % lidí si zvolí dětský pokoj. Marně přemýšlím nad tím, co pár vede k tomu, aby si z celého bytu nebo domu zvolili zrovna tuto místnost. Možná pokud mají společnou ložnici a dětský pokoj, pak ano. Nicméně tady je to myšleno jako samostatná místnost. Určitě jsou vhodnější místnosti. A 12,1 % je poměrně hodně...

8 % lidí neodolá sexu na dvorku nebo zahradě před domem. Pokud se rozhodnete do toho jít, popřemýšlejte nejprve nad tím, zda máte dostatečně vysoký plot, přes který se nedá vidět a také jestli vás odněkud nemohou načapat sousedi. Pokud bydlíte na samotě u lesa a nikde nikdo, pak asi ale nemáte co řešit.

Tak kde si to rozdáte dnes večer vy? Pokoj pro hosty, jídelna nebo koupelna? Vyberte si místnost, ve které se vám to bude líbit nejvíce a tam se tomu oddejte. Nenechte svůj sexuální život usnout na vavřínech. A pokud nemáte s kým, najděte ho na sex seznamce.

[Lil]

Zdroj:

https://housemethod.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.