Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Lidé, které byste měli sledovat na Instagramu, abyste zlepšili svůj sexuální život

12.červen 2018
Lidé, které byste měli sledovat na Instagramu, abyste zlepšili svůj sexuální život

Bez sociálních sítí si většina lidí už dnes nedokáže představit život. Tak když už po nich brouzdáte a nudíte se na nich, zkuste ten čas využít trochu smysluplněji. Můžete tím zlepšit i váš sexuální život! Jak?

Cesta k sexuálnímu osvícení a sexuálnímu naplnění je, jak někteří argumentují, nekonečnou a celoživotní cestou. Doufejme, že to nebude znít příliš jako namáhavá práce, protože by to tak být nemělo, měla by to být zábava! Dokonce i když nejste certifikovaným zdravotnickým profesionálem nebo sexuálním učitelem, neznamená to, že nemůžete dále zkoumat a rozvíjet své znalosti o sexu a sexualitě. To znamená, že pokud se snažíte posunout hranice svých vlastních poznatků, můžete zvážit sledování některých skutečně úžasných ženských sexuálních koučů na Instagramu. Nejen, že je snadné kliknout na "follow" neboli "sledovat" (v porovnání s tím, že byste si měli jít do knihkupectví koupit knihu nebo si domluvit osobní schůzku), ale začlenění více sexuálních učitelů a jejich množství moudrosti do vašeho výběru příspěvků na sociální síti udělá vaše prohlížení této sociální sítě velmi vzrušující.

Možná jste někdy narazili na příspěvek o recenzi erotické hračky, ty jsou častější než jiné rady ohledně sexuálního života. Také jsou užitečné a dokáží vám ušetřit i spoustu peněz, pokud za to hračka nestojí. Buďme za ně rádi. Někdy ale člověk ocení i nějaké ty tipy do sexuálního života obecně.Vezměte si, že si tak projíždíte sociální síť a najednou vám tam vyskočí tip na novou sexuální polohu. Řeknete si, že by se vám hodilo trochu okořenit váš současný, poměrně stereotypní sex, a tak se rozhodnete, že ji ten večer vyzkoušíte a objevíte díky tomu vaši novou oblíbenou polohu! A to jen díky tomu, že sledujete správné lidi. Do života vám to může dát opravdu hodně a nebude vás to stát vlastně žádnou námahu!

Ne každá sociální síť ale nabízí takové možnosti jako některé jiné. Rady ohledně sexuálního života najdete většinou především na Instagramu, ačkoliv i na Facebooku by to šlo. Facebook ale není tolik o sledování "cizích" lidí, jako spíše svých přátel, naopak Instagram je k tomu přímo stvořený. Takže pokud ho nemáte, vytvořte si účet a začněte sledovat následující sex kouče, které vám dnes představíme. Podmínkou je, abyste uměli alespoň trochu anglicky nebo uměli luštit řeč překladače, protože většina lidí svůj instagramový účet vede v angličtině, aby oslovili co největší počet lidí, ačkoliv jsou z jiných zemí. Někteří z těchto lidí se nebojí dát na svůj účet opravdu bizarní nebo zajímavé fotky, takže jestliže anglicky neumíte, i tak se jimi můžete alespoň pokochat. 

Jaiya

Pod jménem Jaiya se skrývá žena, která je sexoložkou, autorkou filmů a knihy Red Hot Touch a tvůrkyně Erotic Blueprint Breakthough. Pomáhá lidem zažít hlubokou intimitu a žhavý sex. Její fotografie narozdíl od ostatních níže zmíněných účtů jsou většinou zaměřeny na páry, které se mazlí nebo mají sex. Její Instagram je skvělou volbou pro ty, kteří teprve začínají s objevováním své sexuality, skvělého sexu a nejsou ještě připraveni na "vyšší" úrovně, na které se zaměřují někteří jiní. Svých fotografií má na účtě minimum.

Ashae Sundara

Jestliže toužíte po holističtějším přístupu k sexu, po pochopení sexu a chcete být nabití pozitivní energií už jen z fotek, pak navštivte a sledujte Instagram Ashae Sundary. Budete opravdu překvapeni, jak málo stačí k tomu, abyste se cítili skvěle, a to nejen obecně, ale brali i jinak své tělo a svůj sexuální život. 

Emily Morse

Doktorka lidské sexuality, Emily Morse, vám na Instragramu dá mnoho rad, jak si užívat co nejlepší sex, jak komunikovat s partnerem a mnoho dalšího. Její Instagram obsahuje spoustu zajímavých obrázků. Stejně tak si můžete poslechnout její podcasty na iTunes, které se jmenují SexWithEmily, a to zcela zdarma. Najdete jich tam 300, takže je opravdu z čeho vybírat, na co už ale potřebujete ovládat angličtinu velmi dobře, překladač vám s tím nepomůže. 

