Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Kterých starých zvyků v sexu se ženy drží?

4.březen 2021
Kterých starých zvyků v sexu se ženy drží?

Každý si svým životem nese nějaké staré zvyky. Většinou je pochytíme od rodičů, když jsme starší, děláme to často stále stejně. Ale není to špatně? Není lepší se přizpůsobit moderní době a využít všeho, co nám nabízí?

Ponožkám v sandálech, chlupatému podpaží a univerzální hnědé omáčce s knedlíkem se dokáže vysmívat každý. Dle většinového mínění to jsou jevy, které jsou naprosto out.: relikty minulosti, trapné, směšné, nehezké a nepatřičné přežitky, které se dochovaly jen setrvačností. Je možno, že ba dokonce patří k dobrému tónu se jim vysmívat. Ženy si často zvyšují svůj kredit pranýřováním podobných, ale nutno dodat celkem neškodných faux paux. Přitom i ženy v sexu nebo seznamování běžně dělají věci, které jsou oprávněně out. Drží se konceptů, které už dávno byly překonány a které jsou doopravdy nepotřebné. Zde je přehled věcí, které na rozdíl od chlupatých podpaží a rozkroků do současného životního stylu opravdu nepatří.

Sex až poté, co se pořádně poznáme?!

Představa, že lidé by se před tělesným spojením měli znát, má bohužel velmi tuhý kořínek. Přitom biblický výraz pro "zasunout" je právě "poznat ženu", takže nějaké poznávání před tím je logický nesmysl. V příručkách pro dospívající ze 70. a 80. let se dokonce píše o případech, kdy spolu dva mladí lidé půl roku (!) chodili, než vykonali soulož. Chozením se přitom rozumělo vodění za ruce, dlouhé rozhovory, líbání a hlazení ňader přes textil. Z nějakého důvodu současné ženy si tuto představu hýčkají, a dokonce se jí řídí. Tedy ne že by vydržely půl roku nesouložit, to většinou zdaleka přesahuje jejich síly. Velmi často však pokazatelně dodržují zásadu 'dávám až na druhém rande, abych nebyla za běhnu", případně "nejdřív spolu někam pojedeme/strávíme víkend, než spolu budeme spát".

To je vše vrcholně nemoderní. Čas se zrychlil, život se objektivně prodloužil, ale subjektivně zkrátil. Není čas na zbytečnosti, není čas na váhání. Chci-li s někým spát, je nejlepší to provést hned. Nechci-li, neprodlužovat to. Co když s někým chcete být a po půl roce chození zjistíte, že v posteli nestojí za nic? Takové případy plodí pak velké a dlouhodobé mrzení, ledaže byste si na sex mohli najít specialistu, který by vám s tím dokázal pomoci. Ale především: sex s lidmi, které neznáme, je prostě lepší a rozvíjí empatii a postřeh. Vášeň srší ze všech stran, touha je nekonečná a člověk si to alespoň pořádně užije.

Vždy ale pamatujte na to, že byste měli provozovat bezpečný sex, to znamená s kondomem. Ten není out, naopak je velmi in a jeho používání vám může velmi zpříjemnit budoucí život. Nebo možná ne zpříjemnit, ale aspoň se vyhněte tomu, že vás postihne nějaká nepříjemná pohlavní nemoc. I na orální sex existuje ochrana - tenký kousek latexu, který používají zubaři.

Nemusíte mít sex jen s lidmi, které znáte, ale vždy by měl být bezpečný!

Hledání dokonalého partnera

Při stále větší specializaci ve všech oblastech udivuje, co ženy ještě dokážou vyžadovat od jednoho a téhož muže: měl by být inteligentní, milý, příjemný, namakaný, odvážný, bohatý, skvělý v posteli, a ještě navíc třeba Francouz. Pan Dokonalý, pan Božský, princ, hrdina, borec. Je evidentní, že takový člověk je reálný stejně jako čtyřhranný kruh. Lidé nejsou bohové, nýbrž nedokonalé stíny hrdinů a bohů, rozbité nádoby, střepy krásného díla. Na toto však každá žena přijde časem sama. Snad. Stejně jako by měl každý muž přijít na to, že u žen je to naprosto stejné. I nejkrásnější ženy světa mají své stinné stránky.

Mnohem horší však je, pokud člověka nenapadne, zda jako protihodnotu k tomu, co požaduje, má sám co nabídnout. Předpokládají snad tito lidé, že jsou sami dokonalí? Kdyby byl někdo dokonalý, měl by vůbec potřebu nějakého kontaktu se ženami/muži? Proč se domnívají, že někdo alespoň částečně dokonalý by o ně mohl mít zájem? To si myslí, že stačí svolit? Dnes už je to zkrátka jinak.

To, že si žena s někým užije sex, nic už neznamená. Sex je to nejmenší, co můžou nabídnout. Dnešní požadavky mužů jsou jiné, nejsme v 90. letech. Inteligentní současný člověk ví, že každý nemůže být dobrý ve všem. To není nic strašného, taková je prostě situace, v níž se docela dobře dá žít. Je normální, že s nějakou ženou se dobře bydlí, s některou dobře pracuje, s jinou příjemně hovoří, s další dobře souloží a s jinou zase příjemně chodí na ryby. Omylem by bylo mít všechny tyto ženy v jedné. Univerzání výrobky neexistují, a tím méně univerzální lidé. Vždyť si vemte třeba jen fakt, že šampon 2v1 nikdy nebude tak skvělý, jako když si koupíte šampon a kondicionér zároveň. S lidmi to v podstatě platí naprosto stejně. Pokud je člověk dobrý ve všem, pak není dobrý v ničem. Pokud mě nebaví sex, proč zakazovat partnerovi/partnerce, aby tuto činnost provozoval/a s někým jiným?

