Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Které erotické pomůcky jsou podle expertů nejlepší?

6.prosinec 2018
Které erotické pomůcky jsou podle expertů nejlepší?

Máte už všechny dárky nebo ještě sháníte něco pro svého partnera? Vánoce se kvapem blíží a rok od roku může být pro někoho čím dál horší vymýšlet dárky. Co kdybyste mu věnovali erotickou pomůcku? Můžete se nechat inspirovat dnešním článkem o pomůckách, které patří podle expertů mezi ty nejlepší.

Výběr erotické pomůcky může být někdy docela děsivý vzhledem k tomu, že na trhu existuje spoustu druhů pomůcek různých velikostí i cen. Nehledě na to, že při první návštěvě sex shopu si můžete připadat trochu trapně (tomu se dá jednoduše vyhnout při nákupu v internetovém obchodě z pohodlí domova a následném obdržení pomůcky v diskrétním balení). Pro zjednodušení výběru a inspirace na vánoční dárek pro partnera (nebo vás oba) tu pro vás máme seznam erotických pomůcek, které jsou podle expertů na sex (majitelé sex shopů, sexuologové) nejlepší.

Nejlepší z levných pomůcek

Pokud si z finančního hlediska nemůžete moc vyskakovat, platit tisíce korun za erotickou pomůckou a chcete tudíž něco levnějšího, máme tu pro vás jednu variantu - mini vibrátor, který si můžete vzít víceméně kamkoliv, protože je tak malý, že se vejde do kapsy nebo do kabelky. Tím nejlepším levným mini vibrátorem je podle expertů Jimmyjane Iconic Bullet One Touch Vibrator od jedné z nejlepších společností, zabývající se výrobou erotických pomůcek. Mini vibrátor stojí pouze 16 dolarů (zhruba 366 Kč) na stránkách výrobce i na Amazonu.

Erotická pomůcka s nejlepším ergonomickým dosahem

Většina žen nedokáže dosáhnout orgasmu pouze z penetračního sexu. V některých případech to může být chyba partnera, když žena orgasmu nedosáhne, ve většině případech za to však může anatomie. Existují ale pomůcky, které stimulují klitoris během penetračního sexu. Jednou takovou pomůckou je vibrátor Doc Johnson Warming Wand iVibe, jehož dlouhá rukojeť zajišťuje dokonalý dosah, takže je snadné držet vibrátor v libovolné poloze. Pomůcka se také zahřívá, čímž vaše hrátky může trochu víc zpestřit. Na stránkách výrobce lze pomůcku zakoupit za 162 dolarů, v přepočtu tedy za 3705 Kč.

Doc Johnson Warming Wand iVibeDoc Johnson Warming Wand iVibe

Nejlepší pomůcka simulující orální sex

Na rozdíl od většiny vibrátorů pro stimulaci klitorisu využívá pomůcka Lelo Sona zvukové vlny a impulsy, které přivádí vašeho partnera až na samotný vrchol. Pomůcka navíc simuluje sání, čímž připomíná orální sex. Muži, nemějte strach, že by vás vaše partnerka odstavila na druhou kolej a zapomněla na vás, kdybyste jí věnovali tuto pomůcku. Berte to tak, že byste jí dali něco, co jí umožní dosáhnout uspokojení, když na vás zrovna myslí, ale vy jste zrovna pryč s přáteli nebo na služební cestě, anebo se také hodí pro případ, že byste náhodou měli křeč v čelisti. V současné době můžete pomůcku na stránkách výrobce zakoupit za 2699 Kč (běžná cena je 3899 Kč).

Nejlepší erotická pomůcka pro ty, kteří začínají s análním sexem

Pro ty, kteří teprve začínají s análním sexem a chtějí si ho zpestřit pomůckou, je velmi ideální silikonová anální pomůcka značky B-Vibe. Je dostatečně malá, takže z toho budete mít dobrý pocit a nebude vás to bolet. Ženy mohou pomůcku používat během vaginálního sexu pro zvýšení intenzity nebo jako předehru pro anální sex. Muži si také mohou vyzkoušet tuto pomůcku a během sexu si užít vibrace nebo dokonce pozvednout své uspokojení na další úroveň. Při použití silikonových pomůcek se doporučuje používat lubrikační gel na bázi vody, protože silikonové lubrikační gely mohou tyto pomůcky poškodit. Erotickou hračku B-Vibe Novice Plug lze zakoupit ve dvou barvách (černá a růžová) za cenu 130 dolarů (2969 Kč). Součástí balení je také cestovní pouzdro, USB kabel pro dobíjení a dálkový ovladač.

B-Vibe Novice Plug

Nejlepší erotická pomůcka pro pár

We-Vibe vytvořili několik erotických pomůcek, z toho některé i pro páry. Jednou takovou pomůckou je také We-Vibe Match ve tvaru C, která se pohodlně vejde do vagíny. Jeden konec stimuluje klitoris, tenčí konec se zasune do vagíny a stimuluje bod G. Design pomůcky umožňuje její využití během penetračního sexu a v podstatě proměňuje vagínu na samotný vibrátor, takže muži z pomůcky budou také něco mít. Můžou si také užít skvělý zážitek i bez penetračního sexu a to pomocí dálkového ovládání, které mužům umožní sledovat a uspokojovat partnerku na dálku. V internetovém obchodě výrobců lze pomůcku zakoupit za 139 Euro (zhruba 3600 Kč).

Erotické pomůcky lze využívat, i když nemáte partnera, kterého byste mohli o Vánocích obdařit a udělat mu radost. Nechcete-li ale být přes Vánoce sami se svými erotickými hračkami, zkuste se zaregistrovat na sex seznamce a seznámit se s někým, kdo bude letos přes svátky také sám.

[rox]

Zdroje: https://www.docjohnson.comhttps://www.jimmyjane.comhttps://www.lelo.comhttps://we-vibe.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.