Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Letní sex venku: Jak se s tím vypořádat

7.červenec 2019
Letní sex venku: Jak se s tím vypořádat

Sex venku vás v průběhu léta láká jistě nejednou. A není na tom nic zvláštního - člověk tráví většinu dne venku, navíc doma nebo v jiných budovách má každý sex pořád a lidé si ho rádi zpestří. A kdy jindy provést nějakou změnu než v létě, kdy si můžete vybrat (skoro) jakékoliv místo?

Léto je vůbec velmi specifické období pro sex. Nejen, že se rozmáhá sex venku, ale také nezávazný sex, který si můžete užít i ve chvílích, kdy jste ho vůbec neplánovali a někdy dokonce i s člověkem, se kterým byste do toho nikdy za jiných okolností nešli. Ale toto období je plné zábavy, radosti, úsměvů a také alkoholu, takže o tyto situace opravdu není nouze. Dnes si rozebereme dva nejčastější případy, kdy mají lidé v létě sex venku - hudební (nebo i jiné) festivaly a výlety se stanem do přírody. Jak si to co nejvíc užít a na co nezapomenout?

Sex na hudebním festivalu

Sexu se na festivalech nevyhnete. Ať už to bude znamenat, že budete mít s někým sex vy, nebo že někoho zahlédnete, nebo dokonce že někdo jiný bude mít sex ve vašem stanu (doufejte, že ne), tak se s ním zkrátka setkáte. Někdo dokonce festivaly považuje za tu jedinou a nejlepší příležitost, jak si v létě užít. Ani takový přístup se nedá odsoudit, pokud ale bude dodržovat pár zásadních pravidel, zejména co se ochrany před pohlavními nemocemi a otěhotněním týče, a samozřejmě pak nemůžeme vynechat ani hygienickou stránku, která je na těchto akcích často zanedbávaná.

Sex na festivalu podporuje hněd několik věcí

Není divu, že si lidé tak rádi na festivalech užívají. Jsou na nich tisíce lidí, takže je hodně velká šance, že si s někým sednete. Všichni mají skvělou náladu, poslouchají svou oblíbenou hudbu a slaví - a to většinou s velkou spoustou alkoholu a tím pádem i mnohem menšími zábranami. Nečekejte ale, že tady najdete někoho na vážný vztah. Stát se to může, ale lidé se sem především chodí bavit a to jim nemůžete zazlívat. Takže od první chvíle musíte počítat s tím, že to bude "jen sex". 

Je velká pravděpodobnost, že si s mnoha lidmi budete rozumět, obzvláště v případě, kdy se jedná o žánrově založený festival. S těmito lidmi pak strávíte často 3 dny a celá atmosféra vás naprosto pohltí. Je naprosto samozřejmé, že si to budete chtít užít co nejvíce, a pokud to pro vás bude znamenat i sex, tak proč ne! Jen dbejte na bezpečnost. Možná, že vás všechny tyto rady omýlané pořád dokola už nudí, ale uznejte sami - slyšíte to tisíckrát a pak to stejně uděláte špatně. Tak raději znovu.

Bezpečný sex je základ pěkného prožitku

Ano, je to pravda, protože se nemusíte stresovat, že se od někoho něčím nakazíte nebo že vás za 9 měsíců bude čekat překvápko (u žen dříve). A ačkoliv se proti otěhotnění mohou ženy chránit i jinými metodami, na festivalu by se vždy měly používat kondomy. To je zkrátka pravidlo, na které nikdy nesmíte zapomenout. Mějte ho vždy po ruce a nezapomínejte na něj ani v případě, když budete velmi opilí, protože nemůžete počítat s tím, že ten druhý na to bude dbát nebo si na to vzpomene. Mějte to v hlavě neustále.

Na hudebních festivalech vládne dobrá nálada a ta podporuje sex

Nepočítejte s tím, že kondomy zakoupíte na festivalu, ačkoliv na některých se prodávají. Raději si udělejte zásobu a jeden nebo dva mějte vždy na bezpečném místě u sebe. 

Kondomy vám také alespoň trochu pomohou s hygienou. Vzhledem k tomu, že na festivalech nejsou velmi rozšířené možnosti sprchování, musíte počítat s tím, že se váš protějšek už nějakou dobu nekoupal. A do toho se v parných dnech pěkně zapotil. Není to moc lákavé, že? Vzájemné dotýkání intimních partií není vzhledem k rozmnožení bakterií v těchto oblastech úplně nejlepší nápad. Díky kondomu se tomu můžete vyhnout.

Pozor na alkohol a jiné omamné látky

Jak jsme zmínili, sex je na festivalech tak rozšířený i díky alkoholu, který značně snižuje zábrany. Snažte se opíjet pouze "do nálady" a nikdy nejít za tuto hranici, kdy už nevíte, co děláte, a druhý den si nic nepamatujete. Může to být velmi nebezpečné, a to nejen z toho sexuálního hlediska. Není to ale jen alkohol, na který byste si měli dát pozor. Na některých festivalech více, na některých méně, ale na všech najdete někoho, kdo vám bude nabízet drogy. U těch je ještě větší šance, že své chování nebudete plně ovládat. Dobře si tedy své činy rozmyslete dopředu.

