Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Lidé milují sex ve třech, zkusíte ho také?

8.červenec 2021
Lidé milují sex ve třech, zkusíte ho také?

Sex ve třech neboli trojka je forma skupinového sexu - dost nepřekvapivě se odehrává ve třech lidech. Dva muži nebo dvě ženy, nebo dokonce 3 muži nebo 3 ženy, je to jedno. Je pro vás trojka to pravé? Jak se na ni připravit a co byste měli předem vědět?

Pokud přemýšlíte, jestli je pro vás trojka to pravé, určitě nejste sami. Podle studie doktora Justina Lehmillera, člena poradního sboru Men's Health a výzkumného pracovníka Kinseyho institutu, je skupinový sex nejčastější sexuální fantazií Američanů. O sexu zahrnujícím více lidí fantazírují zejména muži.

Studie ukazují, že přibližně 10 procent žen a 18 procent mužů uvádí, že už zkoušeli sex ve třech. Pokud se chcete přidat do té šťastné skupiny jedinců, kteří mohou své fantazie uskutečnit, musíte předem zvážit několik věcí. S tím vám poradí odborníci na sex i obyčejní lidé, kteří si užili trojku, a pokusí se nastínit všechny aspekty, jak si trojku užít co nejvíce.

Proč lidé milují sex ve třech?

"Upřímně řečeno, trojka pro mě byla o tom, že jsem si mohl užít další ženu se ženou, kterou miluji. Je to zážitek s partnerkou, který si užívám nejvíc. Na druhou stranu, možnost být uvnitř více žen během jedné noci je povzbuzením ega. Prostě jsem sám sebou." - Rafa, 34 let, San Diego

"Myslím, že na intimitě s více lidmi najednou je něco zvláštního. Ani si nemyslím, že jde o naplnění fantazie, spíš jen o to, že mám možnost užít si takhle milování se dvěma lidmi najednou." - Spencer, 21 let, Quebec

"Při skupinovém sexu můžete být opravdu kreativní, vymýšlet nové polohy, které následně vyzkoušíte, střídat se a věnovat se jedné osobě atd. Líbí se mi, že sex nepřestává, ani když si dá jeden člověk na chvíli pauzu, aby se napil vody nebo jen seděl a pozoroval další dva. Je to neustálý dynamický proces, který při sexu jeden na jednoho prostě nemůžete zažít." -L, 22 let, Velká Británie

Jaká je logistika sexu ve třech?

Existuje mnoho způsobů, jak provozovat a prožít sex ve třech, takže si nejprve budete muset pořádně rozmyslet, co chcete. Níže najdete několik otázek, nad kterými byste se měli zamyslet:

S kým chcete mít trojku?

Chcete se připojit ke stávajícímu páru, nechat někoho připojit se k hrátkám s vámi a vaším partnerem, nebo chcete najít dva náhodné lidi, co se neznají? Tyto faktory budou určovat, jakým způsobem budete lidi do trojky hledat.

Než se do toho vrhnete po hlavě, nejdříve si ujasněte pár pravidel a vyberte vhodného člověka pro vaše hrátky ve třech

Čemu jste vy a vaši partneři otevřeni?

Jaká je vaše sexualita? Kdo s kým bude komunikovat a jaké aktivity budou povolené? Někteří lidé mají rádi sex ve třech bez líbání, nebo naopak vyřadí ze hry penetraci. Někteří muži chtějí mít "ďábelskou trojku", což je trojka zahrnující dva muže, kteří spolu nemají sexuální interakci. Jiní chtějí plně bisexuální trojku.

Kde to budete dělat?

Než se do toho vrhnete, zvažte potenciální místa, způsoby spaní a délku trvání zážitku. Pokud jste v partnerském vztahu a nechtěli byste, aby osoba, která se k vám připojí, zůstala, dejte to najevo - ale laskavým způsobem. Jste-li této možnosti naopak otevřeni, ujistěte se, že je v posteli dostatek místa pro tři nebo vymyslete spaní/odpočinek někde jinde.

Jak najdu lidi, se kterými bych mohl mít sex ve třech?

Otázka, na kterou by nejeden rád znal odpověď. Zjistěte to díky skutečným zkušenostem lidí, kteří trojku provozují.

"Nápomocné může být najít komunitu a přátele s podobnými názory na sex a vztahy. Našli jsme komunity zvrhlíků, komunity LGBTQ, které poskytovaly příležitosti k uspořádání trojky. Seznamovací weby mohou fungovat, ale být lovcem jednorožců není cool." - Rafa, 34 let, San Diego

"S mým primárním partnerem jsme si navzájem prohlíželi shody na Tinderu a psali zprávy lidem, kteří nás oba přitahovali (a kteří vypadali, že by tomu mohli být otevřeni!), s dotazem, zda by měli zájem o sex ve třech. Pokud odpověď zněla ano, trochu jsme si popovídali o hranicích, zálibách, co nemáme rádi atd., a pokud jsme z toho měli příjemný pocit, sešli jsme se." - Gabe, 30 let, Kapské Město

"Zájemcům o sex ve třech bych doporučil, aby začali u svých partnerů a promluvili si s nimi o tom, jakým možnostem jsou otevřeni. Pokud jste na to sami, myslím si, že aplikace a online komunity jsou dalšími místy, kde hledat. Většinu sexuálně pozitivních lidí, které jsem poznal a se kterými jsem komunikoval, jsem našel právě takto." - Daniel L., 40 let, Queens

Na jakých online/mobilních aplikacích se můžu seznámit s lidmi, kteří mají zájem o trojku?

