Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Léčka s nevěrou zabrala, bohužel - 2. díl

10.červenec 2021
Léčka s nevěrou zabrala, bohužel - 2. díl

„Ale sousede, jen se nedělej, nejsem blbej a všímám si... Ale podívej, mě to neva, to je OK... Měl bych pro tebe návrh...“ Podíval se zpytavě, co ze mne vypadne. „Víš, já už tak jednoznačně o její věrnosti přesvědčenej nejsem, ale nechci, jak se říká, vařit z vody. Potřebuju hmatatelnej důkaz, že mi fakticky nevěrná je.“

„Když na ní vybalim to, co jsem se dočetl z toho mobilu, bude zatloukat, že nic víc nebylo, že to neni tak, jak si myslím, a že jsem hajzl a žárlivec, co jí lezl do mobilu. Ale když budu mít hmatatelnej důkaz, můžu se s ní dát rozvést nebo ji zatlačit do kouta. Prostě chtěl bych, abys do ní dělal, abys mi jí sváděl a svedl. Abys to pochopil bez nějakýho omylu či nedorozumění… Prostě ji sveď, dostaň do postele. Máš ode mně povolení Jarku vošukat, můžeš si užít podle vlastní vůle a chuti. Slibuji, že ti to nikdy nebudu vyčítat. Mám jen podmínku: Chci, abys to nějak tajně natočil. Hele, ber na vědomí, že jsme kamarádi a že když budeš jednou třeba potřebovat podobnou pomoc, tak se mnou můžeš počítat. Nedostáváš málo už proto, že po ní roky mlsně koukáš. Ale abys to neměl tak jednoduchý a já nečekal věčnost, dávám ti měsíc. Když nic nebude nebo když tě jasně pošle do prdele, řekneš mi to a konec. Jestli jí vošukáš, natočíš to a mě to video dáš. Neboj, když se budu rozvádět, tak po soudech tě jako svědka tahat nebudu, to ti slibuju.“ Milan na mne hleděl jako puk. „Ty vole, Honzo, to myslíš fakt vážně?“ divil se „To je výzva?!“ „Jo vážně a je to výzva," já na to. „Jsem na svou manželku náramně zvědavej.“

4. kapitola – Jak moucha na lep...

Když mě Milan potkal jednou na chodbě a pozval k sobě domů, ještě jsem sama sobě namlouvala, že to je jen přátelská návštěva a o nic nejde, i když jsem tušila, že po mě zase nejspíš vyjede, a to přesto, že se mi za to, co bylo minule, omlouval. A i když jsem po vstupu do jeho bytu poznala, že o přátelství tu tedy nepůjde, ještě jsem byla rozhodnutá to stopnout a celé to ukončit. Jenže Milan jen zavřel dveře, tak mě hned za dveřmi popadl do náruče, začal líbat – a mně najednou vypnul mozek a všechno mi bylo jedno. Zdvihl mne a odnesl do své ložnice.

Jenže po vstupu do pokoje mě čekal šok. Na posteli seděl ještě jeden cizí muž. Byl o dost mladší než Milan. Když mě spatřil, ihned se postavil a představil se mi jako Martin. Překvapeně jsem se otočila na Milana. „To je můj o deset let mladší brácha, Jaruš… On je následkem nerozumu našich rodičů, pořídili si ho, když bylo naší mámě už čtyřicet a tátovi pade…“ Martin se zasmál té narážce. „No snad ti to nevadí,“ řekl. Nemohla jsem uvěřit svým očím. Nevěděla jsem, co mám dělat. Vždycky jsem snila o trojce, ale podvádět takhle svého manžela Honzu?

