Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Který vibrátor se hodí pro můj typ osobnosti? - 2. díl

31.březen 2022
Který vibrátor se hodí pro můj typ osobnosti? - 2. díl

Nevíte, podle čeho si vybrat vibrátor? Na trhu je jich tolik, kdo se v tom má vyznat?! No přece my! Poradíme vám, jaký vibrátor se pro vás hodí podle vaší osobnosti.

V prvním díle článku o vibrátorech podle typů osobností jste se mohli dozvědět, jaká z erotických hraček se nejvíce hodí pro ženy, které nemají žádnou zkušenost s vibrátory, pro ženy, které v současné době aktivně randí, pro ty, které se rády zkrášlují pomocí kosmetiky, pro lidi, kteří se zkoumání sexu nebojí a nakonec i pro workoholiky, kteří si nestíhají udělat čas na intimní chvilky

Dnes se budeme věnovat dalším 5 druhům lidí a vibrátorům, které se k nim hodí. Bude na vás sedět některá ze škatulek?

Jaký si vybrat vibrátor pro můj typ osobnosti?

Pro šikovné manželky: Pillow Talk Cheeky Wand Massager

Váš týden je naplněn úklidem, vařením, praním a organizováním. Vyznáte se v nejlepších místních pokrmech a účinných čisticích prostředcích na trhu. Kromě toho, že jste nejlepší hospodyňka, ovládáte také umění multitaskingu, což vám pomáhá držet krok s pochůzkami a dalšími povinnostmi. Protože vaše práce zahrnuje spoustu pohybu a multitaskingu, zasloužíte si multifunkční vibrátor, který nejen potěší vaše erotické zóny, ale také uvolní vaše svaly.

Proto vám vřele doporučujeme masážní přístroj Pillow Talk Cheeky Wand. Je vyroben s motorem PowerBullet®, který poskytuje hluboké a dunivé vibrace na vašich citlivých místech. Má délku 20,5 cm a průměr 3,8 cm.

Co se týče designu, má hedvábný silikonový povrch s mřížkovou strukturou na rukojeti a na ovládacím tlačítku se vyjímá krystal Swarovski. Kromě dunivých vibrací a estetického designu je tento masážní přístroj vybaven také ovládáním pomocí stisknutí a přidržení tlačítka, což usnadňuje jeho používání.

Pillow Talk Cheeky Wand Massager je pro vás tím nejlepším, protože...

Získáte dvě položky za cenu jedné, což se hodí do vašeho praktického a víceúčelového já! Budete ho moci používat na erotogenní zóny, jako je klitoris a bradavky, a také ho využijete jako masážní přístroj na bolavé svaly.

Perfektně se k němu hodí masážní sada Orgie Lips - jahoda

Nanesení masážního oleje na tělo při použití tohoto vibrátoru určitě ještě umocní žhavost vašich chvilek při sebeuspokojování. Orgie Lips Massage Kit je masážní olej s příchutí jahod, který vám může partner slíbat (není škodlivý a dobře chutná) a má hřejivý účinek. Součástí je důmyslné lechtadlo s peříčky, které můžete využít při smyslných hrátkách s partnerem. Mějte na paměti, že tento masážní olej funguje pouze pro masáže těla. Nepoužívejte tento výrobek jako lubrikant při sexu nebo sexuálních hrátkách.

Vibrátor Pillow Talk Cheeky Wand Massager

Pro svérázné slečny: Lelo Ora 3

Jste známá tím, že máte ve své skupině kamarádek ten nejunikátnější módní styl. Zatímco ostatní sledují módní trendy, vy si jen užíváte pohodu ve svém vlastním stylu. Máte také tendenci mít rády věci, které se vymykají normálu, od jídla až po koníčky.

Pokud se považujete za někoho, kdo má jedinečný vkus, měly byste vyzkoušet Lelo Ora 3! Určitě vzbudí váš zájem, protože tento vibrátor není jako běžné vibrátory ve tvaru vajíčka nebo penisu. Má kruhový tvar se zlatavě zvýrazněnou rukojetí a je vybaven pevným nástavcem, který se otáčí a vibruje, čímž stimuluje pocit, že se necháváte orálně uspokojovat. Pokud rády přijímáte orální sex a máte rády jedinečné vibrátory, sáhněte po tomto!

Lelo Ora 3 je pro vás tím nejlepším, protože...

Je úplně jiný než běžné vibrátory. Nejen to, ale poskytuje také jedinečné pocity díky technologii PreMotion™ a pevnému jádru rozkoše.

Perfektně se k němu hodí Lauvette Honey Lube

Mít lubrikační gel na vodní bázi je při používání tohoto jedinečného vibrátoru nutností, protože napodobujete "mokrý" pocit, který máte při přijímání cunnilingu. Lubrikant Lauvette s charakteristickou medovou příchutí jistě zajistí, že nejen hračka, ale celá ložnice bude bzučet rozkoší. Jeho složení je lehké, netoxické a dlouhotrvající a napodobuje přirozenou tělesnou lubrikaci. Je také jedlý, takže pokud se na vás váš partner chystá, můžete tento sladký lubrikant použít k zesílení aktu.

Vibrátor Lelo Ora 3

Pro technické guru: Lovense Lush Gen 3 vibrátor ovládaný aplikací

Všichni se na vás obracejí s problémy s telefonem, notebookem nebo internetem. Všichni vás ve skupině přátel považují za "techničku", a to oprávněně, protože jste ráda informována o nejnovějších zprávách a aktualizacích v technologickém průmyslu.

