Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Letní i podzimní intimita vás sblíží

25.srpen 2020
Letní i podzimní intimita vás sblíží

Víte, že letošní konec léta může zlepšit intimitu ve vašem vztahu? Opravdu to tak být může, ale samo od sebe se to samozřejmě určitě nestane. Budete se muset trochu snažit, ale snažení to bude moc pěkné a příjemné. Co vám doporučujeme udělat, abyste svůj intimní život pozvedli ještě výš?

Udělejte si chvilku a zamyslete se nad tím, jak vypadal váš vztah na začátku. Pravděpodobně byl plný dobrodružných schůzek, milých dárků a sexu... Ano, byl naplněný spoustou sexu, který byl vášnivý a smyslný. Kam se to všechno podělo? Současnost vypadá trochu (a u někoho o dost) jinak, že ano? Je pravděpodobné, že váš vztah potřebuje zdravou dávku intimity. Každé roční období má své výhody, co se týká intimity a sbližování. V letních parných dnech spolu můžete vyrazit k vodě, kde se polonazí (nebo třeba i nazí) oddáváte radovánkám v rybníku, jezeře, moři či bazénu.

Konec léta ale většinou už na koupání moc není, ale víte, co stále můžete dělat? Chodit na výlety a stanovat! Noční teploty ještě neklesnou tak nízko, aby se člověk klepal zimou, a pokud náhodou ano, tak je to skvělá příležitost pro přitulení.

Sex při stanování se občas může zdát komplikovaný, ale když budete dodržovat určité zásady, bude skvělý a vy si ho užijete pravděpodobně mnohem více než ten v posteli. Bude to tím, že v posteli prožíváte sex po většinu svého života a také po většinu roku, zatímco ve stanu si ho můžete dopřávat pouze v pozdním jaru, v létě nebo na začátku podzimu. Také tak trochu vystoupíte ze své komfortní zóny, protože nebudete mít pohodlnou matraci, spoustu prostoru a poblíž žádnou sprchu ani záchod. Ale čerstvý vzduch, květiny, zvuky lesa a divoké přírody umocní váš prožitek.

Jak jsme ale zmínili, existuje i druhá stránka věci - nepříjemnosti, které čekají na každého, kdo není připravený...

Jak si co nejvíc užít sex ve stanu?

Zamyslete se nad místem, kde stan postavíte

Jestliže nebudete stanovat ve volné přírodě, ale v kempu, vyberte si místo, které je úplně na kraji a mimo ostatní stany. Nebudete tak muset řešit, jestli někoho budete rušit. Rozhodně stan nestavte poblíž dětských hřišť nebo rodinných stanů.

Co si ale budeme povídat, úplně nejlepší bude, když vyrazíte na túru a najdete si nějaké naprosto odlehlé místečko, kde vás vůbec nikdo vyrušovat nebude. Je to sice pracnější, ale vyplatí se to.

Dále byste se měli zaměřit na konkrétní místo - mělo by být rovné a bez veškerých kamenů a kořenů, které by mohly být velmi nepohodlné. Rukama místo pořádně prohledejte, mohou se totiž ukrývat pod vyšší trávou. Mít dostatek pohodlí je pro sex ve stanu klíčové.

Dobře si rozmyslete, kde si stan postavíte, abyste nelitovali

Sbalte si všechno potřebné

A opravdu myslete na všechno! Udělejte maximum pro pohodlí fyzické i psychické.

Spací pytle by měly být samozřejmostí, pod ně byste ale měli dát ještě karimatku, aby to bylo ještě pohodlnější. Do spacáku nebo na ně byste měli dát povlečení, protože spacáky jsou většinou vyrobené z neprodyšného materiálu. To znamená, že když se při sexu pěkně zapotíte, nebudete v tom muset spát celou noc.

Jestli na to máte prostor a sílu, klidně sbalte i nafukovací matraci, několik polštářů a lehkou deku, pod kterou se krásně mazlí. Investovat můžete i do spacího pytle pro dva, takže k sobě budete mít pořád blízko.

Nezapomeňte kondomy a další maličkosti, které se budou nepochybně hodit

To, že si budete užívat nespoutaný sex v divoké přírodě, ještě neznamená, že byste měli být nezodpovědní a nevzít si žádnou ochranu. Sbalit si balíček kondomů do batohu určitě není žádný problém, na to místo najdete. Stejně tak byste měli vzít i vlhčené ubrousky (které se ale hodí na spoustu věcí a určitě byste je s sebou měli stejně) a také cestovní balení lubrikačního gelu. Také nezapomeňte plastové sáčky nebo ještě lépe odpadkové pytle - určitě nechcete, aby se vám použitý kondom válel ve stanu a rozhodně ho nechcete zahodit jen tak někde v lese - toužili byste snad vy nějaký takový pak potkat?

Všechny přípravky raději volte bez vůně, protože ta by mohla do vašeho stanu pozvat nezvaná zvířátka, především hmyz. Pak by se nekonala romantická noc plná vášnivého sexu, ale vášnivé hysterické honění, vyhánění a zabíjení otravného hmyzu. 