„Máš něco k pití?“ zeptala jsem se. Šel k ledničce vedle v kuchyňce a přinesl láhev červeného vína. "Jestli to mám udělat, musím se posilnit,“ pronesla jsem, nevěda snad ani, co jsem právě řekla. Oba dva se zasmáli a také se napili. Chvilku jsme popíjeli a povídali si. Ten Martin byl sympatický a hezký kluk, určitě byl hezčí než jeho brácha. Prý studuje sociologii třetí semestr. Když jsme byli dostatečně v náladě, tedy spíš já, rozhodla jsem se jednat. Svlékla jsem se před nimi do naha a pak oni oba také. Stáli jsme tam všichni tři zcela nazí a odhodlaní. Lehla jsem si na postel a každý mě obejmul z jedné strany. Hladili mi prsa a břicho, cucali mi bradavky, každý jednu a každý mi hladil jedno stehno. Jeden z nich, ani nevím už který, mi zajel rukou mezi nohy. Líbilo se mi to, že mám dva milence, že se o mě dělí dva bratři.

Bože, to bylo to tak vzrušující. Byla jsem celá vlhká a jejich ruce se střídali v mé prcině, prstíc mě tam. Oba byli už moc vzrušení, a tak si mě Milan nadzvedl a otočil mě zadkem k sobě. Strčil svůj penis do mě. Zavzdychala jsem, ale Marin mi ucpal pusu svým penisem. Šukali mě ze všech stran jako bych byla nějaká loutka. Nemohla jsem se ani nikam pohnout. Milan do mě přirážel jako zběsilý a já asi u toho hlasitě sténala, možná hekala nebo ječela, fakt nevím, protože jsem byla někde jinde, v jakémsi mezihvězdném prostoru. Když jsem ucítila ty jeho záškuby, bylo mi jedno, že nemá kondom a já nic neberu, že s Honzou souložíme jen přes kondomy. Pak se vyměnili a změnili jsme i polohu.

Erotická povídka Léčka s nevěrou zabrala, bohužel - 2. díl

Tentokrát jsem si lehla na záda a strčil ho do mě Martin. Chvilku mě šukal sám a Milan mi líbal a mačkal prsa a ještě mi rukou podsunutou mezi našimi břichy dráždil dost divoce poštěváček... Křičela jsem tak hlasitě, že mě musel slyšet celý barák. Martinův penis mi bušil do děložního čípku a vagíně dráždil každičký kout mojí mučené pochvy. Po chvíli Martin začal vzdychat. Ucítila jsem, že s sebou začal cukat natlačený na mé děloze a že jeho semeno stříkalo dovnitř. I já jsem se dostala do slastného orgasmu. Oba jsme měli orgasmus zároveň. Byla jsem v pochvě plná jejich semene. Vytékalo mi na stehna a na prostěradlo. Byla jsem tak uspokojená. Bylo to úžasné.

Zajímavé je, že mě za celou tu dobu ani jednou nezatrápilo svědomí. Ten den jakoby se mi obrátil svět vzhůru nohama. Najednou jsem ani nevěděla, kdo vlastně jsem, a jak jsem k tomu všemu přišla. Seděla jsem doma v naší ložnici, matně si vzpomínala na ty chvíle prožité před hodinou „Co se to vlastně stalo? Jak to, že je ze mě někdo jiný. To snad ani nemůže být pravda!“ přemýšlela jsem si sama pro sebe a namáhala svůj mozek. Sex s nimi byl prostě skvělý. Jednoduše proto, že to bylo po třech, vlastně skoro čtyřech letech něco jiného. To samozřejmě není důvod k nevěře, to vím… I proto jsem Milanovi rovnou řekla, že to bylo sice krásné, ale taky poprvé a naposled. Potutelně na mě koukal a pak řekl: „Jak chceš, ale ty přijdeš. Já to vím.“ Trochu se mě dotklo, jak si tím byl tak jistý.

Když Honza přišel z práce, tak se nic nedělo, dokonce jsem ani neměla tak velké výčitky, jak jsem si myslela. Naopak jsem se na svého muže zase začala dívat s velkou láskou, jaká tam byla dřív. Probralo mě to a chápala jsem názory, že někdy může nevěra pomoci obohatit vztah. Věřila jsem tomu a myslela, že odteď už bude vše dobré.

