Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Líbil by se vám sex s trochou elektrických impulsů?

2.květen 2019
Líbil by se vám sex s trochou elektrických impulsů?

Stále bychom se měli snažit náš sexuální život něčím zlepšovat. Ti, kteří to neustále zkouší, jsou na tom v intimním životě mnohem lépe než ti, kteří rezignují a spokojí se s misionářem jen proto, že jsou moc líní na to hledat nové způsoby, jak uspokojit sebe nebo svého partnera. Co to ale změnit? Třeba bude elektro sex přímo pro vás!

Přijde vám to přehnané? Myslíte si, že elektrické impulsy využívají k uspokojení pouze lidé, kteří jsou zapálenými fanoušky BDSM? Tak to se pletete. Nemusí se vůbec jednat o žádnou extrémní praktiku, když nebudete chtít. V podstatě všechny erotické hračky na elektro sex mají nastavitelnou intenzitu, takže se vůbec nemusíte obávat, že by se vám dělo něco, co byste sami nechtěli. 

Jaké jsou hračky a pomůcky na elektrostimulaci?

Pomůckám na elektrostimulaci se většinou přezdívá e-stim hračky, zkrácenina slova elektrostimulace. Někdy se jedná o poměrně klasické erotické hračky, které mají přidaný jen prvek elektřiny navíc, jiné jsou vyrobené jako speciální hračky pro hrátky s elektřinou. Dávají na pokožku těla elektrické šoky, které si sami regulujete podle toho, jak se vám to nejvíce líbí.  Mohou se využívat v podstatě na celé tělo, fantazii se meze nekladou, nejčastěji se však používají na erotogenní zóny a na intimní partie. Zajímá vás trochu blíže, jak fungují, jak s nimi začít a jaké e-stim hračky si můžete koupit a vyzkoušet?

Proč používat při sexu elektřinu?

Možná se vám zdá, že elektřina je to poslední, co byste do sexu chtěli zahrnout. Kdo chce v průběhu sexu dostávat šoky? Budete ale překvapeni jejím využitím. Aplikování elektrických impulsů na erotogenní zóny zvyšuje jejich citlivost a prohlubuje pocity uspokojení. Dostane se do hlubokých nervů a svalů a přesně to tomu napomůže. Tyto pomůcky způsobují rychlý, ostrý šok na místě, na které bylo použito. Těžko se popisuje, jak to člověk ve skutečnosti cítí, ale určitě se nemusíte bát, že se budete svíjet v křečích jako po použití paralyzéru. Je to intenzivnější než prst, jazyk nebo vibrátor, je to tak specifické, že dokud to člověk nevyzkouší, ani nemůže s určitostí říct, zda se mu to bude líbit (ostatně to platí i u většiny jiných sexuálních praktik). 

Jak začít s používáním hraček na eletrosex?

Především musíte začít pomalu a do ničeho se nevrhat po hlavě. Nejprve si musíte rozmyslet, zda to opravdu chcete vyzkoušet, protože není nic horšího, než když se do něčeho nutíte například jen kvůli tomu, že to po vás vyžaduje váš partner. 

Ať jste žena, nebo muž, popřemýšlejte, zda máte nějakou erotogenní zónu, které když se partner dotýká, vzrušuje vás to. Poté na tuto oblast těla použijte hračku na elektrosex a nastavte ji na minimum. Pokud jste muž a líbí se vám například, když vám vaše partnerka saje nebo líže varlata, můžete vyzkoušet například to, ale pokud se bojíte hračku použít hned na intimní partie a víte o nějaké erotogenní zóně, která by byla pro začátek vhodnější, zvolte ji. Nechte partnerku, aby vám varlata lízala a sála, pak použila elektrický impuls a poté znovu lízala a sála. Když vás začne opět uspokojovat ústy, bude to najednou mnohem intenzivnější, protože se zvýšil průtok krve. To stejné platí v podstatě i pro ženy s vagínou. A pokud se neodhodláte ihned k intimním místům, vyzkoušejte to například na vnitřní straně stehen nebo na bradavkách. Není nutné tyto části těla nutné lízat, ale trochu dráždit jakýmkoliv způsobem před i po. Obzvláště bradavky jsou na elektrostimulaci velmi citlivé.

Na první pohled ani nemusíte poznat, že se jedná o e-stim hračku

Až se s nejnižším stupněm elektrických impulsů dostatečně seznámíte a uznáte, že se vám tato praktika opravdu líbí, můžete si sílu impulsů zvýšit o jeden stupeň. Opět mějte na paměti, že byste neměli nic přehánět a hnát do extrémů - třeba že byste si řekli, že když jste zjistili, že se vám to líbí, jistě zvládnete i tu nejvyšší možnou hranici intenzity.... Rozhodně to nedoporučujeme. Jestliže takovou erotickou hračku používáte na svém partnerovi, vždy se ho zeptejte, zda chce intenzitu zvýšit, či nikoliv.

Věděli jste, že i pouze díky používání takové hračky určené na elektro sex můžete dosáhnout orgasmu? Takovému orgasmu se říká elektroorgasmus.

Kde hračky na elektrosex zakoupit?

Hračky k elektrostimulaci můžete zakoupit v klasických kamenných sex shopech, což je pravděpodobně ta nejlepší možnost, jelikož si můžete hračku vyzkoušet a "osahat". I když si to vyzkoušíte třeba jen na ruce, budete vědět, do čeho jdete a také která je vám nejvíce sympatická. Tím ale určitě nechceme odradit od nákupu hračky na elektrosex online. Určitě tam najdete větší výběr, navíc i mnoho recenzí, podle kterých se můžete orientovat.