Sex při stanování v přířodě

Stanování s kamarády nebo se svou polovičkou představuje skvělou příležitost k sexu. Ne každý si je ale schopný takový sex užít, stan totiž může mít i spoustu negativ a pozitiva musíte nejprve objevit nebo si k nim trochu dopomoci. Můžete si teď pokládat otázku, proč vlastně tedy do sexu ve stanu jít? Odpověď jsme již nakousli. Jestliže jste nezadaní a jedete s partou kamarádů a kamarádek, můžete doufat, že se vám podaří si užít. Můžete na někoho cizího narazit i v kempu, pokud nebudete stanovat volně v přírodě. A jste-li v dlouhodobém vztahu, pravděpodobně už máte dost sexu v ložnici nebo v obýváku a věřte, že ve stanu to bude úplně něco jiného.

Sex ve stanu může mít i svá úskalí

Vždy je ale dobré, když si nejprve vše dopředu promyslíte, protože pak by vás mohly překvapit nepříjemnosti (takoví komáři nebo kameny nejsou to, co chcete při intimní chvilce řešit).

Dejte si záležet na výběru lokality postavení stanu 

Jestliže se rozhodnete jet do nějakého kempu, zkuste se podívat na jejich stránky, zda se na nich nedá zarezervovat místo pro stan online. Ať už to půjde, nebo ne, vybírejte vždy takové místo, které bude trochu dále od ostatních, na kraji nebo v rohu , daleko od hřišť, kde pravděpodobně budou kempovat rodiny s dětmi. Až tam budete, postavte stan na travnaté ploše, na které nebudou žádné kameny a kořeny. Rukama si plochu prohmatejte, protože některé z nich mohou být skryté v trávě. Komfort je klíčový.

Sbalte si věci pro maximální pohodlí a nezapomeňte na polštář

Když mluvíme o komfortu, budete muset počítat s tím, že si budete muset sbalit i věci, které byste normálně nechali doma. Jako naprosté minimum si sbalte pod spacák alespoň podložku na jógu nebo karimatku. Také zvažte prostěradlo nebo nějakou deku, protože nikdo nechcete spát ve spacáku, ve kterém si předtím užíval sex. Jestliže jedete autem do kempu a budete v něm mít hodně místa, sbalte i matraci, polštáře a lehkou deku, pod kterou se můžete následně přitulit k sobě. Jestliže jste pár již nějakou dobu a hodláte spolu cestovat častěji, můžete investovat do spacáku pro dvě osoby.

V žádném případě nezapomeňte na kondomy a ostatní důležité doplňky

Ať už hodláte mít sex s kýmkoliv, nezapomeňte si kondomy. Jak bylo zmíněno již u festivalů, kondomy zde nejsou jen proti přenosu pohlavních chorob a proti otěhotnění, ale plní také funkci hygienickou. Jestliže jste na nějakém treku, kde osobní hygiena v podobě sprchy není možná, určitě se vyplatí mít kondom. Zapomenout byste ale neměli ani na lubrikační gel, a to nejlépe jeho jednorázové pytlíky, které jsou mnohem skladnější než celá lahvička. Velmi důležitou roli hrají také vlhčené ubrousky, bez kterých se po sexu ve stanu neobejdete. Repelent je také velmi užitečný, ale zvolte spíše přírodní variantu.

Při sexu při stanování buďte nenápadní - zhasněte si uvnitř!

Všechny použité věci (kondom, ubrousky i obal od lubrikantu) dejte do sáčku, který bude sloužit jako odpadkový koš. Určitě bude příjemnější vyhodit celý sáček, než hledat koš s použitým kondomem v ruce. Dejte si pozor také na ochucené lubrikanty nebo kondomy, které by mohly přilákat hmyz.

Nalaďte se na správnou vlnu

U stanování je poměrně jednoduché udělat si pěknou předehru. Můžete po setmění společně skočit do vody, tulit se k sobě u táboráku a pozorovat praskající oheň, otevřít si lahev vína nebo popíjet pivo, poslouchat romantickou hudbu, ale třeba i pozorovat měsíc a hvězdy.

Stan rozepněte, ale jen trochu

Protože vám při sexu bude v uzavřeném stanu velké horko, a to i v případě, kdy venku zrovna vedro není, maličko ho pootevřete. Většina stanů má ještě ochranu proti hmyzu, mělo by to úplně stačit pro to, aby se do stanu dostal nějaký vzduch, a pokud ne, pootevřete ho celý. Nezapomeňte mít uvnitř zhasnuto, aby vás nikdo neviděl.

Zkoušejte různé polohy

Jestli nemáte velký a vysoký stan, polohy na koníčka a na pejska si budete pravděpodobně muset odpustit. Ale to nevadí i tak nemusíte po celé noci být pouze v jedné poloze. Misionář a lžičky (na boku za sebou) se nabízí, můžete ale také vyzkoušet na pejska v leže, tváří v tvář (v sedě) nebo 69. Vymyslet si můžete i svoji vlastní polohu. Hlavním znakem sexu ve stanu je intimita a blízkost, takže pokud se potřebujete s partnerem trochu sblížit, vyrazte s ním na několik dní do přírody.

Nevíte, s kým vyrazit stanovat? Zkuste se seznámit na erotické seznamce a vyrazte někam, kde vás nikdo nebude při vašich hrátkách rušit.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.