Stejně tak když ji nijak neoslovuje jízda na silničním kole, proč by jí mělo vadit, že na tuto činnost jezdí s kamarádem nebo kamarádkou? Pokud lidé uznají, že nejsou bohové, nebudou se navzájem stresovat přemrštěnými požadavky a každý bude moci s uspokojením dělat to, v čem je dobrý. A pokud si navíc přestanou navzájem zakazovat kontakt s jinými lidmi, budou šťastní. Být žárlivý je vrcholně nevkusné a nemoderní.

Ženy se někdy zbytečně v sexu drží starých zvyků

Společné bydlení už není podmínkou

Není-li společné bydlení vynuceno závažnými okolnostmi, je dnes správným trendem se mu vyhýbat. Každodenní venkovní svět je dnes tak zamořen lidmi, ať už na ulici, v open space kancelářích ve firmách, v dopravních prostředních či jinde. Příbytek tedy zůstává jedinou oázou soukromí, a není důvod si tam ještě někoho zbytečně brát. Trend odděleného obydlení neztrácí ani po letech na oblibě, což svědčí o tom, že je to cesta správným směrem. Tak proč se vracet k folklorní zvyklosti společné světnice? Dejte si trochu prostoru.

Svatba už postrádá svůj význam

Vrchol pouťového nevkusu a vyprázdněnosti, něco jako fialové sako, bílé ponožky, Kameňák II a Michal David dohromady. Svatba v době, kdy na rozdíl od minulosti nemá žádný hodnotný základ a kdy se polovina párů stejně rozvede? Proč? Ženy si za ní ale stejně často stojí, a pokud s partnerem chodí již pár let a on je stále nepožádal, jsou z toho zkroušené. Přeneste se přes to! Oslavu vašeho dokonalého vztahu si můžete třeba i s celou rodinou a kamarády udělat i bez svatby.

Sex se změnil

V době, kdy znalost lidského těla a psychiky nesmírně pokročila, kdy můžeme čerpat z nesmírného kulturního podkladu a zkušeností nashromážděných během tisíciletí, jsou některé ženy v sexu pořád někde v bodě nula. Vrcholem tělesné rozkoše už ale dávno není zásun a hýbání tam a zpět. Stejně tak snaha za každou cenu uspokojit ženu je dávno z módy. Celé mužské tělo je zónou, na kterou se dá působit příjemně, ale to vyžaduje neustálé učení, zkoušení a snahu. Jestli si ženy myslí, že si vystačí s tím, co se naučily ve dvaceti a zaslechly od kamarádek, tak to se bohužel dost zásadně mýlí.

Žena by měla učení o sexu věnovat nějaký čas

U sexu se ale můžeme nějakou chvilku pozastavit. Přeci jen se jedná o důležitou součást našich milostných životů. Ženy v minulých dobách žily s tím, že sex je provozován pouze pro plození dětí. Některé si to jako břemeno nesou až do současné doby. Ne, že by s tím souhlasily - jen jejich tělo je takto naprogramováno. Proto se také většinou řeší to, že žena nechce sex tak často jako muž, a ne opačný problém. Vnitřně by možná i chtěla, ve fantaziích by také chtěla, ale jakmile k tomu má dojít, "zasekne se". Často k ničemu nedojde, a pokud ano, většinou si to neužívá.

Stále se musí pracovat na tom, aby ženy byly v sexualitě otevřenější. Určitě to neznamená, aby se vyspaly s každým, jen se musí naučit poddat chvíli, naučit se být teď a tady, neřešit hlouposti (třeba jako "nevypadám u toho hloupě?", "nejsem v tom tlustá?", "nevzdychám příliš nahlas?" a spousta dalších) a být samy sebou. Za poslední desítky let doba pokročila opravdu obrovským skokem ve všech směrech. Změnila se práce, myšlení, ale hlavně pohled na spoustu věcí.

Ženy, i když jste se narodily například před 40 a více lety, kdy mobilní telefony, tablety a notebooky, jaké známe dnes, nebyly, počítače byly obří krabice, které se k normálnímu smrtelníkovi domů nedostaly, a sex byl ideálně provozován až po svatbě a jen s tím jedním jediným člověkem (krom samozřejmě různých subkultur, které ale byly v menšině), nebojte se to celé změnit teď. Určitě si neříkejte, že už je pozdě nebo že jste na to staré! Zkuste naprogramovat svou mysl trohu jinak, zaměřit se na sexualitu, požitky, touhy, fantazie a nedržte se starých zvyků, které jsou v dnešní době jednoduše zastaralé. To stejné samozřejmě platí i pro všechny mladší ženy, které mají tyto tendence.

Pokud chcete poznat partnera s otevřeným přístupem k sexu a celkově sexualitě, zaregistrujte se na online erotické seznamce. Je to skvělý a především jednoduchý způsob, jak se právě s takovými lidmi seznámit. 

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.