Bezpečnost je při elektrostimulaci na prvním místě

Vždy při těchto hrátkách musíte dbát na bezpečí své i svého partnera! Především to znamená pořizovat pouze takové pomůcky, které seženete buď od oficiálních výrobců nebo ze sex shopů, rozhodně ne nikde na tržnici nebo černém trhu. Takové hračky mohou být životu nebezpečné! Nekoukejte jen na to, které jsou nejlevnější, ale především na kvalitu. Také se těmto hrátkám raději vyhněte, pokud trpíte nějakými srdečními problémy nebo máte kardiostimulátor. To samé platí i pro osoby, které se necítí zrovna ve své kůži (chřipka nebo jiné podobné onemocnění), které jsou zraněné nebo těhotné ženy. V nejlepším případě se zeptejte svého lékaře, zda si s těmito hračkami můžete užívat, obzvláště pokud trpíte nějakými problémy.

Vždy si předem přečtěte návod k použití, ať se vyvarujete chyb, které můžete udělat, pokud nemáte dostatečné znalosti v této oblasti. Rozhodně se nesnažte sestavit si takovou erotickou hračku doma! Je to velmi nebezpečné. Může to skončit tak, že někoho zabijete a ne vzrušíte. Nedělejte to ani v případě, že elektřině rozumíte a myslíte si, že byste to zvládli. Raději zvolte nějakou známější značku, která má specialisty na to, aby vytvořili skutečně bezpečnou erotickou pomůcku

Jaké e-stim hračky vyzkoušet?

Hračky můžete koupit jako jednotlivý kus, ale existují i sady pro elektrosex. Jako začátečníci byste měli začít od toho nejjednoduššího. 

E-stim hračka Doc Johnson Stinger Wand

Doc Johnson Stinger Wand

Vypadá to trochu jako prostředek na nucení dobytka, aby se pohyboval, ale nebojte, je to naprosto bezpečná erotická hračka. Když se dotknete kůže, dělá praskající zvuk, ale je to spíše jen pro efekt, protože elektrošok je poměrně malý. Jedná se spíše o takové lehké přidání něčeho nového k sexu než jako nástroj bolesti, kterým budete mučit sebe nebo svého partnera. Stinger Wand může být používána na mnoho různých typů her od mírných až po divoké. Elektrické šoky mohou proudit z obou stran. Jedná se o ideální hračku pro začátečníky. Vypadá trochu jako nástroj hodný dominy, takže pokud se vám tyto hrátky na dominantní ženu a submisivního muže líbí, pak byste pro ni mohli najít uplatnění.

Jimmyjane Hello Touch EStim Pods

Tady už se nejedná o tyčku, která má v sobě elektřinu, nýbrž o elektrody. Opravdu to nevypadá na první pohled jako erotická hračka. Začněte tak, že si elektrody připevníte k ukazováčku a prostředníčku a pásek zapnete na zápěstí. Tato hračka je velmi fikaná, protože ona sama erotickou hračkou vlastně ani není, ona v ni totiž promění vaše prsty! Elektrifikuje vám ruku, jako byste byli nějací kouzelníci. Můžete si přikoupit i vibrační elektrody, které zážitek ještě zintenzivní. 

MyStim Sizzling Simon

Nenechte se zmást, elektro sex vůbec nemusí znamenat, že se věnujete pouze zevní části těla. Existují i hračky, které se zasouvají do vagíny nebo se nosí na sobě a mohou způsobovat stahování svalů na určitých částech těla (bradavky, vagína, anální otvor). Pokud chcete vyzkoušet interní stimulaci, zvolte Sizzling Simon. Pamatujte ale, že tuto hračku můžete používat pouze ve vagíně, protože na anální použití nemá dostatečně velkou základnu. 

Anální kolík John od MyStim

Když jsme už zmínili, že k interní stimulaci můžete používat i tyto hračky nabité elektřinou, je na místě, abychom uvedli i příklad pro pány. Jedná se o anální kolík, který se jmenuje John a je dostupný ve velikostech S, L, XL a XXL. Jestliže s análním sexem obecně teprve začínáte, doporučujeme co nejmenší velikost. Tento kolík vám nabídne i elektrické imuplsy, které anální sex ještě zlepší. U mužů existují i speciální masážní přístroje na prostatu, které také stimulují pomocí elektřiny.

Jaké další druhy e-stim hraček existují?

Nemyslete si, že hračky, které jsme uvedli, jsou veškeré, které se vám nabízí. Jen druhů je nespočet a vy si vyberte, který by vám mohl nejvíce vyhovovat. Elektrickými impulsy vás může uspokojovat vibrátor, dildo, vajíčko, venušiny kuličky, anální kuličky, svorky na bradavky, elektrostimulační sady, katetry a dilatátory, klece na penis, kroužky na penis, stimulátory prostaty, masturbátory a již zmíněné anální kolíky.

Rozhodli jste se, aby se elektřina stala součástí vašeho sexuálního života? Pamatujte, že byste měli být obzvláště opatrní a vždy to nejprve se svým partnerem prodiskutovat. A pokud partnera nemáte a chcete to s někým zkusit, můžete si nějakého najít díky sex seznamce.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.