Někdo, jako jste vy, kdo je vždy v obraze s nejnovějšími technologiemi, si zaslouží používat hi-tech vibrátory, jako je například vibrátor Lovense Lush Gen 3, který je ovládaný aplikací. Je to jedna z charakteristických hraček od světové značky erotických pomůcek Lovense. Vyznačuje se ergonomickým nositelným designem, silnými vibracemi a funkcemi ovládanými přes aplikaci.

Na rozdíl od typických erotických hraček lze tento vibrátor díky aplikaci Lovense Remote App ovládat prostřednictvím zařízení se systémy iOS, Android, nebo dokonce pomocí počítače. Tato mobilní aplikace také poskytuje širokou škálu špičkových funkcí, jako je ovládání na dálku, ovládání na blízko, zprávy v aplikaci, videochat, synchronizace s hudbou, sex na dálku, synchronizace vibrací, vytváření/sdílení vibračních režimů a mnoho dalšího!

Lovense Lush Gen 3 je pro vás tím nejlepším, protože...

Poskytuje širokou škálu špičkových funkcí, které nejen uspokojí vaše erotické potřeby, ale uspokojí i vaši technologii milující duši! Navíc se jedná o všestranný vibrátor, který dokáže pracovat s vnější i vnitřní stimulací.

Perfektně se k němu hodí Sliquid Natural Sizzle Lube

Tento zábavný, stimulující lubrikant poskytuje chladivý pocit při kontaktu a pak se během hrátek postupně zahřívá. Obsahuje hypoalergenní složení bez glycerinu, parabenů, které zajišťuje vaši bezpečnost a zároveň posouvá vaše smyslné vjemy na další úroveň. Je také bezpečný pro použití s latexovými kondomy a erotickými hračkami.

Vibrátor Lovense Lush Gen 3

Pro temperamentní dračice: Naked Addiction The Freak Thrusting Dildo

Jste považována za "seznamovací guru" skupiny přátel, protože vaše odvážná a zábavná osobnost okouzlila mnoho obdivovatelů. Víkendy jsou obvykle naplněny luxusními jídly a orgasmickými nocemi. Ráda si užíváte a nezáleží vám na tom, co říkají ostatní - jste tu jen proto, abyste si bez zábran užívala!

Velká osobnost, jako jste vy, si také zaslouží stejně velkou a temperamentní erotickou hračku, která bude držet krok s vašimi erotickými potřebami. Proto vřele doporučujeme pořídit si dildo Naked Addiction The Freak. Toto 19cm vibrační dildo má realistický design, texturu připomínající penis a kombinaci rotačních, přirážecích a vibračních funkcí.

Toto dálkově ovládané vibrační dildo je vyrobeno z platinou vytvrzeného silikonu IncrediFeel a má také silnou přísavku, která umožňuje nácvik různých sexuálních poloh.

Naked Addiction The Freak Thrusting Dildo je pro vás tím nejlepším, protože...

Jednoduše se hodí k vaší zábavné a živé osobnosti! Je to také dokonalý vibrátor k procvičování vašich "ložnicových dovedností", který vás připraví na to, co vás čeká o víkendech.

Perfektně se k němu hodí Lauvette Green Apple Lube

Tento značkový lubrikant na vodní bázi je vyroben z tělu bezpečných, nešpinivých, nemastných a dlouhotrvajících látek. Tento lubrikant se zeleným jablkem vnese osvěžující atmosféru do vašich sólo hrátek nebo hrátek v páru.

Vibrační dildo Naked Addiction The Freak Thrusting Dildo

Pro holky, které mají rády glamping: Satisfyer Love Triangle

Milujete být zajedno s přírodou, ale ve velkém stylu! Vyrážet často na pláže je vaše parketa a váš Instagram je plný úchvatných záběrů z různých letovisek, kam se chystáte. Všichni vědí, že jste pořád na cestách, takže vám většinou předem posílají zprávy, aby si s vámi mohli vyrazit. To, že se můžete pravidelně kochat různými výhledy, prostě živí vaši toulavou duši.

Glampingové děvče, jako jste vy, by si rozhodně mělo pořídit vibrátor, který má více funkcí, má design vhodný na cesty a stylové pouzdro. S ohledem na to vřele doporučujeme Satisfyer Love Triangle! Je vybaven dvěma nezávisle ovládanými motory a dodává se v elegantním silikonovém pouzdře ve tvaru trojúhelníku se stříbrnými ozdobami. Jedná se o erotickou hračku na klitoris, která funguje na principu podtlaku, a vibrátor v jednom, který vysílá na vaše vnější body rozkoše sací a vibrační efekty.

Kromě dvojí funkce a úžasného designu má tato erotická hračka funkce ovládané aplikací, které nabízejí nekonečnou škálu vibračních programů. Můžete si s ní také užít ovládání na dálku, takže pokud necestujete se svým miláčkem, můžete si společné smyslné noci užívat i přes kyberprostor.

Satisfyer Love Triangle je pro vás tím nejlepším, protože...

Má elegantní design, mnohostranné využití a má funkce s podporou aplikace. Co víc si můžete přát?

Perfektně se k němu hodí Orgie Lube Tube Nature

Složení tohoto lubrikačního gelu obsahuje aktivní složky na rostlinné bázi, které přinášejí dlouhotrvající lubrikaci a zvyšují tak potěšení pro vás i vašeho partnera. Obsahuje také alginát sodný, který urychluje regeneraci pokožky.

Tak a náš článek o vibrátorech pro určité typy osobností je u konce! Popřemýšlejte, jestli by vám dané vibrátory "seděly" a poohlédněte se po nich v sex shopech - ať už na internetu nebo v kamenných prodejnách. A jestliže si myslíte, že by pro vás byl vhodný spíše jiný, mrkněte do naší rubriky Erotické pomůcky, ve které najdete mnoho článků o různých erotických pomůckách a hračkách.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.