Na naší sex seznamce jistě najdete spoustu mužů i žen, kteří mají zájem o trojku. Hledat takového člověka ale může vždy jen člověk opačného pohlaví. Dále se nabízí aplikace Feeld, Grindr, Scruff, FetLife, Fantasy - většinu z nich stáhnete zdarma na iOS i Android.

Online seznamky a různé komunity jsou ideálním místem, kde můžete hledat někoho do trojky

Co je to lovení jednorožců (unicorn hunting)?

Rafa zmiňoval, že nemáme být lovcem jednorožců. Co to ale znamená? Lovení jednorožců je, když heterosexuální pár hledá bisexuální ženu, která by se k nim přidala na sex ve třech. Hledat bisexuální ženu do trojky není ze své podstaty nic špatného. Lovci jednorožců však mají špatnou pověst, protože se k ženě, která se k nim připojí, často chovají jako ke zboží, místo jako k lidské bytosti.

Lovci jednorožců mají také tendenci používat dravé a klamavé taktiky, aby bisexuální ženy nalákali do svých ložnic. Často vstupují do prostor určených pro queer ženy výhradně pomocí jejich profilu v seznamovacích aplikacích, nebo se dokonce prezentují jako svobodná žena, aby zamýšlenou dohodu odhalili až po navázání vztahu. Tyto bisexuální ženy se pak cítí zraněné a oklamané.

"Pokud vám jde jen o to, abyste si s manželkou pořídili třetího bez skutečného citového vztahu, doporučil bych vám najmout si profesionální sexuální pracovnici," říká Daniel L. z Queensu. Najmout si sexuální pracovnici je zcela oprávněné, jestliže chcete rozhodovat o všem! Můžete si tak vytvořit přesně takový zážitek, jaký chcete, a nemusíte se obávat citové vazby.

Jak se mám na trojku emocionálně připravit?

Komunikujte, komunikujte, komunikujte. V monogamních vztazích je během trojky běžná žárlivost. Studie ukazují, že komunikace nebo vytvoření pravidel, která jsou výhodná pro vás i vašeho partnera, může posílit pocity pohody. Pokud máte s komunikací potíže, možná byste měli s trojkou počkat, dokud tuto dovednost dále nerozvinete.

"Začněte sex ve třech sdílením tužeb, obav a hranic každého z vás," říká sexuální pedagog Cory Bush. "Každá osoba (bez ohledu na to, zda je partnerem) by měla sdílet své vlastní touhy." Je to skvělý způsob, jak předem přijít na případné překážky a určit, na co si dát pozor, především na jaké spouštěče nebo nepříjemné pocity. Vždy se doporučuje předem si vymezit jasné hranice.

Co bych měl mít na paměti během samotné trojky?

"Nemějte obavy z erekce. Penis při skupinovém sexu často nedokáže zůstat ztopořený po celou dobu, což je naprosto normální, zejména pokud jste v tom nováčci. Slibuji, že to nikomu nebude vadit. Je mnohem víc vzrušující hledat kreativní způsoby, jak lidi potěšit, než se zaměřit jen na penetraci." - L, 22 let, Velká Británie

"Myslím, že pokud chcete trojku, protože je to pro vás konkrétní fantazie, trochu upravte svá očekávání. Zpočátku to může být trochu strnulé a trapné a může to trvat několik různých pokusů, než to bude odpovídat vašim představám." - Spencer, 21 let, Quebec

Nelekejte se, když sex ve třech nebude napoprvé jako ve vaší fantazii. Nevzdávejte to a co nejvíce si ho užijte!

Existuje několik znamení, na která je třeba si dát při trojce pozor

"Myslím, že pokud je někdo extrémně dychtivý se do toho pustit, ale je odmítavý, když dojde na všechny přípravné práce (stanovení hranic, zvládnutí očekávání atd.), nemusí mít na srdci vaše nejlepší zájmy." - Gabe, 30 let, Kapské Město

"Když jde o to, najít někoho, kdo ve vás oživí přitažlivost, kterou k partnerovi cítíte. To je jiný problém, který potřebuje vnitřní práci, komunikaci a terapii." - Evans, 29 let, Ghana

"Nejdůležitější věc, kterou chci při trojce zažít, je, aby obě strany byly vzrušené - i když to dávají najevo různými způsoby. Největší obavy mám z toho, že v páru je jeden z partnerů vůdcem a druhý partner se s tím v podstatě jen smiřuje." - Emerson K, 21 let, Kansas

Ale co když se všechno strašně pokazí?

Pokud jdete do trojky s partnerem, může se pokazit spousta věcí. Může se objevit žárlivost, převládnout nejistota nebo se nevědomky odhalí spouštěče. Trojka je riziková aktivita a může upozornit na nestabilitu vašeho vztahu. Proto je nesmírně důležité, abyste do tohoto zážitku šli s tím, že je váš vztah pevný a nijak ho to neohrozí.

"I když věci neproběhnou tak, jak jste si mysleli, nebo dokonce když vás něco naštve, víte, že máte partnera, který vás podpoří a pomůže vám to potom překonat. Musíme se cítit fyzicky i emocionálně bezpečně, abychom se mohli skutečně oddat rozkoši, takže pokud se obáváte něčeho, co by mohlo způsobit hádku, s trojkou ještě počkejte a do té doby se soustřeďte na vyřešení tohoto problému," říká Bush.

I když vás může děsit provozovat sex ve třech, nenechte ochromit strachem. Trojka je skvělá příležitost, jak se trochu pobavit, sexuálně zkoumat a případně se při tom sblížit s partnerem (partnery).

Hledejte partnery do trojky na naší sex seznamce!

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.