Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Lovehoney Classic Magic Wand

7.únor 2019
Lovehoney Classic Magic Wand

Kdybychom měli mluvit o nejoblíbenějším a nejpoužívanějším typu erotických hraček, pravděpodobně bychom se bavili o vibrátorech. Ale kdybychom šli ještě hlouběji a hledali bychom nejoblíbenější typ vibrátorů, pak bychom rozhodně skončili u vibrátoru, který uchvátil statisíce žen po celém světě. Řeč je o vibrátoru s názvem Magic Wand.

Vezmeme to úplně od začátku, abyste byli v obraze, pokud vám chybí něco málo z historie erotických hraček. V 60. letech minulého století vynalezla firma Hitachi pomůcku, která měla lidem pomáhat se ztuhlými svaly (především na zádech). Ženy ale byly velmi vynalézavé, a proto se stal z Hitachi Magic Wand (neboli česky kouzelné hůlky) naprostý hit. Zjistily totiž, že krom ztuhlých svalů dokáže velmi dobře namasírovat i jiná místa na těle, kde je výsledek mnohem uspokojivější. Firma Hitachi měla z nárůstu prodeje určitě radost, ale jakmile se dozvěděli, že se tato pomůcka hojně používá k jiným účelům, nechtěli s tím mít již nic společného. Stále se ještě používá název Hitachi, protože ja zažitý, ale o Hitachi se již nejedná. Koncept převzala firma Vibratex, která nyní Magic Wand vyrábí. 

Ale znáte to - jakmile se objeví něco výjimečně úžasného, ostatní si začnou brát příklady (někteří dokonce kopírovat). Většinou v názvu najdete také Magic Wand, aby každý věděl, co přibližně od hračky může očekávat. Zatímco můžete najít i naprosto levné "náhražky", od kterých nemůžete čekat mnoho, nejedna firma se snaží tuto hračku stále vylepšovat a dělat uživatelsky přijatelnější. Stejně jako známá firma Lovehoney, od které jste již jistě nějakou tu erotickou hračku zahlédli, několikrát se objevily i v našich článcích. Celý název hračky, které se dnes budeme věnovat, zní podle oficiálních stránek Lovehoney Classic Mains Powered Magic Wand Vibrator.

Co od Magic Wand od Lovehoney čekat?

Pokud jste zvyklí na vibrátory, které se nazývají bullet nebo jiné podobné typy, které jsou malé, tiché a diskrétní, bude vám tohle připadat jako velká změna. Tato erotická pomůcka je robustní, hlasitá a celkem těžká. To ale neznamená, že to nutně musíte považovat za negativa. Naopak! Ačkoliv je pravda, že jestliže máte spolubydlící nebo děti a nechcete, aby věděli, že používáte erotickou hračku nebo si zrovna užíváte intimní chvilky, budete muset pro jistotu počkat, až budete doma sami. Ale jestliže toužíte po naprosto výjimečném vyvrcholení, rozhodně vás nezklame.

Většina vibrátorů pro ženy je vyrobena ve tvaru pánského přirození, u této hračky to tak není, už jen díky tomu, že vychází z originálu Hitachi a ten byl, jak jsme zmínili, určen pro masáž těla. Má opravdu dlouhé tělo a velmi velkou hlavu, která vibruje a používá se pro stimulaci klitorisu.  

Lovehoney Magic Wand seženete zhruba za cenu 50 liber, můžete ale zkusit i kamenné sex shopy, zda nebudete mít štěstí. Oproti jiným verzím se chlubí tím, že je tišší a silnější a její design je lepší. Tuto hračku nemusíte používat pouze na ženské intimní partie, ale v podstatě na celé tělo, ženské i mužské, ostatně, byl to původně masážní přístroj, že ano. 

Co ji pohání?

Nebojte se, nebudete muset mít neustálou zásobu baterií. Ono ani není divu, že se výrobci rozhodli zavrhnout baterie, protože nějaké malé, klasické AA baterky by toto velké tělo do pohybu určitě nedaly, nebo daly, ale ne na dlouho. Do provozu ho dostanete klasicky kabelem jako naprostou většinu různých druhů Magic Wand. Někomu se to možná může zdát nepraktické, ale není problém si pořídit prodlužovací kabel, kdyby se vám ten u hračky zdál moc krátký. Jeho délka je mimochodem 1,8 m. Možná někoho může mrzet, že hračka není nabíjecí, ale i to má svá negativa. Nabíjecí hračky se často (stejně jako jiné nabíjecí přístroje) vybíjí i po dobu, kdy je nepoužíváte, a tak se vám může snadno stát, že až dostanete chuť, tak bude hračka vybitá. Některé dokonce mají omezený počet nabití a pak si musíte zakoupit novou hračku! Takže kabel se nakonec nezdá zas tak špatnou volbou.

Lovehoney Magic Wand není žádný drobek

Jak funguje?

Zprvu vám může připadat, že se s hračkou těžko manipuluje, ale na to si zvyknete. Hladkou, velkou hlavu dá žena na své intimní partie a nastaví si sílu vibrací kolečkem. Které vibrace vám budou připadat nejlepší, tak tam se zastavte. Na hračce si můžete zvolit pouze sílu vibrací, nemá žádné pulzační režimy. Nejprve zvolte nejnižší stupeň vibrací na chvilku a poté ho zvyšte. Následně ucítíte, proč se tato hračka jmenuje Magic Wand (kouzelná hůlka). Během pár minut bude budované napětí ve vašem těle uvolněno a budete se cítit úžasně. Jestliže chcete zažít ještě něco smyslnějšího, použijte lubrikant. Pozor, nejedná se o voděodolnou pomůcku, takže hrátky ve vaně rozhodně vynechte.