Instagram Sex With Emily neboli Emily Morse

Juliet Allen

Australská rodačka Juliet Allen má svůj vlastní podcast Authentic Sex with Juliet Allen a Instagram využívá pro rozšíření těchto podcastů. Na Instagramu se svěřuje se svou vlastní cestou sexuálního osvícení, způsobech, jak bezpečně experimentovat a užívat si sexu, a jak se otevírat sexuálním potěšením. 

Luna Dietrich

Luna Dietrich je sexuální koučka a má ráda centralizovaní vagíny (na hodně jejích fotkách tedy najdete vagínu, ale to téměř u všech dnes zmíněných lidí). Přesvědčte se sami na jejím Instagramu, kde kromě fotografií najdete i cenné rady a tipy.

Sister Nurse Joy

Sister Nurse Joy: queer drag queen, která je také registrovanou zdravotní sestrou a sexuální učitelkou, kterou jste nikdy nevěděli, že potřebujete ve svém životě až dosud. A proč? Protože vás bude bavit sledovat, jaký život má muž, který se převléká za ženu a ještě k tomu za zdravotní sestru. Dejte tomu alespoň šanci a navštivte jeho Instagram.

Ericka Hart

Tato žena získala širokou pozornost a uznání - a proto by vám její jméno mohlo něco říkat - díky její otevřené diskusi o jejím boji proti rakovině prsu, se kterou se potýkala ve velmi mladém věku. Pokud zrovna nemluví o tom, co a jak se jí stalo, je sexuální koučkou a užívá si života. Doslove miluje focení selfie s nahou horní polovinou těla. Má jich na Instagramu stovky. Možná se inspirujete a také nějakou takovou selfie uděláte pro svého partnera...

Rachel Rae Halder

Rachel Rae Halder plní svůj Instagram spirituálnějším a otevřenějším přístupem k sexu. Pro ni nejde jen o sex - i když to je klíčové - ale je to také o tom, jak vytvořit své nejlepší já prostřednictvím sexu. Opět se jedná o fotografie, které už samy o sobě vnesou světlo do vašeho dne a života. Ale nejen ty, u každé se můžete těšit na poměrně dlouhé povídání o věcech týkajících se sexu (především vagíně).

Clitorosity

Jak vám pravděpodobně došlo, Clitorosity není osoba. Jedná se o komunitní sdružení, které usiluje o vyvolání diskuze a oslavování úplné struktury klitorisu. Zdá se vám to zvláštní? Na internetu najdete plno zvláštních věcí... Toto sdružení přivedla k životu talentovaná Laura Kingsley. Tento Instagramový účet je velmi barevný, ale také velmi informativní. Jde o to, že na chodníky kreslí barevnými křídami klitoris, často s nápisy typu "Víte, co to je?", "Sdílejte znalosti" nebo "Říkejte mi Klitoris".

Instagram Clitorosity

Tristan Taormino

Kdo by čekal, že se pod jménem Tristan Taormino bude skrývat muž, ten je na omylu. Jedná se o sexuální koučku, aktivistku a feministickou porno-fotografku. Je hostem podcastu Sex Out Loud. Vše podává ve vtipné formě, zároveň ale také reálně. Na jejím Instagramu najdete fotky týkající se její práce, psa i zábavy. 

Amber Leitz

Příspěvky Amber Leitz jsou žhavé, ale jednoduché, nemusíte v nich hledat žádné skryté významy. V poslední době se však orientuje především na své těhotenství, což ale neznamená, že na jejím Instagramu nenaleznete nějaké pěkné sexy fotky. Ráda se chlubí svým vlastním tělem a rozhodně se za něj nestydí. Snaží se všem pomoci nalézt sebelásku.

Dominque

Jméno Dominique pod sebou opět skrývá ženu, ne muže. Dominique je zdravotní sestra a certifikovaná instruktorka tantry. Na jejím Instagramu můžete nalézt především různé motivační nápisy nebo věty, nad kterými byste se měli zamyslet. Hledá krásu uvnitř. Často také zveřejňuje své odpovědi na otázky, na které se jí lidé ptají, což může pomoci tisícům lidí najednou po celém světě, kteří přemýšlí nad stejnými otázkami nebo je trápí stejný problém. Každý den se podělí o nějaké moudro.

Domina Franco

Domina Franco se toho rozhodně nebojí! Zasahuje i do takových témat, do kterých si jiní netroufnou. Zkuste navštívit instagramový účet této sex koučky, která si nebere servítky.

Tak plán na dnešní večer je jasný. Zkuste zlepšit svůj sexuální život díky radám, které vám poskytnou tito lidé, ochotní se podělit se svými zkušenostmi a někdy i fotkami svého těla. Až budete osvícení vědomostmi můžete si najít partnera na internetové sex seznamce a podělit se s nimi dále.

[Lil]

Zdroj:

https://www.instagram.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.