Nalaďte se

Krásně strávené romantické chvilky při stanování se nemusí odehrávat pouze ve stanu. Bude lepší, když si budete pamatovat i něco jiného, než jen zadýchaný stan. Pořiďte si židličku pro dva, na které se můžete skvěle tulit při zvucích praskání ohně a popíjení vína. Stanujte blízko jezera, kde nikdo jiný nebude, a po setmění (ale klidně i před ním) si dejte závod, kdo se první svleče donaha a doběhne do vody. Možná se vám budou hodit i lucerny, které vytvoří ještě krásnější atmosféru. Než ale půjdete na věc, nezapomeňte veškeré světlo uhasit a zhasnout, aby vaši případní "sousedé" neviděli vaše siluety ve stanu. Obdivovat tělo svého partnera můžete i v měsíčním svitu.

Z takového stanování budete mít spoustu nádherných zážitků a budete mít na co vzpomínat.

Když chcete mít ve stanu sex, nezapomeňte zhasnout!

Pár dalších skvělých tipů

Pokud nechcete být opravdu nechutně zpocení od hlavy až k patě a chcete při sexu i trochu dýchat, zlehka si otevřete stan. Většina z nich nabízí možnost ponechání zavřené síťky, což se hodí proti hmyzu. Ideálně ho pootevřete na dvou protilehlých stranách, ale zase ne úplně dokořán, aby na vás každý viděl. S čímž také souvisí to, že byste si intimnosti měli nechat jen do stanu. Sexem na veřejnosti porušujete zákon a navíc vás tam čeká i hmyz nebo vyrážka z kopřiv. Stan je zkrátka bezpečnější.

Až budete mít po radovánkách, sprcha pravděpodobně bude na míle daleko. I tak se alespoň na těch nejzpocenějších místech otřete vlhčenými ubrousky, abyste ráno nelitovali - může se vám vytvořit vyrážka, ve vlhku se vede skvěle také kvasinkám, ale ani zápach nebude zrovna příjemný. 

Jaké sexuální polohy se hodí do stanu?

Nejvíce záleží na tom, jaký máte stan. Budeme vycházet z nejpravděpodobnější verze, že váš stan není zrovna vysoký, a tak můžete zapomenout na polohu na koníčka nebo na pejska. Jasnou volbu představují misionář a lžičky, ale určitě byste neměli zapomenout i na pejska v leže, tváří v tvář nebo starou, známou 69. Ale nehledě na to, jakou polohu si vyberete, vždy v tom bude hrát hlavní roli blízkost, kterou v ložnici jen tak nezažijete. To je to, proč se lidé na sex ve stanu těší a proč si ho užívají i přes všechny nástrahy, kterým se musí vyhnout. Pouto s vaším partnerem se prohloubí a domů bude odjíždět šťastnější a spokojenější jako pár.

Zažijte intimní sex i jinde než ve stanu

Samozřejmě stan není jediným místem, kde si můžete užít intimitu s vaším partnerem, která je pro vztah neskutečně důležitá. Ze vztahu se v průběhu let začne sama vytrácet a sex pro pár začne být spíše povinnost než něco, co by si opravdu užívali. Hodně z nich to chce napravit, jen neví, kde začít. Nebojte, není na tom vůbec nic těžkého, všechno to vlastně už znáte, jen potřebuje nechat trochu víc pracovat smysly a emoce a naopak vypnout myšlení.

Při stanování se dají zkoušet různé intimní sexuální polohy

Zaměřte se na sexuální polohy, které umožňují oční kontakt, na tantrické dýchání nebo doteky. Udělejte danou chvíli intenzivnější. Pokud stále nevíte, jak na to, podívejte se na to takto: Některé polohy vyvolávají emoce, které ostatní polohy vyvolat nezvládnou. Vytváří pocit bezpečí, důvěry a pocitu, že vás druhý vidí a vnímá. Místo toho, abyste neustále přemýšleli nad tím, jestli jste nesténali moc nahlas, jestli vaše postel není slyšet ve vedlejší místnosti nebo jestli je váš partner spokojený, musíte zjistit váš rytmus a v ideální poloze, kterou vnitřně vycítíte, si to užít. Uvidíte, že se veškeré vaše zábrany rozplynou.

Oživení intimity ve vašem sexuálním životě správnými sexuálními polohami je klíčem k znovuvzplanutí ohně, který si pamatujete ze začátku vašeho vztahu. 

Skvělé jsou polohy, při který se díváte jeden druhému do očí. Například když muž sedí na kraji postele a žena mu sedí na klíně. Tyto polohy umožňují se nejen na sebe dívat, šeptat si do ucha, ale i líbat se bez jakýchkoliv zábran. Hlavně vypněte mozek a nemyslete na to, jak asi vypadáte.

Pokud si žena chce odpočinout a jen si užívat potěšení, může si lehnout na záda a nohy si opřít o partnera. Ten se může ženě v této poloze věnovat mnoha různými způsoby - penetrací, stimulací rukama, ale i jazykem nebo erotickou hračkou

Sexuálních poloh pro intimní sblížení existuje opravdu velmi mnoho - na to určitě přijdete sami, když budete aktivně zkoušet. Stačí se držet zásad napsaných pár řádků výš a toho, že to vždy musí být příjemné jak vám, tak vašemu partnerovi. Nic nedělejte proti jeho vůli, stejně tak by on neměl dělat nic, co se nelíbí vám. Komunikace je při sexu vždy velmi důležitá. 

Chcete-li si takovéto intimní sexuální polohy užívat také, ale chybí vám momentálně druhá polovička, zaregistrujte se na erotické seznamce a hledejte spolu intimitu ve vašem milostném životě.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.