Možná to bude chtít trochu odvahy, abyste vyzkoušeli úplně nejvyšší sílu vivrací vzhledem k tomu, že i poloviční intenzita je pěkně neúprosná. Z maximální intenzity vám možná budou brnět i zuby. Přináší úplně jiné orgasmy než jiné typy vibrátorů, protože jsou stimulovány celé ženské partie (vulva, klitoris a vnitřní i vnější pysky). Ženy, po takovém orgasmu budete velmi spokojené a velmi citlivé (ačkoliv u každé se to může projevovat trochu jinak). Pokud dokážete odolat této hračce, budete jedna z mála.

Pro koho je vhodná?

Pokud uvažujete, že si tuto legendární erotickou pomůcku pořídíte, pak to můžeme jen doporučit. Nejvíce se hodí pro ženy, které s erotickými hračkami nemají žádné zkušenosti nebo si moc nevěří s moderními technologiemi, protože zde vás čeká to nejjednodušší ovládání, které lze najít. Pouze nastavujete intenzitu vibrací kolečkem. Dále je vhodná pro ženy, které ještě nikdy nedosáhly orgasmu nebo s tím mají potíže. Pro ženy, které chtějí zažít lepší a intenzivnější orgasmy. Hodí se jak pro jednotlivce, tak i pro páry, kdy muži velmi usnadní předehru a ženu vzruší za něj.

Jak hlasitá ve skutečnosti je?

Jak se dá předpokládat - čím větší intenzitu vibrací zvolíte, tím hlasitější hračka bude. Jestliže máte nedostatek soukromí, zvolte nižší vibrace, protože ty vyšší nezakryje ani to, když se schováte pod peřinu. Ale co si zkusit třeba pustit hudbu? To by mohlo pomoci. Nezapomeňte se ale zamknout.

Recenze na Lovehoney Magic Wand jsou velmi kladné

Výhody a nevýhody

Největší výhodou Magic Wand je asi to, jak rychle žena může dosáhnout orgasmu a nebude ji to stát moc úsilí. Hodí se pro ženy, které mají rády stimulaci klitorisu a snadno díky ní dosáhnou orgasmu. Bohužel neposkytuje možnost vaginální penetrace, ale to můžete změnit, postačí vám dildo nebo jiný vibrátor. Pokud se budete chtít okamžitě odreagovat a bude vás tlačit čas, je tato hračka ideální volbou.

Recenze

Když si člověk kupuje něco nového, většinou se rád dozví objektivní recenze na daný produkt. Na oficiálních stránkách jich momentálně najdete 1545 a to už je pořádné číslo! 

Bunnyspring: "Jsem překvapená, že jsem bez tohoto produktu mohla kdy žít! Se svým partnerem ho používám vždycky a nikdy nezklamal, když ho používám, vždycky se udělám. Líbí se mi, že je do zásuvky a ne na baterky, protože se nemusím bát, že se vybije při akci, pokud teda nebude výpadek proudu. Je velmi silný, ale díky jemné hlavě také skoro až něžný. Pokud chcete spolehlivý zdroj potěšení, tak tento, a musím i říct, že je o moc silnější než jiné mé erotické hračky." 

Superj60: "Vlastníme tuto hračku už skoro 6 let a po celou dobu byla úžasná. Je velmi silná a velmi všestranná. Je to nejvýkonnější hračka, kterou vlastníme a je velmi jednoduchá na použití. Máme ji pořád v připojenou v zásuvce u postele a čeká, až se jí dostane pozornosti. Kolečko na nastavení síly vibrací je skvělé a je velmi uspokojující, když ji používáte na partnerovi a postupně zvyšujete sílu, dokud nedosáhnete kýženého výsledku! Je celkem velká a zapojení do zásuvky může být trochu nepraktické, ale výkon té hračky za to rozhodně stojí. Zakoupili jsme od Lovehoney ještě Deluxe Extra Powerful verzi, ale tato je stále naše oblíbená. Kolečko a tvrdá hlava je pro nás rozhodně lepší, a i když technicky je slabší, tak na použití je lepší, což z ní dělá lepší volbu."

Ginger98: "Mám spoustu vibrátorů, které používám já nebo na mě můj snoubenec, a než jsem dostala tento produkt, považovala jsem je za úžasné. Tato Wand ale změnila pravidla hry! Je to ta nejlepší věc, kterou jsem kdy koupila od Lovehoney. Nastavení můžete změnit kolečkem a dokonce i na nejnižší vibrace se udělám do 5 minut, vzrušuje to i mého snoubence. Miluje to stejně jako já!"

BabySugarGirl: "Miluji tuto hračku. Je opravdu kouzelná. Výkon je opravdu silný, což se moc u vibrátorů nevidí. Viděla jsem to dřív v pornu, a tak jsem si říkala, proč to nevyzkoušet na sobě a nebyla jsem zklamaná. Jakmile jsem zvýšila sílu vibrací, nemohla jsem přestat mít orgasmy. Jediná nevýhoda je ten hluk."

Mrkněte se v Praze nebo v Brně, zda nenajdete sex shop, který by měl Magic Wand od Lovehoney na prodejně nebo na skladě.

[Lil]

Zdroj:

https://www.lovehoney.co.uk

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.