5. kapitola – Šok II

Druhý den byla sobota, nechal jsem Jarku spát, ať si užije ještě klidu, a dokonce jsem udělal kávu. Pak jsem na stůl položil mnou vyplněnou žádost o rozvod. Počkal jsem, až vstala, až si odbyla WC, čištění zubů a další hygienu v koupelně. Přišla do kuchyně v noční košili, sedla si ke stolu a kávě a její zrak spočinul na tom formuláři. Ztuhla a pohlédla zpytavě na mne. „C…co…co to je?“ „To je žádost o rozvod, umíš-li číst,“ řekl jsem v klidu, ale s ironií v hlasu. „Ty se chceš…? Proč jako? Ty někoho máš?“ byla v šoku a blekotala. „Já? Já ti byl vždycky věrnej, já nemám nikoho, ale v tebe jsem ztratil důvěru…" načež jsem jí povyprávěl, co jsem jí našel v tom mobilu. "Ty…tys mi tehdy prolustroval mobil? To se nedělá, seš hajzl!“ zvýšila hlas. „Aha, tak já jsem hajzl, že sem ti odhalil, jak se muckáš s nějakym Alešem z fitka, jak ti vošmatává kozy a ty mu saháš do rozkroku? Seš vdaná ženská, proboha! Chováš se jak coura!“ zvýšil jsem hlas také.

„Ale Honzo, nic víc už nebylo!“ bránila se. „Jo, tehdy možná ještě né, ale co potom, no?!“ dorážel jsem na manželku dál. „Seš žárlivej, měl by ses s tím jít léčit,“ opáčila. „Já léčit? Když mám pádnej důvod, musím žárlit! Já v tebe přestal mít důvěru a bez důvěry se žít nedá,“ pronesl jsem. „No tak dobře, tehdy jsme to s Alešem přepískli, ale hele, Honzo, já s nim fakt nic víc neměla a potom už nic nebylo,“ řekla chlácholivě. „Že nic???“ zasmál jsem se ironicky. „Ne, vopravdu nic,“ dušovala se. „Hmm…a co včera se sousedem a jeho bráchou?!“ pohlédl jsem na ni a viděl, že ji to zdrtilo. „Jak to víš?“ zakuňkala s pláčem na krajíčku.

A tak jsem jí vyložil, že od chvíle, co jsem jí přestal věřit, jsem jí chtěl dát šanci. Popsal jsem, jak jsem proto, aby ji dostal do postele, získal souseda Milana, protože jsem věděl, že se mu Jarka líbí a on jak souhlasil. To s tím jeho bratrem byl nadplán, to že jsem já nevymyslel. Také jsem jí řekl, že to Milan natočil skrytou kamerou a že to video z jejich šukačky mám v notebooku, že mi to hned poslal. „Kdybys ho odmítla, kdyby sis s ním a tím jeho bráchou nezašukala, nechal bych to s tim Alešem být a život by šel dál, jenže ty ses zachovala jako nespokojená promiskuitní rajda a zamrdala sis. Navíc se do tebe voba udělali, a pokud vim, ty žádnou antinu nebereš, takže si ještě riskovala těhotenství. Kdybych ti dál věřil, to, co se odehrálo včera se sousedem, bych se nejspíš nikdy nedozvěděl. Možná byste spolu šukali dál vždycky, kdybych nebyl doma, co? A kdyby tě naprcal, tak bys kukačku klidně i hodila na mě, že jo? Ne, už tě nechci. Ve zkoušce věrnosti jsi neobstála! Podepiš to a nedělej fóry. Byt mi necháš a odstěhuješ se. Jestli budeš dělat problémy, tak to video s tvou nevěrou uviděj všichni tví příbuzní, kolegové a kolegyně na katastrálním úřadu dostanou odkazy na jedno video na jedněch zahraničních webovejch stránkách. Tak si to rozmysli. Děti nemáme, bude to rychlé a bude to v klidu z důvodu řekněme diametrálních názorových rozdílů na život.“

Podal jsem jí propisku a Jarka tu žádost podepsala.

Pokud jste po rozchodu a chcete si nezávazně užítzaregistrujte se na sex seznamce a zapomeňte na všechny chmury.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.